Recenzie na YoBit Exchange: Je YoBit legálny, bezpečný a stojí za váš čas?

Stabilná prítomnosť v priestore kryptomeny od roku 2014, YoBit je jednou z malej skupiny búrz, ktoré nie vyžadovať od vás zadanie osobných údajov na obchodovanie.

YoBit má veľmi užívateľsky prívetivé rozhranie; účet si môže založiť skutočne každý a začať obchodovať za menej ako päť minút, pričom si zachová svoju anonymitu.

Anonymita, zdá sa, že je základným princípom organizácie YoBit, pretože v zozname nie sú uvedení žiadni formálni vlastníci ani operátori. Táto anonymita sa však javí skôr ako ideologická preferencia zakladateľov burzy, a nie ako pochybnejšia alternatíva. S priemerným objemom obchodu pohybujúcim sa okolo 60 miliónov dolárov, 800 obchodovateľnými mincami a 3353 obchodnými pármi je YoBit považovaný za mierne aktívnu platformu.

YoBit ponúka a veľmi široká škála altcoinov, a umožňuje tvorcom altcoinov uvádzať ich mince zdanlivo s veľmi malými prekážkami alebo overením.

Ako sa však hromadí zvyšok YoBit? Poďme zistiť. V tejto recenzii výmeny YoBit sa zaoberáme všetkým, čo chcete vedieť, vrátane:

 • Kľúčové informácie
 • Ako to funguje
 • Poplatky za obchodovanie
 • Dostupné kryptomeny
 • Limity prevodu
 • Dôvera spoločnosti
 • Zabezpečenie fondu
 • Zákaznícka podpora
 • Záverečné myšlienky

Ako YoBit funguje

Zdá sa, že YoBit je vhodnejší pre stredne pokročilého až pokročilého obchodníka s kryptomenami. Aj keď začínajúci investori a obchodníci môžu YoBit stále používať, môže ich zastrašiť počet možností na obrazovke obchodovania.

Ak sa vyznáte v obchodovaní s kryptomenami, pravdepodobne vás poteší rozhranie YoBit. Platforma umiestňuje všetky obchodné funkcie na jednu obrazovku, takže pri výskume a uskutočňovaní obchodov nemusíte prepínať medzi kartami ani otvárať viac okien..

Výmenné rozhranie YoBit

Výmenné rozhranie YoBit

YoBit obsahuje všetky funkcie, ktoré by ste od vyspelej obchodnej platformy očakávali. Pre účely analýzy máte k dispozícii sviečkové grafy vo viacerých časových rámcoch a tiež hĺbkový graf knihy objednávok.

Ďalej si môžete pozrieť aktuálne objednávky, denný objem, maximá a minimá za 24 hodín a obchodnú históriu pre každý dostupný trh..

Zadávanie objednávok na nákup a predaj na YoBit je jednoduché.

Výmenné rozhranie YoBit


Zahájenie obchodu na YoBit

Na svojom paneli jednoducho zadajte sumu kryptomeny, ktorú chcete kúpiť / predať (alebo celkovú sumu, ktorú za ňu chcete dostať) a cenu. Odtiaľ YoBit automaticky aktualizuje ďalšie príslušné polia.

Výmenné rozhranie YoBit

Obchodovanie na YoBit

InvestBox a YoPony

Funkcia jedinečná pre YoBit je InvestBox. InvestBox inzeruje YoBit ako nástroj pre vývojárov na propagáciu ich coinov a tiež ako prostriedok pasívneho príjmu pre investorov. Podľa tímu YoBit môžete prostredníctvom InvestBoxu zarobiť kdekoľvek medzi 0,1% a 7,0% dennou návratnosťou svojej investície..

Nie je celkom jasné, ako InvestBox funguje. Našim používateľom odporúčame, aby si dávali pozor na všetky funkcie alebo služby ponúkajúce zaručenú percentuálnu výplatu s inzerovaným nulovým rizikom.

Zástupca spoločnosti YoBit tvrdí, že InvestBox je v podstate nástrojom, ktorý umožňuje zviditeľniť mince s nízkou kapitalizáciou pre krátkodobé investície.

