Miami Blockchain Center: Prečo je Miami pripravené na narušenie podnikania

Miami je rozvíjajúca sa utópia pre digitálnych podnikateľov a pracovníkov na diaľku. Nulová štátna daň z príjmu, pláže, krásne počasie a za rovnaké náklady v suteréne v NYC alebo SF sa môžete zobúdzať na východ slnka na vode.

Aj napriek svojej atraktivite v cestovných brožúrach, očakávaná záplava podnikateľov ešte len musí prísť. V makroskopickom meradle majú svetoví technologickí inovátori tendenciu prúdiť do miest ako Bay Area a Northeast, kde talent a kapitál prúdia veľa.

Avšak v priebehu posledného desaťročia začal prúd zmýšľajúcich podnikateľov a investorov skúmať príležitosti s asymetrickými vzostupmi na trhoch, ktoré sa ešte stále blížia k úrovni nasýtenia New Yorku a San Francisca. Miami spolu s ďalšími sekundárnymi a terciárnymi startupovými trhmi, ako sú Austin, Denver a Atlanta, začali zaznamenávať prudký nárast talent a investičný kapitál.

COVID-19 tiež slúži na prehĺbenie tohto trendu, pretože moderný megalopolis sa zmenil z príťažlivosti hviezdnych očí na pekelnejšiu krajinu rýchlej nákazy. Takmer všetky spoločnosti prešli na prácu na diaľku v súčasnosti a spolu so svojimi zamestnancami začínajú vidieť výhody práce na diaľku..

To nás privádza k blockchainu a kryptomene v Miami. Jadrom éteru blockchainu a kryptomeny je decentralizácia a startupy vo vesmíre sa nijako nelíšia. Táto veľmi decentralizácia a implicitné povzbudzovanie práce na diaľku spôsobili, že sa Miami stalo ohniskom činnosti blockchainu a kryptomeny.

Miami je domovom niekoľkých iniciatív zameraných na blockchain pre komunitu, vrátane Miami Blockchain Center, Severoamerická konferencia o bitcoinoch, a Bitcoinový hackathon v Miami (ktorý tím tohto spisovateľa zachytil Cena č. 1 v roku 2016.)

Spojili sme sa s Eryka Gemma, generálny riaditeľ spoločnosti Miami Blockchain Center, hub a inkubátor pre komunitu blockchain a kryptomenu. Úzko spolupracovala s primátorom a mestom Miami na uvedení Miami Blockchain na mapu.

Eryka Gemma, Nick Spanos, starosta Miami Francis Suarez a Scott Spiegel

Mohli by ste nám poskytnúť dvojminútovú upútavku na váš život? Ako ste sa nakoniec zapojili do priestoru kryptomeny a blockchainu?

Keď som bol mladší, skutočne som sa zaujímal o politiku. Skutočne som chcel pochopiť, čo sa deje politicky. Pozeral by som CSPAN a správy. Konkrétne si pamätám, ako som jedného dňa sledoval viceprezidenta v správach a všetko, čo hovoril, sa zdalo len ako lož. Hovoril veľa čísel, veľkých slov a bol veľmi charizmatický – páčil sa mi, ale vlastne nehovoril nič, čo by malo súvislú hodnotu..

Sťažoval by som sa na to priateľom a povedali mi, aby som sa šiel pozrieť na tohto chlapa, Rona Paula. Urobil som a bol som okamžite závislý a dozvedel som sa, že som libertarián a minarchista. Dozvedel som sa o Federálnom rezervnom fonde a o tom, ako bol chybný peňažný systém. Nechcel som, aby to, čo povedal Dr. Paul, bolo pravdivé, ale malo to zmysel. Bol to prvý politik, na ktorého som narazil, kde som mal pocit, že hovoria niečo hodnotné, a nie iba hovoria v kruhoch.

