Čo je Einsteinium? Sprievodca pre začiatočníkov

Čo je Einsteinium? Sprievodca pre začiatočníkov

Možno ste si všimli, že sa nová minca Einsteinium vkradla medzi 50 najlepších na trhu z hĺbky nižších hodnotení CoinMarketCap. V skutočnosti presnejšie odpovedal na svoje nové miesto, skok z podpory ~ 0,80 USD na viac ako 2,00 USD v priebehu niekoľkých dní.

Berúc podnet od syntetický prvok s rovnakým názvom, Einsteinium je kryptomena určená na financovanie vedeckých, technologických a filantropických projektov. Einsteinium coin, výstižne skrátený ako EMC2, je zdrojom tohto financovania a cirkuluje pomocou algoritmu dôkazu o práci podobného vlastnému bitcoinu. V praxi teda EMC2 funguje, akoby niekto vzal bitcoin a skombinoval ho s charitatívnym fondom.

Ako teda Einsteinium plní svoje filantropické poslanie a čo ho robí tak atraktívnym pre investorov? Poďme na to.

Einsteinium: Čo to je, ako to funguje

Einsteinium sa začalo ešte v roku 2014, ale veľkých akcií sa dočkalo až na jar roku 2017. 1. marca sa oficiálne začala nadácia Einsteinium Foundation a do apríla sa oficiálne zaregistrovala ako nezisková organizácia v kanadskom Montreale a stala sa prvým výskumným pracovníkom. -zameraná NPO v kryptosfére.

Einsteinium Foundation je organizačným náprotivkom mince Einsteinium, centrom pre charitatívne a výskumné fondy projektu. Na základe systému ťažby podľa dokladu o práci dostane nadácia 2,5% z každej blokovej odmeny. Z tohto výťažku 0,5% ide na faucety, marketing a dary, zatiaľ čo ďalšie 2% ide na financovanie vedeckého výskumu.

Nadácia EMC2

Možno by vás zaujímalo, ako nadácia Einsteinium vyberá, ktoré projekty sa financujú a koľko finančných prostriedkov dostanú. Aby ste tomu porozumeli, budete potrebovať vedieť, ako fungujú epochy v rámci konsenzu EMC2 o dôkaze práce.

Takže, čo je to epocha?

Epocha je čas, ktorý baníkom trvá, kým postavia 36 000 blokov do verejnej knihy Einsteinium, alebo približne 25 dní.

Po dokončení epochy výnosy z blokových odmien nadácie Einsteinium Foundation z tejto epochy pokračujú na financovanie výskumu alebo projektov vo vedeckom, technologickom alebo blockchainovom priemysle. Členovia komunity Einsteinium sú požiadaní, aby hlasovali o projekte, o ktorom sa domnievajú, že preukazuje najväčší potenciál a stojí za financovanie.

coinpecs

K dispozícii bude celkom 730 epoch, v ktorých môžu baníci dostávať blokové odmeny. Podľa Einsteiniovho modelu sa výnos blokových odmien zmenšuje s postupným prechodom siete do každej novej epochy, takže s pribúdajúcim časom bude počet mincí, ktoré jednotlivé odmeny ponúkajú, klesať. Napríklad v prvých dvoch epochách boli blokové odmeny 1 024 EMC2. V záverečnej epoche bude blokovou odmenou iba jeden token Einsteinium.

Môžete sa pýtať, prečo by niekto ťažil niečo, čo ponúka menej odmien, keď sa blockchain rozširuje?

Dve slová: Červie dierkyemcblockrewards

Wormhole Event je jedinečným príspevkom Einsteinia k dokladu o fungovaní modelu. Tento jav sa vyskytuje náhodne v každej epoche a trvá 180 blokov. Počas tohto času štandardná odmena tejto epochy nahradí blokovú odmenu 2 973 EMC2. Tento loterijný systém má udržať ťažbu atraktívnu pre ťažobnú komunitu blockchainu a má tiež kompenzovať pokles blokových odmien s každou ďalšou epochou.

Tím Einsteinium v ​​skutočnosti verí, že v budúcnosti bude ťažba ešte výnosnejšia. Čím viac bude mať hodnota EMC2 hodnotu, tým budú lukratívnejšie udalosti Červej diery. Keď vidíme, že blokové odmeny za tieto udalosti sú neustále, bude to pre baníkov motivácia ťažiť iba za výskyt červej diery, pretože popri samotnej mene ocenia aj hodnotu..

