Posuňte Adama Drapera z VC na Blockchaine ako začínajúcu superveľmoc

Posuňte Adama Drapera z VC na Blockchaine ako začínajúcu superveľmoc

Adam Draper je zakladateľ a výkonný riaditeľ Boost VC, akcelerátora, ktorý sa zameriava na skúmanie aplikácií VR / AR, blockchainu, kryptomeny, robotov, vesmíru, umelej inteligencie a dronov. Zvýšte VC je viac než len séria módnych slov, pretože akcelerátor financoval viac ako 200 spoločností a zahájil niekoľko skutočne skvelých projektov. Adam Draper štvrtej generácie VC investoval a podporoval startupy ako Coinbase, Plangrid, Amplitude a mnoho ďalších prostredníctvom Boost VC.

Boost VC, ktorý sa nachádza v San Mateo v Hero City, hrá neoddeliteľnú úlohu v ekosystéme univerzity Draper University, vo svete, ktorý napája ambiciózne a výstredné duo otec / syn, Tim a Adam Draper.

Adam Draper

Stačí rýchly osobný rozhovor s Adamom, ktorý vám dá pocítiť jeho vášeň pre začínajúcu komunitu a objavovanie technológií, ktoré by potenciálne mohli vyriešiť problémy a vylepšiť život celého ľudstva..

Nasledujúci rozhovor sa uskutočnil na konferencii DraperU 2018 Blockchain Intensive a zaoberá sa blockchainom a jeho úlohou v raste podnikateľského technologického sveta.

Je skutočne super vidieť, ako DraperU a Boost VC skutočne využívajú viac technológií ako blockchain, VR / AR, AI atď. V jednom bloku.

Áno, myslím, že je to pre ľudí trochu zaujímavé. Kým tu nie ste, v skutočnosti to nevidíte. Je to naozaj zaujímavé. Áno, všetci sme tu. Bolo to úžasné. V tomto kmeni máme niekoľko krypto spoločností, ktoré boli určite schopné ťažiť. Spoločnosti VR sa dozvedia viac informácií o kryptomene tým, že sú súčasťou všetkých udalostí, ktoré sa dejú. Jedna z našich spoločností pomáha ľuďom zostaviť inteligentný kontrakt ERC20, aby boli ľudia nadšení zo spustenia svojich vlastných coinov.

HeroCity

Prízemie Hero City.

Myslím si, že blockchain dosť výrazne zrýchli VR.

Pôvodne som to povedal počas svojho rozhovoru, ale pôvodne sme skočili do kryptomeny a potom o dva roky neskôr sme skočili do VR a kryptomeny. Ľudia boli ako, no, kde sa to prekrýva? V mojej mysli nedošlo ani k presahu. Len som si myslel, že sú to obidve skutočne dôležité technológie a ľudia ich budú mať.

A potom nedávno, podobne ako za posledných šesť / deväť mesiacov, som si uvedomil, že VR bez kryptomeny nefunguje a dokonalým prípadom použitia pre blockchain je VR. Uvedomujeme si, že práve v tejto kategórii vecí existuje obrovský potenciál, ktorý je divoký, pretože mal šťastie. Myslím, že jedna z vecí, ktorá vo mne vyvolala dojem, že je skutočne užitočná, je úprimne Crypto Kitties.

Je to podceňovaná technológia.

Veľmi podceňovaná a smiešna.

Beanie Babies boli priemyslom 3 000 000 000 dolárov.

Áno. Zbieral som komiksy. Zbieral som karty. Som obrovský zberateľ vecí, ale digitál nikdy nemal taký pocit nedostatku, akoby vyzeral ako jeden zo sto alebo jeden z tisíca týchto. Čo je super vzrušujúce môžeme to urobiť hneď a distribúcia je internet. Aké je to super? Rovnako ako namiesto distribúcie obchod so športovými kartami alebo obchod s komiksmi, môže byť distribučnou službou aj internet.