V 19 som sa stal delegátom Rona Paula v štáte Washington. Z tejto skúsenosti som sa naučil toľko a stretol som tých najchytrejších ľudí, s ktorými som sa v tom okamihu svojho života stretol. Ľudia, ktorí boli skutočne inteligentní mnohými rôznymi spôsobmi, ale konkrétne to boli všetci kritickí myslitelia, ktorí konali.

Boli to tiež ľudia v mojom živote, ktorí ma zoznámili s bitcoinom. Bohužiaľ, ako väčšina ľudí v nevhodných vzťahoch (bol som v nevhodnom vzťahu so štátnymi a mainstreamovými médiami), vylial som mozog všetko zo skúsenosti, keď Ron Paul stratil a zabudol na bitcoiny, a presťahoval som sa na Floridu, aby som sa zúčastnil Leteckej univerzity Embry Riddle, kde som získal bakalár vied v letectve.


Stále som však miloval svoju ekonómiu – moderoval by som na akademickej pôde diskusie o rakúskej a keynesiánskej ekonómii a prednášal s prejavmi ako „korupcia médií hlavného prúdu“, „Kto je Rupert Murdoch“ a „podvedomie“.

Po vysokej škole som začal pracovať v priemysle obchodovania s lietadlami pre veľkú wall street bank. Generálnym riaditeľom banky bol legendárny bankár, ktorý uskutočnil fúziu medzi Bank of America a Merrill Lynch. Jedného dňa ho na konci skupinového videokonferenčného hovoru otvoril až do q&pre všetkých mladých ľudí. Natiahol som mozog na dobrú otázku a spomenul som si na bitcoin. Spýtal som sa ho, čo si myslí o bitcoinoch, a on aj všetci ostatní v miestnosti sa zasmiali. Neskôr v ten deň som išiel späť do králičej nory.

Ako vyzerá deň v živote Eryka Gemma?

Keďže som uviazol v karanténe, nie je to nijako očarujúce. Vstaňte, urobte si rannú rutinu, ktorá zahŕňa strečing, pretože to je pre naše telo také dôležité, že potom zvyčajne sadnem na počítač a začnem čítať správy. Veľa času na počítači a telefóne, snaží sa virtuálne spustiť Blockchain Center a organizovať množstvo živých udalostí z webových kamier. Som uviaznutý v Seattli, mojom domovskom meste, pretože som si dosť istý, že mám koronavírus a nechcem ochorieť na ľudí v Miami.

Môžete nám priblížiť zákulisie toho, ako vzniklo centrum blockchainu?

Keď som pracoval na plný úväzok v obchode s lietadlami a lízingovými priestormi, vybudoval som si malú komunitu ľudí, ktorí sa chceli naučiť nakupovať bitcoiny.

Odtiaľ som vo svojom voľnom čase začal organizovať stretnutia, aby som zistil, aká komunita je v okolí Miami. Začal som Crypto Mondays Miami a odozva bola naozaj pozitívna, v rokoch 2017/2018 mal priemerne 80 – 100 ľudí. Získanie budovy bolo iba ďalším logickým krokom, keďže sme hostili na náhodných miestach po celom meste.

Miami Blockchain Center

Strihanie pásky v Miami Blockchain Center

Kto sú najväčšie zúčastnené strany?

Záujem o vytvorenie pobočky v Miami prejavil Nick Spanos, ktorý založil pôvodné Bitcoin Center v NYC a spojenie z mojich dní Rona Paula. Jeho spojenie v Miami vrátane Moishe Mana, magnáta v oblasti nehnuteľností, jedného z najväčších Miami realitných developerov, veľmi pomohlo pri otvorení budovy..

Moishe Mana vlastní mnoho budov v centre Miami a s technologickým ramenom svojej spoločnosti Mana Tech má víziu prerobiť centrum mesta na tisícročné technologické centrum a my sme súčasťou tejto vízie. Aký lepší spôsob, ako to urobiť, je mať blockchainové centrum priťahujúce mladé talenty?

