Tento týždeň v kryptomene: 10. augusta 2018

Bootcamp so silnou pokožkou

Minulý týždeň trh s celkovou kryptomenou získal hodnotu 8% hit z odmietnutia SEC Winklevoss ETF podaním.

Tento týždeň poklesol celkový trhový strop kryptomeny 14,33%, do značnej miery katalyzovaný SEC, ktorá odložila svoje rozhodnutie o bitcoin-ETF navrhnutom CBOE, VanEck a SolidX.

Jeez, SEC, bez rešpektu *Hlas Rodneyho Dangerfielda*

Bitcoin klesol zo 7 400 dolárov na 6 388,59 dolárov, čo je pokles o 13,67%. Najnižšia cena bitcoinu v tomto roku bola okolo 6 194 dolárov 6. februára 2018. Pre predstavu, bitcoin je stále o 88,67% vyšší ako v tento deň v minulom roku.

Ethereum klesol zo 413 dolárov na 357,18 dolárov, čo je pokles o 15,6%.

Na záver si ukladáme väčší ohňostroj, XRP poklesla z 0,43 USD na 0,33 USD, čo predstavuje pokles o 0,4 USD 23%.

Rekapitulácia trhového limitu pre mince

Redakčný komentár: Tieto trhové podmienky nás vedú k prosbe, JAMESE – kde si !? Prosím vás o James, trh potrebuje radu, ktorú vám môže poskytnúť iba niekto v laboratórnom plášti s objemom asi 27 dolárov! Keby sme všetci podpísali jeho „tajomstvá, ako zarobiť peniaze na tomto rozžeravenom trhu!“

James AltucherNanešťastie nás na to nemohol pripraviť ani vševediaci James alebo jeho podvodné reklamy na Facebooku!

Vtipy, táto reklama je úryvkom sentimentu, ktorý zohral podstatnú úlohu v dnešných podmienkach trhu. Masívne špekulácie spustili celkový trhový strop kryptomeny do stratosféry, potom však nastala gravitácia.

Preto správy o SEC až tak * oneskorenie * rozsudku vedú k prudkému pohybu špekulantov v panike na trhu a konverzii ich BTC na Tether alebo USD.

Prvým úvodom mnohých ľudí do kryptomeny v roku 2017 bolo vrhanie peňazí do náhodných mincí, o ktorých vedeli len veľmi málo, a magické videnie ich nárastu o 50% – 100% za deň. Vďaka mnohým lambo a mesačným memom sa šialenstvo trhu s kryptomenami v našej psychológii nejako normalizovalo..

To je to naživo podľa lambo, zomrieť podľa lambo mentality, ktorá pravdepodobne spôsobí, že sa mnoho ľudí bude cítiť pochmúrne po kontrole cien kryptomeny (na našej chorej domovskej stránke * plug *).


To však neznamená, že žiadny z týchto vývojov nemá nulový dopad na svet kryptomien. Naopak, niekoľko z nich je superkritických a môžu vytvárať precedensy pre nadchádzajúce roky.

Preto je dôležité zostať vyrovnaný, absorbovať informácie a hľadať dlhodobú hodnotu a vrátiť pozornosť.

-AM

Domáce správy

SEC odkladá zmenu pravidla registrácie bitcoinových ETF: Na zdesenie trhov s kryptomenami sa SEC rozhodla odložiť svoje rozhodnutie na očakávanú zmenu pravidla podanú CBOE, VanEck a SolidX najneskôr do 30. septembra 2018. SEC komentovala: „Komisia považuje za vhodné určiť dlhšiu lehotu na prijatie opatrení v súvislosti s navrhovanou zmenou pravidla, aby mala dostatok času na zváženie navrhovanej zmeny pravidla.“

Tento návrh bol pôvodne zameraný na spustenie ETF krytého bitcoinmi, na rozdiel od toho, ktorý bol krytý iba futures. ETF je v podstate finančný produkt, ktorý sleduje cenu aktíva a je sám kótovaný na burze na obchodovanie. Investori teda nemusia skutočne kúpiť podkladové aktívum, ale môžu sa podieľať na jeho raste alebo poklese ceny.

Pokiaľ ide o tieto správy, trh s kryptomenami sa postavil na nohy s poklesom bitcoinu (BTC) o 6,15%, podielu etherea (ETH) o 8,2% a zvlnenia (XRP) o 13,77%.

