Tento týždeň v kryptomene: 6. júla 2018

Vstal z mŕtvych

Trh tento týždeň vykazoval známky oživenia. Prvýkrát zhruba za mesiac sme zaznamenali pozitívnu cenovú akciu, keď celkový trh stúpol o 14% na trhovú kapitalizáciu 267 miliárd dolárov.

Po krátkom poklese pod 6 000 dolárov sa minulý piatok bitcoiny držali nad kritickou úrovňou podpory na 5 800 dolárov. Keby to kleslo pod túto hranicu, čakali by sme ešte nejaké červené sviečky. Držalo sa to, a po odrazení od tohto bodu sa vlajková loď kryptomeny dostala do trojdňového rozmachu, ktorý so sebou vzal zvyšok trhu.

Je to tretí rok v tomto roku, čo Bitcoin prijal túto úroveň podpory, ďalšie dva styčné body nastali vo februári a apríli. Aj keď zatiaľ neexistuje záruka, že sme z lesa, toto trojité dno mnohých presvedčilo, že sme našli podlahu okolo 6 000 dolárov. Pravdaže, ľudia hovorili to isté o dvojitom dne, ktoré nám dal April.

Aj keď je teda pozitívna cenová akcia veľkou úľavou a určite vleje na trh určitý optimizmus, obchodujte opatrne.

Bitcoin: Za 6 600 dolárov bitcoin získal za týždeň 10%.

Ethereum: Ethereum, ktoré má 471 dolárov, je o niečo lepšie a tento týždeň stúpa o 12%.

Vlnenie: XRP spoločnosti Ripple stúpol za týždeň o 8% pri súčasnej cene 0,47 USD.

trhy7_6_18

Trh s kryptomenami – 6. júla 2018

Domáce správy

Spoločnosť Coinbase uvádza novú depozitnú službu pre inštitucionálnych investorov: Tento pondelok bola uvedená do života Coinbase Custody. Táto služba ponúka inštitucionálnym investorom správu aktív kryptomeny za studena a na zriadenie účtu vyžaduje vklad minimálne 10 miliónov dolárov a iniciačný poplatok 100 000 dolárov. „Dnes s hrdosťou oznamujeme, že sme oficiálne otvorení pre podnikanie,“ uviedol v oznámení spoločnosti Sam McIngvale, vedúci produktu Coinbase Custody. „V nasledujúcich týždňoch budeme pokračovať v nastupovaní do skupiny klientov na svetovej úrovni, ktorá zahŕňa popredné krypto-hedžové fondy, burzy a tímy ICO.“ Krátko po spustení služba zaregistrovala 10 klientov.

IRS sa pripája k medzinárodnej koalícii na boj proti trestným činom kryptomeny: IRS USA sa spojili s daňovými agentúrami z Kanady, Austrálie, Spojeného kráľovstva a Holandska, aby policajné orgány stíhali medzinárodné daňové trestné činy. Medzi inými cieľmi budú Chief Chiefs of Global Tax Enforcement (J5) „spolupracovať na medzinárodnej úrovni s cieľom znížiť rastúcu hrozbu pre daňové správy, ktorú predstavujú kryptomeny a počítačová kriminalita“. Don Fort, šéf kriminálneho vyšetrovania IRS, pre Forbes hovoril o význame J5: „Nemôžeme pokračovať v činnosti rovnakým spôsobom ako v minulosti, keď si svoje informácie umiestňujeme zo zvyšku sveta, zatiaľ čo organizovaní zločinci a daňové podvodníci manipulujú systému a využívať zraniteľné miesta na svoj osobný prospech. “

SEC preskúmala návrh bitcoinového ETF uprostred plánu na zníženie bariéry vstupu pre nové ETF: Sekretariát Spojených štátov amerických SEC zvažuje zmeny svojich zásad obchodovania s fondmi obchodovanými na burze (ETF), ktoré by mohli potenciálne uľahčiť schvaľovanie ETF kryptomien. Zároveň SEC tiež oslovila Trust pre bitcoiny VanEck SolidX na vyjadrenie k svojmu najnovšiemu návrhu ETF. Najnovší návrh je tretím pokusom spoločnosti VanEck za posledný rok o založenie tradičného investičného aktíva krytého bitcoinmi.

SEC účtuje advokátovi, manažérovi právnickej firmy s nelegálnym predajom akcií súvisiacich s blockchainom: Ďalší rušný týždeň pre SEC. Agentúra obvinila dvoch mužov, ktorí podľa nej nelegálne profitovali z predaja akcií spoločnosti údajne spojenej s blockchainom. „Podľa sťažnosti SEC sa advokát T.J. Jesky a manažér pre obchodné záležitosti svojej právnickej firmy Mark F. DeStefano zarobili približne 1,4 milióna dolárov predajom akcií spoločnosti UBI Blockchain Internet Ltd. za 10 dní od 26. decembra 2017 do 5. januára 2018. Predaj sa zastavil, keď SEC dočasne pozastavila obchodovanie s akciami blockchainu UBI začiatkom tohto roka kvôli obavám z presnosti tvrdení vo svojich prihláškach SEC a neobvyklej a nevysvetliteľnej aktivite na trhu, “uvádza sa v oficiálnej tlačovej správe. Šéf SEC Robert A Cohen označil prípad za „ukážkový príklad toho, prečo SEC varovala retailových investorov, aby boli opatrní pred nákupom akcií v spoločnostiach, ktoré zrazu tvrdia, že majú blockchainový biznis.“

