Obsidian Bot na automatizovanom obchodovaní s kryptomenami a vytváraní robotov

Obsidián Bot ponúka platformu na vytváranie alebo nákup robotov na obchodovanie s kryptomenami s užívateľským rozhraním vhodným pre začiatočníkov. Roboti Obsidian Bot bežia v cloude nepretržite a vykonávajú obchody na základe kritérií zadaných používateľmi.

Stránka ponúka robotické trhovisko, kde si používatelia môžu umiestniť svoje vlastné roboty na predaj. Používatelia môžu vytvárať roboty pomocou viac ako 50 indikátorov a na viac ako 400 trhoch a tiež môžu využívať funkcie testovania a skenovania indikátorov Obsidian Bot, ktoré umožňujú rýchle testovanie výkonnosti robotov na základe historických údajov o trhu.

Spojili sme sa s tímom Obsidian Bot, aby sme hovorili o kryptomene a aké to je prevádzkovať obchodnú spoločnosť s robotmi.

Kto je váš ideálny používateľ?

Máme dva typy ideálnych používateľov.

Náš prvý typ používateľov má predchádzajúce obchodné skúsenosti. Títo používatelia budú môcť automatizovať svoje víťazné stratégie. Títo používatelia tiež budú môcť predávať svoje stratégie na trhu a zarábať za to peniaze.

To nás vedie k druhému ideálnemu používateľovi. Obsidian Bot bol navrhnutý na podporu používateľov bez predchádzajúcich skúseností s obchodovaním alebo kryptomenou. Ponúkame pokyny, ktoré ich prevedú každým krokom procesu, aj keď kryptomenu nevlastnia. Trh umožňuje týmto používateľom používať roboty (všetci roboti na trhu sú zadarmo) a okamžite začať obchodovať.

Myslíme si tiež, že veľmi častá stratégia HODL (vydržte, drahý život) by mala vymrieť. Ako spoločnosť sa snažíme šíriť správu, že stratégia HODL je objektívne zlá a dá sa ľahko nahradiť robotom.

Ako sú používatelia chránení pred rizikom? Ako môžu zabezpečiť, aby Obsidian Bot fungoval vždy v ich najlepšom záujme?

Pred zakúpením môžu naši používatelia vidieť recenzie a hodnotenia od predchádzajúcich kupujúcich každého robota na trhu. Graficky sa zobrazuje aj historický a aktuálny výkon robota, ktorý používateľom ukazuje všeobecné správanie robota.

Po zakúpení poskytujeme e-mailové aktualizácie pre každú transakciu, ktorú vykoná robot používateľa. Používatelia môžu tiež testovať robotov naživo so signálmi, aby zistili, ako si ich robot vedie, pred obchodovaním s nimi. Používatelia majú navyše možnosť kedykoľvek svoje roboty vypnúť.

Tvorca robota zarába iba na ziskoch, takže je v jeho najlepšom záujme vytvoriť čo najlepších robotov.

Chápeme, že pri investovaní do obchodného robota musí používateľ pochopiť, ako tento robot funguje. Tieto informácie poskytujeme, aby naši používatelia mohli robiť inteligentné a bezpečnejšie investičné rozhodnutia.

Môžete nás sprevádzať procesom vytvárania obchodného robota? Ako sa klobása vyrába??


Po zaregistrovaní a prihlásení sa dostanete na hlavný panel používateľov. Kliknite na kartu „vytvoriť“ a táto stránka vás presmeruje na stránku, kde vytvárate obchodných robotov. Môžete vytvoriť toľko obchodných robotov, koľko by ste chceli, ale na živé obchodovanie môžete naraz spustiť až 15 robotov.

Na vytvorenie robota existuje 7 krokov na vysokej úrovni.

(1). Vyberte si svoj trh s obchodnými robotmi. Prvá vec, ktorú urobíte, je výber trhu, na ktorom má váš obchodný robot obchodovať, napríklad „BNB / BTC“.

(2). Nastavte dátum začatia a ukončenia historických údajov o trhu, proti ktorým chcete otestovať výkonnosť svojho robota.

(3). Vyberte a kalibrujte technické obchodné ukazovatele, aby ste vytvorili mozog, ktorý poháňa vášho obchodného robota. Na stránke vytvorenia je karta „kúpiť“, kde pridáte všetky svoje indikátory, ktoré určujú, kedy si kúpite robot. Pridajte toľko indikátorov, koľko chcete, počet indikátorov je na zvážení používateľa. Ponúkame tiež tlačidlo „skenovať“ pre všetky indikátory, ktoré zobrazuje, ako dobre by si váš robot počínal, keby ste pre svoje indikátory použili rôzne hodnoty, čo je veľmi užitočné, ak neviete, ako indikátor funguje, alebo či váš robot potrebuje nejaké jemné doladenie.

