Tento týždeň v kryptomene – 24. augusta 2018

* Smutný trombón *

Aj keď nejde o dramatický pokles, aký sme videli v predchádzajúcich týždňoch, trh zostal relatívne stagnujúci a počas celého týždňa zaznamenal mierne nižšie „minimá“.

Tento týždeň celý trh poklesol iba o -0,04% na päty niekoľkých odmietnutí bitcoin ETF (alebo to boli recenzie?) Zo strany SEC. Aj keď niektorí považujú čokoľvek okrem dvadsaťpercentných ziskov za negatívum, nedostatok pohybu cien po týchto negatívnych správach znamená, že sme si konečne mohli nájsť slovo. Držím palce

Blockchainov chlapec z plagátu, Bitcoin, vzrástol tento týždeň o 1,29% – čo je vzhľadom na negatívnu tlač pôsobivý stav.

Ethereum naďalej kladivom klesol o 7,35% za posledných sedem dní.

A XRP, minca, ktorú každý rád nenávidí, je tento týždeň veľkým víťazom, a to až o 4,04%.

kryptotrh

Správy o domácej kryptomene

SEC odmieta početné bitcoinové ETF (zatiaľ): Osem ďalších návrhov bitcoinových ETF sa pripája k ETF Winklevoss na hromade odmietnutí SEC. Hlavným dôvodom zamietnutí bola zatiaľ neschopnosť búrz poskytnúť dostatok dôkazov o tom, že môžu zabrániť manipulácii trhu a podvodnej činnosti. Nie všetko je však stratené. SEC uviedla, že ich rozhodnutie nemá žiadny vplyv na ich názor na bitcoin a blockchain ako na užitočnú technológiu. A zdá sa, že investori súhlasia. Cena bitcoinu zostala relatívne stabilná aj pri nešťastných správach.

Lámanie: V rámci rýchleho obratu SEC teraz hovorí, že preskúma deväť ETF, ktoré predtým odmietli. Tieto recenzie by mohli viesť k rovnakému výsledku, ale tento týždeň prinášajú záblesk nádeje pre nádeje bitcoin ETF.

jim carrey meme

Steve Wozniak ohlasuje účasť na blockchaine: Na nedávnej konferencii ChainXchange v Las Vegas oznámil spoluzakladateľ spoločnosti Apple Steve Wozniak svoje zapojenie do novej blockchainovej spoločnosti Equi. Tento projekt je prvým podnikom spoločnosti Wozniak v priestore kryptomeny. Webová stránka Equi, ktorá zostáva relatívne tajná, iba uvádza, že projekt „naruší investície rizikového kapitálu, nehnuteľností a luxusného majetku“. Spustenie platformy je naplánované na zimu tohto roku.

Nvidia žiada, aby to pre krypto skončilo: Zdá sa, že na tomto medvedom trhu nie je nikto v bezpečí. Nvidia sa trochu prekvapivým krokom rozhodla ukončiť svoj podnik zameraný na kryptomeny. Vo vyhlásení z minulého týždňa, finančná riaditeľka Colette Kress, vysvetlila: „Náš výhľad výnosov [spoločnosti Nvidia] počítal s poklesom produktov špecifických pre kryptomenu na približne 100 miliónov dolárov, zatiaľ čo skutočné výnosy z produktov kryptomeny boli 18 miliónov dolárov a teraz očakávame zanedbateľný príspevok . “

Ripple CTO žiada bitcoin centralizovane: Tento týždeň v článku s názvom „Inherentne decentralizovaná povaha knihy XRP Ledger“, technický riaditeľ spoločnosti Ripple, David Schwartz, prehodí scenár ku klasickému naratívu „Ripple is centralized“. Schwartz vo svojom príspevku uvádza niekoľko argumentov týkajúcich sa validátorov ako lepšej alternatívy k baníkom, potenciálu kolúzie banských združení a poslednej rany, že „kniha XRP je v mnohých ohľadoch transakčnejšou, funkčnejšou a decentralizovanejšou knihou ako bitcoin alebo ethereum. “ Odvážna stratégia, bavlna.


