Tento týždeň v kryptomene: 21. decembra 2018

Bitcoin je späť, dobre

Vyzerá to, že trh s kryptomenami sa môže konečne otočiť. * klepanie na drevo * Takmer každá kryptomena zaznamenala tento týždeň dvojciferný rast, pretože celý trh vzrástol zo 104,2 miliárd dolárov na zhruba 134,5 miliárd dolárov – je to len plachý pokles o 30 percent. Bitcoinová hotovosť vyskočila o 141,68%. Tron rástol o 64,82%. Do čerta, tento týždeň dokonca bitcoin SV zaznamenal nárast o 52,57%.

je to mem na trhu s býkmi

Takéto čísla vám môžu pripomínať býčí beh v roku 2017. Mali by sme však zmierniť vzrušenie a zistiť, čo čaká nasledujúcich pár týždňov. Pokiaľ ide o naše prvé tri mince …

Bitcoin tento týždeň najmenej vzrástol, ale stále zaznamenal viac ako úctyhodných 23,81% zvýšenie cien.

XRP si naďalej drží druhé miesto so zlepšením ceny o 28,16%.

Ethereum vedie balíček od minulého piatku a vykázal rast o 35,55%.

Štatistiky trhu kryptomeny (21/12/18)

Štatistiky trhu kryptomeny (21/12/18)

Správy o domácej kryptomene

Kongresman Darren Soto je opäť pri tom: Demokratický hurikán naďalej presadzuje jasnosť právnych predpisov týkajúcich sa kryptomeny. Minulý týždeň sme informovali o spoločnom úsilí Sota s republikánskym kongresmanom Tedom Buddom potlačiť manipuláciu s kryptotermínmi. No, Soto opäť siaha cez hranice strán.

Tento týždeň predstavil Soto spolu s kolegom kongresmanom Warrenom Davidsonom konferenciu Zákon o taxonómii tokenov. Nový návrh zákona by objasnil nejasnosti okolo klasifikácie kryptomeny. Najdôležitejšie je, že uvádza, že digitálne aktívum už nie je zabezpečením, akonáhle sa stane plne funkčnou sieťou.

Facebook potenciálne vrhá čiapku v kryptoprste: Podľa štvrtkovej správy agentúry Bloomberg „ľudia oboznámení s touto záležitosťou“ uviedli, že Facebook pracuje na vytvorení stabilného coinu pre prevody peňazí WhatsApp. Spoločnosť zjavne plánuje začať v Indii, kde má táto krajina viac ako 200 miliónov používateľov WhatsApp a ročné platby remitencií 69 miliárd dolárov.

Ako vždy, aj túto správu by ste mali brať s rezervou, pretože oznámenie nepochádza zo samotného Facebooku. Facebook vytvára kryptomenu – príbeh starý ako čas.


Facebook rozširuje svoj blockchain tím, podľa LinkedIn sa však môže pochváliť asi 40 členmi. Bývalý prezident PayPal David Marcus prevádzkuje aplikáciu Facebook Messenger od roku 2014 a v súčasnosti vedie blockchainovú divíziu.

čo je nové na coincentral

Ako zmenia sociálne peňaženky odvetvie kryptomeny: Kryptomenové peňaženky sú užitočné nielen na držanie mincí. Tu je príklad, ako môžu chrániť aj vašu digitálnu identitu.

Zabudnite na HODLing, trávia ste jediný spôsob, ako oživiť bitcoin ?: Mnoho investorov odporúča, aby sa na tomto krvavom trhu ozvali hodiny, ale rovnaká rada môže byť aj našim zánikom.

Čo je to Nonce? Ne-nezmysel Ponorte sa do dokladu o práci: Musíte sa každý čas vrátiť k základom blockchainu (n).

Čo je BlitzPredict (XBP)? | Sprievodca pre začiatočníkov: „Hej, poďme! Tvoria sa priamočiaro. Prechádzajú silným vetrom. Deti strácajú rozum. BlitzPredict! “

Občania Venezuely nútení prijímať dôchodkové fondy v kryptomene: Venezuelskí držitelia dôchodkov budú vlastniť nejaké kryptomeny, nech sa im to páči alebo nie.

Varovanie hlavnej investičnej spoločnosti pred zásahom SEC proti nelegálnym ICO: SEC zasahuje proti ICO a kroky sa netýkajú iba tých, ktoré vyšetrujú.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou predplatenej karty: Potrebujete implementovať impulzívnu kontrolu? Tu sú najdôležitejšie miesta podporujúce nákupy kryptomeny predplatených kariet.

Hlavná nemecká spoločnosť sa chystá spustiť platformu hybridného krypto bankovníctva: povedzme všetko Guten tag k značke, spankin ‘novej kryptoobchodnej platforme.

Ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou: Zabudnite na predplatené karty. Tu je príklad, ako kúpiť svoje bitcoiny na úver.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Týka sa kryptomeny Spojeného kráľovstva: Vláda Spojeného kráľovstva v stredu zverejnila strategický dokument „Kryptomeny pre jednotlivcov“, ktorý má občanom pomôcť vypočítať ich dane. V tomto článku sa dozviete všetko od rôznych typov tokenov (výmenné, obslužné, bezpečnostné) až po príklady, ktoré uvádzajú, ktoré dane sa vzťahujú na určité udalosti spojené s kryptomenou.

Jej Veličenstvo pre príjmy a clá (HMRC), pobočka Spojeného kráľovstva pre výber daní, plánuje v ďalšom vydať ďalší materiál týkajúci sa obchodných transakcií. Zdá sa, že pri vyhýbaní sa daniam v Spojenom kráľovstve už nebudete môcť namietať nevedomosť.

Atari pripravuje blockchainovú verziu populárnych hier: V nedávnej tlačovej správe výrobca hier Atari oznámil partnerstvo so spoločnosťou Animoca Brands, globálnym vývojárom aplikácií, s cieľom vydať dvojicu blockchainových hier. Tieto dve hry, RollerCoaster Tycoon Touch a Goon Squad sú vydaniami populárnych hier Atari, až na to, že tentokrát integrujú technológiu blockchain.

Hry implementujú nezameniteľné tokeny (NFT), a la CryptoKitties, aj keď nie je presne stanovené, ako. Dva tituly by mali byť dostupné niekedy v druhej polovici budúceho roka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map