Mainframe na AirDrop 1 milión dolárov MFT na získanie peňazí na charitu

Mainframe na AirDrop 1 milión dolárov MFT na získanie peňazí na charitu

Už sme si zvykli, že sme vo svete kryptomien počuli o vzdušných kvapkách. Ako vyprahnutí preživší na pustom ostrove, mávame rukami k oblohe v očakávaní, že prší toľko potrebných zásob … No, nie tak úplne. Ale väčšina z nás tu a tam niekedy v nejakom čase dostala darček na privítanie niekoľkých žetónov.

Pretože reputácia ICO visí na vlásku, vďaka množstvu podvodníkov, ktorí ju pretiahli bahnom, a populárne platformy ako Facebook, Google a Twitter zakazujú ICO reklamu, vzniká dokonalá búrka pre airdrops kryptomeny. A nie je prekvapením, že si získavajú na popularite.

Keď premýšľate o airdrops kryptomeny z marketingového hľadiska, sú to perfektný spôsob, ako zvýšiť povedomie o minci a dokonca pred predajom napumpovať jej hodnotu. Každý má rád peniaze zadarmo. A marketingové tímy ICO môžu dostať slovo o svojom projekte za veľmi malú cenu (pokiaľ ich hodnota tokenu nevybuchne, ale aj tak každý vyhrá).

Vzdušné kvapky sa stávajú čoraz menej novým nápadom a bežnejšou praxou. A keďže mince sa snažia získať ešte väčšiu expozíciu, kvapky vzduchu už nie sú často neočakávaným prekvapením, ale namiesto toho majú podobu skôr oznámenej udalosti.

Mnoho leteckých spoločností v skutočnosti vyžaduje, aby prijímač najskôr vlastnil časť kryptomeny. Držiteľ je potom odmenený percentom úmerným sume, ktorú vlastní. Ďalším geniálnym spôsobom, ako prinútiť ľudí nakupovať viac, a ďalším prínosom pre obe strany.

Ale keďže sa spoločnosti Airdrops stali hlavným prúdom a trh ICO naďalej rastie, spoločnosti sú vďaka svojej marketingovej taktike ešte kreatívnejšie..

Hlavný rám je decentralizovaná komunikačná sieť, ktorá posúva letecké spoločnosti na novú úroveň.

Peniaze doslova padajúce z neba


„Radi robíme veci trochu inak,“ hovorí výkonný riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Mainframe Mick Hagen. A s fyzickými žetónmi vypadávajúcimi zo skutočnej oblohy to určite robili. Keď zahájili svoje výsadkové turné po Ázii, stali sa prvou spoločnosťou, ktorá predstavila úplne novú kryptomenu prostredníctvom fyzickej distribúcie (aj keď tokeny samozrejme treba následne vymeniť za kód).

Mainframe zahájil fyzické výsadky na Ďalekom východe. Navštívil veľké mestá vrátane Hongkongu, Tokia, Soulu a Pekingu. V preplnenom salóne s viacfarebnými balónmi zdvihnutými vysoko v sieťach čakali ľudia v očakávaní. Siete sa otvorili, balóny sa uvoľnili a zdvorilí Ázijčania sa smiali a slastne kričali, keď zhromaždili pár balónov.

Možno práve preto si spoločnosť vybrala Áziu ako svoje prvé miesto na výsadku. Vedieť, že neslávna zdvorilosť ľudí by im nedovolila šliapať si navzájom kvôli nádeji na bezplatné tokeny. Rovnaká scéna nemusí byť replikovaná hostiteľom v západnom pruhu.

Ale udržanie vzdušných kvapiek, najmä v Číne, dalo posolstvu spoločnosti Mainframe o súkromí a slobode extra štipľavú vrstvu v krajine, kde vládne cenzúra.

Fyzické vzduchové kvapky na sálovom počítači začali naberať trakciu, keď ich postupne vyraďovali. Prvá fáza, „Dôkaz o bytí“, a druhá fáza, „Dôkaz o slobode“ sú už úspešne ukončené, čo ukazuje na neutíchajúcu príťažlivosť bezplatných peňazí.

Ale kryptomena nemusí byť len o osobnom zisku, však??

Proof of Heart – prvé vo filantropických vzdušných kvapkách?

Dôkaz srdca

„V tomto priemyselnom blockchaine a kryptomene je veľa ľudí, ktorí sa snažia rýchlo zbohatnúť,“ hovorí Hagen, „veľa špekulácií, veľa chamtivosti … sme dlhoroční veriaci v túto technológiu, ktorá narúša mnohé odvetvia tam a navždy zmení svet. A mysleli sme si, že zoberieme niečo z toho menej ako slaného správania, ktoré tam existuje, a pokúsime sa to usmerniť do hodnotnej veci. “

V poslednej tretej fáze svojej výsadkovej kampane rozdá Mainframe 1 milión dolárov zo svojho tokenu MFT používateľom, ktorí venujú najviac neziskovým organizáciám v súlade s ich hodnotami súkromia a slobody. Takže to je v podstate akákoľvek registrovaná charita alebo nezisková organizácia, ktorá sa zasadzuje za slobodu prejavu a ľudské práva vrátane ACLU, Freedom of the Press a Amnesty International.

Kto je vlastne mainfram?

Dobre, takže tieto mimoriadne chladné kvapky vzduchu nás určite zaujali. Pekný. Ale kto je vlastne Mainframe?

Mainframe sa označuje ako „vrstva správ pre nový web“ a umožňuje súkromné ​​odosielanie správ a údajov, pretože táto technológia bezpečne smeruje dátové pakety cez ich sieť typu peer-to-peer..

Tím, ktorý stojí za touto novou platformou, je odolný voči cenzúre a sledovaniu, s výnimkou „katastrofickej udalosti asteroidu alebo agresívnej invázie mimozemšťanov“, za ktorou je nezastaviteľný. A najviac si cenia slobodu prejavu a vlastníctvo údajov.

Prostredníctvom systému Mainframe nie je možné otvárať alebo sledovať vaše správy. A keďže ide o decentralizovanú platformu s decentralizovanými dátovými službami, je prakticky nemožné ju vypnúť alebo cenzurovať. Vďaka čomu si ich nemusí obľúbiť vláda a orgány činné v trestnom konaní na celom svete.

Ich ďalší fyzický výsadok sa koná počas konsenzu v NYC. Ak teda hľadáte nejaké peniaze zadarmo, dajte si pozor na farebné balóniky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map