Tento týždeň v kryptomene: 12. apríla 2019

Každý týždeň nemôže byť zelený

Dobré časy nemôžu trvať večne. Po niekoľkých týždňoch neustáleho rastu sme sa tento týždeň konečne dočkali návratu. Kryptotrhový strop klesol zo 174,7 miliárd dolárov na minimum 167,7 miliárd dolárov, potom sa opäť vyšplhal na 172,7 miliárd dolárov. Celkovo sme za týždeň zaznamenali jednopercentnú stratu. Nie príliš ošarpané.

Štatistiky trhu kryptomeny (4/12/19)

Štatistiky trhu kryptomeny (4/12/19)

Väčšina mincí bola v mínuse, s výnimkou Ethereum Classic (10,00%), Crypto.com Chain (67,15%) a Nano (16,13%). Pokiaľ ide o naše prvé tri:

Bitcoin išiel proti trhu s obilím a zaznamenal nárast o 1,39%.

Ethereum neurobili veľa, čo prinieslo 0,34% zisk.

XRP bol veľkým porazeným a za týždeň poklesol o 9,80%.

Domáce správy

FaceCoin by mohol stáť za skvelú miliardu: Podľa reportéra NY Times Nathaniala Poppera Facebook nakupuje firmy zaoberajúce sa rizikovým kapitálom, aby investovali do svojej kryptomeny v miere…priblíži tvár doktora Zla… miliarda dolárov.

Sociálny gigant údajne použije novú hotovosť ako zábezpeku pre svoju nadchádzajúcu kryptomenu. Nová minca bude s najväčšou pravdepodobnosťou viazaná na kôš cudzích mien, aby si udržala stabilnú hodnotu. Keďže Telegram, Kik a Line tento rok uvádzajú na trh kryptomeny, bude zaujímavé sledovať, ako Facebook zapadá do tejto zmesi..

House of Reps znovu zavádza zákon o kryptomene: Začiatkom týždňa Snemovňa reprezentantov USA znovu zaviedla Zákon o taxonómii tokenov, čo by vylúčilo kryptomenu z bezpečnostnej klasifikácie. Okrem ideálneho stavu klasifikácie zákon navrhuje regulačnú istotu pre blockchainový priemysel. Podniky súvisiace s krypto a blockchainom by už neboli v regulačnej šedej zóne.

Opätovné zavedenie je zjavnou reakciou na rastúce trhy s blockchainom v Európe aj v Číne. Zástupca Darren Soto, jeden z ľudí stojacich za týmto návrhom zákona, uviedol, že „je čas, aby Spojené štáty zintenzívnili svoju vedúcu pozíciu v blockchainovej technológii.“ Amen, brat.

Ľudia hovoria veci


Zbohom, papier: Meme-Daddy Musky sa tento týždeň vydal do éteru, aby hovoril o papierových peniazoch a ich skľučujúcej budúcnosti. Na Pre informáciu – pre vašu inováciu podcast, generálny riaditeľ spoločnosti Tesla vyhlásil, že „kryptomena je oveľa lepší spôsob prenosu hodnoty ako kúsky papiera“. Ďalej hovoril o technológii bitcoinu a označil ju za „celkom brilantnú“.

The Buterin Burn: Vtipálek Vitalik Buterin z Ethereum tento týždeň reagoval na tvrdenie, že si nepraje, aby mal Craig Wright hlas v kryptopriestore. Aj keď mnohí s týmto názorom súhlasia, Buterin objasnil, že „Craig Wright by mal mať absolútne hlas. Ale rovnako tak sa všetci smejeme z jeho hlúposti. “ Au…

Ach, a ak ste to nestihli – Buterin má pred sebou dosť rapovú kariéru.

“Toto sa stane, keď veľa kóduješ …” &# 128514;&# 128514;&# 128514; @VitalikButerin upustenie od úderov #EDCON pic.twitter.com/42ba0c3Hml

– Washington Sanchez (@drwasho) 11. apríla 2019

Čo je nové na CoinCentral?

Hodnotenia kryptomeny Weiss sú bandou BS: Skrutkujte hodnotenie kryptomeny Weiss. Kto ich aj tak potrebuje?

Novinky z kryptomeny z celého sveta

PewDiePie sa pripája k blokovej (reťazovej) párty: PewDiePie, osobnosť číslo jeden z Youtube, smeruje k DLive pre svoje budúce potreby živého vysielania. Obaja ohlásili v utorok exkluzívne partnerstvo, v rámci ktorého hviezda s počtom účastníkov 100 miliónov začne streamovať týždenné živé videá na blockchainovej platforme.

DLive je „platforma živého vysielania, ktorá využíva technológiu blockchain na odmeňovanie tvorcov aj divákov.“ Spoločnosť je hrdá na to, že neberie žiadny z výnosov tvorcov videa. Namiesto toho 90,1 percenta z výnosov ide priamo tvorcom obsahu, zatiaľ čo zvyšných 9,9 percenta je uzamknutých v skupine, „ktorá odmeňuje ľudí … za ich denné príspevky do siete.“

Blockchain sa pripája k najväčšej obchodnej organizácii na svete: Medzinárodná obchodná komora (ICC) nedávno podpísala dohodu so blockchainovým startupom zo Singapuru, spoločnosťou Perlin Net Group, s cieľom preskúmať, ako by technológia blockchain mohla zlepšiť voľný tok tovaru po celom svete.

Dohoda obsahuje:

  • ICC pomáha spoločnosti Perlin pri nábore členov do jej blockchainovej aliancie
  • Perlin sa stáva členom ICC ako technologický partner
  • Zdieľanie výsledkov ich prvého blockchainového dokazovania obsahu

Súčasťou dohody bude aj duo, ktoré vytvorí novú skupinu s názvom ICC Blockchain / DLT Alliance. Možno by mali v nasledujúcom roku vytvoriť menovaciu komisiu …

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map