YoPony, ďalšia jedinečná vlastnosť YoBit, je „závodná hra o kryptomenu“, kde používatelia hádajú, ktorý kôň vyhrá závod. Každý kôň predstavuje mincu a víťazná minca dostane pumpu 5 BTC.

YoPony je spolu s kockovými hrami založený hlavne na náhodnej pravdepodobnosti. Zákonnosť tejto funkcie je medzi spoločnosťou YoBit a ich miestnou jurisdikciou. Odporúčame však našim používateľom, aby sa na účasť obracali.

Zástupca spoločnosti YoBit tvrdí, že YoPony je prostriedok na udržanie motivácie a motivácie používateľov k používaniu platformy. Príklad:

YoPony & Týždenná YoPump za 119 hodín!

Časovač: https://t.co/RIbW7OhKzM

Jedna z týchto mincí bude načerpaná za 5 BTC za 1 minútu po dokončení závodu:

1 Pony: Yobix

2 Pony: i2

3 Pony: f1

4 Pony: Yoda

5 Pony: Limi

6 Pony: Žaba

7 Pony: Air

8 Pony: Sex

9 Pony: Nax

10 Pony: Yovi

– Yobit.Net (@YobitExchange) 8. mája 2020

Poplatky za obchodovanie YoBit

Poplatky za obchodovanie YoBit sú priame – spravodlivé 0,2 percenta na obchod. Nezáleží na tom, či ste obchodníkom alebo príjemcom. Váš mesačný objem obchodovania nemá žiadny vplyv ani na poplatok.

Dostupné kryptomeny na YoBit

YoBit má k dispozícii pomerne veľa trhov s kryptomenami. Väčšina podporovaných kryptomien je k dispozícii ako obchodné páry s BTC, ETH, DOGE, USD, RUR alebo USDT. Na týchto trhoch môžete obchodovať:

 • Bitcoin
 • Doge
 • Pomlčka
 • Ethereum
 • ZCash
 • Vlny
 • Litecoin
 • Ethereum Classic
 • EOS
 • Tron
 • A mnoho ďalších.

Zaradenie mince na YoBit je pomerne jednoduchý proces, platforma teda obsahuje aj množstvo kryptomien s nízkym kapitálom, ktoré by ste na iných burzách nenašli.

Limity prenosu YoBit

Zdá sa, že na burze YoBit neexistujú žiadne limity prenosu. Mali by ste však vziať na vedomie, že určité spôsoby vkladu a výberu sú spojené s rôznymi úrovňami poplatkov.

Poplatky za vklad sa pohybujú od 0,00% do 1,00%, zatiaľ čo poplatky za výber môžu dosiahnuť až 7,00%.

Dôvera spoločnosti: Je YoBit legitímna?

Počiatky YoBit sú do istej miery zahalené tajomstvom. Výmena sa začala v roku 2014 a v súčasnosti je registrovaný v Paname ako YoBiCrypto Corp. O zakladajúcom tíme sa však nevie veľa iného. Zdá sa, že sú decentralizované a rozšírené do celého sveta.

Aj keď trvanie spoločnosti od roku 2014 poskytuje určitú dôveryhodnosť, vyhľadávanie Google prináša širokú škálu pozitívnych aj negatívnych recenzií – čo je prirodzené pre väčšinu produktov alebo služieb..

Zdá sa však, že spoločnosť YoBit je obzvlášť tvrdo zasiahnutá negatívnymi recenziami, z ktorých mnohé sa javia ako podvodné komentáre robotov. Napríklad jeden z negatívnych recenzentov na TrustPilot zanechal to isté presne negatívna recenzia pre 13 rôznych búrz a služieb kryptomeny.

Zástupca komentuje: „Ruský trh s kryptomenami je veľmi krvavý. Konkurenti vytvárajú falošné účty, aby zahladili svoju konkurenciu negatívnymi recenziami, vytvárajú podvodné účty, aby oklamali používateľov iných búrz a podobne. “

Zástupca prosí používateľov, aby nesledovali titulky ako „yobit podvod“ a „Yobit kradne peniaze“, pretože ich s najväčšou pravdepodobnosťou zverejňujú konkurenti používajúci roboty..