Einsteinium História obchodovania

Kým sa na začiatku roku 2017 veci skutočne nezačali realizovať s nadáciou Einsteinium Foundation, objem obchodovania pre EMC2 bol v podstate rovnaký. Napríklad od roku 2014 do roku 2017 sa staticky obchodovalo za menej ako 10%, až kým sa neustále nešplhalo na 0,08 USD..

V poslednej dobe však bol EMC2 parabolický. Väčšinu novembra a decembra strávila vyšplhaním na zdravých 0,80 USD a za posledné dva dni sa prelomila cez 2,00 USD na historické maximum 2,77 USD..

emcchart

Einsteinium už istý čas spalo a vzhľadom na prísľub projektu to malo byť kvôli zvyšku pozornosti. Je však veľmi pravdepodobné, že nadchádzajúca hard fork EMC2 a očakávané správy 19. decembra tento nárast dôvery investorov.

Kde kúpiť Einsteinium

Ak si chcete kúpiť EMC2, bolo by najlepšie zaobstarať si nejaké bitcoiny a prejsť buď k bittrexu, poloniexu alebo kryptopii. Obchoduje sa tiež za litecoin na Cryptopii, ale objem týchto obchodných párov bol za posledných 24 hodín iba 0,01%. Za posledných 24 hodín prešla väčšina jeho objemu bitcoinu cez Bittrex na 82,98%, zatiaľ čo Poloniex je na druhom mieste s 16,52%.

Webová stránka Einsteinium tiež uvádza Upbit ako možnú burzu, ale v tomto písaní CoinMarketCap nemá žiadne záznamy o tejto výmene.

Kam uložiť Einsteinium

Einsteinium’s website ponúka stiahnutia pre novo vydanú peňaženku určenú na nadchádzajúcu vidličku.

Mince má jadrovú peňaženku pre Windows a Mac a mobilná peňaženka je k dispozícii prostredníctvom Coinomi pre zariadenia s Androidom. Ako je podrobne uvedené v pláne projektu, tím EMC2 pracuje na webovej a mobilnej peňaženke.

Ak okrem spoločnosti Conomi neexistujú žiadne peňaženky tretích strán, ktoré podporujú EMC2.

einwallet

Plán a čo bude nasledovať

Einsteinium sa bude primárne využívať ako platforma na získavanie finančných prostriedkov pre charitu a vedecký výskum, ale bude to Einsteinium cestovná mapa odhaľuje svetlú budúcnosť rozšírenia mince a jej služieb.

Medzi ne patrí niekoľko platforiem viazaných na mince EMC2, vrátane aplikácií pre sociálne médiá a online trhu. Aplikácia sociálnych médií by zahŕňala funkciu súkromných správ, verejný informačný kanál a možnosť platby za to, aby používatelia poslali EMC2 svojim priateľom, a trh by bol práve tým, trhom pre nákup a predaj tovaru online pre EMC2..

V oblasti podnikových aplikácií vývojový tím pracuje na Einsteinium SDK, API, ktoré umožní podnikom implementovať model EMC2.

Rovnako ako mnoho iných kryptoaktív pracuje aj na debetnej karte, ktorá obsahuje EMC2 pre offline platby.

Záverečné myšlienky

Žiadna iná kryptomena nerobí to, čo robí Einsteinium. Ich poslanie je jedinečné, úctyhodné a plné presvedčenia a Einsteinium Foundation má potenciál skutočne presadiť sa v oblasti získavania finančných prostriedkov na výskum..

Ak veríte v to, čo znamená EMC2, malo by sa prinajmenšom kúpiť, aby ste prispeli k jej filantropickej vízii. Ak chcete zarobiť nejaké peniaze, investovanie sa vám pravdepodobne vráti, keď spoločnosť rastie a upozorňuje na projekty, ktoré financuje. Vďaka udalostiam Wormhole vďaka tejto minci sa časom stane atraktívnou perspektívou ťažby.

Celkovo proti Einsteiniumu toho naozaj veľa povedať nemôžete. Myslíme si, že používanie kryptomeny na financovanie vedeckých výskumov je dosť radové a sme nadšení, keď uvidíme, aký druh výskumu Einsteinium v ​​budúcnosti umožní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map