Tento týždeň v kryptomene: 20. júla 2018

Neustále, keď ide

Trh uzavrel náš úsek z piatka na piatok v zelenej farbe. Po zotavení z prepadu, ktorý trh vzal minulý týždeň, sú meny v celom rade na 7-dňových grafoch. Celkový trhový strop spoločnosti Crypto získal v priebehu týždňa zdravých 11% a v čase písania článku sa vyšplhal na 284 miliárd dolárov.

Ako vždy, čas ukáže, či má táto rally nohy. Ak a kedy budeme naďalej stúpať, sledujte kľúčové úrovne odporu bitcoinu (7 600 dolárov, 7 800 dolárov, 8 000 dolárov atď.), Aby ste zistili, či trh môže prekonať a udržať si pred týmito číslami náskok. Prekročiť hranicu 7 000 dolárov bolo v súčasnosti požehnaním a pol; do budúcnosti budeme musieť zistiť, či objem nákupu dokáže udržať tento vítaný nárast.

Bitcoin: Bitcoin dosiahol 7470 dolárov 17% v týždni, najväčší týždenný zisk, ktorý sme za chvíľu zaznamenali u ktoréhokoľvek z našich troch najlepších aktív.

Ethereum: Ethereum sa darilo lepšie uprostred týždňa, keď vypichol hlavu nad 500 dolárov. Stále je to hore 6% tento týždeň s cenou 462 dolárov.

XRP: Pozitívne, ale takmer bezvýznamné, XRP vzrástol 2% v týždni na 0,45 USD

market7_20_18

Štatistiky trhu s kryptomenou (20. 7. 18)

Domáce správy

Správa: USA boli vyhodnotené ako najpríjemnejšia krajina pre ICO na svete: Vláda Spojených štátov bola v súvislosti s kryptokontinentálnymi predpismi pomerne tichá a hrozbou bezpečnostnej klasifikácie bola obava mnohých startupov ICO a kryptomien. Aj napriek tomu výskum analytikov, ktorí sa zúčastnili konferencie Crypto Finance Conference, zistil, že USA sú pre ICO najpriaznivejšie zo všetkých národov na svete. Správa prešla cez 100 doteraz najviac financovaných ICO a zistila, že 30 z nich bolo spustených v USA, na druhom a treťom mieste je Švajčiarsko (15) a Singapur (11)..

NY Department of Financial Services Awards BitLicense to BitPay: Procesor platieb v kryptomene Bitpay získal prestížnu licenciu BitLicense od regulačných orgánov štátu New York. Licencia umožní spoločnosti poskytovať svoje služby podnikom a jednotlivcom v rámci štátu a tiež umožní podnikom legálne využívať platformu BitPay na prijímanie kryptomien od svojich zákazníkov. „Štát New York má jednu z najprísnejších politík týkajúcich sa spoločností zapojených do kryptomeny a pre spoločnosť BitPay bola dôležitá práca v procese schvaľovania na získanie Licencie. Veríme, že sa táto tvrdá práca vyplatí, pretože New York predstavuje pre BitPay významné obchodné príležitosti, “uviedol vo vyhlásení generálny riaditeľ spoločnosti BitPay Stephen Pair..

Kongres USA koná ďalšie krypto pojednávanie, čelní predstavitelia odvetvia vážia svedectvá: Snemovňa reprezentantov Spojených štátov usporiadala ďalšie pojednávanie o kryptomene, tentoraz si vybrala mozgy niektorých z popredných odborníkov a podnikateľov v odbore. Pod vedením Výboru pre domáce poľnohospodárstvo obsahovali svedectvá Joshua Fairfield, profesor práva Williama Donalda Baina, Washington a Lee University School of Law; Amber Baldet, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, Clovyr; Scott Kupor, riadiaci partner, Andreessen Horowitz; Daniel Gorfine, riaditeľ spoločnosti LabCFTC a hlavný inovačný riaditeľ, CFTC; bývalý predseda CFTC Gary Gensler, odborný asistent, Škola manažmentu MIT Sloan; a Lowell Ness, riadiaci partner, Perkins Coie LLP. Zdá sa, že každé svedectvo predstavovalo konsenzus, že súčasné nariadenia neposkytujú dostatočný rámec pre rozvíjajúci sa priemysel.

