Kryptomeny, ktoré poskytujú pracovné platformy a služby

Nebaví vás špekulácie? Tieto kryptomeny poskytujú pracovné platformy a služby

Ponoriť sa do sveta kryptomeny môže byť ohromujúcim zážitkom.

Viac ako 1 000 kryptomien podporovaných blockchainom v obehu na viac ako 100 online trhoch znamená, že kryptomena je hlboká a široká. Táto závratná škála možností by mohla spôsobiť, že začínajúci investor alebo kryptonadšenec sa dusí obavou z trhu.

Avšak uprostred tohto množstva špekulácií riadených ICO vás môže nejaký zdravý výskum nasmerovať k nádejným spoločnostiam so skutočnými pracovnými produktmi.

Kryptomeny už nie sú technologickou novinkou pre vašich stereotypných obyvateľov suterénu a nasledujúce kryptomeny sú toho dôkazom..

Ich platformy sú plne funkčné a integrujú blockchain do každodenných služieb, vďaka čomu je táto technológia vystavená verejnosti.

Zvlnenie (XRP)

Spoločnosť Ripple, ktorá bola založená v roku 2012, je blokový platobný protokol, ktorý funguje ako systém hrubého zúčtovania v reálnom čase. Nenechajte sa príliš zavesiť na žargón. Jednoducho povedané, Ripple poskytuje odpovede na problémy, s ktorými sa stretáva medzinárodná obchodná komunita, ako napríklad potreba výmeny mien, zdĺhavé transakčné časy a transakčné poplatky..

Napríklad, ak chce spoločnosť obchodovať za hranicami, premiestnenie kapitálu alebo vydanie platby môže trvať 3-5 dní. Ak to spojíte s vysokými transakčnými poplatkami a fiat výmennými kurzami, presun veľkého množstva finančných prostriedkov z jednej krajiny do druhej môže byť náročným procesom..

Zadajte Zvlnenie.

Platobný protokol spoločnosti Ripple zefektívňuje transakčný proces pre spoločnosti s jeho blockchainom a menou (XRP). Blockchain poskytuje transakcie v reálnom čase prostredníctvom decentralizovaného a zabezpečeného systému a XRP poskytuje likviditu pre prevedené prostriedky.

Okrem toho protokol znižuje transakčné náklady na nepatrný poplatok od 0,00001 XRP (zlomky zlomku centu).

Zvlnenie v praxi

Platforma Ripple, Ripple Transaction Protocol, zaznamenáva čoraz väčšie prijatie medzinárodnými finančnými inštitúciami. Používatelia medzi sebou interagujú prostredníctvom brán na stránke ripple.net. Z týchto brán môžu komunikovať s ostatnými členmi protokolu Ripple Transaction Protocol zasielaním, prijímaním a výmenou finančných prostriedkov vo forme mien XRP a fiat..

Blockchain spoločnosti Ripple slúži ako účtovná kniha pre tieto transakcie a verejne ukladá údaje o transakciách do blokov, ktoré tvoria protokol..

Koncept znie prevratne a zatiaľ Ripple dokazuje, že je. Pôsobivých viac ako 100 spoločností využíva Ripple na výmenu kapitálu, vrátane mnohých významných bánk ako UBS, Santander a UniCredit..

Spoločnosť Ripple doposiaľ preukázala, že jej skutočná aplikácia má skutočnú hodnotu pre globálnu finančnú a obchodnú oblasť a jej už bežne používaný protokol pravdepodobne priláka viac používateľov, keď spoločnosť naberie na obrátkach a zviditeľní sa..

Siacoin (SC)

Nebojte sa, nejde o ďalší pokus popovej hviezdy zviesť sa na kryptomenovej vlne (pozerá sa na teba, DJ Khaled). Popová speváčka Sia mimochodom nemá so Siacoinom nič spoločné. Jeho vznik sa datuje do súťaže HackMIT z roku 2013. Spoločnosť chce využiť potenciál nevyužitého úložiska na svete pomocou technológie blockchain. Spoločnosť Siacoin chce v podstate vytvoriť platformu cloudového úložiska založeného na spolupráci prostredníctvom siete individuálne spravovaných dátových centier.

Tieto dátové centrá umožňujú používateľom spravovať údaje prostredníctvom blockchainu. Rozbočovače úložiska fungujú ako jednotlivé uzly, ktoré podporujú celý systém, takže cloud namiesto existencie na jednom centralizovanom serveri (napr. Dropbox) existuje prostredníctvom decentralizovanej siete úložiska pamäte spusteného používateľom..

Pomocou Sia

Na rozdiel od iných platforiem cloudového úložiska Sia nefunguje z názvu domény. Namiesto toho je možné program stiahnuť z Web Sia.

