Tento týždeň v kryptomene: 14. septembra 2018

Dostaneme sa zraziť, ale vstaneme znova

Nikdy nás neudržíš. Po sklamanom začiatku týždňa začal kryptotrh vykazovať určité oživenie vedúce k víkendu. Celkový trhový strop skĺzol z a 204 miliárd dolárov začať na minimálnej úrovni okolo 186 miliárd dolárov v stredu pred stabilným stúpaním do konca týždňa tesne pod 200 miliárd dolárov – a Pokles o 2%.

Pri typickom predikcii trhu niektorí odborníci volajú „zdola“, zatiaľ čo iní veria, že ešte musíme ísť. S vlnou za vlnou pozitívnych blockchainových správ je ťažké uveriť, že to nie je slovo. Klopať na drevo

Bitcoin je jednou z mála najlepších mincí s pozitívnym týždňom, ktorý finišuje 0,21%.

Ethereum stále nedostáva lásku, vidí a 6,47% pokles cez týždeň.

To isté možno povedať o XRP pretože tiež výrazne klesol a padal 6,32%.

Štatistiky kryptotrhu (14. 9. 18)

Štatistiky kryptotrhu (14. 9. 18)

Správy o domácej kryptomene

Gemini spúšťa stablecoin: Winklevi sú opäť pri tom. V pondelok dynamické duo uviedlo na trh kreatívne pomenovaný dolár Gemini, „prvý regulovaný stablecoin na svete“. Stabilnýcoin (GUSD) je token ERC20 viazaný na americký dolár 1: 1 s dohľadom štátneho finančného oddelenia v New Yorku. Rovnako ako Tether, aj nezávislá účtovnícka firma potvrdí, že USD rezervy sa rovnajú sume GUSD. Na rozdiel od Tetheru účtovná firma pravdepodobne existuje.

NOVINKY FLASH: Študenti milujú blockchain: Je to oficiálne, Millenials (alebo je to teraz generácia Z?) Sú na palube blockchainového vlaku. Aj napriek poklesu na trhu sú vysokoškolské blockchainové kurzy populárne ako nikdy predtým. Blockchain študentské organizácie v Penn, Berkely a Cornell sa môžu pochváliť viac ako 100 silnými členstvami a kurzy blockchainu sú veľmi žiadané. Tento pretrvávajúci záujem aj na najodľahlejších trhoch je silným znamením budúceho prijatia.

Crypto Big Boys tvoria združenie Blockchain: Coinbase, Protocol Labs a Circle sa spojili s investormi, ako je Polychain Capital, a vytvorili združenie Blockchain. Obchodné združenie bude pôsobiť ako sprostredkovateľ pre tvorcov politík v hlavnom meste a bude sa usilovať o to, aby sa politiky v oblasti kryptomien vyvíjali vpred. Toto sa javí ako pozitívny krok pri odstraňovaní oparu zo súčasného regulačného prostredia blockchainu, zatiaľ čo (dúfajme) neutlmuje inovácie.

Pripravte sa na veľké bitcoiny.

Priemysel kryptomien vytvára obchodnú skupinu vo Washingtone: https://t.co/At7Xkt4NDX pic.twitter.com/AlUWEExXCx

– Brian Fung (@b_fung) 11. septembra 2018

SEC vrhá kladivo: Tento týždeň SEC formálne obvinila dve krypto spoločnosti, ktoré poskytujú rôzne ponuky. Prvý z nich, Crypto Asset Management LP (CAM), prinútil investorov myslieť si, že sú regulovaní SEC, aj keď v skutočnosti tomu tak nebolo. TokenLot LLC, samozvaný „ICO Superstore“, je druhou spoločnosťou pod paľbou, ktorá funguje ako neregistrovaný sprostredkovateľ. Kto by si myslel, že je spoločnosť natoľko profesionálna, že si hovorí ICO Superstore neobťažoval by sa registráciou?

čo je nové na coincentral

Ako bude Blockchain bojovať so zaujatosťou v spravodajstve: Novinky majú zaujatosť bez ohľadu na to, akým spôsobom ich rozdelíte. Blockchain by to však mohol čoskoro zmeniť.

TREZOR vs Ledger – Ktorá hardvérová peňaženka je pre vás to pravé ?: Hardvérová peňaženka je nevyhnutnou súčasťou každého kryptoinvestora. Porovnávame dve najvýznamnejšie možnosti.

Pornhub sa ohrieva s mincami na ochranu osobných údajov Zencash a Tron: Pornhub rozširuje svoje vzťahy s kryptami, teraz prijíma Zencash a Tron. Dozviete sa tu viac o milostnom vzťahu.

