NEO globálny kapitál na investovanie do kryptomeny

Ak toto čítate, je pravdepodobné, že máte skúsenosti alebo máte záujem o obchodovanie alebo investovanie do kryptomeny.

Šance sú dosť vysoké, že väčšina našich čitateľov investovala číslo kdekoľvek medzi 100 až 10 000 dolárov do zmesi aktív ako Bitcoin, Ethereum, Ripple a NEO. Existuje tiež štíhla menšina, ktorá sa prešla na divokú stranu a investovala do ICO – niektorí majú šťastie, väčšina sa spaľuje.

Vaše rozhodnutia pravdepodobne podporovali správy a impulzy, a pretože vaše riziko bolo pomerne nízke, zadanie vašich objednávok nebolo veľmi presvedčivé.

Čo sa však stane, keď sa táto suma 100 až 10 000 dolárov vynásobí 100 x až 1 000 x, v niektorých prípadoch 10 000 x. A je to vaša práca na plný úväzok. A nie sú to vaše peniaze. Krajina sa trochu mení.

Fondy kryptomeny majú pred sebou jedinečnú úlohu, ktorá spočíva v prechode cez hlučné a náročné prostredie, aby ste získali prístup k tokom vysoko kvalitných obchodov a investičným cieľom. V stávke je oveľa viac a reputácia začína byť dôležitá.

CoinCentral sa na svojom úvodnom stretnutí v Bostone spojil s tímom jednej z popredných svetových blockchainových investičných spoločností NEO Global Capital. Na podujatí sa predstavili ťažké čísla od organizácií ako Arrington XRP Capital, Pantera Capital, Block72 a samozrejme NGC.

NGC Fund I má vysokooktánové rozmanité portfólio blockchainových projektov, ako sú Ontology, Bluzelle, Zilliqa, Trinity, Mainframe a Top.

Nasledujúci rozhovor poskytuje niekoľko vážnych poznatkov o mechanizmoch fungovania medzinárodného blockchainového fondu, najmä na trhu s medveďmi, ktorý sa uskutoční v roku 2018, od zakladajúceho partnera NGC Rogera Lima.

Užite si to!

Môžete nám povedať niečo viac o tom, čo vám dáva pocit dobrej investičnej príležitosti? Aké konkrétne vlastnosti hľadáte v tíme, v nápadu, v technológii?

Zakladajúci tím spoločnosti NGC je zapojený do blockchainového priemyslu od jeho počiatkov, takže máme šťastie, že sme spolupracovali s niektorými z prvých používateľov technológie. Postupom času prichádza lepšie pochopenie toho, ktoré priemyselné odvetvia najviac potrebujú digitálnu opravu, ako aj to, kde budú mať decentralizované technológie najväčší vplyv, takže naše skúsenosti určite hrali v našu výhodu.

Preto sme vyvinuli silný zmysel pre to, ktoré sektory budú z blockchainu profitovať najviac; čo vyniká z hľadiska zakladacieho tímu projektu; a či je myšlienka inovatívna a rušivá oproti tej, ktorá je podobná niečomu, čo už existuje a môže skutočne ponúkať iba postupné vylepšenie.

Ako už bolo povedané, NGC má komplexné portfólio investícií a dúfame, že budeme aj naďalej podporovať rôzne odvetvia vrátane riešení identity; hranie; online streamovanie obsahu; odvetvie finančných služieb (t. j. bankovníctvo, financovanie, platby a výmeny); a tak ďalej.

Budeme tiež pokračovať v investovaní do verejných reťazcov, ako aj do projektov ochrany súkromia a bezpečnosti, pretože ich považujeme za silné príklady riešenia konkrétneho problému. Celkovo je dôležité pozrieť sa na to, ako konkurenčný je trh pre všetko, čo sa tento projekt snaží vyriešiť.

Možno najdôležitejšie je, že kladieme veľký dôraz na silu tímu, ktorý je jadrom projektu: Má tento projekt silné vedenie? Aká je ich skúsenosť? Majú vysokú úspešnosť z predchádzajúcich projektov? Silný tím je často najlepším indikátorom toho, či bude projekt úspešný alebo nie.

Mohli by ste nám niečo povedať o vzťahu fondu k NEO?

Naše spojenie s NEO je strategické, ktoré umožňuje spoločnosti NGC plniť si pozíciu vedúcej investičnej spoločnosti. Aj keď je NGC úplne nezávislou entitou, dlhodobo veríme v NEO a vytvorili sme špecializovaný fond zameraný na podporu rastu ekosystému NEO Smart Economy. Veríme, že prostredníctvom strategického rozmiestnenia kapitálu, inkubácie projektu a využitia všetkých našich dostupných zdrojov môžeme pomôcť urýchliť rast celkového kryptotrhu, takže je zaujímavé, ak máte záujem o investície, môžete sa tiež naučiť obchodovať pomocou zdrojov z webov ako https://day-traders.net/.

