Spoluzakladateľ spoločnosti Ledger Thomas France pre oblasť podpory mincí a pre hackerov

Spoluzakladateľ spoločnosti Ledger Thomas France pre oblasť podpory mincí a pre hackerov

Thomas France

Thomas France, spoluzakladateľ spoločnosti Ledger, sa ocitá na čele spoločnosti zodpovednej za vytvorenie a predaj Ledger Nano S, jednej z najpredávanejších hardvérových peňaženiek v kryptomene..

Peňaženka získala značný kredit na ulici od ľudí, ako je Tim Draper, a prilákala tisíce šťastných používateľov. Neoficiálne vyhlásenie z misie, ktoré často počuť z Francúzska, je, že spoločnosť je tu na to, aby držiteľom kryptomien pomohla v noci ľahšie zaspať, čo doteraz platilo, pretože sa ukázalo, že peňaženka je voči hackerom neuveriteľne odolná. S ohľadom na toto vyhlásenie si však kladieme otázku, ako ľahko môže tím Ledger v noci spať s tisíckami hackerov číhajúcich v tieni, ktorí sa snažia nájsť medzeru, ktorá by im umožnila prístup k potenciálne miliardám dolárov v hodnote tokenu.

Nasledujúci rozhovor s Thomasom Francúzskom sa uskutočnil na 2018 Draper University Blockchain Intensive.

Aké stratégie máte zavedené, aby ste boli o krok vpred pred neustále sa vyvíjajúcimi hackerskými pokusmi?

V zásade to, čo chceme v spoločnosti Ledger robiť, je poskytnúť ľuďom ten najlepší možný produkt na bezpečné uloženie ich mincí. Robíme to tak, že posúvame latku čo najvyššie, aby sme sa ubezpečili, že kľúče sú bezpečné. Nie sú tu žiadne veci a žiadny systém, ktorý by bol neuskutočniteľný. Nie je to niečo, čo existuje, ale iba sa posúva latka čo najvyššie.

Neustále sa zlepšujeme. Máme niekoľko ľudí, ktorí kód neustále kontrolujú. Máme program odmien, kde môžu ľudia pomôcť nájsť niektoré z našich slabých miest. V zásade budujeme správny rámec, aby sme latku zdvihli čo najvyššie.

Ako uprednostňujete, pre ktoré mince je potrebné pridať podporu pre knihu Ledger Nano S.?

Je to svojím spôsobom zaujímavé, že poskytujeme rozhrania API pre ľudí, aby získali podporu priamo pre svoje mince. To, čo sme v poslednej dobe videli, je, že blokovanie nerobíme sami, ale je to skôr komunita, ktorá pracuje na blokovaní na podporu svojich mincí, zvyčajne na vlastných peňaženkách.

Máme jednoduchý spôsob integrácie. Pokiaľ ide o výber podporovaných mincí, je to tak na základe faktorov ako popularita, podpora trhu, počet integrácií v danom priestore. Je to väčšinou založené na podobných faktoroch. Číslo jedna je v tom, že poskytujeme správne nástroje a správnu sadu SDK pre ľudí, ktorí sami poskytujú podporu pre mince.


Videl som to s NEON peňaženkou pre NEO. Vytvorili ho nezávislí vývojári.

To isté pre Stellar, to isté pre niektoré ďalšie mince, ktoré budú čoskoro podporované. Myslím, že tu máme desiatky tímov, ktoré pracujú na podpore svojich coinov od spoločnosti Ledger.

Máte tisíce používateľov. Sám mám pár kníh. Máte používateľov, máte aktívnych obchodníkov s kryptomenami. Máte v budúcnosti plány na pridanie komponentu výmeny do služby Ledger?

Momentálne sa skutočne sústredíme na to, v čom sme dobrí. Išlo o zabezpečenie kryptomeny a poskytnutie čo najlepšieho zážitku. Z krátkodobého hľadiska aplikáciu priamo vylepšíme, aby bola ľahšia a užívateľsky príjemnejšia.

Vytvárame nejaké rozhranie API, ktoré umožňuje ľuďom integrovať sa s takýmito službami, takže by sa potenciálne mohlo niečo stať. Máme tiež určitú integráciu so všetkými decentralizovanými ústredňami, takže ľudia môžu naše produkty používať na reléovom bežci alebo na reléových zariadeniach v sieti EtherDelta. Tieto služby na používanie služby Ledger s decentralizovanými ústredňami už teda máte.

Ako môžeme dosiahnuť, aby bolo celé úložisko kryptomeny užívateľsky príjemnejšie? Myslím si, že Ledger Nano S urobil veľa pre to, aby urobil jeden zásadný krok, ale pokiaľ ide o hromadné prijatie, je to stále trochu mätúce. Dokonca aj produkty spredu sú pre nových používateľov stále trochu náročné.Ledger Nano S

Myslím, že sme prešli z jednej fázy, ktorá bola v podstate vtedy, keď ste chceli uložiť svoje kryptomenu. Ak ste to chceli urobiť správnym spôsobom, bolo potrebné kúpiť si počítač, uistiť sa, že nemá pripojenie, naštartovať ho, nainštalovať peňaženku, generovať svoje kľúče a používať tento počítač výlučne na účely podpísania transakcie.

Teraz môžete použiť peňaženku, vďaka ktorej je tento proces rádovo jednoduchší. V ďalšom kroku ide vždy o to, že je jednoduchšie dať kľúče niekomu inému, ale ak chcete mať kľúče a ponechať si ich na vlastnú päsť, budete musieť urobiť niekoľko ďalších krokov, pretože nejaké máte viac slobody mať svoje kľúče a máte väčšiu zodpovednosť a existuje niekoľko krokov, ktoré budete ešte musieť podstúpiť.

Stále budete musieť vykonať inicializáciu svojich kľúčov, svoje kľúče budete aj naďalej generovať. Chceme v tomto procese stáť a uľahčiť každý krok. Proces obnovy na nájdenie niektorých stratégií, aby ste sa ubezpečili, že ich môžete vygenerovať a uložiť na rôznych miestach najlepším možným spôsobom a mať rôzne komponenty, kde nemusíte mať zariadenie na kontrolu svojho účtu alebo iba na podpis..

Tiež schopnosť ľudí ako moja matka mať viac kryptomeny, pretože sú zvyknutí na centralizované riadenie, ktoré presadzujú banky, ktoré práve teraz v hlavnej knihe nemôžete mať..

Bude zaujímavé sledovať cestu Thomasa Francúzska a Ledgera. Ako maják bezpečnosti a stability v digitálnom svete, ktorý sa môže občas zblázniť, je dôležité pochopiť, ako sa Ledger vyvíja s ekosystémom.

Ak v súčasnosti držíte svoje bitcoiny v peňaženke na výmenu alebo v softvérovej peňaženke, dôrazne sa odporúča preskúmať hardvérové ​​peňaženky ako jednu z možností. Vyskúšajte našu Ledger Nano S, aby ste získali nízku hodnotu a špecifikácie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map