Všetko, čo potrebujete vedieť o Perianne Boring

Mnoho ľudí považuje Perianne Boring za dôležitého obhajcu blockchainu a kryptomeny. S viac ako 23,6k Twitter stúpenci (od novembra 2018) a dlhé pokračovanie v politickej práci, sa spoločnosť Boring stala najlepším ovplyvňovateľom vo vesmíre. V tomto článku vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť o pozadí a súčasnej práci spoločnosti Boring.

Perianne Boring Bio

Podľa LinkedIn, Perianne Boring je odborníčka na komunikáciu a verejná rečníčka. Počas svojej kariéry sa Boringová zameriavala na úlohu vlády pri formovaní finančných predpisov. V roku 2010 absolvoval Boring na Floridskej univerzite bakalársky titul v odbore Business Administration and Management, Economics.

Perianne-Boring-YouTube

V rokoch 2011 až 2013 pôsobila ako legislatívna analytička v Snemovni reprezentantov Spojených štátov. V rokoch 2013 až 2014 bol Boring televíznym hostiteľom a kotvou medzinárodného finančného programu RT America s názvom Prime Interest. Šou mala 650 miliónov divákov a vysielala sa vo viac ako 100 krajinách.

V roku 2014 sa Boring stal zakladateľom a prezidentom Komory digitálneho obchodu. Od januára 2018 začala spoločnosť Boring učiť ako doplnkový profesor na kurzoch FinTech a Blockchain na McDonough School of Business na Georgetown University..

Perianne Boring Twitter profil obr

Perianne Boring je zakladateľkou a prezidentkou komory digitálneho obchodu, ktorá bola založená v roku 2014.

Založenie komory digitálneho obchodu

Za posledných pár rokov sa Boring zameriavala hlavne na svoju prácu v Komore digitálneho obchodu. V októbri 2014 získala táto organizácia 501 (c) (6) neziskový status od Internal Revenue Service (IRS) USA. Cieľom Komory digitálneho obchodu je propagovať prijatie technológie blockchain, bitcoinov, digitálnej meny a digitálnych aktív.

Komora digitálneho obchodu má niekoľko iniciatív a pracovných skupín. Patria sem Token Alliance, Smart Contracts Alliance, Blockchain Intellectual Property Council, Digital Assets Accounting Consortium, Global Blockchain Forum, State Working Group, DC Blockchain Center a Blockchain Alliance. Špecifická rola každej skupiny sa líši. Všetky tieto snahy však majú „odrážať priority súvisiace s blockchainovým ekosystémom“. Hlavným cieľom tejto organizácie je ovplyvňovať verejnú politiku súvisiacu s blockchainom a kryptomenou.

Logo pre DC Blockchain Summit 2019

Komora digitálneho obchodu každoročne hostí DC Blockchain Summit a niekoľko ďalších podujatí.

Členské spoločnosti, udalosti a medzinárodné snahy


Členské spoločnosti Komory digitálneho obchodu zahŕňajú rôzne odvetvia. Patria sem špičkové start-upy, softvérové ​​spoločnosti, globálne IT konzultácie, finančné inštitúcie, poisťovacie spoločnosti, právnické firmy a investičné spoločnosti. Medzi významné členské spoločnosti patria Accenture, Bittrex, BNP Paribas, Cisco a Microsoft. Organizácia každoročne hostí niekoľko podujatí. Napríklad niektoré udalosti v roku 2018 zahŕňali Code-a-thon, DC Blockchain Summit a DC FinTech Week.

Cieľom organizácie je tiež usmerňovať vývoj politiky na globálnej úrovni. Napríklad v októbri 2017 uzavrela komora digitálneho obchodu partnerstvo s americkým ministerstvom obchodu. Spoločne viedli prvá certifikovaná obchodná misia Blockchain do Spojených arabských emirátov. V septembri 2018 zverejnila komora digitálneho obchodu dokument komentujúci kanadskú politiku. Reagovalo to na navrhované politické nariadenia „zákona o výnosoch z trestnej činnosti (pranie špinavých peňazí) a financovaní terorizmu z roku 2018“.

