Tento týždeň v kryptomene: 9. novembra 2018

Ďalej a vyššie

Trh s kryptomenami začal tento týždeň vykazovať určitý pohyb. A ešte lepšie, že tento pohyb smeroval nahor. Počnúc týždňom s trhovým stropom vo výške 206 miliárd dolárov krypto priemysel neustále stúpal na týždenné maximum okolo 220 miliárd dolárov a potom mierne klesol na svoju súčasnú hodnotu 212 miliárd dolárov. Stále takmer 3% zisk za týždeň. Čo tak naša trojka?

Bitcoin zverejnil najmenšie čísla s mierkou zisku, 0,65%.

Ethereum získal tento týždeň srdečných 5,27%.

XRP vzrástol a za posledných sedem dní prudko stúpol o 8,88%.

Štatistiky trhu kryptomeny (9/11/18)

Štatistiky trhu kryptomeny (9/11/18)

Domáce správy

Od bitcoinu po beurokraciu: Tento týždeň boli vo voľbách zaznamenané dve významné víťazstvá blockchainovej komunity. Novozvolený guvernér Kalifornie Gavin Newsom bol jedným z prvých politikov, ktorí vo svojej kampani v roku 2014 prijali bitcoiny. Aj keď už neprijíma krypto dary kvôli reguláciám okolo darcov, jeho skoré (ish) prijatie ukazuje, že aspoň vie, čo je to bitcoin a vidí v tom nejakú hodnotu.

V konkurze guvernéra Colorada zvíťazil ďalší politik priateľský s kryptami, Jared Polis. Polis má viackrokový plán na integráciu technológie blockchain do niekoľkých oblastí vlády a ekonomiky Colorada. Zoznam obsahuje ochranu voličov, transparentnosť vlády a vyrovnávanie energetickej záťaže.

Texas zastavuje určitých krypto „ťažiarov“: Zatiaľ čo sa zdá, že Kalifornia a Colorado sa otepľujú na kryptomenu, postoj zaujíma aj Texas. Komisár pre cenné papiere v štáte Texas tento týždeň vydal príkaz na zastavenie a zastavenie platnosti dvom „ťažiarom“ kryptomeny.

EXY Crypto a AWS Mining inzerovali investície do ťažby, o ktorých tvrdili, že prinesú 10-percentné týždenné výnosy, v prípade EXY Crypto, a garantovaných 200% výnosov pre AWS. Keďže tieto vyhlásenia boli zjavne podvodnými tvrdeniami, texaská vláda to zastavila. V určitom okamihu si však ľudia musia uvedomiť, že ak dohoda znie príliš dobre, aby to bola pravda. Pravdepodobne je.

Ľudia hovoria veci

Voorhees predpovedá Fiat Doomsday: Vokálny zakladateľ a výkonný riaditeľ ShapeShift sa vydal na Twitter, aby vo štvrtok predpovedal svoje proroctvo o súdnom dni. Iba súdny deň, ak chcete, aby bol Fiat úspešný. S neprekonateľným dlhom, ktorý sa stále hromadí po celom svete, nemusí byť Voorhees tak ďaleko.


Keď nastane ďalšia globálna finančná kríza a svet si uvedomí, že organizácie s dlhom 20 biliónov dolárov ho už nikdy nemôžu splatiť, a preto ho musia vytlačiť, a tak je fiat odsúdený na zánik … sledujte, čo sa stane s krypto.

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 8. novembra 2018

Shatner pozná krypto ?: Sme z toho rovnako prekvapení, ako ste pravdepodobne vy. Kapitán Kirk tento týždeň informoval svojich stúpencov na Twitteri o kritike ethereum. Emojis stranou, vyzerá to, že Shatner o tom vie.

Jeho stanoviská nezohľadňujú skutočnosť, že kódex musí byť skontrolovaný audítorskou spoločnosťou a schválený konzorciom, inak nie je akceptovaný.. &# 128580; Myslí si, že existuje v bubline. Preto máme ERC-20, ERC-721 … ERC-1701&# 128527;

– William Shatner (@WilliamShatner) 7. novembra 2018

Čo je nové na CoinCentral?

Ako anonymne nakupovať bitcoiny v roku 2018: Chcete kúpiť nejaké bitcoiny a zároveň udržať svoju identitu skrytú? Nebudeme súdiť.

Stručná história bitcoinových futures a čo bude nasledovať: Bitcoinové futures poskytujú spôsob obchodovania s majetkom bez toho, aby ste ho niekedy vlastnili. Tu je príklad, ako k nim došlo (a čo bude nasledovať v obchode).

Päť populárnych kvapiek na étere, ktoré môžete dnes použiť: Hoci kvapky nedostali adopciu, o ktorej sme si mysleli, že sú, stále je tu veľa skvelých, ktoré môžete použiť.

Kryptomena, hackerstvo a podvody: N. Kórea zvyšuje kybernetické útoky: Severná Kórea je údajne opäť pri tom. Tentoraz útoky online.

Sprievodca začiatočníckou ťažbou dogecoinov: veľa ťažby. Taká minca. Wow.

Trh práce s technológiou Blockchain a doterajšie trendy platov: Trh je nefunkčný, ale práce na blockchaine sú také horúce ako kedykoľvek predtým.

Pochopenie troch typov stablecoinov: Existuje viac ako jeden spôsob, ako vyťažiť stablecoin. Tu je postup.

Spoločnosti Sony, Trezor a Ledger ohlasujú významné aktualizácie krypto hardvéru: Trezor a Ledger už nie sú jediné dva názvy hardvérových peňaženiek pre domácnosť.

Spoločnosť Wirex získava licenciu pre elektronické peniaze: Spoločnosť Wirex prináša ľuďom kryptomeny a robí tak v súlade s právnymi predpismi.

Čo je to vlastne bitcoinový ETF? (A ďalšie otázky, ktoré by ste mohli mať): Čo je bitcoinový ETF? Na čo sa používajú? Poďme zistiť.

Čo pre vás znamená budúca bitcoinová hotovosť: Komunita bitcoinovej hotovosti prechádza občianskou vojnou. Tu je to, čo potrebujete vedieť.

Diamond Blockchain: Ending Blood Diamonds with New Tech: Jeden z najväčších svetových producentov diamantov stupňuje svoju hru s blockchainom.

Zakladateľ EtherDelta obvinený z prevádzkovania neregistrovanej burzy cenných papierov: Zdá sa, že decentralizované burzy nie sú také nepriestrelné, ako sme si mysleli.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Soul začína s blockchainovými iniciatívami: V spolupráci s ICON ohlásila metropolitná vláda v Soule samoobsluhu Blockchain Internation Digital Festival tri projekty pre občanov, na ktorých pracovali. Prvým je identifikačná karta blockchainu, ktorú si obyvatelia Soulu môžu uložiť prakticky do svojho telefónu. Z digitálneho identifikátora môžu občania voliť a dostávať odmeny S-Coin, čo je druhý projekt spolupráce. Na záver konferenčný tím predviedol platby S-Coin, pomocou ktorých môžete nakupovať položky skenovaním QR kódu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map