Nemusíte riskovať, že do listu pošlete kartu so vzácnym vydaním a pošlete ju do Pakistanu v nádeji, že sa peniaze dostanú k vám. Je to hotové.

Trakciu umeleckých zbierok som ešte nevidel, ale som z nej skutočne nadšený. A existuje niekoľko spoločností, ktoré pracujú doslova len na trhoch, ako je eBay s týmto digitálnym tovarom. Som skutočne nadšený, že vlastne máme spoločnosť s názvom DarkWinds, ktorá na blockchaine spúšťa akési Magic the Gathering. A som skutočne nadšený z budúcnosti všetkých týchto vecí, pretože v skutočnosti môžete karty z dlhodobého hľadiska vylepšiť. Ak to niekto predprogramuje do systému, zatiaľ čo bloky sa ťažia alebo sa používajú bloky.

Mohli by ste to tiež urobiť tak, aby ľudia mohli používať karty iba niekoľkokrát týždenne. Môžete si ho vyrobiť akoby v systéme Magic the Gathering, ale môžete ho vyrobiť aj tak, aby boli pri hraní výkonnejšie. Ak teda hráte viac, karty sa stávajú výkonnejšími. Myslím, že je to super. Toto je taký fascinujúci koncept, ktorý by pri plochých kartách nemohol existovať. V blockchaine transparentnosti je zrazu pravda, ktorá to môže umožniť. Keď naša spoločnosť povedala, že to spúšťame, je to niečo ako Magic the Gathering, ale je to s pirátmi, kúpil som si veľa kariet, pretože som musel hrať.

Najmä ak je to vzájomná súťaž peer to peer. Pokiaľ to funguje, a vy si ponecháte svoju hodnotu karty.

Už ste videli Ready Player One? Prejde obchodom a schmatne bomby a hocičo. To nie je možné bez blockchainu, rovnako ako mať jednu bombu nie je ako možná vec bez blockchainu. Je to divoké.

Dobrý film. Inflexným bodom technologickej krivky je, že máme AI, máme VR / AR a blockchain a všetci sa krížovo opeľujú. Potom sa tam primiešala aj robotika. Všetci štyria zažívajú obrovské množstvo rýchleho rastu. Už len vidieť, ako klesá dole, je ako, sakra.

Ďalšia vec, ktorú vidím, je, že postavy AI budú vecou VR. To všetko sa teda prekrýva, čo hovoríte. Prekrývanie všetkých troch bude fascinujúce. Dostaneme sa do bodu, v ktorom budete môcť komunikovať so zvieratami, postavami a inými vecami, ktoré budú hovoriť a rozprávať tiež. Tam budú milióny týchto AI. Ako mi niekto povedal, milujem ten myšlienkový proces. Na osobu to bude 10 000 AI. Myšlienka, že týchto osobností bude nekonečné množstvo, je táto inteligencia v softvéri tak skvelá a budete s nimi interagovať prostredníctvom virtuálnej reality.. Som VR prvá osoba, myslím, že VR sa rozbehne pred AR.

Adam Draper

Porozmýšľaj o tom. Ak je AI taká dobrá v porozumení ľudského mozgu, ako ľudia interagujú a ako sa zbavujú stresu a podobne, môžete doslova robiť terapiu vo VR bez rozhovoru s iným človekom. Pomáha tu AI. Ale vo VR to môžete dať do domácnosti každého a urobiť veľký skok v riešení globálneho problému duševného zdravia.