Veľkú úlohu zohral aj Scott Spiegel, dlhoročný fanatik do bitcoinu a stúpenec Misesovho inštitútu.

Prečo Miami?

Miami je kremíkové údolie Latinskej Ameriky, väčšina veľkých technologických spoločností má svoje sídlo LatAm na južnej Floride. Blockchain je globálna technológia, má zmysel iba vytvoriť centrum pre Ameriku v centrálnej polohe.

Mám rád nenasýtené trhy, Miami je ako veľkomesto malé mesto. Ak tvrdo pracujete, je ľahšie sa tu dostať za svoju prácu a získať tu správnu podporu.

Miestna vláda to tak podporuje. Starosta Miami prišiel na otvorenie centra a uskutočnil slávnostné prestrihnutie pásky pre Miami Blockchain Center. Downtown Development Authority a Beacon Council sú obzvlášť zaujímavé, keď vidíme, že sme uspeli.

Z hľadiska bankovníctva, Miami má druhé najviac medzinárodných bánk v USA. Florida takisto nemá žiadnu štátnu daň z príjmu. Mnoho miest po celom svete sa uchádza o pozíciu ďalšieho technologického centra, pretože sa zhoršujú dane a životné podmienky v NYC a SF, Florida a konkrétne Miami tento talent vítajú..

Moishe Mana pomohla vytvoriť pre Miami príležitosť, ktorú mnohé mestá ešte nevideli. Jeho tím je veľmi pokrokový a poskytuje spoločnostiam a začínajúcim podnikateľom príležitosti na presťahovanie sa do Miami z celého sveta.

Miami má výhodu neuveriteľne rozmanitej populácie a je považované za križovatku podnikania v Južnej Amerike a Karibiku. Je možné argumentovať, že táto kvalita často poznačila podnikateľské prostredie Miami – že okrem atraktivity pre Južnú Ameriku by sa startupu lepšie darilo v inom startup centre ako NYC, SF, Austin, Boston atď. Myslíte si, že argument je platný?

Tak ako všetky veci, aj to závisí od situácie a potrieb príslušného startupu. Chcú sa dotknúť latinskoamerického publika? Vážia si zachovanie svojich daňových dolárov? Vážia si lepšiu kvalitu života? Niekoľko vecí je istých, úvodná scéna v Miami sa stále rozrastá, čo uľahčuje rozpoznanie. Lacnejšie technologické talenty z Južnej Ameriky sú dostupnejšie a je tu veľa bohatstva, ktoré sa snaží diverzifikovať na iné aktíva ako nehnuteľnosti. Miami sú výhody a výzvy, ale je tu určite veľká zábava.

Mesto Miami prijalo blockchain a kryptomenu. Prečo si to myslíte??

Starosta mesta Francis Suarez je muž mysliaci dopredu, ktorý súhlasí s tým, že centrum by malo byť technologickým centrom. Chápe, že naše mesto má veľkú príležitosť využiť blockchain pre dodávateľský reťazec, pretože máme medzinárodné letisko a jeden z hlavných námorných prístavov pre túto krajinu.

Ako prvému starostovi mesta Miami sa stará o mesto a zasadzuje sa za to, aby sa sem sťahovali mladé talenty a startupy, ktoré zlepšujú kvalitu podnikov, do ktorých môžu byť rodáci z Miami najatí. Suarez je tiež partnerom v advokátskej kancelárii Greenspoon Marder, ktorá zastupuje projekty vo viacerých prípadoch použitia blockchainu. Z obchodného hľadiska chápe predpokladaný exponenciálny rast blockchainového priemyslu a chce zabezpečiť, aby naše mesto nepremeškalo.

Vízia spoločnosti Moishe Mana, že sa z centra stane miléniové technologické centrum, sa dá skutočne splniť iba obsadením blockchainových úloh. Predpokladá sa, že toto odvetvie rýchlo porastie a priláka mladé technické talenty.

