Tento týždeň v kryptomene: 12. októbra 2018

AH, Moje oči! Páli to!

Toľko stabilita. Keď sme si mysleli, že najhoršie časy sú už za nami, trh sa rozhodne opäť ponoriť do hlbín pod nami. Celý kryptotrh sa väčšinu týždňa pohyboval okolo 220 miliárd dolárov, potom sa ku koncu zbavil viac ako 20 miliárd dolárov. V súčasnosti predstavuje niečo vyše 202 miliárd dolárov – čo je pokles o 7,34% za týždeň.

Pozrime sa na naše tri najlepšie krypty:

Bitcoin bola jedinou mincou so stratou jednej číslice, ktorá tento týždeň poklesla o 4,22%.

Ethereum tvrdo zatĺkli s poklesom o 11,03%.

XRP sa prepadol a za posledných sedem dní poklesol o 16,57%.

Štatistiky trhu s kryptomenami (10/12/18)

Štatistiky trhu s kryptomenami (10/12/18)

Správy o domácej kryptomene

Gemini zaisťuje poistenie horúcich peňaženiek: V rámci odvetvia, ktoré môže byť prvým, teraz Gemini získalo poistenie digitálnych aktív držaných v horúcich peňaženkách spoločnosti. Poistenie je dojednané spoločnosťou Aon, globálnou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne služby so špecializáciou na riešenia rizík, dôchodkov a zdravotných problémov. Teraz Gemini udržuje poistenie kryptomeny svojich používateľov, ako aj ich finančných prostriedkov v amerických dolároch prostredníctvom tradičných záruk FDIC..

Dúfajme, že budú nasledovať aj ďalšie väzobné výmeny. Riziko hackerov bolo určite prerušením obchodu pre mnohých potenciálnych investorov do kryptomeny, takže táto ďalšia vrstva zabezpečenia fondu by mala pomôcť dostať do vesmíru viac ľudí.

IBM uvádza potravinový blockchain: V pondelok spoločnosť IBM oznámila spustenie produktu IBM Food Trust, blockchainu na sledovanie potravín pre komerčné využitie. A už sa prihlásili niektoré významné spoločnosti. Zoznam obsahuje okrem iných spoločnosti Nestle, Dole Food, Kroger a Unilever. Sieť Food Trust beží na blockchainovom protokole Hyperledger Fabric a jej využitie stojí 100 až 10 000 dolárov mesačne.

Okrem Food Trust IBM tiež realizuje blockchainové iniciatívy týkajúce sa prepravy, globálneho obchodu, poistenia a dokonca aj zábavy. Na našom súčasnom trhu s medveďmi by vám takéto prijatie malo dať nádej.

Ľudia hovoria veci


Soulja Boy Tell ‘Em: Než pôjdete skontrolovať svoje kalendáre, nie, nie je to opäť rok 2007. Soulja Boy je však späť v akcii. Tento týždeň vychádzajúc z relatívnej nejasnosti rapper z Chicaga prepustil a následne tweetoval svoj najnovší banger, bitcoin. „Ako je to?“, Pýtate sa. Necháme vás byť sudcom.

Soulja Boy – bitcoin (Young Drako) https://t.co/5RHWgQUlf0 cez @YouTube

– Soulja Boy (@souljaboy) 6. októbra 2018

Google Sell ‘Em: Po prvom zavedení zákazu reklám na kryptomenu a po jeho zrušení (pre niektorých) je Google opäť späť, aby sa pohral s našimi emóciami. Spoločnosť nedávno zverejnila reklamu (ironickú, vieme), v ktorej naznačuje, že kryptomena sú iba peniaze, ktoré nie sú skutočné. No tak Google. Momentálne sme citliví.

čo je nové na coincentral

Burza BITBOX sa otvára pre podnikanie: Populárna správcovská spoločnosť LINE práve vstúpila do krypto hry. Tu je to, čo môžete očakávať od ich novo spustenej výmeny.

Sprievodca po ťažobných bazénoch Verge (XVG): Nie ste si istí, ku ktorému ťažobnému bazénu Verge by ste sa mali pripojiť? Sme tu, aby sme vám pomohli.

Je cloudová ťažba Litecoin v roku 2018 hodnotnou možnosťou ?: Možno ste o nej už nedávno počuli, ale cloudová ťažba Litecoin bola tááááááááááááá 2017.

Najväčšie chyby v programovaní kryptomeny všetkých čias: Uh oh. Predstavujeme vám niektoré z najvýznamnejších zmien v kryptomene.

Inštitucionálni investori využívajúci OTC trhy na vstup na trh s bitcoinmi: Zlyhali ste s OTC? Áno, poznáš ma. Kto dole s OTC? Zdá sa, že sú to inštitucionálni investori.

Je holandská minca odsúdená na lietajúceho Holanďana ?: „Na tomto svete nenávidím iba dve veci. Ľudia, ktorí netolerujú kultúru iných ľudí a Holanďanov [Coin]. “

Čo je výber mincí a prečo to záleží ?: Bitcoinové transakcie sú komplikovanejšie, ako si myslíte. Rozoberáme, ako tu fungujú.

CTO ndau Ken Lang v prvej digitálnej mene „Bouyant“: Sadli sme si s CTO ndau Ken Langom, aby sme sa dozvedeli viac o plávajúcej stabilnej minci.

Singapur prijíma blockchain a budúcnosť digitálnej meny: Ak ste si mysleli, že Malta je kryptomena v pohode, počkajte, kým si prečítate o Singapure.

Čo sú potvrdenia blockchainu a prečo na nich záleží ?: Jedno potvrdenie, dve potvrdenia, tri potvrdenia, štyri. Čítať o nich nebude nuda.

Ako Blockchain a stavba postavia nový svet: Zdá sa, že Bob bude musieť teraz zmeniť svoj názov na „Blockchain Builder“.

Tierion: Využitie bitcoinového blockchainu na overenie dokumentov: Rozoberáme, čo potrebujete vedieť o tomto projekte overovania dokumentov.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Inteligentné mesto Building Blockchain Mayor v Soule: Minulý týždeň primátor Soulu Park Won-čoskoro oznámil svoj Blockchain Urban Plan, plán vo výške 108 miliónov dolárov na zvýšenie mesta z tradičného na inteligentné. Päťročný plán inteligentného mesta načrtáva implementáciu technológie blockchain do niekoľkých verejných služieb, ako sú starostlivosť o prácu a hlasovanie vo voľbách..

Starosta tiež stanovil stratégiu na vytvorenie dvoch stavebných komplexov na konkrétny účel inkubácie startupov blockchain. Vďaka týmto druhom progresívnych akcií by sme mohli ľahko vidieť, ako Soul čoskoro stúpne na úroveň Silicon Valley, Malty alebo dokonca Zugu.

Vanua kto? Vanuatu: Čoraz viac malých národov vsádza na blockchain. Najskôr Malta, teraz ostrovný štát Vanuatu s menej ako 300 000 osobami, sa umiestňuje do semeniska aktivity kryptomeny. Ostrov južného Pacifiku prijíma pomoc z Malty pri stanovení vlastnej regulácie technológie blockchain a distribuovanej knihy (DLT).

Malta si získala slávu, keď Binance, najaktívnejšia burza kryptomien, presťahovala minulý rok v marci svoje sídlo do malého súostrovia. Tento krok bol podnietený nedostatkom regulačnej jasnosti v Japonsku a Hongkongu, na dvoch miestach, kde Binance pôsobil prvýkrát.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map