Spoločnosť Blockstream odhalila vydané aktíva, funkciu nasadenia tokenizovaných aktív: Spoločnosť Blockstream, ktorá tento rok oznámila na konferencii Consensus, spustila tento týždeň nasadenie nástroja Issued Asset pre svoju platformu Liquid. Táto funkcia je najnovšou z ponuky služieb spoločnosti poskytujúcej technológiu blockchain a umožní používateľom nasadiť tokeny založené na blockchaine Issued Assets (IA), ktoré môžu predstavovať akýkoľvek majetok, fyzický alebo digitálny. „Vydané aktíva (IA) umožňujú používateľom aplikácie Liquid vytvárať vlastné tokenové aktíva na bočnom reťazci aplikácie Liquid. Tieto aktíva môžu predstavovať existujúce finančné nástroje, ako napríklad tokenizovaný fiat, kryptomeny, overené aktíva (napr. Zlaté mince) alebo úplne nové aktíva. Používatelia uskutočňujú súkromnú transakciu s dôvernými aktívami, ktoré pred externými stranami skrývajú sumu aj typ majetku v transakcii, “uvádza sa v tlačovej správe..

Sme radi, že vám môžeme predstaviť #IssuedAsetets na Liquid! Používatelia budú môcť vydávať aktíva predstavujúce existujúce finančné nástroje, napríklad tokenizovaný fiat, # krypto aktíva, zlaté mince, & úplne nový majetok na zabezpečenom serveri #Bitcoin-cúval #sidechain. ⛓️ https://t.co/PkE1PnlGrK pic.twitter.com/lXSfJR64Mn

– Blockstream (@Blockstream) 2. júla 2018

Zvlnenie zasiahnuté ďalšou žalobou v rámci skupinovej žaloby: Ripple má po právnej stránke až po krk a tento týždeň sa to len zhoršovalo. K mesačným súdnym sporom, ktoré sa začali v máji, sa pridala aj spoločnosť, ktorá má v ponuke tretiu žalobu roku. Rovnako ako tie, ktoré prišli pred ňou, aj žaloba tvrdí, že mena XRP, mena Ripple, je neregistrovaným cenným papierom a bola ako taká predaná. Okrem toho tvrdí, že Brad Garlinghouse, generálny riaditeľ spoločnosti Ripple, a zvyšok jeho tímu propagovali a manipulovali obeh XRP s cieľom vyživovať ich peňaženky. „Toto je žaloba na triedu cenných papierov v mene všetkých kalifornských kupujúcich tokenov Ripple („ XRP “), podaná proti spoločnosti Ripple, XRP II a generálnemu riaditeľovi („ CEO “) spoločnosti Bradley Garlinghouse („ Garlinghouse “). , ktorý propagoval, predával a získaval predaj spoločnosti XRP. Obžalovaní zhromaždili stovky miliónov dolárov prostredníctvom neregistrovaného predaja XRP vrátane predaja retailovým investorom v rozpore so zákonom, “píše sa v žalobe..

Čo je nové na CoinCentral?

Aké zručnosti sú potrebné pri pracovných pozíciách v kryptomene ?: Myslíte si, že máte to, čo je potrebné pre kariéru v blockchainovom priemysle?

Sú ICO príliš sľubné a nedostatočné ?: Stručný pohľad na niektoré z najznámejších bust ICO z minulého roka.

Čo je delegovaný dôkaz o podiele? | Skúmanie konsenzuálneho algoritmu: Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako DPoS funguje? Máme ťa.

Bezpečnosť potravín a blockchain: Udržiavajte bezpečnosť jedno sústo po druhom: Technológia blockchain by mohla zvýšiť bezpečnosť nakupovania a poskytovania potravín pre spotrebiteľov tým, že im poskytne transparentné, overiteľné informácie o pôvode a výživovej hodnote.

10 prekvapivých spôsobov, ako spoločnosti používajú blockchain: Popremýšľajte niekedy nad týmito prípadmi použitia?

Vysvetlenie obchodovania s maržou pre investorov do kryptomeny: Spoločná pre staré trhy, ale pre trhy s kryptomenami relatívne nová, je táto forma obchodovania zložitejšia ako spotové obchodovanie.

Lethal Blockchain: Militaries Look to Weaponize Blockchain Tech: Ako teda využívajú armády blockchain? Ukážeme vám to.