Kde vidíte úlohu vlád, keď si blockchain získava širšie prijatie?

Pokiaľ ide o bitcoin, úloha vlád by sa, dúfajme, z finančného hľadiska stala poctivejšou, pretože by ľudia chceli transparentný finančný systém.

V súčasnosti existuje viac ľudí ako kedykoľvek predtým, ktorí si uvedomujú, že Federálny rezervný systém nadmerne tlačí peniaze, tieto znalosti premieňajú ľudí na alternatívne meny, zdravé peniaze a blockchain.

Aká je vaša vízia pre budúcnosť Miami?

Chceme byť tisícročným technologickým centrom, ktoré konkuruje San Franciscu, ale s dôrazom na decentralizované technológie a lepšiu kvalitu života.

Predpokladám, že centrum Miami bude prvým miestom, kde budú hromadní obchodníci akceptovať bitcoiny a iné digitálne meny. Na tomto projekte pracujeme v Miami Blockchain Center.

Poďme urobiť myšlienkový experiment. Ako si myslíte, že by svet zareagoval na bitcoin v hodnote 1 000 000 dolárov do konca roku 2020? Čo tak bitcoin v hodnote 10 dolárov do konca roku 2020?

1 milión bitcoinov – Wall Street by sa mohol zblázniť a vyskúšať ďalší pokus o zníženie ceny (tj. Termínové trhy). Už sme videli generálnych riaditeľov veľkých bánk hanbiť bitcoiny, keď to bolo za 20 000, a už sme videli, ako BIS zhromažďuje vládu, aby sa zapojila keď prišli na scénu Váhy. S 1 000 000 dolárov bitcoinmi nebudú inštitúcie spokojné.

Ak sa tak stane, dôjde k „transferu bohatstva“, ktorý toľko ľudí predpovedalo. Dopad bude najviac cítiť v chudobnejších krajinách, kde predpovedám, že ľudia budú schopní zvrhnúť skorumpované vlády.

Bitcoin 10 dolárov by ma prinútil, aby mi každý povedal, že som podvodník. Ale je to v poriadku, pretože základy stále platia. Bola by to skvelá príležitosť kúpiť viac tohto majetku, ktorý je mimo kontroly vlád..

Existujú nejaké funkcie, ktoré podľa vás väčšine blockchainových projektov chýbajú? Ako sa dá všeobecne zlepšiť väčšina projektov?

Pokiaľ hovoríme o prípade použitia kryptomeny blockchainu, týmto spoločnostiam chýbajú marketingové tímy. Som rád, že väčšina kryptomien nie je decentralizovaná a nemali by sa prijímať, pretože len málo z nich drží kontrolu.

Pokiaľ hovoríme o projektoch blockchain use case, chýbajú im spoločnosti, ktoré sú ochotné zmeniť status quo a uhradiť náklady na prijatie niečoho nového, čo je v očiach mnohých nevyskúšané a nedokázané. Projekty prípadu použitia blockchainu zvyčajne zvyšujú interoperabilitu medzi spoločnosťami. Dokáže sa, že získanie všetkých spoločností v rámci jedného odvetvia k prijatiu jedného projektu bude problémom..

Celkovo chýba vzdelanie. Nedostatok, ktorý je vidieť celoplošne v takmer každej životnej stránke.

Existujú vo vesmíre nejaké projekty, ktoré slúžia ako žiarivé príklady kryptomeny a blockchainového podnikania?

Som nadšený z bitcoinových a bleskových sieťových projektov. Aspektom blockchainu, ktorý je najzaujímavejší, sú decentralizované aspekty a zapojenie teórie hier. Ak tieto dva aspekty nie sú súčasťou projektu, mám tendenciu sa oň tak veľmi nestarať, pokiaľ sa netýka konkrétneho priemyselného problému..

Som tiež nadšený z Ravencoinu a z toho, ktorý projekt STO bude úspešný, aj keď som toho veľa stratil v hacke Cryptopie. Myslím si, že tokenizácia „cenných papierov“ bude obrovským upgradom na finančných trhoch, ktoré upgrade potrebujú.

