Čo je CoinDash (CDT)? Sprievodca pre začiatočníkov

Čo je CoinDash?

CoinDash sa označuje za „platformu sociálneho obchodovania založenú na kryptomene, ktorá vám má pomôcť vytvoriť a udržať víťazné portfólio kryptomien“. Umožňuje vám spravovať svoje krypto portfólio v jednoduchom formáte a zároveň kopírovať aktivity ostatných obchodníkov.

Platforma je v súčasnosti vo fáze beta verzie. Testuje ju zhruba 1 000 účastníkov, ktorí poskytnú spätnú väzbu k možným vylepšeniam / úpravám. Tvrdí to ich oficiálna webová stránka, hlavným problémom, s ktorým sa priemysel kryptomien stretáva, je prekážka vstupu, ktorá bráni masovému prijatiu.

Medzi prekážky patrí „správa, investovanie a interakcia“ s obchodnými platformami, ktoré často neskúsených obchodníkov odrádzajú od vstupu na investičné pole. Tu prichádza na rad CoinDash.

Pomocou tokenu CoinDash (CDT) budú môcť používatelia sledovať úspešných obchodníkov. Informovaní používatelia môžu potom replikovať portfóliá skúsených obchodníkov „v jednoduchom, interaktívnom prostredí pre spoluprácu“.

coindash coin

Používatelia budú môcť rovnako zarobiť na CDT verejným vystavením svojich osobných portfólií a obchodných aktivít. To dáva zákazníkom príležitosť byť „tvorcami aj spotrebiteľmi súčasne“. Na podporu koncepcie zdieľania znalostí ponúkne CoinDash pohľad na osobné portfólio / obchodné rozhodnutia, čo umožňuje sledovanie transakcií používateľov na blockchaine.

Kľúčové vlastnosti CoinDash

Ako už bolo uvedené, CoinDash poskytuje obchodníkom prostriedky na inteligentnejšie rozhodovanie o investovaní do kryptomeny. Na tento účel platforma obsahuje nasledujúce funkcie:

 • Správa portfólia: Poskytuje analýzy a ponúka automatizované prehľady o portfóliu používateľov a investičných možnostiach.
 • Sieť obchodníka: Sociálna sieť umožňujúca používateľom sledovať ďalšie portfólio obchodníkov v reálnom čase a kopírovať ich stratégie. Napodobňovanie ich stratégií je také jednoduché ako prechod do portfólia najlepších obchodníkov a kliknutie na „kopírovanie obchodu“..
 • Trhovisko: Preskúmajte nové príležitosti v oblasti kryptomeny, „získajte údaje o trhu v reálnom čase a získajte prístup k investičným nástrojom tretích strán“. Trh obsahuje predmety, ako sú trendy v kryptomenách a aktualizované informácie o ICO.

coindash platforma

Ako to robí? CoinDash Práca?

Ako token ERC20 je CDT kompatibilný s ethereum blockchainom. V súčasnosti implementácie Coindash podporujú Ethereum a RSK ale dúfajú, že podporia všetky inteligentné zmluvné blockchainy v rámci sociálneho obchodovania.

CoinDash je k dispozícii v mobilných aplikáciách a online. Produkt sa považuje za trhovú sieť, ktorá obsahuje trhovisko, sociálnu sieť a komponent SaaS (softvér ako služba). Sieť na trhu ponúka integráciu viacerých búrz, ako sú Poloniex a HitBTC, aby boli používatelia informovaní o celkovej analýze. Podporuje tiež „automatizáciu if-then pri investíciách ICO. Príklad: investujte do ICO X, ak sa 75% stropu zvýši počas prvých 24 hodín. “ Okrem toho je možné obchody uskutočňovať za podmienok „ak potom“.

coindash platforma

 • Trhovisko: Údaje produkované SaaS a sieťovými vrstvami umožňujú ľahšie objavovanie investičných príležitostí.
 • Signály z CoinDash na obchodovanie v reálnom čase
 • Udržujte používateľov informovaných o celkovom trhu spolu s trendovými kryptomenami
 • Sada na vývoj softvéru pre vývojárov, ktorá im umožňuje zlúčiť investičné nástroje tretích strán.
 • Panel ICO: Grafický panel minulých, súčasných a budúcich ICO a pomáha pri investovaní do nich prostredníctvom platformy.
 • Sieť (sociálna): Umožňuje interakciu medzi investičnou komunitou CoinDash prostredníctvom zdieľania obsahu.
 • Obchodovanie so signálmi: pravidelní používatelia dostanú obchodné signály v reálnom čase od najlepších investorov. Používatelia musia za príjem opakovaných signálov platiť poplatky prostredníctvom siete CDT.
 • Obchodovanie s kopírovaním: používatelia môžu pomocou technológie inteligentných kontraktov prideliť časť svojich pozícií na mince kopírovaniu najlepších obchodníkov

coindash trader

O CoinDash

CoinDash je izraelský blockchainový startup so sídlom v Tel Avive. Spoločnosť, ktorú v roku 2016 založil Alon Muroch, zamestnáva 11 – 50 ľudí. Pomenovaný ako jeden z “Top 25 izraelských vplyvných pracovníkov v technológiách blockchainu a kryptomenách” denník The Jerusalem Post, Muroch nie je v tomto priemysle amatér.

