Lolli: Aký legitímny je vernostný program zákazníkov, ktorý odmeňuje používateľov v bitcoinoch

Predstavte si, že dostanete výplatu pri nakupovaní online. Ešte lepšie je predstaviť si, že pri online nakupovaní dostanete výplatu v kryptomene. Znie to dobre? Myslí si to nová platforma pre odmeňovanie zákazníkov s názvom Lolli, ktorá pripravuje pôdu pre nový model cashbacku kryptomeny. Alebo by možno malo vzniknúť nové #bitcoinback Model? Či tak alebo onak, používatelia služby získajú odmeny v bitcoinoch pri nakupovaní u niektorého z online maloobchodov spoločnosti Lolli. Predajca má tiež platformu služieb zákazníkom, z ktorej uzavrel zmluvu LGNetworksinc.com, takže im môžete tiež zavolať, aby ste odstránili akékoľvek pochybnosti.

Zakladateľom nie je vo svete maloobchodného predaja nič cudzie a predtým založili Cosmic Cart, takzvaný „univerzálny nákupný košík“. Spoločnosť Cosmic umožnila spoločnostiam predávať svoj tovar online kdekoľvek a mala obrovský úspech. Až tak, že ich nakoniec vykúpil iný konkurent.

Tvorcovia Alex Adelman a Matt Senter sa rozhodli, že to pre nich však nebude koniec. Iba tentoraz by potrebovali vybudovať podnik s ohľadom na najnovšie technológie. A to, ako tušíte, padá pevne do lona blockchainu.

Odkiaľ pochádza meno? Lízanka

Alex vysvetľuje, že ako mladého chlapca jeho otec a jeho sestra často brávali do banky. Vždy nenávidel bankovníctvo, ale tešil sa na tú malú odmenu na konci každej cesty – lízanku. Alex je pevne presvedčený, že bitcoin je budúcnosť bankovníctva a že z rovnice chýba iba Lolli.

Ako to funguje

Programy vernostných odmien existujú už roky. Kto by nemal rád darček za malé nakupovanie online? A hoci sa model až tak veľmi nezmenil, zakladatelia dúfajú, že zvyšujúca sa popularita kryptomien bude aj naďalej priťahovať nových zákazníkov.

Trh > predať > zarobiť províziu. Vzorec je rovnaký, až na to, že zakaždým, keď nakupujete na niektorom z partnerských webov spoločnosti Lolli, vyberú zľavu od maloobchodníka a zdieľajú s vami províziu. Platené priamo do vašej peňaženky Lolli v bitcoinoch.

Rozšírenie prehliadača Lolli & Peňaženka

Najjednoduchší spôsob interakcie s ich programom odmien je pravdepodobne rozšírenie prehliadača, ktoré je k dispozícii pre Chrome aj Safari. Rozšírenie vás automaticky upozorní, keď navštívite partnerský web, a načrtne možný spätný bitcoin, na ktorý budete mať nárok:

Lolli odmeňuje v jednom z najikonickejších obchodov v USA

Lolli odmeňuje v jednom z najikonickejších obchodov v USA

Po nainštalovaní rozšírenia jednoducho nakupujte ako obvykle. Potom aktivujte odmenu (ako je vidno vyššie) vo vašom obľúbenom obchode. Nakoniec, hneď ako nakúpite, bitcoiny sa odošlú do vašej peňaženky. Je to také ľahké.

Peňaženka prehliadača vám umožní vybrať si úspory na svoj bankový účet, akonáhle váš zostatok dosiahne minimálne 15 dolárov. Vývojári sú v procese zavádzania 2 nových funkcií, ktoré vám umožnia previesť váš ťažko zarobený (ťažko nakupovaný?) Bitcoin do inej kryptomeny podľa vášho výberu. Toto je dôležitý vývoj, pretože online peňaženky alebo horúce peňaženky (ako sú tiež bežne známe) sú náchylnejšie na hacking.