(4). Vyberte a kalibrujte ukazovatele pre svoju stratégiu predaja robotov. Tento krok je rovnaký ako krok (3), ibaže teraz vytvárate svoju stratégiu predaja.

(5). Kalibrujte svoje roboty, zastavte stratu a zastavte ukazovatele straty zisku. „Stop Loss“ je indikátor, ktorý určuje hranicu, pri ktorej znižujete svoje straty. ‘Stop Profit Loss’ je indikátor, ktorý určuje hranicu, kedy bude robot predávať, zatiaľ čo bude profitovať.

(6). Analyzujte výkonnosť svojho robota na grafe historických údajov o trhu. Keď ste vyplnili karty „kúpiť“, „predať“ a „zastaviť / stratiť“ pre svoje roboty, je čas otestovať vášho robota na základe historických údajov o trhu. Ak sa vám nepáči, ako fungoval, môžete kedykoľvek indikátory odstrániť, pridať alebo kalibrovať.

(7). Nakoniec uložte svojho robota a spustite ho naživo na našej obchodnej stránke „Live“!

Nástroj na skenovanie umožňuje používateľom kliknúť na tlačidlo a zistiť, koľko peňazí by ich obchodný robot hypoteticky zarobil v rozsahu dátumov, ktorý si vybrali skôr. Používateľ môže dolaďovať hodnoty a skenovať, koľko chce, kým nebude spokojný.

Keď budú mať ukazovatele v oboch, bude sa im zobrazovať výzva na zadanie hodnôt, ako je napríklad rozsah sviečok a kontrola zastavenia straty, spolu s premennými, ktoré sú pre každý indikátor jedinečné.

Ako chránite používateľov pred robotmi, ktorí môžu alebo nemusia konať v ich najlepšom záujme na trhu?

Po prvé, od používateľov sa nevyžaduje, aby si kúpili obchodného robota z trhu, ak sa mu to nedarí. Pred zakúpením si používateľ môže pozrieť hodnotenie hviezdičkami, ktoré predchádzajúce nákupy udelili robotovi, spolu s komentármi. Robotom tiež poskytujeme historické a živé vystúpenia.

Zobrazujeme tiež graf historických nákupných bodov robota. Po zakúpení poskytujeme e-mailové aktualizácie pre každú transakciu, ktorú robot používateľa vykoná; používateľ môže zostať v obraze a sledovať pokrok svojho robota odkiaľkoľvek. Používateľ má tiež možnosť kedykoľvek svojho robota vypnúť. Aj keď robot pre používateľa obchoduje, je v jeho najlepšom záujme sledovať jeho priebeh aspoň na krátky čas, kým používateľ nedôveruje akciám zakúpeného robota..

Podľa vášho názoru, aké sú najlepšie stratégie obchodovania s robotmi?

Veríme, že existujú tri kľúčové veci, vďaka ktorým je najlepší obchodný robot.

(1). Robot využíva výhody vysokofrekvenčného obchodovania, ktoré ľudia nie sú schopní vykonať.

(2). Bot by mal obchodovať iba na býčom trhu a zostať nečinný na trhu s medveďmi.

(3) Nakoniec robot obchoduje na trhu, ktorý má neprchavé mince, napríklad BTC / USDT. Robot nakupuje BTC a umožňuje investíciu rásť a obchoduje späť na USDT čakajúc na ďalšiu príležitosť.

Mohli by ste sa dotknúť bezpečnosti Obsidian Bot? Mnoho používateľov sa môže trochu obávať, že poskytne tretej osobe prístup k svojim investíciám – ako to môžete vyriešiť?

Zaistenie bezpečnosti informácií o používateľoch je jednou z našich najvyšších priorít. Používatelia môžu bezpečne zadať svoje kľúče API na našom webe. Potom sú bezpečne uložené za niekoľkými vrstvami zabezpečenia a šifrovania. Jeden z našich podnikových poradcov je riaditeľom bezpečnosti v spoločnosti Zillow, aby zabezpečil, že náš bezpečnostný protokol je aktuálny.

Ďalej trváme na tom, aby používatelia deaktivovali výbery API, takže v nepravdepodobnom prípade hacknutia nemožno finančné prostriedky používateľov presunúť mimo ich peňaženky na výmenu. Tiež vyzývame používateľov, aby praktizovali bezpečnostné opatrenia s Binance a inými kryptoburzami.

Môžete nás sprevádzať tým, ako Obsidian Bot zarába peniaze?