Bittrex sa spojil s Rialtom pri poskytovaní digitálneho obchodovania s cennými papiermi: Vo štvrtok spoločnosť Bittrex prostredníctvom svojej platformy podpory informovala používateľov, že spoločnosť spolupracuje s firmou Rialto Trading na podpore digitálneho obchodovania s cennými papiermi. Pri spustení bude rozšírená platforma k dispozícii inštitucionálnym investorom, akreditovaným investorom, korporáciám a broker-obchodníkom registrovaným v USA..

čo je nové na coincentral

Bitmain Juggernaut Bitmain plánuje spustiť IPO: ICO, ICschmo. Bitmain získava obrovské kolo financovania. A robia to tradičnými prostriedkami.

Ako výmeny využívajú zákony KYC na udržanie kryptomeny: Postupy KYC sú určené pre výmeny, aby sa zabránilo nelegálnej činnosti. Niektoré platformy však menia svoje politiky bez toho, aby v dôsledku toho varovali a zmrazovali účty.

Juhokórejský trh s kryptomenami zameraný na novú zmenu pravidla: Burzy kryptomeny teraz sedia vedľa barov a nočných klubov v Južnej Kórei. Tu sa dozviete prečo.

9 hlavných bariér rozšírenia prijatia kryptomeny: Stále sme ešte ďaleko od prijatia bežnej kryptomeny. Tu je prvých deväť vecí, ktoré nás brzdia.

Môžu byť bitcoiny napadnuté? Nechajte sa hacknúť a zistite to !: Môže byť bitcoin skutočne hacknutý? Existuje jediný spôsob, ako to zistiť …

Čo je liek Tezos (XTZ)? | Sprievodca po kontroverznom sprievodcovi pre začiatočníkov: Vyskúšajte tohto sprievodcu pre začiatočníkov na platforme inteligentných zmlúv s kontroverznou históriou.

Čo urobí Barclays Bank s Blockchain Tech ?: Barclays Bank sa pripája k ďalším progresívne uvažujúcim finančným inštitúciám s novými novými blockchainovými patentmi.

Rastúci svet nefungovateľných tokenov: CryptoKitties bol iba začiatok. Nezastupiteľné tokeny sú čoraz populárnejšie, keď skupiny začnú tokenizovať aktíva po celom svete.

Rozhovor: Tím Sapien na webe 3.0 a novom sociálnom svete: Dostali sme príležitosť sadnúť si s tímom Sapien a diskutovať o Web 3.0. Prečítajte si náš chat tu.

Víťazná voľba? Hodnotenie kasína Bitstarz: Je kasíno Bitstarz dobrou voľbou pre vášho vnútorného hráča? Skontrolovali sme to, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa.

Zakladateľ Techfugees pri využívaní blockchainu na pomoc utečencom: Generálna riaditeľka spoločnosti Techfugees Josephine Goube koordinuje záväzok technickej komunity k vysídlencom po celom svete. Viac sa dozviete v našom rozhovore.

Prečo sa Švajčiarsko snaží udržať si svoj kryptopriaznivý názov: Problémy v (krypto) raji? Švajčiarsko začína vyzerať tak, že to nemusí byť také krypto-priateľské prostredie, ako si ľudia mysleli.

Čo je to Viacoin (VIA)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Viacoin je kryptomena typu peer-to-peer, ktorá funguje komplementárne s bitcoinmi a litecoinmi. V tejto príručke si rozoberieme, čo o nej potrebujete vedieť.

Čo je to farmakín? (KARMA): Karmacoin bol kryptomena s krátkym trvaním pozostávajúca z mnohých projektov. O jeho histórii sa dočítate v tejto príručke.

Bližší pohľad na úsilie Citi v blockchaine a krypto: Aj keď Citi blokuje nákupy kryptomeny pomocou svojich kreditných kariet, vytvára svoje vlastné blockchainové riešenia, Citicoin a Citi Blockchain.

