SADA DANE Z KRYPTO MENY

Kryptomena Starter Kit_icon_shadow

Contents

SADA DANE Z KRYPTO MENY

Vaša skratka k získaniu inteligentnejších informácií o daniach z kryptomeny.

ZÍSKAJTE TERAZ IBA 59,99 USD

Snímka obrazovky 2020-02-22 o 15:13

Dni uplatňovania nevedomosti v otázke daní z kryptomien sú preč. Táto príručka je jedným z najlepších a najrýchlejších zdrojov na rýchle zvýšenie gramotnosti v oblasti kryptomeny čo najskôr.

IRS agresívne zasahuje proti neohláseným obchodom obchodníkov s kryptomenami. Náš sprievodca je navrhnutý tak, aby vám okamžite pomohol ušetriť peniaze na vašich daniach a udržal vás v dobrom stave s IRS.

Prostredníctvom nášho partnerstva s Arbitus LLC, daňovou poradenskou spoločnosťou, ktorá sa zameriava výlučne na dane z kryptomien, sme tiež schopní naplánovať osobné konzultácie s licencovanou CPA a daňovými profesionálmi..

Po preštudovaní tejto príručky budete pravdepodobne viac informovaní o zdaňovaní kryptomien ako o mnohých CPA.

Snímka obrazovky 29.02.2019 o 14.23.36 h

Nenechajte strach, prokrastináciu alebo nevedomosť byť dôvodom, prečo ho dostanete s masívnou „dlžnou sumou IRS.

Akákoľvek investícia, dokonca aj kryptomena, má právnu zodpovednosť za registráciu daní. Ak ste v posledných rokoch obchodovali s kryptomenou, pravdepodobne sa vám nahromadili stovky alebo tisíce rôznych obchodov, za ktoré dlhujete akúsi daň.

Snímka obrazovky 2020-02-22 o 15.11.52

Predstavujeme: Súpravu pre daň z kryptomeny CoinCentral


Terminológia

Táto súprava na výpočet dane z kryptomien je navrhnutý ako vzdelávací sprievodca pre viac ako 60 strán aby ste dostali ostrý a inteligentný prehľad o daniach z kryptomeny na jedno posedenie.

Ale nezostali sme len pri tom. Zahrnuli sme tiež veľa dobrôt, ako sú praktické problémy, pokyny na nahrávanie krok za krokom, tabuľka sledovania a ďalšie..

Je dôležité poznamenať, že táto príručka slúži iba na informáciu o daniach zo vzdelávania. Nič v tejto príručke nie je daňovým poradenstvom ani zárukou. To znamená, že všetko, čo je v našej súprave pre daň z kryptomien, bolo napísané certifikovaným verejným účtovníkom a recenzované inými CPA..

Súprava dane z kryptomeny

59,99 dolárov

 • Sprievodca daňou z kryptomien na 60 a viac stranách
 • Sprievodca definíciami účtovníctva
 • Tabuľka na sledovanie kryptomeny
 • Video s ukážkou (bezplatného) softvéru na kryptomenu
 • Problémy s kryptomenou
 • Šikovný informačný sprievodca IRS
 • Pokyny na stiahnutie podrobného postupu výmeny
 • Prístup (1) Daň AMA

Dokončiť objednávku

Základné informácie o dani z kryptomeny

99,99 dolárov

 • Sprievodca daňou z kryptomien na 60 a viac stranách
 • Všetky položky v súprave Tax Kit
 • ** 30 minútová konzultácia 1 s 1 s Tax Pro **
 • * Zadarmo * súprava kryptovacieho štartéra

Začať

Platina "Bez stresu"

599,99 dolárov

 • Sprievodca daňou z kryptomien na 60 a viac stranách
 • Všetky bonusové položky v súprave Tax Kit
 • ** 30-minútová konzultácia s Tax Pro **
 • Nechajte CPA pripraviť pre vás správu o zisku z kryptomeny až na 5 výmen kryptomeny, až 1 000+ historických transakcií
 • * Zadarmo * súprava kryptovacieho štartéra
 • Účet obchodníka Cointracking.info – hodnota 600 USD

Začať

Platinový vysokofrekvenčný obchodník

1099,99 dolárov

 • Sprievodca daňou z kryptomien na 60 a viac stranách
 • Všetky bonusové položky v súprave Tax Kit
 • ** 30 minútová konzultácia 1: 1 s Tax Pro
 • Nechajte CPA pripraviť pre vás správu o zisku z kryptomeny až na 10 výmen kryptomeny, až 5 000+ historických transakcií, výnosy z ťažby, obchodovanie s maržou, príjmy z kryptomeny
 • * Zadarmo * súprava kryptovacieho štartéra
 • Účet obchodníka Cointracking.info – hodnota 600 USD