Zhrnutie expertov: Ako môžeme prekonať volatilitu bitcoinu ?: Niekoľko odborníkov zvažuje, ako sa môžeme konečne dostať okolo volatility bitcoinu, pretože vzostupy a pády sú zábavné iba tak dlho.

HashFlare zastavuje služby ťažby bitcoinov: HashFlare na zdesenie mnohých svojich používateľov náhle zastavil svoje služby cloudovej ťažby. Poskytneme vám informácie o tom, čo potrebujete vedieť.

Bezpečnostné tokeny: Všetko, čo potrebujete vedieť: Bezpečnostné tokeny sú novým dieťaťom v krypto bloku. V tejto príručke sa dozviete, čo sú zač a ako pracujú.

Najlepšie aplikácie pre zasielanie správ blockchainu: Crypto Messenger: Niekedy chcete, aby boli vaše správy rovnako bezpečné ako vaše peniaze. Krypto poslovia majú váš chrbát.

Ako môžu blockchain a právo spolupracovať: Inteligentné zmluvy sa bežne považujú za náhradu právnika. Vysvetľujeme, prečo to tak nemusí byť.

Najväčší výherca minulého týždňa: SounDAC + 5 834%: SounDAC bol najväčším ziskom minulého týždňa. Nepočuli ste o tom? Ani my. Osvieťte sa pomocou nášho vysvetľovača.

Stojí bitcoiny pod sivým územím ETF za pozorovanie ?: O bitcoinových ETF sa v dnešnej dobe hovorí. Ale malo by ti to byť skutočne jedno?

Vládne programy USA sa zameriavajú na Satoshi Nakamota: Strýko Sam pátra po záhadnom tvorcovi bitcoinov a pravdepodobne sa mu už podarilo ho nájsť.

Blockchain Telecommunications: The New Era of Crypto Phones: Nebolo by pekné, keby ste ako súčasť telefónu mali hardvérovú peňaženku? Myslia si to aj tieto spoločnosti.

Jimmy Zhong z IOST buduje ekosystém pre prijatie blockchainu: Sadli sme si so spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom IOST, aby sme prediskutovali, čo je potrebné na vytvorenie blockchainového ekosystému.

Generálny riaditeľ spoločnosti Dash Core, Ryan Taylor, v projekte Scaling Dash Beyond Bitcoin: Dash sa stal konzistentným lídrom v oblasti blockchainu. Výkonný riaditeľ Ryan Taylor vysvetľuje prečo.

Kryptomeny sú kyslé | Špeciál celebrít: Od Katy Perry po Floyda Mayweathera sú kryptomeny horúce horúce. Ale to nie je vždy dobrá vec.

Nočné mory s cenou bitcoinu: Silk Road, mimoburzové transakcie vinné za volatilitu ?: Po dvojtýždňovom stabilnom raste sa bitcoiny drasticky prepadli. Kto za to môže?

Úvod do aplikácií Lightning Network (LAPP): Škálovanie bitcoinu: Mysleli ste si, že na bitcoine nemôžete vytvárať aplikácie? Zamysli sa znova.

Generálny riaditeľ spoločnosti Polymath Trevor Koverko pre oblasť inteligentných investícií, tajných spoločností a bezpečnostných tokenov: Toto posedenie je povinným čítaním pre každého, kto má čo i len mierny záujem o bezpečnostné tokeny..

Multimiliardový dolár ICO trh klesol na niekoľko stoviek miliónov: klesá, klesá, klesá. Poskytujeme informácie o tom, ako vyzerá trh ICO rok po jeho najväčšom rozkvetu. Upozornenie spojlera: Nie je to dobré.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Austrálsky štát kladie vodičské preukazy na blockchain: Austrália je naďalej v čele prijatia blockchainu. V novembri bude austrálsky štát Nový Južný Wales skúšať digitálny vodičský preukaz založený na blockchaine na niektorých predmestiach Sydney. Spoločnosť Secure Logic vedie test s produktom TrustGrid. Spoločnosť tento produkt úspešne testovala začiatkom tohto roka s približne 1400 motoristami.

Litva odmeňuje bežcov krypto: Behaj, krypto. Bež. Uplynulú nedeľu dostali účastníci Vilniuského maratónu v Litve žetóny LYM, keď prechádzali cieľom. Tokeny LYM sú natívnou kryptomenou spoločnosti Lympo, aplikácie, ktorá vás odmeňuje kryptomenou za dosahovanie cieľov v oblasti fitnes. Štyri tisíc z celkových pätnástich tisíc bežcov sa prihlásilo do programu kryptotermických odmien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map