Tento týždeň v kryptomene: 14. decembra 2018

“Ale nejde o to, ako veľmi si udrel.” Ide o to, ako tvrdo môžete byť zasiahnutí a pokračovať vpred “- Boxing Movie Man

Celkový trhový strop kryptomeny klesol zo 104 miliárd dolárov na 102,1 miliárd dolárov, čo je pokles o 1,82% za týždeň, čo nie je také zlé v porovnaní s tým, že trhové trhy za posledné týždne zaberajú.

Bitcoin skĺzol dole 4,58% na 3 241 dolárov.

Ripple a Ethereum sú nefunkčné 4,87% a 4,61% resp.

Trh však nebol bez zelene. EOS je až o 6,28% a niekoľko ďalších štátov zaznamenalo masívne zisky pripomínajúce rok 2017, kedy bolo videnie dvojcifernej zelenej na trhu s kryptomenami každodenným javom * svetlá a dopil cigaretu jedným ťahom, dychtivo hľadel na stenu na pár okamihov *. Vlny išli hore v pohode 63,04%, TenX hore 48,29%, Dentacoin hore 33,45%, a rojiť sa 85,89%. Ďaleko od najvyšších výšok tohto projektu, ale príjemná poznámka za inak chmúrnych pár týždňov.

Trhy s kryptomenami

Trhy s kryptomenami 14/14/2018

Správy o domácej kryptomene

Kongresmani predstavili účty, ktoré sú proti manipulácii s krypto cenou: Republikán Ted Budd a demokrat Darren Soto sa spojili po celej uličke, aby ukončili manipuláciu s cenami kryptomien. Obaja muži predložili niekoľko návrhov zákonov, ktoré „usmerňujú CFTC a ďalšie finančné regulačné orgány, aby vydávali kritické odporúčania, ako zlepšiť regulačné prostredie pre stranu rozvoja spotrebiteľov aj podnikania“.

Prvý účet, Zákon o ochrane spotrebiteľa vo virtuálnej mene, žiada CFTC, aby analyzovala súčasnú cenovú manipuláciu a navrhla regulačné zmeny, ktoré by jej v budúcnosti zabránili. Druhy, Americký trh s virtuálnymi menami a zákon o regulačnej konkurencieschopnosti, želá si, aby organizácia uskutočnila štúdiu o predpisoch iných krajín s cieľom nájsť „alternatívy k súčasným zaťažujúcim predpisom, ktoré môžu brzdiť inovácie“. Nový návrh zákona sa javí ako výhra pre všetky zúčastnené strany.

CFTC hľadá know-how v oblasti etherea: Komisia pre obchodovanie s komoditnými futures (CFTC) teraz hľadá vaše odborné znalosti v oblasti etherea. V utorok organizácia vydala Žiadosť o informácie (RFI), v ktorej sa dozvedeli viac informácií o inteligentnej zmluve o supernetwork.

Zúčastnite sa našej výzvy na verejné pripomienky k mechanizmom a trhom kryptomien | OBCHODNÁ KOMISIA BUDÚCE KOMODITNÉ BUDÚCNOSTI https://t.co/DJUSIyx8XE

– Chris Giancarlo (@giancarloCFTC) 12. decembra 2018

RFI obsahuje prekvapivo relevantné otázky ako: „Čelí Ethereum Network výzvam spojiteľnosti? Ak je to tak, popíšte tieto výzvy a prípadné riešenia. “ a „Bol mechanizmus konsenzu kůlu testovaný alebo validovaný v rozsahu?“ Možno títo vládni úradníci vedia predsa len niečo o blockchaine …

Ľudia hovoria veci

Mike Surfin ‘Bird Novogratz: V nedávnom rozhovore s Bloomberg, legendárny obhajca kryptomien Mike Novogratz šíril na sviatky budúcnosť tohto priemyslu. Uviedol, že hoci sme teraz v útlme, prichádza obrovská vlna. A keď k tomu dôjde, jeho firma „bude radšej kryptomenom Lairdom Hamiltonom“.

“Čo je to bitcoin?” -Všetci: Spoločnosť Google tento týždeň zverejnila výsledky roka 2018 vo vyhľadávaní a na prvých priečkach sa umiestnilo niekoľko tém týkajúcich sa kryptomeny. “Čo je to bitcoin?” obsadil prvé miesto v Čo je…? kategórii, zatiaľ čo „Ako kúpiť Ripple“ sa umiestnilo na štvrtom mieste v kategórii Ako kategórie.

čo je nové na coincentral

Ako ťažiť IOTA bez inštalácie celého uzla: Chcete ťažiť IOTA? Je to jednoduchšie, ako si myslíte.

Najlepšie projekty blockchainu dodávateľského reťazca na rok 2019: Corporate až Scrappy startupy: Supply Chain nie sú pre blockchain cudzie. Tu sú niektoré z najlepších projektov, ktoré posilňujú logistiku.

Pokles odvetvia blockchainu spôsobujúci nervozitu čínskych investorov: S poklesom kryptotrhu sú niektorí čínski investori chladní..

Čo je správa identít? Bezpečnosť v dobe anonymity: Vaša identita je pravdepodobne vaším najosobnejším majetkom. Nemali by ste mať kontrolu nad tým, kto si to pozrie?

Osem vecí, ktoré by ste mali vedieť o krypto daniach: „Pretože som daňový úrad, áno, som daňový úradník.“

Ako platiť dane z kryptomien: V živote sú isté iba dve veci: smrť a … no, viete.

Ťažkosti s ťažbou bitcoinov upadajú v prospech pretrvávajúcich baníkov: Počuli ste niekedy príbeh o dvoch malých myšiach?

Správa identity blockchainu Data Security 2.0 ?: A: Equifax, Yahoo, Uber. Otázka: Vymenujte tri spoločnosti, ktoré nedávno ohrozili vaše údaje.

Hackeri šíria škodlivý softvér na ťažbu kryptomeny prostredníctvom smerovačov: Skryte svoje prehliadače, skryte svoje smerovače, pretože tu hackujú všetkých..

Blockchain Internet: Unchaining the Web: Existuje iba hŕstka organizácií, ktoré kontrolujú údajne „decentralizovaný“ internet. Pomocou blockchainu by web mohol skutočne dosiahnuť tento cieľ.

Ako nájsť najlepšieho krypto účtovníka: Sprievodca hľadaním vášho sprievodcu daňovou sezónou: Áno, počuli sme, že potrebujete daňového sprievodcu. Urobili sme teda sprievodcu, ako nájsť sprievodcu.

Recenzia CoolWallet S Čo by ste mali vedieť o mobilnej hardvérovej peňaženke: Pretože vám je teplo a zima, ukladajte digitálne zlato. Cena hore a dole, usmievame sa a mračíme sa.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Venezuelské KFC Chick Out, Church’s Chick In: Pár správ pre franšízy kurčiat Dash a Venezuelan tento týždeň. Začiatkom týždňa Dash Venezuela oznámila, že pobočky KFC v krajine čoskoro prijmú kryptomenu Dash. Na oznámení však zjavne skočili zbraňou. Krátko nato KFC Venezuela uviedla opravu, pričom uviedla, že o tejto možnosti iba diskutujú.

Než sme mohli položiť paličku, Dash a Church’s Chicken nadviazali na ďalšiu tlačovú správu, ktorá načrtla ich nové partnerstvo. Reťazec rýchleho občerstvenia začne prijímať kryptomenu na 13 svojich miestach vo Venezuele.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map