Teraz existujú kryptomeny aj pre dôchodcov

Teraz existujú kryptomeny aj pre dôchodcov

Najprv sme si museli zvykať, že babka má mobilný telefón. A všetci vieme, že jediná vec horšia ako to, že sa vám nikomu nepáči váš príspevok na Facebooku, dostať od Gramov palec hore. Nehovorte však príliš rýchlo o prepustení staršej generácie, pokiaľ ide o technológie. V skutočnosti teraz existujú kryptomeny aj pre dôchodcov.

Môže byť ťažké predstaviť si ľudí na dôchodku v domove dôchodcov, ktorí pri hraní domina debatujú o tom, či majú ísť na HODL alebo inkasovať. Ale podľa a správa od spoločnosti WorldPay, generácia generovania boomov pretvára globálny priemysel online platieb. Nakupujú online viac vecí a ďalším logickým krokom by mohla byť kryptomena pre dôchodcov.

Predajcovia túto demografickú skupinu často prehliadajú a zúfalo sa snažia získať si mileniálov. Napriek tomu majú títo „strieborní surferi“ lepšie zdravie ako generácie pred nimi – a značnú kúpnu silu. V skutočnosti sa očakáva, že globálne online výdavky spotrebiteľov vo veku nad 60 rokov dosiahnu do roku 2020 15 biliónov dolárov (dvakrát toľko ako v roku 2010)..

Zlepšujú sa v správe svojich telefónov iPhone. Začínajú kupovať Alexa. A pomaly sa otvárajú konceptu bitcoinu. Nebude to dlho trvať, kým aj seniori nebudú môcť svoj dôchodok financovať kryptomenou.

Vyskúšajte niektoré z najnovších nápadov na blockchain a kryptomeny pre dôchodcov.

Ekosystém vybudovaný pre seniorov

Populácia starne. Podľa a správa Organizáciou Spojených národov bol v roku 2015 každý ôsmy človek na celom svete starší ako 60 rokov. Do roku 2030 sa tento pomer zvýši na jedného zo šiestich a do roku 2050 bude mať najmenej jeden z piatich ľudí vek 60 rokov a viac..

Je skvelé, že sa môžeme tešiť na dlhší život. Viac času na golf, zamierte na Floridu, možno si zahrajte aj bingo. Počul som, že bingo hry sa teraz dajú hrať online na stránke bingobuddha. Toto je prvá vec, ktorú by som mal urobiť medzi ostatnými. Ale so zníženou pôrodnosťou a menším počtom mladých ľudí, ktorí by niesli záťaž, to znamená veľké zaťaženie zdrojov. Je zrejmé, že existuje potreba účinného systému podpory pre rastúcu populáciu seniorov.

GladAge je ekosystém vybudovaný pre seniorov, ktorý poskytuje osobnú starostlivosť a plne preverené domovy pre seniorov. Generálny riaditeľ Sunny Kapoor hovorí: „Na platforme GladAge sa kontrola odovzdáva seniorom, ktorí si vyberajú typ starostlivosti, ktorú potrebujú, nakupujú zariadenie alebo služby a dokonca kontrolujú opatrovníkov, ktorých si môžu na požiadanie najať.“

Spoločnosť GladAge sa snaží vyriešiť najväčšie problémy odvetvia, ktoré tradičné systémy nedokázali vyriešiť. „Nedostatok domovov pre seniorov, výrazný nedostatok vyškolených pracovníkov, neorganizovaná štruktúra trhu a chaotické procesy sú len niektoré z nich,“ hovorí Kapoor.

Infografika GladAge

Súčasné problémy s priemyslom staršej zdravotnej starostlivosti.

„Medzi dostupnými domovmi starostlivosti a počtom potrebných domovov je obrovská priepasť,“ vysvetľuje Kapoor. “Ani tie, ktoré sú k dispozícii, nie sú vhodné na daný účel a často im chýba požadovaný štandard na zabezpečenie domácej atmosféry.”


Ak ste niekedy vstúpili do štátneho zariadenia starostlivosti o seniorov, budete vedieť, o čom hovorí.

Národné zdroje väčšiny krajín sú napäté a mimovládne inštitúcie pracujú s obmedzenými zdrojmi. V mnohých prípadoch jednoducho neexistuje mechanizmus na hodnotenie kvality ich služieb. „To pre našich starších občanov znamená psychické a fyzické trápenie,“ hovorí.