Zmeškali ste rokovania Kongresu o tom, aký dopad majú kryptomeny na USA? Tu je zoznam toho, čo potrebujete vedieť: https://t.co/9yv4V4cEDI od @RossowEsq pic.twitter.com/9MH4xj6kYo

– Forbes Crypto (@ForbesCrypto) 19. júla 2018


Steve Bannon chce spustiť token – žiadny vtip: Trumpov bývalý hlavný poradca a spoluzakladateľ spoločnosti Breitbart News Steve Bannon sa dostal k kryptomene. A to natoľko, že pravicová politická osobnosť pracuje na svojej vlastnej minci. V nedávnom rozhovore pre CNBC odhalil, že drží nezverejnené množstvo bitcoinov a pracuje na budovaní kryptomeny pre populistické hnutia. “Teraz pracujeme na nejakých tokenoch, tokenoch úžitku, potenciálne pre populistické hnutie na celom svete.” Musia však byť kvalitné, ”uviedol v rozhovore.

I. kolo patentu-paloozy: Súbor veľkých bánk pre patenty Blockchain Tech: Americká banka, JPMorgan & Chase Co.., a Wells Fargo všetci tento týždeň požiadali o patenty súvisiace s blockchainom. Bank of America’s, označujúca takmer päťdesiaty patent, sa snaží zabezpečiť práva pre systém založený na blockchaine na overovanie externých údajov. Vlastný pohľad spoločnosti JPMorgan na blockchain na ukladanie a obchodovanie digitálnych potvrdeniek viazaných na dlhopisy a iné aktíva, zatiaľ čo Wells Fargo chce pomocou tejto technológie chrániť a ukladať citlivé údaje.

2. kolo Patent-Palooza: Barclays a Mastercard hľadajú svoje vlastné blockchainové patenty: Banka so sídlom vo Veľkej Británii Barclays podala tri patenty na Úrad pre patenty a ochranné známky USA. Zdá sa, že tri súvisiace patenty vytvárajú rámec pre začlenenie kryptomien do tradičných bankových postupov a mohli by tiež pripraviť pôdu pre stablecoin. Medzitým, Mastercard podal vlastný patent na blockchainovú sieť, ponúka dvojvrstvové riešenie, ktoré umožňuje používateľom ukladať kryptomenu aj fiat a ľahko tak prepínať medzi aktívami.

Čo je nové na CoinCentral?

Coinbase so zohľadnením pridania Cardano, BAT, Stellar Lumens, Zcash a 0x: Burza vyšla v blogovom príspevku a odhalila, že sa pozerá na technické normy pre päť mincí.

Blockchain Logistics – Zmena sveta alebo len marketingový humbuk ?: Pohľad na to, ako môže blockchain predefinovať spôsob našej logistiky a dodávateľského reťazca.

Vyhrajte alebo prehrajte: Hazard, ktorým sa niektorí snažia stať bitcoinovými miliardármi: Od uzavretia druhej hypotéky po zvýšenie dlhu študentov, ľudia riskovali šťastie, keď sa pokúsili „zvládnuť to“.

Zábavný priemysel a blockchain vytvárajú nové možnosti: Predaj vstupeniek, speňaženie obsahu, umelecké licencie – blockchain otvára pre zábavný priemysel všetky možné možnosti.

Blockchain a bitka proti korupcii & Podvod: V jednej z našich najnovších funkcií skúmame, ako môže blockchain bojovať proti podvodom vo virtuálnom aj skutočnom svete.

Najímanie talentov vývojárov blockchainu je novou priemyselnou výzvou: Keď dopyt stúpa, vývojárov je nedostatok.