Pred CoinDash bol Muroch v roku 2014 spoluzakladateľom Bitcoin Authenticator a bol ním vedúci vývoja iOS v spoločnosti p2p (peer-to-peer) s platobnými riešeniami PayKey. Impozantný je aj spoluzakladateľ Adam Efrima pokračovať, predtým bol prevádzkovým riaditeľom v sociálnej obchodnej investičnej sieti eToro a investičným riaditeľom v spoločnosti Citic Group predtým, ako prešiel k založeniu CoinDash.

Počas svojej ICO fázy bol CoinDash napadnutý „neznámym páchateľom“, ktorý zmenil určenú investičnú adresu na osobnú. Zatiaľ čo spoločnosť dokázala získať 6,4 milióna dolárov, hacker už v Ethereu ukradol zhruba 7 miliónov dolárov. CoinDash nakoniec uzavrel predaj tokenov 13 minút po jeho spustení.

Spoločnosť vo svojom vyhlásení uviedla: „Bola to škodlivá udalosť … ale určite to nie je koniec nášho projektu.“ Okrem počiatočného neúspechu spoločnosť pokračovala v napredovaní projektu a načrtla svoj plán, ako je vidieť nižšie.

cestovná mapa coindash

CoinDash Zásoba mincí

CoinDash má celkovú dodávku 1 000 000 000 CDT s obehovou dodávkou 651 246 670 CDT. Aj keď trh v noci drží obchodníkov hore od úzkosti, CoinDash odhalil niekoľko dobrých správ.

coindash marketcap

V rámci vernostného programu dostanú účastníci ICO prostredníctvom distribúcie tokeny v celkovej hodnote 15 000 000 CDT. V priebehu februára navyše CoinDash „odkúpi“ z obehu celkovo 2,5 milióna CDT, aby si ich udržala v rezervách spoločnosti “. Coindash je v súčasnosti na trhu medzi 195 mincami, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu.

CoinDash História obchodovania

7. augusta 2017 CoinDash šliapal za zhruba 0,05 USD. V čase písania tohto článku sa CDT obchodovala za zhruba 0,11 dolára a 7. januára 2018 dosiahla ATH 0,27 dolára. Dramatické výkyvy ceny tohto digitálneho aktíva odrážajú celkovú volatilitu trhu s kryptomenami. V posledných týždňoch medvedí trh sužoval aj CDT.

história obchodovania coindash

Kde si môžete kúpiť CoinDash?

Binance, Gate.io, HitBTC, EtherDelta, Gatecoin, Mercatox, a Veľký sú všetky burzy, ktoré ste schopní kúpiť CDT s ETH alebo BTC. Coincentral však Binance veľmi navrhuje kvôli užívateľsky príjemnému formátu a nízkym obchodným poplatkom.

Noví používatelia si môžu kúpiť BTC alebo ETH coiny na Bitstamp, CoinMama, Coinbase alebo Gemini a uložiť ich na svoje príslušné adresy v Binance. Tieto výmeny umožňujú nákupy ETH a BTC kreditnými kartami alebo bankovými prevodmi.

Kde môžete uložiť CoinDash?

Pretože CoinDash je token ERC20, môžete ho uložiť do hardvérových peňaženiek, ktoré podporujú blockchain Ethereum, ako sú Ledger Nano S a Trezor. Môžete ich tiež uložiť na MyEtherWallet (MEW). Ak sa chcete dozvedieť viac peňaženiek, prečítajte si nášho sprievodcu Najlepšie ethereové peňaženky.

Záver

V jeho biely papier, CoinDash uvádza, že skúsených aj začínajúcich investorov do kryptomien bude platforma priťahovať prostredníctvom jej vysoko výkonných analytických nástrojov a nástrojov sociálnych sietí. V súčasnosti je v poslednej fáze testovania pravdepodobný hotový výrobok pripravený na verejné uvedenie na trh.

Zdá sa, že takýto projekt sa odlišuje od mnohých „podvodných“ blockchainových projektov. Vďaka CoinDash ponúka projekt jasný prípad použitia pre CDT. Podľa tímu „čím viac ľudí platformu použije, tým viac poplatkov zaplatí, tým viac tokenov nakúpi, čo v konečnom dôsledku zvýši cenu tokenu.“

Pretože veľa obchodníkov denne prichádza o peniaze, nie je prekvapením, že bol uvedený na trh produkt, ktorý pomáha obchodníkom podať pomocnú ruku. Preto by nebolo nerozumné predvídať úspech tohto relatívne nového altcoinu.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o CoinDash, pozrite sa na projekty oficiálna stránka na Twitteri, alebo sledujte toto Youtube video vysvetlenie fungovania futuristickej obchodnej platformy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map