Recenzia ICO: Solve.Care

Recenzia ICO: Solve.Care

Solve.Care ponúka globálne blockchainové riešenie pre koordináciu, správu a platobné systémy v zdravotníctve.

Cieľom platformy Solve.Care je uľahčiť priamu interakciu medzi spotrebiteľmi, poisťovateľmi a poskytovateľmi služieb s cieľom znížiť náklady, zefektívniť platby a v konečnom dôsledku zlepšiť prístup k zdravotnej starostlivosti. Platby za zdravotnú starostlivosť prostredníctvom platforiem môže platiť ktokoľvek od pacientov a zamestnávateľov až po poisťovne a vládne agentúry.

Projekt pomocou blockchainu eliminuje väčšinu nákladov na zdravotnú starostlivosť odstránením duplicity, neefektívnosti, odpadu, zneužívania a podvodov zo systému.

Dokument Solve.Care je pomerne dôkladný a odporúča sa, aby ste si ho dobre prečítali, ak uvažujete o investovaní alebo ste inak zvedaví, ako možno vyriešiť podstatný problém v zdravotníctve. Táto recenzia sa zameriava iba na niektoré kľúčové komponenty projektu.

Príležitosť

Nie je tu nič k videniu. Zdravotníctvo je dokonalé a NIČ na ňom nie je nič zlé. Ktokoľvek a každý na svete môže získať prístup k cenovo dostupnej zdravotnej starostlivosti s nulovými problémami alebo s poistnými zmluvami porušujúcimi banky.

Bohužiaľ vieme, že to nie je pravda. Spoločnosť Solve.Care sa snaží vyriešiť obrovský problém v gargantuánskom priemysle.

V bielej knihe Solve.Care sa odhaduje, že náklady na správu zdravotnej starostlivosti sa pohybujú od 7% do 30% celkových výdavkov na zdravotnú starostlivosť, pričom väčšina z nich je výsledkom neefektívnych procesov, zdvojenia úsilia a síl dátového systému.

Tieto neefektívne procesy sa zakladajú na zlej komunikácii a koordinácii medzi všetkými 3 stranami (spotrebiteľmi, poskytovateľmi a poisťovňami). Takmer 15 – 25% všetkých peňazí vynaložených na výhody končí vynaložením na IT, administratívne procesy a zdvojenie úsilia. Pretože je tak ťažké sledovať tieto systémy, je tiež neuveriteľne ťažké sledovať odpad a zneužívanie, ako aj predchádzať podvodom.


Solve.Care uvádza, že prostredníctvom blockchainu môže vykonávať súčasné úlohy správy zdravotnej starostlivosti vo výške 3% celkových výdavkov. Efektívnejšie vykonávanie súčasných administratívnych úloh nie je žiadnym prekvapením, najmä pri pohľade na komplikovaný lineárny proces hľadania lekára na likvidáciu poistných udalostí..

Platforma Solve.Care by spojila každého v oveľa efektívnejšej sieti. Ak dokáže vyriešiť náročnú úlohu efektívneho zjednodušenia súčasného procesu poistenia a starostlivosti o zdravie, spoločnosť Solve.Care bude poskytovať obrovské služby koncovým zákazníkom..

S adresnou veľkosťou trhu viac ako 100 miliárd dolárov iba v Spojených štátoch je zdravotnícky priemysel zrelý na prijatie blockchainovými projektmi ako Solve.Care.

Výrobky

Solve.Care ponúka sadu produktov a integrácií, ktoré napájajú systém. Najprednejším komponentom je ich Care.Wallet, čo je užívateľsky prívetivá aplikácia založená na blockchaine, ktorá pomáha poskytovateľom a pacientom komunikovať a riadiť poskytovanie starostlivosti.

Ústredným bodom platformy je Care.Wallet, ktorá umožňuje poskytovať zreteľný prínos pre všetky strany (uvedené vyššie)..

Portál Pacient umožňuje používateľom okamžite si objednať lekára, čo prinajmenšom vyrieši zásadný problém.

Ako vyrieši. Starostlivosť, zarábanie peňazí?

Spoločnou témou, ktorá tvorí základ mnohých ICO, je altruistická zložka „dodávame energiu ľuďom prostredníctvom blockchainu“. To znie teoreticky skvele, ale poskytuje to veľmi malú motiváciu pre materskú spoločnosť, aby skutočne plnila svoje poslanie.