Začať

Kruh Alex Moskov

Alex Moskov, CoinCentral šéfredaktor

„Investori do kryptomeny sú jedni z najväčších rizika na svete a tí, ktorí najlepšie riskujú, bývajú fenomenálnymi rizikovými manažérmi. Kryptomena sa v najbližšej dobe nikam nechystá a IRS už vydal určité pevné pokyny. Ak ste za posledných pár rokov uskutočnili desiatky alebo tisíce obchodov, potrebujete vedieť, ako sa bude zaobchádzať s vašimi ziskami a stratami. “

thabo kruh

Thabo Abbate, CPA

“Pracoval som s mnohými investormi a obchodníkmi s kryptomenami.” Všetky zdieľajú rovnaké dve obavy. Majú obavy, pretože neinformovali o svojich obchodoch s kryptomenami, ale sú tiež zmätení, kde začať. Túto príručku sme vytvorili, aby sme tieto problémy vyriešili."

Kryptomena - úspešní investori

Toto sme vyrobili, pretože to potrebujeme. Ako sa obhajuje kryptomena, chceme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme ďalej legitimizovali odvetvie digitálnych aktív. Naša súprava pre daň z kryptomien je napísaná licencovanou CPA, ktorá je tiež dôležitou kryptomenou.

Skúsení CPA účtujú svojim klientom stovky dolárov za poskytovanie vysoko kvalitných informácií o daniach z kryptomeny. Zobrali sme všetky rovnaké informácie a destilovali sme ich do tejto príručky.

ZÍSKAJTE SÚPRAVU Hneď

Takto vyzerá váš život so súpravou dane z kryptomien

Ako už bolo spomenuté, táto sada obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste dosiahli svoju gramotnosť v účtovníctve kryptomeny, aby ste sa mohli pohybovať v daniach z kryptomeny na oveľa vyššej úrovni ako doteraz. Ako súčasť nášho balíka získate:

vlastný rast

Majte prehľad

Všetci kľúčoví hráči

Zdroje

PRÍRUČKA K DANI KRYPTOMOBU

Náš sprievodca po 60+ stránkach je navrhnutý tak, aby rýchlo zvýšil vašu gramotnosť v oblasti kryptomeny v priebehu jedného alebo dvoch stretnutí. Celá hmota, bez chmýří: Je nabitý všetkým potrebným a ničím, čo nemáte, napríklad:

Pochopenie daňovej povinnosti, spôsoby výpočtu, manipulácia s poplatkami za výmenu, hard forky, airdrops, krádež & straty na obetiach, darovanie a darovanie kryptomeny, ťažba, možné stratégie vyhýbania sa daňovým povinnostiam a ďalšie.

PRÍRUČKA DEFINÍCIE ÚČTOVNÍCTVA

Rozpis všetkých kľúčových výrazov, ktoré potrebujete vedieť, aby ste mohli hovoriť, rozprávať a konverzovať ako účtovník. Demystifikujeme jazyk používaný IRS, aby ste sa cítili dôvernejšie v porozumenie pravidlám, ktoré musíte dodržiavať..

Tabuľka na sledovanie kryptomeny

Rovnaké sledovacie listy, ktoré používajú CPA a ktoré sú kompatibilné aj so softvérom na zdanenie kryptomeny.

POKYNY NA VÝMENU KROKOV ZA KROKOM

Podrobné pokyny, ako sťahovať svoje transakcie zo všetkých hlavných búrz, ako sú Binance, Coinbase, Kraken, Gemini a ďalšie.

PRAKTICKÉ PROBLÉMY A POKYNY

Predtým, ako to vyskúšate so svojimi vlastnými údajmi, získajte pohodlie s účtovaním kryptomeny a používaním softvéru na zdanenie kryptomeny s našimi praktickými problémami

ROZHOVOR JEDEN JEDEN JEDEN S DAŇOVOU PROFESIONÁLNOU

Členovia Essentials, Premium a Platinum dostanú bezplatný individuálny rozhovor s daňovým odborníkom, aby prediskutovali vašu individuálnu situáciu. V stanovenom časovom rozmedzí položte toľko otázok, koľko chcete.

RUČNÝ INFORMAČNÝ PRÍRUČKA

Rýchly a ľahký rozpis príslušných oznámení a formulárov IRS, ktoré sa týkajú kryptomeny.

3 roky driny

Mať najlepšie zdroje by vás nemalo stáť ruku alebo nohu (alebo bitcoin) a takisto by nemali chýb, ktorým by sa dalo ľahko vyhnúť.

Usilovne sme pracovali na tom, aby sme túto súpravu dali dokopy, aby ste zaistili, že budete odchádzať s oveľa jasnejším a akcieschopnejším porozumením daní z kryptomeny.

ZÍSKAŤ TERAZ!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map