Bitcoinový necenzurovaný podcast

V roku 2016 bol Boring hosťom v epizóda podcastu Bitcoin Uncensored. Tento vzhľad vyvolal veľa kontroverzií na rôznych platformách sociálnych médií. Hostitelia podcastu položili Boringovi jednoduché otázky týkajúce sa blockchainu. Podľa hostiteľov na ne nedokázala odpovedať alebo poskytla nesprávnu odpoveď. Niektorí ľudia sa postavili na stranu hostiteľov s tým, že Boring nevie dosť o blockchaine alebo kryptomene a že Boring sa príliš spoliehal na módne slová a prísne reči. Hostitelia podcastu tiež obvinili Boringa z propagácie podvodných projektov.

Ostatní ľudia po vypočutí podcastu Boringa o niečo viac podporovali. Uviedli, že nikdy netvrdila, že je technická odborníčka (t. J. Vývojárka blockchainu) a hostitelia sú hrubí. Jeden objektívny človek to zhrnul ako „Bitcoin Uncensored’s MO je na grile. Ísť na ich podcast a čakať na niečo iné je ako nechať The Daily Show urobiť na vás kus a čakať, že sa rozmaznáte. “

Boring’s Reaction to Podcast Release

Nudná reakcia na tento rozhovor priniesla aj ďalšiu negatívnu pozornosť. Hrozila, že v prípade zverejnenia tejto epizódy bude hostiteľov podcastov žalovať za obťažovanie a ohováranie. Podcast bol v skutočnosti zverejnený a stále je dostupné na Soundcloude. Podľa jeden reakčný článok, tento rozhovor nebol ničím blízkym obvineniam, ktoré vzniesol Boring. V článku sa ďalej uvádza, že hostitelia nepotrebovali na zverejnenie epizódy podcastu povolenie spoločnosti Boring.

To však bohužiaľ niektorých ľudí prinútilo položiť si otázku, či by spoločnosť Boring mala byť osobou, ktorá vedie organizáciu presadzujúcu blockchain a kryptomenu. Iní medzitým tvrdili, že je potrebných viac obhajcov, ktorí majú skúsenosti s vládnou politikou, ako je Boring. Napriek tejto kontroverzii je Boring naďalej hlavným zástancom blockchainu a kryptomeny.

Bitcoinový necenzurovaný podcast s obalom albumu (nájdete na Soundcloude)

Po tom, čo sa tento podcastový rozhovor pokazil, hrozila nuda.

Prejavy, advokácia a úspechy

Perianne Boring pôsobila ako rečníčka na mnohých významných blockchainových udalostiach. Taktiež často prispieva do rôznych televíznych a internetových mediálnych programov. Napríklad Boring sa objavil na TradeTalks spoločnosti Nasdaq program na prerokovanie stavu regulácií kryptomeny a úlohy úžitkových tokenov. V septembri 2018 vystúpila na konferencii OECD Blockchain Policy Forum v Paríži. V októbri 2018 sa spoločnosť Boring zúčastnila podujatia Finance Disrupted, ktoré v New Yorku usporiadal časopis The Economist.

Hlavná fotografia pre Finančné prerušenie (2017)

Boring je verejným rečníkom na mnohých konferenciách zameraných na blockchain a krypto.

Zhrnutie

Technické inovácie budú aj naďalej zvyšovať životaschopnosť blockchainu / kryptomeny. Stále tiež nemôžeme ignorovať význam neziskových organizácií, ako je Chamber of Digital Commerce, alebo jednotlivcov, ako je Boring. Je potrebné vyvinúť veľké úsilie na stanovenie a objasnenie verejnej politiky týkajúcej sa technológie blockchain a kryptomien.

Ako sme v médiách videli príliš často, veci ako volatilita cien alebo podvody s kryptomenami spôsobili mnohým ľuďom negatívny dojem z vesmíru. Vzhľadom na súčasnú atmosféru vládnych nariadení a zákazov kryptomeny je nevyhnutné mať obhajcov, ktorí môžu pomôcť vybudovať pozitívnejšiu budúcnosť pre toto odvetvie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map