Nie je koniec, kým nespieva Tučná dáma: Verejne obchodovaná Opera so sídlom v Nórsku (NASDAQ: OPRA) integrovala svoju krypto peňaženku do svojho desktopového prehliadača. Opera má v súčasnosti severne od 322 miliónov používateľov a jej cieľom je potešiť svojich používateľov novými vstavanými funkciami, ako je táto. Aby sme to uviedli na pravú mieru, Google Chrome má asi 2 miliardy inštalácií a Opera sa javí ako jeden z mála bežných prehliadačov, ktoré umožňujú integráciu peňaženky s kryptomenami bez objemných doplnkov..

Vedúci kryptoproduktu Opera Charles Hamel poznamenal: „Pridaním krypto peňaženky priamo do prehliadača sme odstránili potrebu zložitých rozšírení alebo samostatných aplikácií. Otvorenie počítačového prehliadača pre krypto predstavuje druhý krok Opery k tomu, aby sa kryptomeny a Web 3.0 stali mainstreamom. “

Dvadsať štátov získa SOLI: SALT (Secured Automated Lending Platform), platforma, ktorá umožňuje používateľom vkladať svoje kryptomeny ako kolaterál výmenou za hotovostné pôžičky, oznámila, že otvára svoje brány do ďalších 20 štátov. SALT momentálne sedí na 35/50 štátov v Spojených štátoch. Platforma v súčasnosti vydala viac ako 50 miliónov dolárov v amerických pôžičkách podporovaných blockchainom, na svojej platforme má viac ako 70 000 používateľov.

Houston, máme Bitmain a AntPool: Pekinský ťažobný juggernaut Bitmain Technologies Ltd (nedávno v hodnote približne 12 miliárd dolárov) oznámil, že spúšťa zariadenie na ťažbu kryptomeny a dátové centrum blockchain v srdci Texasu v Rockdale (populácia <6 000). Bitmain spustí svoje ťažobné zariadenie a dátové centrum v bývalom zariadení na tavenie hliníka, ktoré bolo nedávno na dôchodku ako uhoľná elektráreň.

Na osladenie dohody pre spoločnosť Bitmain schválili spoločnosť Milam County Industrial Development Corp. a súdny dvor komisárov v okrese Milam daňové úľavy s postupným zavádzaním počas viac ako 10 rokov. Bitmain odhaduje, že v prvých dvoch rokoch pomôže vytvoriť 400 miestnych pracovných miest v Rockdale, a v súčasnosti prijíma rôzne pozície.

AntPool, vlastnený spoločnosťou Bitmain, je jednou z popredných svetových spoločností na ťažbu kryptomien a identifikoval Houston (asi 150 míľ od Rockwellu ako trh s vysokým potenciálom) a jeho cieľom je posilniť jeho klientskú základňu. Bude to prvé expanzné mesto spoločnosti AntPool v Spojených štátoch. Štátoch.

Konverzácia sociálnej platformy odolná voči cenzúre sa zahrieva: Zákaz kontroverzného moderátora talkshow InfoWars Alexa Jonesa zo spoločností Apple, Spotify, Spotify a Youtube má mnoho ľudí vo svete kryptomien, ktorí skúmajú možnosti sociálnej platformy odolné voči cenzúre, ako napr. Gab.ai, Mastadon a Memo. Ak sa pozrieme na spory Alexa Jonesa, odhalenia orchestrovaného umlčania štyrmi najsilnejšími spoločnosťami na svete Facebook, Apple, Google (Youtube) a Spotify v oblasti hudby / podcastov, správa je alarmujúca pre obhajcov slobody prejavu na oboch stranách strán diskusie.

Alex Jones

Bittrex pridáva USD trhy pre XRP a ETC: Bittrex, burza kryptomien v súčasnosti zaradil na 8. miesto z hľadiska 24-hodinového objemu oznámila, že otvára USD trhy pre Ripple (XRP) a Ethereum Classic (ETC). To umožní zákazníkom priamo nakupovať XRP a ETC za ich USD bez toho, aby si kvôli uľahčeniu obchodu museli kupovať bitcoiny alebo iné aktíva. Vďaka týmto dvom novým obchodným párom budú mať používatelia Bittrexu prístup na USD trhy pre BTC, ETH, USDT, TUSD, XRP a ETC. Obchodné páry sú k dispozícii súčasným zákazníkom firemného a osobného účtu spoločnosti Bittrex, ktorí majú bydlisko v oprávnených štátoch a kvalifikovaných medzinárodných regiónoch.

