Čo je CEEK VR? Vytváranie exkluzívnych virtuálnych zážitkov s blockchainom

CEEK je spoločnosť, ktorá sa primárne zameriava na výrobu náhlavných súprav AR / VR, ktoré nedávno zvýšili 22K ETH v ICO 2018, aby preskúmala tokenizovanú súčasť pre hudobníkov na vytvorenie virtuálnych svetov okolo ich hudby.

S viac ako 50 000 náhlavných súprav Spoločnosť CEEK, ktorá sa predáva na sieťach Amazon, Target a Best Buy, si kladie za cieľ spojiť všetkých svojich používateľov s programom „Entertainment Metaverse“, kde majú používatelia prístup k širokej škále zážitkov a intímnych hudobných vystúpení..

Táto metaverse slúži ako brána do všetkých druhov super VR skúsenosti, s dôrazom na zážitky, pretože ich cieľom je viac než len číre prezeranie.

Umelci budú môcť v podstate tokenizovať exkluzívne zážitky a raziť mince, ktoré môžu byť vymenené s fanúšikmi za rôzne súčasti zážitku z VR. Môže to byť čokoľvek, od sveta exkluzívnej virtuálnej reality určeného a určeného na streamovanie jedného albumu alebo piesne, alebo sedadiel v prednom rade až po „živé“ vystúpenie..

Náhlavná súprava CEEK

Náhlavná súprava CEEK

CEEK navyše plánuje vybudovať štúdiá VR / AR po celej krajine, aby zabaviteľom a partnerom pomohli vytvoriť značkový obsah pre ich publikum. Nespočetné zábavné a mediálne odvetvia skúmajú spôsoby, ako sa dostať do VR, a toto by bol v podstate ďalší most, ktorý by to pomohol uskutočniť..

Jednou z najzaujímavejších súčastí projektu sú plány na vybudovanie štúdií VR / AR po celej krajine, ktoré pomôžu partnerom a bavičom CEEK vytvoriť značkový obsah pre rôzne publikum a používateľov CEEK..

Tím CEEK

Mary Spio, generálna riaditeľka CEEK, má skúsenosti ako bývalá vedúca satelitnej komunikácie v digitálnom kine Boeing a predtým založila mobilnú / online video platformu, ktorá slúžila klientom ako Coca-Cola, Clear Chanel a Microsoft XBOX. Je členkou poradných rád pre Oculus VR for Good (Facebook) a Amazon Launchpad.

Mary Spoi

Mary Spio, generálna riaditeľka spoločnosti CEEK

Partnerstvá CEEK

Katy PerryV roku 2018 CEEK oznámil partnerstvá s franšízami NBA 2k League (eSports) s názvom Kráľovská stráž a Orlando Magic Gaming pre tímové školenia aj ďalšie propagačné akcie.

CEEK je tiež plne integrovaný do Bancor, čo pomôže pri bežnom používaní mincí CEEK.

CEEK plánuje integráciu so spoluzakladateľom spoločnosti Ethereum Anthony Di IorioJaxx.

Spoločnosť je tiež v partnerstve s umelcami ako U2, Katy Perry a Lady Gaga, aby pomohli vytvoriť pohlcujúce zážitky z virtuálnej šou..

Platforma CEEK plánuje použiť blockchainový middleware, ktorý umožňuje prepojenie inteligentných zmlúv na CEEK s externými aktívami prostredníctvom externých dátových kanálov. Používatelia CEEK by v podstate boli schopní nakupovať napríklad „on-chain“ členstvá pomocou inteligentných zmlúv prostredníctvom efektívneho platobného rámca, ktorý spája platby vo virtuálnom svete s platbami v reálnom svete..

Prečo sa CEEK oplatí sledovať

Plán CEEK Q3Koľko by ste boli ochotní zaplatiť za sedadlá pri súde počas finále NBA?

Vyžadované ceny za finále NBA 2018 sa pohybovali od 15 896 dolárov na mastných 76 956 dolárov.

Aj keď sa nebavíte basketbalu alebo sa neviete postaviť na sledovanie ďalšieho opakovania zápasu Cleveland Cavaliers vs. Golden State (sľubujem, že už nebudete mať ďalšie športové referencie), mali by ste vedieť oceniť túto príležitosť.

Platforma ako CEEK by bola schopná poskytnúť virtuálnu alternatívu s vysokou vernosťou k fyzickej prítomnosti na a zlomok nákladov a v rozsahu. Rovnaké „sedadlo“ by sa mohlo predať státisícom ľudí, z ktorých všetci zažijú relatívne podobný vysoko kvalitný zážitok.

Predpokladajme, že vyššie uvedená skúsenosť stojí rozumných 20 dolárov a 25 000 ľudí sa rozhodne ju kúpiť, CEEK by priniesol tržby 500 000 dolárov, zatiaľ čo tradičná metóda by na high-ende priniesla iba okolo 77 000 dolárov.

Toto je v súčasnosti opäť iba hypotetické, ale nie sme ďaleko od budúcnosti, kde sa vysoko verné VR / AR zážitky stanú štandardom pre zábavu. Aby sa CEEK dostali do tohto bodu, museli by lepšie vylepšiť produkt, dodávku a partnerstvá, ale ak existuje niečo, čo stimuluje záujem o svet zábavného podnikania, sú to peniaze.

Záverečné myšlienky

CEEK predstavuje zaujímavú a životaschopnú aplikáciu blockchainu atraktívnym spôsobom pre bežné publikum. Toto je osviežujúca zmena oproti tradičnému „produkt nemáme, ale máme whitepaper!“ prístup mnohých spoločností vo vesmíre.

Vďaka aktívnej základni zákazníkov a funkcii back-end utility pre blockchain a jeho tokeny by CEEK mohol potenciálne využiť tisíce používateľov, ktorí by blockchain používali, bez toho, aby o tom vedeli..

Pokiaľ ide o splnenie ich cieľov, čaká CEEK ešte dlhá cesta. Byť čerstvý z úspešného ICO za 17 miliónov dolárov je dobrý začiatok, ale je to len začiatok. Ak vás zaujíma, čo robí CEEK, pozrite si ich stránky, stránka zameraná na kryptomeny, a biely papier.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map