Obchodujte s krypto ako podnikom prostredníctvom statusu obchodníka

Robíte každý rok tisíce krátkodobých kryptoobchodov? Či áno denný obchod počas celej obchodnej relácie? Neustále obchodujete najmenej päť alebo šesť dní v týždni? Venujete niekoľko hodín svojho obchodného dňa prieskumu trhu a obchodnému účtovníctvu? Je aspoň jeden z vašich krypto účtov výhradne venovaný vášmu hyperaktívnemu obchodnému režimu, ten je určený na to, aby vám zarobil na plný úväzok? Mohli by ste v prípade auditu čestne zdôvodniť všetky uvedené skutočnosti na podporu svojich obchodných aktivít? Ak je to tak, je na čase sa naučiť, ako obchodovať s kryptami ako podnikania cez IRS status obchodníka.

Kľúčové rozdiely medzi investormi a obchodníkmi

Internal Revenue Service (IRS) zaobchádza s investormi inak ako s obchodníkmi, a teraz (daňový rok 2018), keď už nie sú odpočítateľné investičné náklady, majú aktívni kryptoobchodníci dobrý dôvod hľadať štatút obchodníka..

Investori sú v podstate ktokoľvek, kto neobchoduje na plný úväzok a nezarobí si svoje hlavné živobytie častým obchodovaním s kryptomenami (ako je opísané v úvodnom odseku).

Tu sú hlavné nevýhody obchodovania s krypto ako investorom, a nie ako obchodníkom:

  • Z kapitálových strát môžete odpočítať iba 3 000 dolárov ročne. Predstavte si, že máte a naozaj zlý obchodný rok, krátkodobá kapitálová strata spôsobená výpraskom 24 000 dolárov. Úplné vyrovnanie týchto strát vám bude trvať najmenej osem rokov. Ešte horšie je, že krátkodobé straty môžete vyrovnať iba krátkodobými ziskami a dlhodobé straty dlhodobými ziskami.
  • Rovnako ako v predchádzajúcich daňových rokoch si už nemôžete odpočítať časť nákladov na informačné vestníky, obchodné poradenstvo, prípravu daní, obchodný softvér, dátové kanály alebo iné výdavky spojené s investíciami. Au.

Možné výhody postavenia obchodníka pri voľbe sekcie 475 MTM

Slovo potenciál sa tu objavujú veľké stavy. Dôvodom je, že IRS v súčasnosti klasifikuje kryptomeny ako nehnuteľnosť a nie ako cenné papiere alebo komodity. Ak a kedy daňový úrad vyhlási kryptomenu za cenný papier alebo komoditu, potom postupujte podľa § 475. značka na trh (MTM) účtovníctvo sa stáva ľahkým rozhodnutím.

  • Ak sa rozhodnete používať MTM, vaše zisky a straty z kryptomeny budú zdaňované ako bežné zisky a straty.
  • Už vás nebude ovplyvňovať maximálny odpočet kapitálovej straty vo výške 3 000 dolárov, ktorý sa vzťahuje na investorov.
  • Všetky vaše obchodné náklady budú odpočítateľné od plánu C (zisk alebo strata z podnikania). Počítače, monitory, internet, dátové kanály, mobilný telefón, nábytok, výdavky na vzdelávanie, semináre, predplatné profesionálov, príprava daní, právne poplatky, odpisy, výdavky na osobné a nákladné automobily, dôchodky a podiely na zisku, dane a licencie, cestovné a stravné atď. sú všetky potenciálne odpočítateľné náklady na vaše obchodovanie s kryptomenami. Dostanete tiež odpočet domácej kancelárie za podnikanie administratívne funkcie vykonávané v rámci nej.

Viac dobrôt vhodných pre podnikanie

  • Ak si skutočne prenajímate alebo kupujete kanceláriu (nie doma), môžete si odpočítať aj nájomné, poistenie, úroky z hypotéky, energie a dane z nehnuteľnosti. Ak máte zamestnancov, ich mzdy a benefity budú tiež odpočítateľnými nákladmi na podnikanie.
  • Vaše poistné na zdravotné poistenie bude odpočítateľné v zozname C ako obchodný náklad.
  • Ak ste živnostník alebo podnikáte ako jednočlenná LLC, budete musieť zaplatiť daň zo samostatnej zárobkovej činnosti (Rozvrh SE). Polovica sumy dane bude odpočítateľná na formulári 1040. To vám teraz nepomáha, ale malo by to zvýšiť výplatu vášho sociálneho zabezpečenia, odísť do dôchodku.
  • Keď obchodujete s kryptami ako spoločnosťou prostredníctvom statusu obchodníka, môžete si vytvoriť dôchodkový účet, napríklad Solo 401-k atď. Limity príspevku pre plány Solo 401-k sú oproti účtom IRA a Roth IRA veľké, čo je veľkým plusom. pre teba.