Šírili sa povesti o tom, že Pavel Krymov, predtým zatknutý finančný podvodník, stojí za YoBitom. Ukázalo sa však, že povesti sú nepodložené. Tím uviedol, že „Chýry o vzťahu medzi burzou Yobit a Krymovom šíria naši konkurenti za peniaze, takže sa nenechajte oklamať touto dezinformáciou.“

V rozhovore s a Stránka ruských médií, Advokát pána Krymova tvrdil: „Krymov nemá nič spoločné s Yobitom, sú to nepodložené vyhlásenia.“

Stále možno nájsť zvyšky krymovského škandálu, napríklad účet s menom Pavel Krymov je uvedený ako zakladateľ a generálny riaditeľ na stránke, ktorá sa vyhlasuje za oficiálneho Stránka YoBit, čo je tiež podvodné.

Toto je dobrá poznámka, aby ste našim čitateľom pripomenuli, aby nespadali podvody online, či už ide o podvodné účty na sociálnych sieťach alebo stránky vyžadujúce vašu kryptomenu.

Zdá sa, že členovia komunity kryptomien majú zmiešané názory. On TrustPilot, burza má hodnotenie 4 z 5 hviezdičiek. Tieto hodnotenia sa však primárne delia medzi 5-hviezdičkové recenzie (62%) a 1-hviezdičkové recenzie (24%). Ako sme však videli pri mnohých falošných recenziách TrustPilot, je ťažké určiť skutočný sentiment.

Zabezpečenie fondu: Sú vaše prostriedky v bezpečí na YoBit?

Pokiaľ ide o bezpečnosť vašich finančných prostriedkov, YoBit ponúka málo informácií. Nie je jasné, aké percento finančných prostriedkov má spoločnosť na skladovanie typu hot vs. cold. Tím uchováva informácie o bezpečnostnom mechanizme iba pre vnútorné oči.

Odhadom 130417 ETC coinov bolo stratených z dôvodu 51% útoku.

Bude kryté z fondu Yobit Insurance, povolené platby / výbery ETC.

ETC adresa hackera: https://t.co/PQj2rDxkrU

IP: 2001: 67c: 2660: 425: 24: 0: 0: 88e, 2001: 67c: 2660: 425: b: 0: 0: cd7 (VPN)

– Yobit.Net (@YobitExchange) 9. januára 2019

YoBit nezažil výrazný hacker, z ktorého by sa nemohol spamätať. Na burze v januári 2019 došlo k 51% útoku, burza však tweetla, že fondy budú kryté jej poistným fondom.

Mnoho používateľov hlásili ťažkosti s prístupom k ich kryptomene a výberom ich finančných prostriedkov z burzy. Prakticky každá burza, dokonca aj platformy najvyššej úrovne, ako sú Binance a Coinbase, však mali problémy s výbermi.

YoBit ponúka dvojfaktorovú autentizáciu (2FA), aby priniesol ďalšiu vrstvu zabezpečenia pre váš individuálny účet.

Prosíme našich čitateľov: ak sa rozhodnete pre výmenu, vložte iba to, o čo si môžete dovoliť prísť.

Zákaznícka podpora YoBit

Tím zákazníckej podpory YoBit zvyčajne odpovie na otázky do hodiny, ale odpoveď na vašu otázku môže trvať až 24 hodín.

Pre ďalšiu pomoc platforma YoBit obsahuje aj chatovú schránku s nepretržitou prevádzkou, z ktorej môžete hovoriť s ostatnými používateľmi YoBit a členmi tímu YoBit..

YoBit prevádzkuje dve telegramové komunity (jedna v Angličtina, jeden v Rusky), ktorý má viac ako 60 000 členov.

Zástupca spoločnosti YoBit odporúča používateľom využívať podporu Telegramov. Tvrdia, že správcovia sú zvyčajne online nepretržite a sú schopní vyriešiť všetky problémy. Možnosť lístka by mala slúžiť ako ďalšia možnosť pre tých, ktorí nepoužívajú Telegram.

Poistný fond: Na stránke Podpora je možnosť požiadať o odškodnenie z poistného fondu.

Poisťovací fond YoBit

Rozhranie poisťovacieho fondu YoBit

O poistnom fonde nie je známych veľa podrobností. Ale z nášho prieskumu sa Burza zaoberala dôsledkami 51% útoku na sieť Ethereum Classic.