Náš hlavný zdroj príjmu pochádza z mesačných poplatkov za zisky, ktoré sú podrobnejšie opísané v našom stránka poplatkov. Ak naši používatelia nezarábajú peniaze, nezarábame. Veríme, že sa tým vybuduje dôvera používateľov k spoločnosti. Vďaka našej štruktúre poplatkov je v našom najlepšom záujme, aby sme našim používateľom zarobili čo najviac peňazí.

Môžete nám povedať niečo viac o vašom tíme? Kto stojí za Obsidianom Botom? Prečo je to najlepší tím na riadenie tohto typu spoločnosti?

Kelvan Brandt, generálny riaditeľ, programuje od roku 2013 a má vášeň pre automatizáciu používateľských skúseností. Má silné základy v matematike, ktoré ho nakoniec priviedli na trh algoritmického obchodovania. Po roku úspešného algoritmického obchodovania sám založil tím Obsidian Bot.

Michael Krebs, COO, má silné skúsenosti v oblasti podnikania, tvorby obchodných stratégií a rozvoja podnikania. Založil dve úspešné spoločnosti, vrátane jednej, ktoré predal. Má tiež skúsenosti z riadenia a strategického poradenstva, kde vytvoril komplexné obchodné stratégie pre niektoré z najlepších a najinovatívnejších spoločností na svete.

Danylo Kurgan, finančný riaditeľ, má zázemie v produktovom manažmente, free-to-play ekonomike videohier, rozvoji podnikania a finančníctve. Strávil čas vo viacerých startupoch, počnúc cloud computingom až po vývoj videohier, kde získaval praktické skúsenosti. Rok 2018 tiež strávil ako strategický konzultant a pomáhal niektorým z popredných spoločností na celom svete vytvárať krátkodobé a dlhodobé stratégie.

Alexander Earll, CTO, sa špecializuje na budovanie rozsiahlych webových a cloudových architektúr, ktoré sú odolné a škálovateľné. Tieto systémy sú navrhnuté tak, aby rástli a zvládali vysoké objemy prenosu a pritom stále fungovali hladko.

Tím Obsidian Bot je plný mladých, ale skúsených podnikateľov, ktorí sa kryptotvorbe venujú už roky. Máme tiež tím ostrieľaných podnikateľov, ktorí radia a inštruujú náš tím, aby sme zaistili, že neurobíme kritické chyby.

Poďme sa venovať mladosti tímu. Niektorí starší členovia kritizovali váš tím za jeho mladosť, čo môže byť v skutočnosti sila. Ako by ste napravili tieto obavy?

Našu mládež považujeme za výhodu. Sme mladí, čo nám umožňuje pozerať sa na vyvíjajúci sa trh z novej perspektívy. Nedívame sa na predsudky, ktoré by robil niekto, kto celé desaťročia obchodoval s akciami, dlhopismi alebo cennými papiermi. Naša nová perspektíva sa najlepšie zhoduje s týmto rozvíjajúcim sa trhom.

Čo inšpirovalo vznik Obsidiana Bota?

Náš generálny riaditeľ Kelvan Brandt denne obchodoval s kryptomenami manuálne a mal s nimi úspech. Uvedomil si, že jeho stratégia sa dá ľahko automatizovať. Tým, že je programátor, zakódoval systém, aby si zachránil dlhé hodiny pozerania do počítača.

Nechával si ho pre vlastnú potrebu, kým mu priatelia nezačali ponúkať peniaze za správu ich portfólií, potom ich priatelia chceli a podobne. Kelvan prijal súčasný tím a rozhodol sa svoju myšlienku zverejniť. Pôvodný nápad prerástol do Obsidian Bot.

Kde vidíš Obsidiana Bota o 5 rokov?

Za 5 rokov považujeme Obsidian Bot za synonymum úspechu. Vidíme, že Obsidian Bot ostáva na špici technológie vďaka začleneniu umelej inteligencie a ďalších pokročilých výpočtových techník na zlepšenie nášho používateľského zážitku.

Aký je ďalší krok pre tých, ktorí sa chcú zapojiť?

Zaregistrujte sa na https://obsidianbot.com/Identity/Account/Registrácia a vyskúšajte to na 14 dní zadarmo. Po registrácii buď vytvorte robota, alebo použite premade roboty (všetci sú zadarmo). Spustite svojich robotov na živé obchodovanie na našej stránke „Live“, potom sa pohodlne usaďte a sledujte svoj pokrok prostredníctvom stránky „Portfolio“..

Vyššie uvedený článok je sponzorovaným príspevkom. Obsah nebol upravený tak, aby bol menej objektívny ako naše redakčné štandardy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map