Rekapitulácia kryptomeny Juh na juhozápad 2019

Juh na juhozápad je ohniskom krížového opeľovania myšlienok, čo je presne to, čo priemysel kryptomien potrebuje.

V tom istom duchu bol SXSW 2019 plesom organizovaného chaosu, kde účastníci poskakovali okolo najrôznejších prednášok, barových tabulátorov a tematických barov sponzorovaných spoločnosťou a stretnutí pri „rýchlej šálke kávy alebo nápoja“ v ktorúkoľvek hodinu deň. Akcia bola nejako nádherne zorganizovaná, takže klobúk dole pred logistickým tímom SXSW, pretože bez nich by sa Austin v Texase pravdepodobne na časť marca zmenil na opitú anarchiu.

Alex a Steven na SXSW

Alex a Steven ovládajú SXSW (alebo aspoň túto krovinatú stenu pokrytú asi tridsať sekúnd)

Sledovanie kryptomeny na SXSW bolo, rovnako ako na väčšine veľkých multidisciplinárnych konferencií, pomerne riedke z hľadiska účasti, ale nie z hľadiska zaujímavých tém.

Niektoré obľúbené položky z davu boli témy ako:

„Peniaze, apatia a kryptografia: osudy internetových spoločností“, autor: Clovyr Cofounder & CEO Amber Baldet, ktorý sa zameral na to, ako kryptografia a distribuované systémy tlačia späť proti agregácii údajov technologickej oligarchie a vlád.

Cameron a Tyler Winklevoss, zakladatelia spoločnosti Gemini, sa dotkli budúcnosti odvetvia kryptomien a toho, ako je „krypto zima“ vhodný čas na trvalé inovácie.

Úvodné slovo Joe Lubina, spoluzakladateľa spoločnosti Ethereum a generálneho riaditeľa spoločnosti ConsenSys, predniesol prejav o stave odvetvia kryptomien, jeho vplyve na ekosystém a všeobecnej konferencii pre spoločnosti Ethereum a ConsenSys.

„Prečo sa VC pridali k Block Party“: Panel s Jimmym Songom, hlavným prispievateľom bitcoinov a rizikovým partnerom v Blockchain Capital; Gil Beyda, výkonný riaditeľ spoločnosti Comcast Ventures; a Alyse Killeen, partnerka v spoločnosti StillMark; moderuje Rachel Wolfson, novinárka v oblasti kryptomien a moderátorka podcastu „The Crypto Chick“.

Bez ohľadu na pútavé rozhovory, prvá cesta blockchainu a kryptomeny SXSW objasnila realitu krypto priemyslu v roku 2019.


V roku 2017 konferencie o kryptomene predávali lístky za divoké ceny a davy ľudí pozostávali z hlbokej zmesi naskladaných podnikateľov, investorov, vývojárov, novinárov a ďalších. Mnoho rozhovorov s účastníkmi krúžilo okolo „inovatívnych“ nových tokenov, slabého zahalenia chvastania sa skorého začiatku s nejakým projektom typu moonshot a občasného intelektuálneho záchvatu toho, kde filozoficky stojí priemysel kryptomeny..

V roku 2019 je však nastavenie udalosti kryptomeny o niečo riedkejšie, našťastie, s menším počtom žralokov, ktorí sa snažia zbaviť svojich ICO. Konverzácie boli zmesou účastníkov podnikovo pracujúcich, ktorí sa snažili porozumieť a potenciálne implementovať určité technológie, noobov neskoro na krypto párty a apatických veterinárov kryptomeny usrkávajúcich z Tita a sódy inklinujúcich k psychologickým zraneniam z rozšírenej kryptomeny.

Jednou z mojich obľúbených interakcií na SXSW 2019 bolo, keď sme narazili na veterána bitcoinového vývojára a krypto kovboja Jimmyho Songa a sadli sme si k rozšírenej konverzácii na tému všetko od kryptomeny 2019 po životné filozofie. Medzi niekoľko rýchlych parafrázovaných zásahov patrí:

  • „Mnoho začínajúcich kryptomien nedokáže nájsť vhodný produktový trh. Je to rozdiel medzi nájsť to, čo je vtipné, a ľudia sa budú smiať a jednoducho napíše vtip a dúfa, že to prejde. “
  • „Medzinárodné organizácie pre suroviny, žiaľ, uzamkli svoje obchodné modely do podoby imaginárneho trhu s produktmi skôr, ako to vôbec našli.“
  • “Pre veľa nových projektov nie je dostatok pokusov a omylov.”
  • “Veci, ktoré zarábajú peniaze v bitcoine: ťažobné zariadenie, burzy a konferencie.”

Naša prednáška sa skončila pozitívne, keď Jimmy povedal: „Najlepšie roky máš pred sebou, nevypredaj sa.“ Jimmyho slová múdrosti odrážajú aj jeho všeobecné nálady k odvetviu kryptomien.

CC s Jimmym

Vďaka za čas, Jimmy!

Ďalším dôležitým stretnutím bolo strávenie noci v meste s Vinay Gupta, a vynikajúci technológ, futurista a teoretik systémov kto tvrdí, že blockchain môže zachrániť svet. Vinay predtým pomáhal pri spustení éteru za 20 miliárd dolárov a je jedným z väčších mysliteľov v oblasti kryptomeny (vážne, choďte daj mu follow.) Hovorili sme o všetkom, od počiatku vypúšťania éteru, úlohy satiry v médiách a všeobecných riešení, ktoré svet potrebuje, po rôzne problémy.

Tiež som krátko hovoril s Neil Strauss, neuveriteľný novinár a spisovateľ, ktorý hovoril o sile rozprávania príbehov v rôznych formátoch.

Medzi moje obľúbené rozhovory patril Jonah Peretti zo spoločnosti Buzzfeed dotýkajúci sa budúcnosti digitálnych médií a rozhovor so zakladateľmi Instagramu Mikeom Kriegerom a Kevinom Systromom, ktorý moderuje šéfredaktor TechCrunch Josh Constine, o vývoji sociálnych platforiem.

Záverečné myšlienky

Celkovo mal SXSW 2019 niečo pre každého a zodpovedal svojej povesti. Mesto Austin v Texase sa pretavilo do rozsiahlej série rozhovorov vedúcich predstaviteľov priemyslu, otvorených kariet, interaktívnych domov populárnych značiek a nespočetných náhodných stretnutí s úžasnými ľuďmi..

Jeho prvá inauguračná kryptomenová stopa bola verná stavu blockchainu a krypto priestoru v roku 2019 a my v CoinCentral sa tešíme na sledovanie jeho rastu popri ekosystéme..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map