Odhadom 130417 ETC coinov bolo stratených z dôvodu 51% útoku.

Bude kryté z fondu Yobit Insurance, povolené platby / výbery ETC.

ETC adresa hackera: https://t.co/PQj2rDxkrU

IP: 2001: 67c: 2660: 425: 24: 0: 0: 88e, 2001: 67c: 2660: 425: b: 0: 0: cd7 (VPN)

– Yobit.Net (@YobitExchange) 9. januára 2019

Niektorí používatelia prišli o finančné prostriedky, ale straty poistila spoločnosť YoBit.

Hackeri poslali späť 122735 mincí ETC, ďakujeme!

Dôkaz: https://t.co/I6HWmQXjCwhttps://t.co/Gzk8Y7kAru

Do FreeCoins sme pridali 43000 ETC (asi 50 BTC): https://t.co/Lyv9VLV0j3

Nový InvestBox pre ETC (0,1% / deň): https://t.co/eSk8QNGMdb

– Yobit.Net (@YobitExchange) 15. januára 2019

Záverečné myšlienky: Medzinárodná anonymita, rozvoj verejnej prítomnosti

Ak hľadáte obchodovanie s kryptomenou bez poskytnutia akýchkoľvek informácií KYC, môže byť pre vás výmenou YoBit. Vykonáva transakcie okolo 60 miliónov dolárov v dennom objeme a podporuje širokú škálu obchodných párov.

YoBit je pomerne jednoduchá a intuitívna platforma, ale zvyknutie si na obchodovanie si vyžaduje, pokiaľ ešte nemáte základné informácie o obchodovaní.

Výmena sa javí ako veľmi populárna aj v medzinárodných kruhoch (jazykové možnosti sú v angličtine, ruštine a čínštine a sú k dispozícii po celom svete. V obchodnom rozhraní má tiež živý chat s jazykmi v angličtine, nemčine, arabčine. , Čínsky a ruský. V súčasnosti má najviac obchodných párov zo všetkých búrz a akceptuje USD aj ruský rubeľ.

Zdá sa však, že anonymita platformy proti nej pracuje na fronte vzťahov s verejnosťou, čo sa javí ako výzva pre každú organizáciu bez centrálnej verejne dostupnej strany. Pretože však existuje od roku 2014 a môže sa pochváliť niekoľkými autentickými pozitívnymi recenziami, máme tendenciu dať im výhodu pochybností.

Obhajcovia YoBit môžu poukazovať na svoju prítomnosť a reputáciu na fórach, ako je BitcoinTalk a všetko používateľské recenzie online by sa mali brať s rezervou: či už pozitívne alebo falošné. Pozitívna perspektíva bude tlieskať podpore anonymity spoločnosti YoBit, ktorá je základným princípom étosu vlastnej suverenity mnohých obchodníkov s kryptomenami..

Niekoľko ďalších rizík, ktoré stojí za zmienku, spočíva v tom, že spoločnosť neuviedla žiadne zo svojich bezpečnostných postupov, ale zdá sa, že je zodpovedná a aktívna v ochrane svojich používateľov pred hackermi (čo dokazuje predchádzajúci útok ETC na 51%)..

YoBit uvádza aj altcoiny pre menšie platby so zoznamom. Aj keď samotná platforma môže byť legitímna, mnoho nekontrolovaných altcoinov môže byť výnimočne rizikových.

Spoločnosť YoBit funguje už viac ako päť rokov, čo jej dáva legitímne pôsobenie v relatívne rodiacom sa priemysle.

Bez ohľadu na to, rovnako ako pri všetkých burzách, používateľom odporúčame, aby šliapali veľmi opatrne: obchodujte iba s tým, čo si môžete dovoliť stratiť, a neriskujte na platforme veľké sumy kryptomeny – slová upozornenia zvlášť vhodné pre menšie burzy s veľkým počtom altcoinov, ako napríklad YoBit.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsahom CoinCentral je investičné poradenstvo ani nenahrádza rady od certifikovaného finančného plánovača. Vytvorenie článku uvedeného vyššie je sponzorovaným príspevkom, ktorý spĺňa naše redakčné pokyny pre objektívnu kontrolu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map