Fúzia blockchainu a vysokoškolského vzdelávania: Obojsmerné učenie, hodiny prispôsobené potrebám, elektronické prepisy – blockchain a vysokoškolské vzdelávanie sú zápasom v nebi.

Čo je to BitGo? Podnikové riešenia kryptomeny: BitGo je spoločnosť s jediným cieľom – umožniť inštitucionálne investície do kryptomeny. Prečo by to však malo byť nevyhnutné? Neposkytuje kryptomeny prostriedky, ako sa vyhnúť bankám a finančným inštitúciám?

Fitrova tento týždeň zvýšila o 944% – zisťovanie stavu pumpy a skládky: Po jeho meteorickom vzostupe mohla byť tento týždeň na vašom radare predtým neznáma Fitrova. Investícia do nej by vás však stála.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Ahoj hej heeeeeeey vodca BitConnectu zatknutý v Indii: Minulú sobotu bol na letisku v Dillí uväznený Divyesh Darji, údajný vedúci predstaviteľ systému BitConnect Ponzi. Imigrační úradníci identifikovali Darjiho, keď sa pokúšal vycestovať do Ahmedabadu. Polícia z kriminálneho oddelenia ho neskôr na letisku zadržala. K zadržaniu došlo zhruba sedem mesiacov, čo spoločnosť BitConnect zatvorila obchod kvôli niekoľkým listám o prerušení platnosti, ktoré od finančných regulačných orgánov upustili. BitConnect (BCC) sa akosi stále obchoduje s trhovým stropom cez 6,5 milióna dolárov.

Občania Austrálie sú teraz schopní platiť účty v kryptomene: Nedávne partnerstvo medzi Cointree, platformou na nákup / predaj kryptomeny, a platformou na platenie účtov Gobbill znamená, že ľudia v tejto krajine môžu teraz platiť svoje účty kryptomenou. Gobbill, ktorý koná ako sprostredkovateľ, bude zhromažďovať finančné prostriedky od zákazníkov a platiť účty v ich mene. Tento ďalší krok umožňuje zákazníkom platiť kryptomenou bez ohľadu na to, či ich poskytovateľ služieb prijme alebo nie.

S potešením konečne oznamujeme naše partnerstvo s @gobbill , toto partnerstvo umožní automatické platby účtov pomocou kryptomeny! Viac prostredníctvom https://t.co/ZDyEhmtc1e # zmenky # krypto #fintech #blockchain # kryptomena #gobbill #cointreeau # AI pic.twitter.com/PJxdtd98ha

– Cointree (@CointreeAus) 20. augusta 2018

Čína zakazuje bitcoiny znova … a znova … a znova: JaNa základe svojej najnovšej vlny zákazov súvisiacich s bitcoinmi čínska vláda teraz zakázala všetky komerčné udalosti kryptomeny. Správy ďalej uvádzajú, že Čína plánuje v rámci širšieho zákroku blokovať aj viac ako 120 zahraničných búrz kryptomien. Bez ohľadu na to, čínska štátna rada verejne presadzovala urýchlenie vývoja blockchainu v krajine, čím ďalej definovala vzťah lásky a nenávisti Číny s novou technológiou..

Bitmain „Investors“ popiera asociáciu s pre-IPO: Po predchádzajúcich správach o niekoľkých veľkých firmách zúčastňujúcich sa na investičnom kole Bitmain pred IPO sa zdá, že sa príbeh zmenil. Tencent Holdings a SoftBank Group vyšli tento týždeň s odmietnutím akejkoľvek ich účasti. Vyzerá to, že môžeme klamať klamstvá, pretože falošné správy začali blogom zameraným na IPO na WeChat. Mnoho analytikov sa pýta, či je strop 18 miliárd dolárov, o ktorý Bitmain požiadal, teraz drasticky nadhodnotený kvôli poklesu na trhu s kryptomenami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map