Cieľom Solve.Care je zbierať príjmy zo štyroch rôznych segmentov:

  1. Príjmy klientov: poplatky za predplatné, licencie, transakcie a spracovanie a poplatky za služby za konfiguráciu, rozšírenie a integráciu.
  2. Príjmy predplatiteľa: Poplatky za predplatné za peňaženky a karty priamo platené predplatiteľom alebo sponzormi a transakčné poplatky za platby a iné poplatky založené na akciách.
  3. Výnosy z trhu: výnosy z komunitných ponúk na trhu sa zdieľajú s vydavateľmi a nadáciou Solve.Care. Páry, koncové body, karty a aplikácie zverejnené komunitou generujú opakujúce sa výnosy.
  4. Príjmy partnera: určité trhy budú vyžadovať riešenie. Starostlivosť o použitie v existujúcom ekosystéme. Vlastné konfigurácie a modely zdieľania výnosov s príslušnými ekosystémovými partnermi.

Tím

50+ členný tím má rozsiahle odborné znalosti v oblasti zdravotníctva a ľudských služieb, koordinácie starostlivosti, správy výhod a rozvoja. Na začiatku roku 2017 spoločnosť Solve.Care získala ukrajinskú spoločnosť na vývoj softvéru s názvom Ukrsoft. Vyriešiť. Starostlivosť

Pradeep Goel (CEO) má bohaté skúsenosti v zdravotníctve a ľudských službách, financiách a technológiách. Nosil mnoho klobúkov vrátane CEO, COO, CIO a CTO v niekoľkých technologických spoločnostiach a jeho skúsenosti trvajú 25 rokov. Spoločnosť Pradeep pomáha navrhovať a budovať niekoľko verejných programov, ako sú Medicaid, Detské zdravotné poistenie, Medicare, SNAP, TANF, duševné zdravie a mnoho ďalších..

Vadym Vorobiov (CTO) strávil viac ako desať rokov v sektore zdravotníctva a ľudských služieb pomáhaním pri budovaní a nasadzovaní podnikových systémov pre komerčné organizácie a vlády.

Dr. David Randall, Ph.D. (Senior Policy Advisor) je rezidentným učencom v Americkom inštitúte pre výskum a politiku vo Washingtone, DC. Medzi jeho skúsenosti patrí to, že bol bývalým najvyšším regulačným orgánom v poisťovníctve, lobistom v zdravotníctve, zamestnancom legislatívy a výkonným riaditeľom v niekoľkých poisťovniach. Je autorom viac ako dvoch desiatok recenzovaných článkov v časopisoch, komentárov a kapitol kníh o nárokoch na zdravotnú starostlivosť, systémoch financovania zdravotnej starostlivosti a zdravotníckych informačných technológiách..

Distribúcia tokenov

Token CAN je potrebný na všetko, od predplatenia peňaženky a predplatného karty až po používanie Care.Coin (stabilizovaný token naviazaný na rezervu konkrétnej meny) na platby.

CAN je dodávaný v obmedzenom množstve a vždy bude k dispozícii iba 1 miliarda tokenov CAN. Predpredaj a predaj tokenov ponúkne iba 350 miliónov tokenov CAN a 650 miliónov tokenov CAN je vyhradených pre tím, nadáciu a komunitu. Všetky nepredané tokeny budú spálené.

Tokeny sa budú predávať za sadzbu 0,10 USD / CAN.

Predaj tokenov končí 30. 4. 2018.

Takže asi 35% tokenov na otvorenom trhu a 65% smeruje do tímu, získate zaujímavú dynamiku pre rast projektu. Vypestovanie projektu takého rozsahu bude vyžadovať čas a peniaze, takže má zmysel vyhradiť si väčšinu tokenov na financovanie projektu Solve.Care..

Dokument sa zameriava na riešenie akýchkoľvek obáv zo strany vedúcich pracovníkov, členov tímu alebo poradcov z vyradenia svojich tokenov vytvorením vyhradeného harmonogramu oprávnenia tokenov. Tým sa zabráni nespravodlivej platbe vopred a tím zostane vyrovnaný so stimulmi tímu pre získanie referenčných hodnôt harmonogramu.

Projekt pridelí väčšinu svojich tokenov na rozvoj a predplatiteľov a akvizície.

Záverečné myšlienky

Rovnako ako v podstate každé iné ICO, aj teraz budeme musieť vidieť pokrok v rozvoji, rast používateľov a výnosy, aby sme mohli posúdiť úspešnosť projektu.

Zdravotnícky priestor je zrelý na narušenie. Nespočetné blockchainové projekty, ktoré sa snažia presadiť, potenciálne optimalizujú systém, ktorý to zúfalo potrebuje.

Predaj tokenov Solve.Care končí 30. apríla 2018.

Ak si chcete prečítať viac informácií o projekte Solve.Care, pozrite si ich whitepaper a stránky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map