Fond NGC I sa javí ako novší fond v porovnaní s fondom NEO Eco. Môžete vysvetliť, aké sú rozdiely medzi týmito dvoma fondmi, pokiaľ ide o ciele a potenciálne investičné ciele?

NGC Fund I je náš ziskový fond, kde investujeme do najsľubnejších a najinovatívnejších projektov súvisiacich s blockchainom. Náš širší záujem je o napredovanie v tomto odbore, takže investujeme do projektov, ktoré majú silné prípady použitia a môžu pomôcť riadiť bežné prijímanie blockchainu.

Našim druhým fondom je NEO Eco Fund a naším cieľom je tu podporovať rast ekosystému NEO Smart Economy. V súlade s našou vierou v NEO príležitostne investujeme do projektov, ktoré by osobitne profitovali z infraštruktúry NEO.

Celkovo je cieľom oboch fondov pomôcť startupom vytvoriť trvalé konkurenčné výhody v priemysle, ktorý sa veľmi rýchlo a rýchlo preplní.

Na akých krátkodobých cieľoch a cieľoch sa zvyčajne dohodnete so startupovou spoločnosťou, keď sa rozhodnete investovať? Ako pokračujete v zhode na týchto cieľoch?

Ciele a ciele sa líšia v závislosti od typu podporovaných projektov. Ak je to napríklad verejný reťazec, pracovali by sme s projektom na identifikácii medzier v technickom tíme, pláne a míľnikoch pred spustením mainnetu. Náš čas pre každého z našich investovaných subjektov je veľkorysý; chceme, aby uspeli, a ak chcú využiť skúsenosti niektorého z našich partnerov alebo osloviť našu sieť, majú úplnú podporu a podporu firmy.

Je typické, že rizikové fondy si vyžadujú, aby mal zakladajúci tím dlhodobejší cieľ, aby sa spoločnosť predala v stanovenom časovom období. Je to s NGC iné? Na akom časovom rámci pracujete pre dlhodobé ciele a ako definujete dlhodobé ciele?

Tokové investície vo všeobecnosti dosahujú likviditu na burzách oveľa rýchlejšie ako kapitálové investície (skôr mesiace ako roky). Napriek tomu v spoločnosti NGC chceme, aby všetci, do ktorých investujeme, uspeli, či už investujeme do akcií alebo do akcií. Stále držíme tokeny mnohých našich investícií a naďalej s nimi spolupracujeme a očakávame, že budú pokračovať v raste, rozvoji a dosahovaní kľúčových obchodných cieľov v nasledujúcich rokoch.

Existujú nejaké výhody prevádzkovania fondu s kryptomenami na medvedom trhu?

Svojím spôsobom dramatický nárast bitcoinu v minulom roku posilnil blockchainový priemysel: v súčasnosti existuje záujem o blockchain a kryptomenu, ktoré predtým neexistovali. Keď sa odkloníme od nasledujúcej kryptománie, výhodou fungovania nášho kryptofondu na medveďom trhu je, že väčšina projektov má v súčasnosti dobré úmysly..

To neznamená, že sme úplne vylúčili zlých aktérov, ale určite bolo viac projektov a aktérov, ktorí sa na trhu objavili na vrchole, keď bola väčšia šanca na rýchle víťazstvo. Súčasný trh rovnako umožňuje investorom tráviť čas výskumom, porozumením novej technológie alebo problému, ktorý môže projekt vyriešiť – na býčieho trhu môžu investori konať z obavy, že prídu o.

Okrem dobrého ocenenia priniesol súčasný trh silnejšie projekty so skúsenými vedúcimi tímami, presvedčivými prípadmi použitia a špičkovými technológiami. Veríme, že konkurencieschopnosť trhu sa nijako neznížila.

Čo oddeľuje kvalitný investičný fond od nekvalitného?

Kvalitný investičný fond je fond, ktorý robí vzdelané a premyslené investičné rozhodnutia. Jednou z vecí, na ktorú sme v NGC veľmi hrdí, je to, že náš zakladajúci tím pochádza z rozmanitého prostredia krypto investícií, tradičných finančných trhov, rozvíjajúcich sa technológií a fúzií a akvizícií..

Povedali by sme, že najlepšie investičné fondy sú tie, ktoré sú schopné spojiť svoje kryptošpecifické znalosti so skúsenosťami z tradičnejších vertikál, a tak zaujať ucelenejší a uváženejší prístup k investovaniu.