A bez tabletiek. Máme jeden, ktorý je na Alzheimerovu chorobu. Zvrátiť Alzheimerovu chorobu je ich cieľom. Skutočne by ste mali kontrolu nad cúvaním. Existuje veľa štúdií, ktoré ukazujú, že hudba, cvičenie a skúsenosti sú veľmi užitočné pri pripomínaní mozgu tým, kto ste. Pacienti s Alzheimerovou chorobou prejdú týmto produktom. Je to naozaj zaujímavé. Je to na bicykli, bicyklujete touto lesnou oblasťou. Na pozadí hrá hudba z vášho detstva a je skutočne podmanivá. To je vzrušujúce. Prípady lekárskeho použitia, ktoré nie sú lekárske. Tie pre duševné zdravie alebo pre zdravie mozgu, čo je celá kategória.

Aj cez to sa dá vyliečiť akýkoľvek druh izolácie. Ako astronauti vo vesmíre. Ani neviem, ako to robia. Výdavky strávené ako šesť až osem mesiacov iba s tromi ľuďmi. VR ich tu dáva dole.

Šesť mesiacov vo vesmíre by to VR úplne vyriešilo.

So svojimi priateľmi a rodinou by ste mohli chladiť kedykoľvek budete chcieť.

Niekto musí poslať náhlavnú súpravu VR až na miesto. Vložte prvú náhlavnú súpravu VR na vesmírnu stanicu. Nech sa s tým pohrajú.

Presne tak, alebo ich streamujte dolu svojej rodine.

Kedy ide ďalší priestor hore? Môžete si tieto veci jednoducho vyhľadať na internete? Dovoľte mi nasledovať túto vec. Vesmír, to je ďalšia vec, ktorá sa prelína so všetkými týmito technológiami.

Predtým to bola sci-fi, ale teraz sa prelína s realitou. Keď som vyrastal, predstava možnosti videohovoru s niekým bola pre mňa nepríčetná. Bol som rád, že TO je budúcnosť. A to bolo komerčne populárne len za pár rokov.

To, čo mi ukázalo silu technológie, bol vlastne Napster, zdieľanie súborov peer-to-peer. Myslím si, že to bola skutočná sila sieťového výpočtového systému, keď niekto mal hudbu v počítači a ja som ju videl a potom som ju dokázal preniesť do svojho počítača a bol som schopný počúvať. To zdieľanie založené na aktívach mi vyletelo z hlavy a bol som ním tak dlho posadnutý. Prešiel som fázou sťahovania vecí a aby ste dostali správne súbory na stiahnutie, museli ste nesprávne napísať.

Bola to naozaj zaujímavá fáza, aby sme všetkým prešli. Myslím, že bez Napsteru nebol Skype. Táto technológia sa musela ukázať ako technológia peer to peer, aby mohla … Bitcoin. Bitcoin je iba peer to peer technológia. Je to sieťový systém typu peer to peer pripojený k hlavnej knihe.

Rozdiel medzi dnešnými spoločnosťami a prvými internetovými spoločnosťami bol tam, kde sa ich spoločnosti ich rast obmedzili na rast internetu, pretože kto bol na ich počítači? Veľmi malé množstvo ľudí. Máme plne nabitý internet, kde sú 12-ročné a 8-ročné deti a rozumejú tomu, ako ich používať.

Rozumejú tomu, ako ho používať, bez toho, aby vôbec pochopili, ako ho používať.

Každá spoločnosť, ktorá teraz vychádza, má okamžitý prístup ku všetkým týmto veciam. Slučky spätnej väzby môžu byť krátke o hodinu, zatiaľ čo v priebehu dňa to boli rovnako ako dni, týždne. Je to dosť fascinujúce. Čo sa mi na Blockchain Intensive páči, ste, chlapci, skutočne preberáte vlastníctvo blockchainu ako technológie a vychovávate k nej ľudí a vy, chlapci, máte na to úžasnú platformu.