Ako je možné, že blockchain a kryptomena menia každodenný život?

Pokiaľ ide o kryptomenu, pre priemerného človeka skutočne záleží na tom, v ktorej krajine žijete. Na miestach ako Venezuela, Argentína a Zimbabwe to veľmi mení život, pretože máte stabilnejšiu menu, ako je vaša národná mena. Na miestach, ako sú USA, kryptomena umožňuje mladým znalým ľuďom diverzifikovať sa a nemajú pocit, že sú pripútaní k potápajúcej sa lodi..

Pokiaľ ide o blockchain, priemernému človeku to nezmení každodenný život, kým nebudú 5G a IoT široko distribuované.

Aký je váš osobný obľúbený príbeh alebo najpamätnejší najnovší príbeh, s ktorým ste sa stretli v Miami Blockchain Center?

Môj osobný obľúbený príbeh sa týka platenia ľudí, ktorí pre nás pracujú na voľnej nohe v centre blockchainu. Momentálne je maximálny poplatok za poukázanie 56% pre niekoho, kto posiela peniaze z USA do Venezuely. Jeden z našich dodávateľov mal dieťa a chcel som mu poslať darček … ak by som poslal fiat, trvalo by to minimálne 3 dni a medzi oboma vládami by 56% z toho nedorazilo dieťaťu, ktoré to potrebovalo najviac !!! Poslal som bitcoin, ten ho získal do desiatich minút a zlodejská vláda nepodliehala ďalšiemu útlaku bojujúcej rodiny..

Ako sa môže niekto zapojiť, kto to číta a je inšpirovaný a chce pomôcť, akým spôsobom?

Povedzte ľuďom o bitcoine a o tom, že bol vytvorený ako reakcia na kapitalizmus finančnej krízy z roku 2008. Povedzte im, že dôsledok toho, že Federálny rezervný systém tlačí viac peňazí, znamená, že kúpna sila nášho dolára klesá.

Miami Blockchain Center

Miami Blockchain Center

Poučte svojich priateľov a rodinu o dôležitosti blockchainu pre bezpečnosť a finančnú autonómiu.

V blockchain centre vždy hľadáme ľudí, ktorí chcú prispieť a zdieľať s komunitou. Máme zdroje, ak majú jednotlivci záujem učiť ostatných o bitcoinoch, a zdroje pre jednotlivcov, ktorí sa chcú učiť doma, najmä keď sú všetci uviaznutí doma. Môžete ísť na blockchaincenter.com alebo e-mailom [chránené e-mailom]

Ďalšou dobrou možnosťou je presťahovať sa do Miami a vyskúšať na vlastnej koži blockchain centrum a skvelú kvalitu života. Ak ste pracovník na diaľku, príďte sem na pár mesiacov a pripojte sa k našej komunite!

Všetko, čo by ste chceli, aby naši čitatelia vedeli?

Vo svetle času sa nebojte koronavírusu. Je dobré byť pripravený, je dobré prijať preventívne opatrenia, ale nenechajte sa prekonať strachom. Je toľko ľudí, pred ktorými som stratil rešpekt, pretože sa usilujú, aby vláda odobrala všetkým ostatným ústavné práva, pretože sa osobne boja.

Časy sa menia, bitcoin je pre mnohých exodusom a my si budeme musieť vybrať medzi vzdorovaním spoločenským normám alebo prosbou vlády o falošný pocit bezpečia. Vyberte si slobodu, vyberte si slobodu a vedzte, že Amerika je jednou z mála krajín na svete postavená na ústave, ktorá dáva práva jednotlivcovi. Tí, ktorí presadzujú totalitné režimy, by bolo dobré, keby sa presťahovali do krajiny, ktorá nie je USA.

Ďakujeme za rozhovoro Miami Blockchain Center, Eryka!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map