Čo je to Syscoin (SYS)? Sprievodca pre začiatočníkov

Je toto decentralizované trhovisko ďalším Amazonom? Pozrime sa na Syscoin, odpoveď blockchainu na platformy elektronického obchodu.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Čo je to Syscoin (SYS)?

Syscoin je „globálna sieť, distribuovaná účtovná kniha, decentralizovaná databáza a blockchain. Je to tiež kryptomena, altcoin, a digitálna mena, a obchodovateľný token. “

Aktuálna verzia, ktorá bola pôvodne uvedená na trh koncom roka 2014 a vytvorená prostredníctvom bitcoinovej vidlice, nás privádza k systému Syscoin 2.1 a má algoritmus, ktorý umožňuje jej zlúčenie s bitcoinom.. Zlúčiť ťažbu je jednoducho schopnosť baníkov ťažiť súčasne dve rôzne kryptomeny na základe rovnakého algoritmu.

Projekt sa pokúša odstrániť sprostredkovateľa a vrátiť peniaze priamo do rúk obchodníkov / spotrebiteľov. Eliminuje sa tak vysoké poplatky, ktoré v súčasnosti účtujú veľké korporácie ako Amazon a eBay. Na uľahčenie transakcií s takmer nulovým poplatkom môžete na platby na trhu používať svoju pôvodnú kryptomenu Syscoin (SYS). Môžete však platiť aj pomocou alternatívnych kryptomien ako Bitcoin alebo Zcash.

blockmarket rozhraniesyscrsyscryp

Blockmarket, postavený na blockchainovej technológii Syscoin a v súčasnosti plne funkčný, je globálna obchodná platforma, ktorá vám za malé alebo žiadne poplatky dáva možnosť nakupovať alebo predávať čokoľvek od nábytku po počítače. Podniky môžu navyše na Blockmarkete vytvárať celé virtuálne obchody a za províziu môžete predávať výrobky niekoho iného.

Peňaženka Blockmarket pre počítače bola vydaná v septembri 2017 a odteraz si ju musíte stiahnuť, aby ste mali prístup na trh Blockmarket. Blockmarket Web vychádza na trh v tomto štvrťroku a potom vám umožní prístup k svojej decentralizovanej obchodnej platforme prostredníctvom webu.

Kľúčové vlastnosti syscoinu

 1. Decentralizované trhovisko s neobmedzeným počtom inventárnych položiek
 2. Transakcie s takmer nulovými nákladmi
 3. Aliasy: Posielajte mince na mená, v ktorých sa nerozlišujú malé a veľké písmená, bez nutnosti pridávať dlhé adresy peňaženky (napr. „TheFlowerShop“).
 4. Schopnosť ďalej predávať výrobky iných ľudí vo vašom obchode alebo umožniť ďalším osobám predať vaše výrobky za províziu
 5. Šifrované správy s doručenou / odoslanou poštou podobnou e-mailu na komunikáciu s ľuďmi v sieti Syscoin
 6. Podmienená služba: uchováva tokeny kupujúceho v úschove „pokiaľ nie sú splnené podmienky predaja a kým kupujúci neuvoľní platbu predajcovi“.
 7. Digitálne certifikáty: Vydávajte, autorizujte, overujte a vymieňajte digitálne aktíva, ktoré obsahujú súkromné ​​informácie, ako sú kódy darčekových kariet alebo registračné kľúče.
 8. Žiadne prestoje: Na rozdiel od trhov, ako je OpenBazzar, na ktorých musia používatelia nechať svoje počítače otvorené, aby boli zoznamy stále v prevádzke, Blockmarket zaručuje 100% nepretržitú prevádzku.
 9. Integrovaná burza: užívateľsky príjemná výmena 32 kryptomien s burzami v peňaženke Changelly a Flypme.

Kľúčové technické vlastnosti

Podľa jeho biely papier, Syscoin je „kryptomena založená na blockchaine bez oprávnení so súborom inteligentných zmlúv … postavená na skriptovacom systéme Bitcoin pomocou štandardných operačných kódov skriptov OP1 až OP16“.

syscoin whitepaper

Syscoin obsahuje:


 • Tvrdené inteligentné kontrakty (ktoré kontrastujú s inteligentnými kontraktmi Ethereum Turing) si zachovávajú spätnú kompatibilitu s bitcoinovým protokolom..
 • Stimuly pre baníkov: „Blokujte dotácie prostredníctvom odmien a transakčných poplatkov“ s metrikou inflácie pre blokové odmeny.
 • Doklad o práci SHA-256 je možné zlúčiť. Po pridaní táto schopnosť rozrástla sieť Syscoin stokrát za menej ako 12 hodín.
 • Hlavné uzly budú zverejnené v prvom štvrťroku 2018, uľahčia 300 000 TPS a umožnia 0 potvrdení
 • Testovaná a funkčná sieť Lightening na základnej sieti Syscoin v ďalšom aktualizovanom vydaní, ktoré uvoľní miesto pre mikroplatby
 • Prerezávanie: rozdelenie transakcií služieb Syscoin „na dva výstupy, pričom prvý výstup nepodlieha prerezávaniu a druhý sa prerezáva po uplynutí platnosti“
 • Kryptograficky bezpečné podpisy pre vlastníkov aliasov a zaisťuje tak bezpečnosť v sieti

transakcie sekundárnych víz a syscoinu za sekundu

Tím Syscoin a partnerstvá

Syscoin je vedený tímom vývojárov a vytvoril ho jeho súčasný hlavný vývojár Sebastian Schepis. Podľa Dôkaz vývojára, webová stránka, ktorá overuje, hodnotí a hodnotí vývojové tímy, získala spoločnosť Syscoin v roku 2014 5 hviezdičiek.

recenzia syscoinu

Blockchain Foundry udržuje Syscoin ako svoj vlajkový produkt s poslaním „narušiť trhy využitím potenciálu technológie blockchain“. V marci 2017 spoločnosť Blockchain Foundry uzavrela partnerstvo s ekosystémom Microsoft Azure a je jedným zo zakladajúcich členov nadácie Digital Identity Foundation (DIF). Medzi ďalších zakladajúcich členov DIF patria napríklad korporátni giganti ako Microsoft, Accenture, ConsenSys a ďalšie.

Dodávka a ťažba mincí SYS

Syscoin má maximálnu zásobu 888 000 000 SYS a má aktuálnu obežnú zásobu 531 095 020 SYS. Môžete ich ťažiť, ale tím odporúča neťažiť z CPU, pretože hash je príliš vysoký. Ak však máte záujem o ťažbu mince, postupujte podľa pokynov na oficiálnych stránkach Stránka s často kladenými otázkami.

História obchodovania SYS

Rovnako ako mnoho ďalších skorých blockchainových projektov, ani Syscoin až donedávna nezaznamenal výrazný rast. V čase písania tohto článku sa Syscoin pohyboval okolo 0,70 USD, čo je viac ako trojnásobný nárast za posledné tri mesiace.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkcia () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = pravda;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = SYS&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

S blížiacim sa vydaním decentralizovaného webového trhu a s rozširovaním užívateľskej základne produktov Syscoinu by malo používanie SYS stúpať, čo môže viesť k zvýšeniu ceny. Rovnako ako u všetkých kryptomien, aj tento rast by mohli brániť ďalšie faktory, ako napríklad FUD a celkový trend na trhu..

Kde si môžete kúpiť SYS?

Syscoin je k dispozícii na populárnych burzách ako Poloniex a Bittrex. Noví používatelia si môžu kúpiť BTC alebo ETH coiny na Bitstamp alebo Coinbase a potom ich vložiť do svojej príslušnej peňaženky na Poloniex alebo Bittrex. Po uložení môžete tieto mince vymeniť za Syscoin.

Kde môžete uložiť SYS?

Peňaženky pre Mac alebo Windows si môžete stiahnuť zo Syscoinu webovú stránku alebo si stiahnite súbor pomocou telefónu Coinomi mobilná peňaženka. Ponechanie kryptomeny na burzách sa neodporúča z dôvodu rizika hackerov, ale svoje mince môžete nechať na burzách, ak si to želajú.

Záver

Blockchain spoločnosti Syscoin poskytuje rýchlejšie rýchlosti a nižšie transakčné poplatky ako jeho predchodca Bitcoin. Môže podporovať 750 tps a s blížiacim sa vydaním masternode bude podporovať viac ako 300 000 tps. Nateraz je to jedna z najlacnejších kryptomien, pokiaľ ide o transakčné poplatky (za kryptomenami NEO a NANO s nulovým poplatkom), dokonca lacnejšia ako Ripple.

Ako sa uvádza v ich Stredný blog, „Naše plány rozvoja na rok 2018 zahŕňajú pridanie decentralizovaných databáz a ukladania súborov, zvýšenie rýchlosti transakcií k možnostiam POS / Visa / Mastercard, pridanie skutočných schopností inteligentného kontraktu Turing-Complete pre neobmedzenú obchodnú logiku, bočné reťazce, aplikačné vrstvy a našu identitu.“ Aj keď tím zverejňuje príspevky na sociálnych sieťach zriedka, zdá sa, že vždy doručia to, čo povedia.

Ako už bolo povedané, za projektom Syscoin stojí silný tím, ktorý neustále vylepšuje svoj protokol. Rovnako je v tomto priemysle od roku 2014, relatívne dlho pre blockchainové spoločnosti a má plne funkčný produkt. S vydaním webovej verzie môže ísť o ďalší krok k prijatiu kryptomeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map