Čo je to DECENT (DCT)? | Sprievodca pre začiatočníkov: DECENT je ekosystém decentralizovanej aplikácie (DApp) zložený z blockchainu DCore a altcoinov DCT.

Ako môžu trhoviská ťažiť z blockchainu ?: Vieme o kryptotrhu, ale čo môže technológia tohto odvetvia urobiť pre tradičné trhy s tovarom každodennej potreby?

EOS Developer Block.One priťahuje investície Petera Thiela a Jihana Wu: Block.One má teraz ešte viac kapitálu na prácu po štedrom dare od dvoch popredných hlasov vesmíru.

IBM a Stronghold partner vydajú stabilné doláre viazané na USD: Stronghold USD bude na svoju činnosť využívať sieť Stellar, ktorá bude sama kotvou v sieti.

Za hranicami Crypto Valley – zistite, prečo je Švajčiarsko blockchainovým hlavným mestom sveta: Krajina sa pre svoju nenápadnú legislatívu rýchlo stala východiskom pre začínajúce aj veteránske krypto spoločnosti..

Internet vecí (IoT) a blockchain – aké sú možnosti ?: Sú tieto dva systémy spojené na jedno použitie??

Ťažobná súprava Kodak Bitcoin Rig Kashminer zastavená spoločnosťou SEC: Ťažobná súprava Kodak bola nedávno odhalená ako podvod a SEC ju odstavila

Ako sa dostať do bitcoinového podnikania, ktoré funguje: Chcete začať podnikať v tomto odbore? Tu je začiatok.

Ťažba kryptomeny Zcash je štyrikrát výnosnejšia ako bitcoin: Sme pripravení znova zamerať svojich baníkov na niečo výnosnejšie?

Hongkongský bankový sektor získa blockchainovú platformu do septembra: Hongkonský menový úrad, menová rada a centrálna banka v regióne, má v septembri spustiť živú obchodnú platformu založenú na blockchaine.

Kontrolný zoznam aplikácií pre kryptomeny na rok 2018: Posuňte svoju hru na vyššiu úroveň: V tomto súhrne aplikácií pre kryptomeny vás vezmeme na cestu informačnými platformami, ktoré obchodníkom, nadšencom, vývojárom, špekulantom i náhodným pozorovateľom umožnia nazrieť do sveta virtuálnych mien..

Správy o kryptomene z celého sveta

Ruskí baníci, investori budú pravdepodobne podliehať existujúcim zákonom: Podľa miestnych správ sa ruská vláda priblížila ku konsenzu v oblasti regulácie aspektov odvetvia kryptomien. Návrh zákona, ktorý zákonodarcovia očakávajú, že na jeseň tohto roku prejde ruským zákonodarným zborom, podrobuje baníkov a investorov platným daňovým zákonom stanoveným v ruskom zákone o vnútorných príjmoch. Anatolij Aksakov, predseda Výboru pre finančné trhy Dumy, v rozhovore naznačil, že právnické osoby budú zdaňované podľa ich podnikania a že ak si to bude vyžadovať situácia, vláda môže zvážiť samostatné daňové kódy pre priemysel.

Na zostupnom trhu nasleduje krypto-zdvíhanie a ťažba malvéru: V správe zverejnenej tento týždeň bezpečnostnou spoločnosťou Malwarebytes sa zistilo, že ťažba škodlivého softvéru sa stáva čoraz menej častou a pravdepodobne za to môže trh. Štúdia zistila, že útoky škodlivého softvéru na ťažbu sa od prvého štvrťroka 2018 do druhého štvrťroku znížili o 40% a firma špekuluje, že tento trend sa bude naďalej stabilizovať alebo stagnovať podľa vlastných pohybov kryptotrhu. „V takmer každej kategórii škodlivého softvéru pre obchodné aj spotrebiteľské detekcie sme zaznamenali pokles objemu, čo potvrdzuje naše všeobecné nálady„ Odteraz je to tu príliš tiché “od začiatku nového roka,“ uvádza sa v správe..