Väčšina ošetrovateľov nie je správne preverená, aby nedošlo k zraneniu. Zbežná kontrola môže odhaliť bývalého sexuálneho delikventa alebo zlodeja. Čo však s ich reputáciou a vhodnosťou ako opatrovateľa? Koniec koncov, kto chce, aby ho ovládli binti s kyslou tvárou alebo frustrovaný seržant?

„Neprofilovanie ošetrovateľov vedie k trhovému fenoménu„ všetko je v poriadku “,“ hovorí Kapoor. „Bodovací systém prináša zdravú konkurenciu medzi zúčastnenými stranami – aby si udržali svoju prosperitu a živobytie, musia vo svojich pracovných miestach dosahovať dobré výsledky. „Účelom, ktorému sa spoločnosti GladAge darí, je navrhnúť decentralizovaný sektor starostlivosti o dôchodcov vybavený na dynamický vývoj. Robí to zavedením naj futuristickejšej technológie v tradičnom priemysle starom viac ako storočie. “

Inteligentná platforma pre plánovanie odchodu do dôchodku

Keď si bitcoin prišiel do povedomia verejnosti, bolo dosť ťažké si predstaviť, že za pár krátkych rokov bude kryptomena riešiť veľké slovné problémy. Alebo že by existovali kryptomeny pre dôchodcov.

Samotný americký dôchodkový priemysel však stojí za to 27 biliónov dolárov. Dáva teda zmysel, že blockchainové spoločnosti sa budú viac pozerať do tohto priestoru.

Všetci vieme, že si musíme sporiť na dôchodok, ale mnoho mileniálov sa stále borí so študentským dlhom – a veľa zbohatlíkov bojuje aj so študentským dlhom svojich detí. Väčšina Američanov nešetrite dosť o ich odchod do dôchodku, čo ich pripravuje na menej príťažlivú budúcnosť.

K tomu sa pripája, že súčasné dôchodkové plány vlastní centrálna entita, ktorá nemá transparentnosť a nie sú jasné, pokiaľ ide o výplaty a kedy môžete očakávať ich získanie..

Actus sa snaží tieto problémy vyriešiť a uľahčiť sporenie na dôchodok pomocou inteligentných zmlúv, aby odstránila sprostredkovateľov a zvýšila transparentnosť. Sporitelia môžu mať portfólio investícií určených na ich odchod do dôchodku, od regulovaných plánov 401k / IRA až po investície do kryptomien.

Platforma Actus

Cieľom je vložiť rozhodovanie späť do rúk šetriča, a nie správcu fondu bez tváre vo veľkej korporácii. Bude to tiež motivovať mladých ľudí, aby si šetrili na svoju budúcnosť.

Nakupujte bitcoiny za 401 000 alebo IRA

Pre kryptoinvestorov, ktorí tvrdo veria v hodnotu svojej budúcnosti, Bitcoinová IRA umožňuje im použiť prostriedky z ich plánov 401k alebo IRA na nákup bitcoinov a ďalších kryptomien.

Nárok na zaistenie bezpečného prevodu vašich dôchodkových fondov na účet pre bitcoin, ethereum, bitcoin cash a množstvo ďalších významných kryptomien umožňuje novým digitálnym investorom aktívnejšie sa podieľať na sporení na dôchodok..

Zvyšuje príťažlivosť aj šetrenie na starobu, pretože, priznajme si, že perspektíva domova dôchodcov, načúvacích prístrojov a falošných zubov nie je práve sexy.

Rovnako ako pri iných investíciách, nemusí byť rozumné použiť na to všetky svoje úspory. Umiestňovanie osudu vašich zlatých rokov na milosť a vzostupe medvedieho trhu by mohlo byť trochu stresujúce, keď sa dostanete do dôchodku.

Kryptomeny pre dôchodcov

GladAge je austrálska blockchainová spoločnosť, ktorá sa snaží riešiť problém starnutia populácie v tomto kúte sveta. Ak sa však ukáže ako úspešný, je to model, ktorý je možné uviesť na celom svete.

„Je tiež užitočné budovať mikroekonomiky, kde je možné efektívnejšie sledovať všetky transakcie. To pomáha presnejšie monitorovať vplyv a smerovať investície k činnostiam s najvyšším možným dopadom, “uvádza Kapoor.

Nikto nechce skončiť v opatrovateľskom dome, ale nie vždy máme kontrolu nad priebehom nášho života. Je preto potešujúce vedieť, že by sme mohli byť schopní povedať aspoň jeden – a mať podiel – na kvalite našej starostlivosti s kryptomenami pre dôchodcov, rôznymi investičnými portfóliami a šancou urobiť s našimi 401 ks viac.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map