Maloobchodníci

Spotrebitelia nakupujú online pomocou bitcoinu už najmenej niekoľko rokov. Problémom však je, že ukladanie a obchodovanie s virtuálnou menou bolo väčšinou doménou technických ľudí. Pridajte k tomu pretrvávajúci problém krádeže kryptomeny a uvidíte, prečo adopcia prebiehala pomaly, ale stabilne.

Bez ohľadu na to počet webových stránok, na ktorých môžete bitcoiny používať, neustále rastie. A významné značky ako Bloomingdales, Office Depot, Barnes & Noble, Hotels.com a Macy’s, aby sme vymenovali aspoň niektoré, sú už pripojené k platforme. Spoločnosť Lolli už podporuje severne od 500 maloobchodníkov a žiadosti o ďalších je možné podať priamo s tímom.

Výhody krypto odmeny

Výhody kryptomeny online nakupovanie a programy odmeňovania by už mali byť zrejmé. Aby sme však objasnili, pozrime sa na niekoľko významných dôvodov.

1. Lolli spracováva všetky platby kryptomenami od ich konca. Takto môžu maloobchodníci ponúkať kryptomeny bez toho, aby museli riešiť technické podrobnosti sami. Používatelia tiež môžu ľahko komunikovať so svojimi obľúbenými značkami prostredníctvom online peňaženky. Alex dúfa, že sa tým vytvorí win-win-win situáciu, na ktorej stavia spoločnosť.

2. Bol zaznamenaný trend výpadky služieb od dodávateľov kreditných kariet, ako je Visa v poslednej dobe. To je trochu znepokojujúce vzhľadom na to, že niektoré krajiny ako Švédsko a USA sa vo veľkej miere spoliehajú na služby založené na kartách. Mnoho spotrebiteľov jednoducho so sebou nenosí hotovosť a nerobilo to tak dlho.

Ak sa tieto problémy budú stupňovať, takmer určite uvidíme skok v nákupoch kryptomeny, pretože kupujúci hľadajú spoľahlivejší spôsob, ako dosiahnuť opravu svojho nákupu. Prevádzka bitcoinu je údajne veľmi stabilný na zhruba 99,99% od svojho vytvorenia v roku 2009.

3. Nakoniec by sme mali brať do úvahy aj prístup spotrebiteľov k online nakupovaniu. Obrovská vlna svetovej populácie nemá na prvom mieste ani prístup k bankovému účtu, nevadí platobné karty.

Ktokoľvek s telefónom a pripojením na internet môže teraz nakupovať online a dostávať odmeny prostredníctvom maloobchodných predajcov na celom svete bez obáv z výmenných kurzov. Pred získaním prístupu k tomuto privilégiu nepotrebujete kreditné skóre ani oprávnenie, ktoré by vás schválili. Pokiaľ máte dostatok finančných prostriedkov, môžete ísť!

Lolli – inteligentná iniciatíva

Takáto iniciatíva môže byť znakom rastúceho prijímania kryptomien. Ak sa vernostné programy rozbehnú, takmer určite sa to ukáže ako veľký prínos pre zavedené siete ako Bitcoin a Ethereum. Platformy s odmenami a maloobchodníci budú musieť pravidelne nakupovať bitcoiny, keď na palubu naskočí viac používateľov. To sa môže ukázať ako zložitá úloha vzhľadom na volatilitu výmenných kurzov kryptomeny a fiat.

Ako už bolo povedané, veľa používateľov sa s najväčšou pravdepodobnosťou zhromaždí na týchto platformách, pretože bude jednoduchšie získať nejaké krypto (bez ohľadu na to, ako málo). Registrácia, overovanie a navigácia na burzách je skľučujúcim zážitkom pre mnohých spotrebiteľov, ktorí majú radi túto technológiu, ale nechcú sa zaseknúť v detailoch. Alex a Matt sa zdajú byť dosť neoblomní v preklenutí tejto medzery. Jednoduchá používateľská skúsenosť je v súčasnosti jednoznačne jedným z najväčších brzdiacich bodov kryptomeny.

Dá sa dosť dobre povedať, že Lolli nebude posledným hráčom v tejto oblasti. Očakávajte, že ďalšie startupy v blízkej budúcnosti využijú fenomén odmeňovania kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map