Agent DEA tvrdí, že nezákonná činnosť už nie je dominantným spôsobom použitia bitcoinu: Špeciálna agentka DEA, Lilita Infante, vysvetlila agentúre Bloomberg, že pred piatimi rokmi jej štúdia údajov o blockchaine ukázala, že 90% transakcií s bitcoinmi sa týkalo trestnej činnosti. Dnes tvrdí, že nelegálna činnosť sa znížila na zhruba 10% a špekulácie sú dominantným motorom transakcií. Infante tiež poznamenal: „Blockchain nám vlastne poskytuje veľa nástrojov, aby sme boli schopní identifikovať ľudí. Chcem ich vlastne naďalej používať. ““

dea

Najvyššia doba na prijatie kryptomeny pri IPO: V rámci pomerne nového kroku pre spoločnosti, ktoré sa dostanú na verejnosť, spoločnosť High Times oznámila, že bude akceptovať kryptomeny ako Bitcoin a Ethereum. Navýšenie kapitálu sa bude spravovať prostredníctvom a Nariadenie A + crowdfunding podujatie, ktoré otvára súkromné ​​spoločnosti investíciám od akreditovaných aj priemerných investorov.

Čo je nové na CoinCentral?

Štartovacia súprava CoinCentral Cryptocurrency: Tento týždeň sme spustili štartovaciu sadu pre kryptomenu, na ktorej sme pracovali posledných pár mesiacov.

Spýtali sme sa našich čitateľov a začiatočníkov na kryptomeny na ich najväčšie pálčivé otázky. Najlepšie zdroje informácií a najdôležitejšie veci, ktoré by mal ktokoľvek vo vesmíre vedieť, sme konzultovali s odborníkmi na kryptomeny. Urobili sme si vlastný prieskum založený na osobných skúsenostiach a všetko sme zabalili do príručky čitateľskej kvality len za 7 dolárov.

Decentralizovaný internet – dostupné zdroje a ochrana osobných údajov na webe: Keď ľudia hovoria o decentralizovanom internete, podstatou veci je nedostatok súkromia na webe, nedostatok kontroly nad našimi osobnými údajmi a túžba po dostupných zdrojoch..

Nenechajte si ujsť FOMO3D: Zadajte FOMO3D, jeden z najaktívnejších inteligentných kontraktov využívajúcich ethereum, ktorý vám umožní ísť dlho na chamtivosť, ktorú vytvorila skupina s názvom Team Just, ktorá označuje tento projekt ako „psychologický sociálny experiment v chamtivosti“.

ChainXChange začína týždeň blockchainu v Las Vegas: ChainXChange, super konferencia, ktorá sa koná v konferenčnom centre Mandalay Bay, odštartuje Las Vegas Blockchain Week 13. až 15. augusta.

chainxchange

Zobraziť rečníkov, ako napríklad:

  • Steve Wozniak (spoluzakladateľ spoločnosti Apple),
  • Paul Krugman (nositeľ Nobelovej ceny a publicista New York Times),
  • Nicholas Thompson (šéfredaktor časopisu Wired Magazine),
  • Gary Vaynerchuk (generálny riaditeľ spoločnosti Vaynermedia),
  • Josh Constine (šéfredaktor TechCrunch),
  • a viac!

Vytrhnite 50% zľavu na letenky s kódom XCXXX50

Pohľad na dnes slávnu správu o bitcoinoch: Tento jedinečný dokument odštartoval desaťročnú digitálnu transformáciu tradičného finančného systému poskytnutím životaschopnej alternatívy k súčasným modelom v praxi. Poďme si chvíľu preskúmať tento dokument, ktorý mení hru.

Úžitkové a zabezpečovacie tokeny: rastúci prípad samoregulácie kryptomeny: Väčšina pozorovateľov súčasnej šialenosti ICO by súhlasila s tým, že na zníženie rastúcich rizík na tomto divokom západe digitálneho veku je potrebný určitý druh regulácie. Zároveň je potrebné poznamenať, že povolenie vysoko centralizovaného orgánu, akým je SEC, regulovať decentralizovanú sieť je veľmi podozrivé..

Existuje bitcoinové sprisahanie? Top 7 teórií: Manipulácia s trhom viedla k rozvoju rozsiahlych konšpiračných teórií zameraných na BTC. Mnoho bitcoinových konšpiračných teoretikov teraz tvrdí, že má dôveryhodné dôkazy na zálohovanie (aspoň častí) svojich tvrdení.

Crypto Facebook – Čo potrebujete vedieť: Sociálny mediálny gigant naďalej mlčí o vývoji kryptomeny, ale otvorene prijal technológiu blockchain vrátane vytvorenia novej výskumnej skupiny blockchain.