Hlavnou zložkou pre každého investora v priestore ICO je prístup k toku obchodov. Čo tu dáva NGC výhodu? Máte nejaké rady pre menších retailových investorov?

Silná reputácia pomoci projektom po investovaní je dôležitá a takisto láka viac zakladateľov a podnikateľov, aby s nami chceli pracovať. Nielenže s tým úzko spolupracujeme, ale vítame aj ďalšie fondy, ktoré s nami umožňujú zdieľanie obchodov, poznatkov a odborných znalostí. Pevne veríme v spoluprácu a že rozmanitosť medzi blockchainovými investormi (geografické znalosti, zázemie a siete) prináša projektu rôzne skúsenosti a obrovské výhody..

Pokiaľ ide o retailových investorov, ako už raz povedal Warren Buffet, „nikdy neinvestujte do niečoho, čomu nerozumiete“, takže si určite urobte prieskum, pochopte, do čoho investujete; a diverzifikácia je dôležitá. Krypty sú veľmi nestále, a preto sú rizikové, pred ponorom zvážte riziká.

Pozeráme sa na širší trh, ktorý je čoraz viac preplnený. Z ICO, ktoré boli doteraz dokončené v roku 2018, ktoré z nich vynikajú ako jedinečné alebo inak zaujímavé príležitosti?

Myslíme si, že všetky projekty, do ktorých sme investovali, majú inovatívne tímy a jedinečné riešenia dnešných problémov v priemysle. Napríklad ontológia poskytuje riešenie digitálnej identity; Certik rieši bezpečnostné problémy v blockchaine formálnym overením; Hadron pomáha podnikom, ako je NASA, outsourcovať ich výpočtové úlohy s veľkou populáciou používateľov a zariadení, aby sa tieto úlohy robili efektívne a včas. Všetky nesmierne ambiciózne projekty, ktoré dosahujú obrovský pokrok, a tešíme sa na ich podporu v budúcnosti.

Ako tím NGC dosiahne dohodu, do ktorých projektov má alebo nemá investovať?

Aj keď neexistujú nijaké tvrdé a rýchle pravidlá, základným kameňom toho, čo považujeme za sľubný podnik, bude určite silný produkt, efektívny obchodný plán a ambiciózny zakladateľský tím zameraný na cieľ. Každý z partnerov NGC chápe, že investori majú záujem vidieť a investovať do projektov, ktoré sú jedinečné a pôsobivé, takže pokiaľ ide o to, či investovať alebo nie, často sa zhodneme..

Aký je z vášho pohľadu výhľad na celkovú cenu bitcoinu a kryptomien na nasledujúcich 12 mesiacov? Aké sú krízové ​​body, ktoré môžu nakoniec viesť k otočeniu trhov jedným alebo druhým smerom?

Ak by som mal riskovať hádku – povedal by som, že bitcoin môže v priebehu nasledujúcich 12-18 mesiacov vidieť nové maximá. Keď budú nariadenia, štandardy a infraštruktúra vyspelejšie, očakávam, že trh bude reagovať pozitívne.

Aká by bola vaša najlepšia rada pre zakladateľov ICO alebo blockchainového startupu?

Pretože je blockchainový priestor čoraz hlučnejší, zakladateľom a podnikateľom vždy odporúčame, aby zvážili, či blockchain skutočne potrebujú. Zamerajte sa na problém, ktorý sa snažíte vyriešiť, a rozhodnite sa, či je blockchain skutočne riešením.

Aký je výhľad spoločnosti NGC na prechod na koniec roku 2018 a neskôr?

Náš primárny záujem spočíva v napredovaní odvetvia blockchainu smerom k mainstreamovému prijatiu, takže na konci roku 2018 sa budeme naďalej usilovať o dosiahnutie tohto cieľa investovaním do najinovatívnejších projektov; sponzorovanie iniciatív vysokoškolského vzdelávania; a uľahčenie rozhovorov medzi lídrami v odbore a obchodnými profesionálmi, ktoré sa zamerajú na to, čo odvetvie potrebuje, kde presne stojí trh a aké kroky je možné prijať v Novom roku s cieľom napredovať v priemysle ako celku.

V súlade s tým sme nedávno investovali do niekoľkých kľúčových iniciatív zameraných na blockchain vo vysokoškolskom vzdelávaní: naposledy v Berkeley a na Singapurskej národnej univerzite. Usporiadali sme tiež naše úvodné stretnutie v Bostone, kde sme diskutovali o financovaní a rozvoji projektov, najlepších investičných postupoch a nastupujúcich priemyselných trendoch. Plánujeme toho urobiť viac, keď skončíme rok a dúfajme, že do roku 2019.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map