Čína povedie novú medzinárodnú koalíciu pre výskum blockchainu a IoT Tech: Čína sa pomaly ďalej posúva smerom k pozícii globálneho lídra v blockchaine a tento týždeň sa posunula ešte bližšie. Tento týždeň výskumnú skupinu schválil výbor zložený z Medzinárodnej organizácie pre normalizáciu (ISO) a Medzinárodnej elektrotechnickej komisie (IEC). Vedená predsedom Dr. Shen Jie, do výskumnej skupiny patria okrem iných aj odborníci a odborníci z USA, Veľkej Británie, Francúzska a Nemecka..

Nová správa konštatuje, že väčšina ICO nedodržiava prísľuby a po uvedení na trh zostáva centralizovaná: Štúdia, ktorú vykonali vedci na právnickej fakulte University of Pennsylvania, vás môže prinútiť, aby ste si dvakrát rozmysleli tieto vznešené sľuby uvedené v publikáciách ICO. Správa, ktorej autormi sú Shaanan Cohney, David A. Hoffman, Jeremy Skarloff a David A. Wishnick, konštatuje, že veľká väčšina ICO nedokáže splniť očakávania svojej bielej knihy; Správa navyše tvrdí, že nezostávajú ani decentralizovaní alebo nedôverčiví. „Naše vyšetrovanie odhalilo, že veľa ICO nedokázalo prisľúbiť, že ochráni investorov pred obchodovaním zasvätených osôb. Menej z nich ešte prejavilo takéto zmluvy v kóde. Prekvapivo, v komunite známej tým, že sa hlási k technolibertárskej viere v moc „dôveryhodnosti dôvery“ vybudovanej pomocou starostlivo navrhnutého kódu, si významná časť emitentov zachovala centralizovanú kontrolu prostredníctvom predtým nezverejneného kódu umožňujúceho úpravy riadiacich štruktúr subjektov, “píše sa v správe..

Štúdia ukazuje, že veľa protokolov ICO nie je v súlade so sľubmi bielej knihy https://t.co/LggmzJx5Z6 #Bitcoin pic.twitter.com/z3F1ZFzWvO

– Bitcoinové správy (@BTCTN) 19. júla 2018

Malta Stock Exchange, OKEx Partner pri budovaní platformy bezpečnostných tokenov: Malta Stock Exchange (MSE) spolupracuje s organizáciou OKEx, ktorá má svoje ústredie na Malte, s cieľom priniesť na trh bezpečnostné tokeny. Spoločnosť MSE nedávno uviedla na trh MSX PLC, investičné rameno burzy na vstup do spoločných podnikov s inými spoločnosťami. Pre svoj prvý spoločný podnik využívajúci MSX PLC podpísali MSE a OKEx memorandum o porozumení s cieľom pracovať na budovaní platformy bezpečnostných tokenov v 1. štvrťroku 2019. Spoločnosť MSE tiež spolupracuje s nemeckou platformou pre kryptografické služby Neufund na tokenizácii akcií, tiež.

Veľké štyri audítorské spoločnosti spolupracujú s taiwanskými bankami na pilotných platformách blockchain: Deloitte, Ernst & Young, KPMG a PwC spolupracujú s 20 taiwanskými bankami na vyskúšaní blockchainových audítorských platforiem. Piloti sa budú snažiť zefektívniť časy potvrdenia auditu finančných správ. Namiesto manuálneho získavania a overovania transakcií spoločnosti s inými entitami pilot umožní audítorom odkazovať na históriu transakcií pomocou distribuovanej knihy blockchainu. Koalícia bánk v spolupráci s taiwanskou spoločnosťou Financial Information Services Co. verí, že pilotný projekt by mohol skrátiť doby potvrdenia auditu z niekoľkých týždňov na jeden deň.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map