Nemyslím si, že si uvedomujeme, aká skvelá je platforma. Bol to pokus o to, ako pôsobivo môžeme byť. Poviem, že nie som technicky spojený s touto udalosťou okrem genetiky s mojím otcom, ale sme geograficky na rovnakom mieste. Pomáham teda iba rozprávaním, rozprávaním. Nenastavil som to však, to bol všetko môj otec a jeho tím. Má skvelý tím. V oblasti kryptomien sme sa dostali do veľkej miery a venujeme sa jej už nejaký čas. Bol som technicky prvý bitcoinový fond. Nenazývalo sa to krypto. Volal sa len bitcoin. Potom som bol posadnutý a potom on posadnutý a potom dostal Marshallovu mincu a jednoducho sme išli. Teraz sa svet zbláznil do kryptomien. Bol som v Singapure pred tromi týždňami a je to všetko, o čom by mohol ktokoľvek hovoriť.

Adam Draper

Bez ohľadu na to, aká je vaša úroveň inteligencie alebo čo v živote robíte, ak ste práve počuli o kryptomene, ktorú väčšina ľudí urobila v polovici roku 2017, máte za úlohu túto obrovskú záťaž učenia sa teórie blockchainu a všetkého, čo musí ísť do toho je to v takom krátkom časovom období, aby ste mohli vzdelane investovať do mincí, ktoré idú hore, bez ohľadu na to, či sú to dobré investície alebo nie. Bolo to také trochu šialené …

Teraz si myslím, že veľký kus minulého roka bol o vzdelávaní. Vy teda robíte službu, ale dodávate toľko obsahu. Ale tí ľudia, ktorí tomu poriadne nerozumeli, ale hrali, sa museli časom naučiť, ako všetko funguje. To je teda skutočne vzrušujúce. Je to niečo ako internet, ktorý je dnes všeobecne známy, ale keď sa internet rozvíjal v rokoch 1995 až 1999, bola to pravdepodobne rovnako nevyspytateľná vec. Digitálne prepojenie s ľuďmi nemá zmysel.

Vždy sa snažím dostať do mentálneho hľadiska na vrchole inovácie so všeobecným, ako to, čo si ľudia mysleli pred zapnutím žiarovky. Čo je to za vec? Aké to má dôsledky? Teraz môžeme pracovať v noci.

Máme teraz viac času na veci? To je šialené.

Iba vyhrali ďalšie štyri alebo päť hodín vo svojom voľnom čase.

To je úžasné. Takto som o tom neuvažoval, ale milujem to. Takže v mojej hlave nenahrádzate tmu svetlom, čo je určite obrovská pridaná hodnota. Bez svetla by ste nedokázali robiť to, čo robíme v suteréne. Je to dôveryhodný systém. Takže nejako je to na prepínači, kde teraz existuje dôvera strojov. Zaujímalo by ma, aká bude budúca generácia? Čo je to ich žiarovka. To bude super.

Je to skvelý spôsob, ako o tom premýšľať.

Je to ako zlúčenie kyborga.

Myslím, že to bude ďalšie. Mám túto šialenú teóriu, že naša generácia, ľudia, ktorí sú teraz relatívne mladí, bude mať bod, kedy bude možnosť previesť vašu vnímavosť do stroja. Nemám za tým trajektóriu, len si myslím, že sa to niekedy stane. Dôjde k výraznému odchodu ľudí, ktorí práve starnú a veci sa im dejú a zomrú skôr, ako dôjde k odovzdaniu sentience. Tí, ktorí sa dostanú cez tento bod, žijú do nekonečna. Tie, ktoré nie, nie.

Potom je to ako, čo je človek? To je v podstate to, čo nakoniec skončí. Keby ste mali Einsteinov mozog, máte jeho dušu? Máte rozpoznávanie vzorov, ktoré vytvoril pre rozhodovanie? To je to, čo existuje. A spomienky.

Žiarovky.

Perfektné.

Ak chcete držať krok s Adamom Draperom, skontrolujte ho Twitter. Boost VC investuje 50 000 – 500 000 dolárov výmenou za 7% spoločností a poskytuje bývanie, pracovné priestory a hlbokú sieť v startupovom svete. Môžete sa dozvedieť viac o Boost VC tu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map