Japonsko & Krypto – lekcie v regulácii blockchainu: Japonsko je naďalej dominantnou silou v blockchainovom priestore. Pro-krypto prístup krajiny pomohol v rekordnom počte prilákať podniky založené na blockchaine k jej brehom. Teraz sa Japonsko snaží upevniť svoju pozíciu svetového blockchainového epicentra.

Sprievodca programovaním blockchainu pre nových vývojárov: Jedinou otázkou je, na akom projekte chcete začať pracovať & aky problem chces zacat riesit?

Blockchain, ale nie bitcoin Majú súkromné ​​knihy šancu?: Môžu súkromné ​​blockchainy skutočne prevziať verejné miláčiky kryptomeny? Showdown sa vyvíja a hráči sú pripravení. Poďme sa pripraviť na rachot!

Ako môže blockchain pomôcť bezdomovcom: Blockchain už svoje prípady použitia ustanovil z mnohých hodných dôvodov. Pomáhame utečencom a znižujeme chudobu v rozvojových krajinách. Blockchain teraz dokazuje svoju hodnotu aj pre zraniteľných ľudí bližšie k domovu. Niekoľko miest v súčasnosti realizuje iniciatívy založené na blockchaine, ktoré majú pomôcť bezdomovcom získať rýchlejší a ľahší prístup k potrebným službám.

Čo je Stox? (STX) | Sprievodca pre začiatočníkov: Stox je trh predikcie blockchainu postavený na platforme Ethereum. Účastníkom ponúka možnosť predpovedať výsledky udalostí v takmer akejkoľvek predstaviteľnej kategórii. Vďaka využitiu sily „múdrosti davu“ v kombinácii s individuálnou intuíciou môžu účastníci predpovedať udalosti v reálnom čase. Môžu tiež budovať nové trhy, obchodovať so svojimi rovesníkmi a dosahovať zisky na platforme.

Kompletný sprievodca po bitcoinových kasínach: Existuje množstvo bitcoinových kasín, ktoré ponúkajú hráčom po celom svete nové možnosti hazardných hier. Aj keď sú bitcoinové kasína relatívne nové, začali už razantne meniť prostredie online kasín.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Výmenu Okcoin zažaloval jeden z jej používateľov: Podľa zdroja užívateľ Okcoinu menom Feng Bin žaluje burzu za to, že z forku z augusta 2017 nedostane v hotovosti Bitcoin 38,75. Keď Bin kontaktoval tím Okcoin, bolo mu povedané, že lehota stanovená na zotavenie po vidličke uplynula a už na ňu nemal nárok. Ak je investor schopný úspešne žalovať burzu za svoje tokeny po uskutočnení transakcie, vytvorí sa tým zaujímavý precedens, ktorý by mohol byť pre kryptoburzy so zlou zákazníckou podporou (tj. Všetky) dosť desivý..

Nebuďte hlúpi, získajte dvojfaktorové overenie: Moskovská firma zaoberajúca sa kybernetickou bezpečnosťou, skupina IB, analyzovala krádež 720 používateľských účtov z 19 najväčších búrz v roku 2017 a zverejnila niekoľko zaujímavých rozpisov. Počet napadnutých účtov sa od roku 2016 do roku 2017 zvýšil o 369% a od roku 2017 do roku 2018 o 689%. Štúdia tiež zistila 50 aktívnych botnetov, ktoré možno použiť na spustenie kybernetických útokov na používateľov. Zdá sa, že tieto nástroje sú upravenými verziami rovnakých nástrojov, ktoré sa používajú na útoky na banky. Hlavným dôvodom hacknutia mnohých z týchto používateľov bolo však zlyhanie pri používaní dvojfaktorovej autentifikácie a druhým dôvodom boli slabé heslá.

bezpečnostná štúdia

Čínsky miliardár sa zameriava na Hartford za takmer 300 miliónov dolárov Blockchain Hub: Bruno Wu sa snaží vybudovať blockchainový hub v hodnote 300 miliónov dolárov v Hartforde v štáte Connecticut kvôli svojej blízkosti k niekoľkým inštitúciám vyššieho vzdelávania, ako sú University of New Haven, Yale University, University of Connecticut a University of Hartford s cieľom talentu. rozvoja. Tento krok sa snaží vyriešiť obmedzenia globálnej medzery v blockchainovom talente, ako aj vytvoriť vplyv v americkej blockchainovej komunite.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map