Tento týždeň v kryptomene: 4. januára 2019

Zbohom 2018, ahoj 2019

Nový rok odzvonil pokojným týždňom v kryptomene, čo sa týka všetkého. Po skoku o deväť percent minulý piatok sa trh posunul nabok a odrazil sa od maxima 135,4 miliárd dolárov k minimu okolo 125 miliárd dolárov. Týždeň sa skončil celkovým kryptomenovým trhovým stropom iba plachých 129 miliárd dolárov – mierne pod šesťpercentným týždenným ziskom.

Štatistiky trhu kryptomeny (1. 4. 2019)

Štatistiky trhu kryptomeny (1. 4. 2019)

Väčšina cien mincí zostala relatívne rovnaká, iba niekoľko z nich dosiahlo dvojciferné čísla kladne alebo záporne. Jedným z lídrov týždňa boli Chainlink (41,30%), ICON (12,48%) a Augur (15,28%). Čo sa týka našich troch najlepších …

Bitcoin ťažko posunutý, vykazujúci iba 0,01% stratu.

Ethereum preskočil XRP a vykázal za týždeň pôsobivý zisk 17,97%.

XRP vykázal tiež horizontálny pohyb a zbavil sa iba 1,99% svojej ceny.

Správy o domácej kryptomene

Preplnenie + Ohio + dane = krypto úspech: Spoločnosť Overstock včera oznámila, že sa stane prvou národnou spoločnosťou, ktorá využije novú príležitosť pre kryptomenu v Ohiu. Online predajca má v nadchádzajúcej daňovej sezóne zaplatiť časť svojich daní z Ohia v bitcoinoch.

Pretože je spoločnosť prvou registrovanou spoločnosťou, pri platení nebude čeliť žiadnym ďalším poplatkom. Nakoniec bude štát účtovať jednopercentný poplatok za platby bitcoinom, čo je výrazne menej ako 2,5% poplatok za službu pri platbách kreditnou kartou.

Generálny riaditeľ spoločnosti Overstock Patrick Byrne opäť dáva peniaze tam, kde má ústa ohľadne adopcie blockchainu. Nadšenec digitálnej meny bol priekopníkom v akceptovaní kryptomeny na svojom maloobchodnom webe, prevádzkuje fond zameraný na blockchain a nedávno oznámil, že ukončí časť elektronického obchodu spoločnosti Overstock, aby presunul zameranie na blockchain technológiu.

Colorado hrá kartu s dvojitou reverziou na Pro-Blockchain Bille: Ešte v máji 2018 zákonodarca Colorada prijal návrh zákona priaznivého pre blockchain jedným hlasom, len aby ho zamietol krátko po tom, čo niekoľko zákonodarcov zmenilo svoje hlasy. House Bill 1426, známy ako Zákon o poskytovateľoch prevodu peňazí oslobodených od virtuálnej meny, by vyňal určité krypto tokeny definované v zmenke zo zákonov o cenných papieroch.

O sedem mesiacov neskôr sa senátor Jack Tate znovu pokúša o nový a vylepšený zákon. The Zákon o digitálnych tokenoch v Colorade navrhuje súbor usmernení, ktoré môžu zákonodarcovia použiť pri klasifikácii stavu bezpečnosti digitálneho tokenu. Návrh zákona bol duchovným dieťaťom Rady pre pokrok v blockchainovej technológii, spoločného úsilia medzi kryptoťažkými váhami, ako je Erik Voorhees, a príslušnými regulátormi..

Zákonodarcovia v Colorade budú o novom návrhu zákona hlasovať 13. marca.

čo je nové na coincentral

Ako blockchainová kryptografia bojuje proti vzostupu kvantových strojov: Kvantové stroje predstavujú priamu hrozbu pre blockchainy. Niektorí ľudia robia to, aby sa bránili.

Tvorca GPU Nvidia bojuje za prekonanie Shenanigans na kryptotrhu: Nvidia môže byť na tomto medvedom trhu nefunkčná, ale určite nie je vonku.

Výpredaje ICO ethereum sú stále vysoké: cena éteru bola dosiahnutá v roku 2018. Tvrdo zasiahnuté. Môže za to niekoľko špičkových projektov ERC20.

Výmena kryptomeny, altcoin, vyraďovanie sa zvyšuje a končí v roku 2018: Burzy v roku 2018 rýchlo vyradili niekoľko pozoruhodných altcoinov. Mali by ste sa však obávať?

Čo je Red Pulse (PHX)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Dozviete sa všetko o zlatej alebo nebodaj červenej husi NEO.

Bitcoin vs. zlato: Porovnanie relatívnej sily: Bitcoin verzus zlato – bitka medzi dvoma najlepšími obchodmi hodnoty na svete.

Dôkaz o horení | Konsenzus prostredníctvom ničenia mincí: Spálite dieťa, krypto peklo!

Poškodenie obetiam hackerstva S.Korea odmietnuté Odškodnenie po súdnom rozhodnutí: Dobrá lekcia v nie vaše kľúče, nie vaše kryptomena.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Indická vláda varuje pred krypto, opäť: Indickým občanom nie sú cudzie ani pesimistické názory ich vlády na kryptomenu. Túto stredu sa k tomuto sentimentu pridali policajné sily Džammú a Kašmír vlastným vyhlásením. Agentúra činná v trestnom konaní vydala odporúčanie, ktoré varuje občanov, že investície do kryptomien majú zvýšené riziko a v súčasnosti nie sú chránené regulačným dohľadom v krajine. Reserve Bank of India (RBI) okrem toho ešte musí udeliť akékoľvek licencie alebo oprávnenie spoločnostiam obchodovať s kryptomenami.

Spoločnosti Nasdaq narážajú na novú krypto burzu: Estónska spoločnosť DX.Exchange sa čoskoro dostane na európsky trh s tokenizovanými verziami niektorých z najväčších amerických spoločností. Burza prebieha na blockchaine Ethereum s tokenmi krytými skutočnými akciami, ktoré drží a obchoduje s nimi partnerský MPS Marketplace Securities Ltd.

Spoločnosť plánuje zahájiť výmenu s desiatimi spoločnosťami uvedenými na burze Nasdaq vrátane spoločností Facebook, Tesla a Apple.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map