Správy o kryptomene z celého sveta

Indický najvyšší súd potvrdil kryptobanku centrálnej banky: Najvyšší súd Indie hlasoval za potvrdenie príkazu tamojšej centrálnej banky, podľa ktorého je od všetkých domácich bánk potrebné, aby poskytovali služby subjektom zapojeným do obchodovania s kryptomenami. Táto objednávka, ktorá bola mnohými označená za protiústavný výnos, vyvolala značný odpor zo strany komunity kryptomien, čo vyvolalo petície od tvrdých zástupcov priemyslu aj od náhodných osvojiteľov. Vyhláška, ktorá bola vydaná 6. apríla, má vstúpiť do platnosti dnes 6. júla a požaduje, aby všetky banky prerušili vzťahy s jednotlivcami a zmenárňami, ktoré si založili bankové účty na obchodovanie s kryptomenami.

Európska spoločnosť potvrdzuje úspešné využitie blockchainu IBM na zúčtovanie obchodov s piatimi bankami: Európska blockchain obchodná platforma we.trade dohliadala na svoje prvé živé operácie tento týždeň. Pomocou blockchainovej platformy IBM, ktorá je založená na Hyperledger, spoločnosť uskutočňovala cezhraničné obchody v spolupráci s 20 spoločnosťami a 5 bankami. V oficiálnej tlačovej správe spoločnosť uvádza: „we.trade dnes potvrdil, že na platforme prebehli prvé živé obchody. Za posledný týždeň uskutočnilo obchody niekoľko spoločností prostredníctvom 5 bánk. Tieto obchody znamenajú prvé komerčne životaschopné obchody s otvoreným účtom využívajúce technológiu blockchain. “

Spoločnosť Huobi zahajuje obchodovanie so svojou austrálskou platformou: Burza Huobi, jedna z najpopulárnejších búrz kryptomeny na svete, tento štvrtok oficiálne zahájila svoje obchodné operácie v Austrálii. Austrálčania budú môcť od začiatku obchodovať s bitcoinmi, ethereum, bitcoin cash, litecoin, ethereum classic, power ledger a ďalšími štyrmi menami priamo za austrálsky dolár. Burza plánuje s pribúdajúcim časom platformy pridať ďalšie páry. „Kryptoobchodníci v Austrálii sú čoraz viac informovaní a sofistikovaní, čo zodpovedá vnímavému regulačnému orgánu so záujmom o bezpečný rozvoj trhu,“ komentoval vývoj generálny riaditeľ spoločnosti Huobi Australia Adrian Harrison. „Pre spoločnosť Huobi Group je prechod do Austrálie prirodzeným spôsobom … radi by sme nadviazali spoluprácu s rastúcim počtom austrálskych blockchainových projektov, ktoré sa snažia zaradiť na trh zrejúcich spoločností,“ pokračoval.

#LTC/#AUD obchodovanie je teraz aktívne v Huobi v Austrálii!#huobiAU @BlockchainCTR @BlockchainAUS @BlockchainGL @Huobi_Pro @HuobiNews # kryptotradovanie #ltc #litecoin # krypto # kryptotrade pic.twitter.com/xp7xumgGe0

– HuobiAustralia (@HuobiAu) 5. júla 2018

Južná Kórea pracuje na nových štandardoch a klasifikáciách pre blockchainový priemysel: Juhokórejská vláda je zaneprázdnená prácou na nových klasifikáciách pre sektor kryptomien. Národný štatistický úrad, ministerstvo vedy a techniky a ministerstvo informácií a komunikácií údajne vytvárajú nové legislatívne a regulačné štandardy pre rýchlo sa rozvíjajúci priemysel. Ako základ pre novú politiku budú klasifikácie pracovať na „podpore blockchainu a regulačných rámcoch“. S konečným konceptom naplánovaným na koniec júla sa tieto politiky budú týkať fenoménov a entít špecifických pre dané odvetvie, ako sú burzy, blockchainové transakcie, vývoj a nasadenie DApp, blockchainové systémy a služby atď..

Thajské nariadenia o ICO sú naplánované na účinnosť v polovici júla: Túto stredu thajská SEC oficiálne oznámila plán implementácie svojich predpisov o ICO. Oznámenie naznačuje, že nový rámec vstúpi do platnosti 16. júla a obsahuje vrstvený schvaľovací proces, ktorý bude vyžadovať, aby boli ICO pred konečným schválením preverené „portálom“. Okrem toho budú musieť ICO pred podaním žiadosti odhaliť svoje technické špecifikácie a investičné plány a mať minimálny počiatočný kapitál 5 miliónov bahtov (~ 150 000 dolárov).

Uzbecký prezident podpisuje titul blockchainu na integráciu služieb do vlády: Prezident Uzbekistanu Shavkat Mirziyoyev tento týždeň podpísal dekrét zameraný na odvetvie kryptomien a blockchainu. Vyhláška konkrétne ustanovuje trojročný plán na založenie stratégie implementácie blockchainových služieb do vládnej infraštruktúry. S nádejou na podporu priestoru podporujúceho „digitálnu ekonomiku“ je úlohou Úradu vlády pre projektové riadenie a Ministerstva pre rozvoj informačných technológií a komunikácií zostaviť program, ktorý bude skúmať a rozvíjať technológiu formálnej integrácie so súčasnou vládou. infraštruktúry do 1. januára 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map