Tento týždeň v kryptomene: 26. októbra 2018

Keep On Keepin ‘On

Máme tu ďalší týždeň zelený, priatelia. Na základe dynamiky minulého týždňa celý trh s kryptomenami vzrástol z 207,8 miliárd dolárov na 209,2 miliárd dolárov – čo je ohromný 0,7% zisk. Dobre, nemusí to byť rast, ktorý hľadáme, ale aspoň smerujeme správnym smerom. “A čo najvyššie mince?” pýtaš sa? Skvelá otázka.

Štatistiky trhu s kryptomenou (26/10/20)

Štatistiky trhu s kryptomenou (26/10/20)

Bitcoin sa tento týždeň ťažko pohyboval, pričom jeho cena stúpla iba o 0,18%. V súčasnosti je na úrovni necelých 6 500 dolárov.

Ethereum mal ešte plochejší týždeň a pohyboval sa iba o 0,02% nadol. Cena naďalej testuje linku podpory 200 dolárov.

XRP bol tento týždeň najvýznamnejším ziskom, aj keď sa vyšplhal iba na 0,89% a stabilizoval sa niečo cez 0,45 USD.

Správy o domácej kryptomene

Coinbase sa spája s kruhom pre nový stablecoin: Stablecoiny, momentálne také horúce. V utorok Coinbase ohlásil nové partnerstvo s frenemy Circle a vytvorí konzorcium CENTER. Najprv v doku konzorcia? Vytvorenie nového stablecoinu, USD Coin alebo v skratke USDC.

Každý USDC je krytý jedným greenbackom a spoločnosti budú pravidelne hlásiť stav týchto rezerv. Tieto dve organizácie sa rozhodli použiť ethereum blockchain na vytvorenie stablecoinu s protokolom ERC20. USDC sa teraz pripája k dlhému zoznamu viac ako 50 stablecoinov, ktoré sú momentálne na kryptotrhu.

SEC dáva ICO a H.A.N.D: SEC je zjavne unavená z blockchainových projektov prosiacich o nevedomosť, pokiaľ ide o predpisy. V novovzniknutej vládnej organizácii FinHub sa konajú úradné hodiny, aby odpovedal na všetky vaše otázky týkajúce sa regulačného rámca (v súčasnej podobe). Ak chcete naplánovať čas, jednoducho musíte vyplniť online formulár s popisom, kto ste a o čom sa chcete dozvedieť.

Na predpovedanie toho, kam to smeruje, nie je potrebná krištáľová guľa. S najväčšou pravdepodobnosťou začneme objavovať pečiatky „schválené SEC“ na projektoch, ktoré využili tento zdroj.

Ľudia hovoria veci

Musk Being Musk: Od žartovania o tom, že je Tesla súkromná, až po dopyt po „vlhkých memoch“, je Elon Musk na Twitteri plný trollov. Tentokrát Spaceboy Wonder komentoval zdanlivo náhodný obrázok anime v príspevku o účte Tesla 2FA s nadpisom „Chceš kúpiť nejaké bitcoiny?“

Chcete kúpiť nejaké bitcoiny? &# 128521;&# 128521; pic.twitter.com/9ZbBJ5fuVq

– Elon Musk (@elonmusk) 22.10.2018

čo je nové na coincentral

Summit Forbes 30 do 30 rokov 2018 Rekapitulácia kryptomeny: Šéfredaktor CoinCentral Alex Moskov analyzoval vplyv kryptomeny na tohtoročný summit 30 do 30 rokov v Bostone.

Čo je Achain (ACT)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Úvod do blockchainového projektu implementujúceho novú konsenzuálnu metódu, výsledok delegovaný na dôkaz o podiele.

Čo je SelfKey (KEY)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Ak ste jedným z miliónov ľudí postihnutých narušením údajov, ako je napríklad hack Equifax, možno budete chcieť vyskúšať SelfKey.

CoinBene: Revízia a analýza burzovej platformy: CoinBene rastie v radoch kryptomien. Ale je to pre vás to pravé?

Najstaršia aukčná spoločnosť na svete využívajúca blockchain: Christie’s a Artory: Ďalšia krásna fúzia vedeckého blockchainu a kreatívneho ekosystému umenia.

NEO Global Capital on the Cryptocurrency Investment Landscape: Sadli sme si s tímom NGC, aby sme hovorili o investičnej stratégii, ICO a všetkom medzi tým.

Juhokórejský zákaz ICO možno zrušiť v novembri: Mlyny sa krútia klebetami, že juhokórejský zákaz ICO už nemusí byť. Ostáva nám len dúfať.

Tri stratégie pre ukončenie straty obchodov: Nemôžete vyhrať všetky. Tu sú tri spôsoby, ako opustiť svoju pozíciu, keď vaše obchody smerujú na juh.

Čo je to UTXO? | Vysvetlenie začiatočníka k výstupom transakcií: Tento výraz ste už pravdepodobne počuli. Viete však, akú rolu v blockchaine slúžia nevyčerpané transakčné výstupy (UTXO)?

Zadĺžený pohľad na požičiavanie bitcoinov: Stojí to za to ?: Rovnako ako celkový trh s kryptomenami, aj požičiavanie bitcoinov má svoj spravodlivý podiel na podvodoch, ako aj na vážených organizáciách.

Elastos CMO Fay Li pre Bitmain Merged Mining, Trinity a Beyond: Elastos je relatívne neznáma kryptomena s určitou hlavnou podporou. Musíme sa porozprávať s CMO projektu.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Telefón HTC Blockchain je k dispozícii na predobjednávku: Očakávaný HTC Exodus 1 je oficiálne k dispozícii na predpredaj. Telefón má zabudovanú peňaženku s kryptomenami, ktorá v súčasnosti uchováva nezverejnené bitcoiny, litecoiny, ethereum a ďalšie mince. Ak teraz zadáte objednávku, telefón sa dostane do vašich rúk do decembra. Úlovok? Platiť môžete iba bitcoinom alebo ethereom.

HTC Exodus

HTC Exodus 1

Telefón má cenu 0,15 BTC alebo 4,78 ETH, čo je cena okolo 960 dolárov. Pre lepšiu predstavu, nový iPhone XR a iPhone XS sa pohybujú od 749 do 1099 dolárov.

Japonsko dáva palec hore krypto-samoregulácii: V stredu japonská agentúra pre finančné služby (FSA) schválila Japonské združenie pre výmenu virtuálnych mien, aby pôsobilo ako samoregulačná organizácia. Táto klasifikácia umožňuje výmenám digitálnych aktív v združení vytvoriť súbor pravidiel na ochranu zákazníkov a vytvoriť pokyny, pomocou ktorých ich budú medzi sebou presadzovať. Zdá sa, že táto akcia nie je nič iné ako pozitívna správa, pretože drží regulačný úrad v rukách tých, ktorí tento priemysel poznajú najlepšie.

Významné osobnosti na americkom trhu, konkrétne dvojčatá Winklevoss, tlačili na niečo podobné. S regulátormi to však prežívajú oveľa ťažšie.

Svet Crypto COn

Tento týždeň v kryptomene vám prináša World Crypto Con. Pripojte sa k nám v Las Vegas 31. októbra až 2. novembra a uvidíte rečníkov ako Charlie Lee, Brock Pierce a Charlie Shrem, ktorí vystúpia na pódiu a porozprávajú sa o najhorúcejších témach v kryptomene. K dispozícii je tiež pokerový turnaj s našimi vlastnými Doug Polkom a Ryanom Feeom, ako aj párty so Stevom Aokim. Použite kód COINCENTRAL za 50% zľavu na letenky tu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map