To je veľmi veľkorysá tabuľka potenciálne výnosných daňových výhod pre vaše obchodovanie s kryptomenami. Podľa toho, ako skutočne štruktúrujete svoje podnikanie (S-Corp., LLC, C-Corp, živnostník atď.), Sa tieto daňové úľavy môžu ukázať ako lukratívne.

Obchodujte s krypto ako podnikom prostredníctvom bitcoinových cyklov so statusom obchodníka

Zvážte použitie silných cyklov býkov a medveďov v bitcoine tak, aby pre vás fungovali ako vlastník firmy a nie ako investor. Obrázok: MotiveWave Ultimate.

Skôr než si zvolíte status obchodníka a MTM, vyhľadajte profesionálneho daňového poradcu

Za predpokladu, že ste vysoko výnosný a hyperaktívny obchodník s kryptomenami, je rozumné vyhľadať a zaplatiť za najlepšie dostupné daňové poradenstvo. Najmä pri voľbe statusu obchodníka pomocou MTM a dvojnásobne viac pri pokuse o kryptomenu.

Mnoho firiem ponúkajúcich špecializovanú prípravu daní pre obchodníkov ponúka aj spoločnosti C-Corp., S-Corp. a LLC. Uistite sa, že majú vysokú kvalifikáciu v oblasti daní z kryptoobchodníkov a strany rovnice týkajúce sa založenia spoločnosti. Zakladanie tejto spoločnosti môže byť však nákladné, ak sa vydáte touto cestou. Namiesto toho zvážte vytvorenie ktorejkoľvek z týchto obchodných štruktúr na niektorom z lacných legálnych webov.


Mnoho profesionálnych obchodníkov používa S-Corp. alebo LLC na prevádzkovanie svojich podnikov. Môžete to urobiť rovnako, dokonca aj kombinovať obe štruktúry dohromady, aby ste zvýšili flexibilitu (a viac papierovania!). Oba ponúkajú ochranu osobného majetku. Príjemným plusom však je S-Corp. je schopnosť vydávať akcie na zvýšenie kapitálu. LLC nemôžu predávať akcie investorom výmenou za kapitál, ale môžu predávať záujmy v samotnej spoločnosti.

Obchodujte s krypto ako firmou prostredníctvom luxusných hodiniek a obleku so statusom obchodníka

Na úspešné obchodovanie s kryptomenou nepotrebujete luxusné hodinky ani hodvábny oblek, ale na to, aby ste to mohli úspešne, budete potrebovať odborné daňové poradenstvo a poradenstvo pri zakladaní spoločností. Foto Adeolu Eletu na serveri Unsplash

Obchodujte s krypto ako podnikom prostredníctvom statusu obchodníka

Celkovo sa zdá, že zvolenie statusu obchodníka IRS pomocou MTM sa javí ako víťazná stratégia pre aktívnych obchodníkov s kryptomenami. Ušetríte na daniach, prevádzate kapitálové zisky a straty na bežné zisky a straty, dokážete okamžite odpočítať veľké obchodné straty (prečo čakať osem rokov?) A odpisujete každý obchodný náklad ako náklady na podnikanie.

Odpočet poistného na zdravotné poistenie a začatie dôchodkového plánu Solo 401-k sú ďalšie výhody ponúkané prechodom od kryptoinvestora k kryptoobchodníkovi. Ak pôjdete ďalej, môžete tiež chrániť svoj osobný majetok vytvorením spoločnosti alebo LLC pre svoj obchodný biznis.

Preskúmajte doterajšie výsledky a reputáciu daňových odborníkov, ktorí sa vydávajú za odborníkov v daňových záležitostiach obchodníkov. Opýtajte sa ich, koľko kryptoklientov pomohli pri získaní statusu obchodníka IRS. Porovnajte ich poplatky za založenie spoločnosti a LLC s poplatkami za bežné legálne webové stránky. Vytvorením svojho S-Corpu by ste mohli ušetriť stovky dolárov. alebo LLC s druhou spoločnosťou, skôr ako s prvou.

Nech už pôjdete akýmkoľvek smerom, kde získate právne poradenstvo o štatúte kryptomeny a založenie spoločnosti, získajte odborné rady schválené IRS.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map