Po stiahnutí môžu používatelia nahrať súbor do cloudu, ktorý bude hostený v jednom z dátových centier blockchainu. Používatelia sa tiež môžu rozhodnúť hosťovať dátové centrum pre platby v Siacoine. Inteligentné zmluvy zabezpečujú, že hostitelia neohrozia alebo nezneužijú osobné údaje, a preto zabezpečia, že hostitelia nebudú platení, pokiaľ nebudú bezpečne ukladať informácie. Platforma Sia tiež šifruje a robí všetky údaje nadbytočnými, aby sa zaistila ďalšia bezpečnosť údajov.

Platforma je v súčasnosti aktívna a rovnako ako Ripple je zameraná viac na podniky ako na priemerného jednotlivca, ale vzhľadom na čas a technologický rast by sa Sia mohla v budúcnosti stať lacnejšou alternatívou k hlavným cloudovým službám..

Steem (SMT)

Steem sa snaží zmeniť spôsob, akým sa internetový obsah vytvára, zdieľa, motivuje a dokonca odmeňuje. Blockchain funguje na základe toho, čo jeho tvorcovia nazývajú Proof of Brain. Na rozdiel od mincí typu Proof of Work, ktoré cirkulujú menu prostredníctvom ťažobných výstupov (napr. Bitcoin), je Steem distribuovaný prostredníctvom hlasovania proti alebo s obľúbením obsahu, ktorý vytvárajú členovia komunity.

Keď bude príspevok alebo komentár schválený, tvorca daného obsahu dostane porovnateľné množstvo SMT (alebo Smart Media Token, mena spoločnosti Steem). Áno, čítate to správne – za interakcie v sociálnych sieťach vám môžu byť zaplatené.

Takže, kde pracuje Steem?

Steemov náprotivok v sociálnych médiách, Steemit, začleňuje menu do svojej platformy. Vďaka nej môžu používatelia navzájom komunikovať prostredníctvom siete blogových príspevkov a sekcií komentárov, pričom môžu za svoju popularitu svojich príspevkov zarábať SMT..

Od novembra 2017, Steemit má viac ako 400 000 registrovaných účtov a zhromažďuje viac ako 90 000 denných príspevkov. Veľká časť obsahu v súčasnosti nie je prekvapením, že s ním súvisí kryptomena, ale prijatie hlavného prúdu vedie k väčšej rozmanitosti tvorby obsahu..

Napríklad existujú značky kategórií pre čokoľvek, od športu a cestovania po mémy a históriu, pričom najpopulárnejšie príspevky sa vyplácajú medzi 30,00 – 200,00 dolárov. Poznáte tie konšpiračné teórie, ktoré zdieľate, ktoré nikto nepočúva? No aj tie majú pre Steemit hodnotu, a myslíme si, že je to pekne upravené.

Steem sa nakoniec snaží stanoviť nový štandard pre platformu sociálnych médií, ale len čas ukáže, či internetová komunita akceptuje prístup k interakciám online založený na zisku.

Základná pozornosť (BAT)

Rovnako ako Steem, aj základná pozornosť využíva individualizované ziskové stimuly na prepracovanie našej interakcie so službami online. Pre BAT však, cieľom je reklama, nie sociálne médiá.

Cieľom je zjednodušiť reklamné služby tak, aby zahŕňali iba divákov, vydavateľov a inzerentov, čo eliminuje potrebu sprostredkovateľov v procese a znižuje riziko marketingových podvodov. Projekt postavený na blockchaine Ethereum je otvorenou a decentralizovanou platformou digitálnej reklamy poháňanou tokenom BAT. Používatelia platformy budú v BAT odmenení za pozornosť a prezeranie reklám. Vydavatelia dostanú BAT úmerne k popularite ich zverejnených reklám..

Kde sa to implementuje?

Ak hľadáte odmenu za vinu bez konzumu, Odvážny prehliadač v súčasnosti podporuje platformu Basic Attention. Je vybavený peňaženkou v prehliadači, ktorá slúži na ukladanie BAT, ktoré používatelia zarábajú na rozhraní prezeraním reklám. Prezeranie reklám je však úplne voliteľné, pretože prehliadač Brave nebude zobrazovať reklamy, pokiaľ ich používateľ nepovolí.

Prehliadač tiež obsahuje funkciu Brave Payments, ktorá umožňuje používateľom darovať časť svojich BAT priamo z peňaženky prehľadávača na svoje obľúbené webové stránky; v budúcnosti môžu byť Brave Payments použité na služby, produkty, predplatné a podobne, keď webové stránky implementujú platobnú funkciu BAT.

Brave tiež využíva základný metrický systém pozornosti na meranie spokojnosti a pozornosti používateľov. Vďaka tejto metrike je funkcia Basic Attention schopná presne odhadnúť, ktoré reklamy získavajú najviac zobrazení, a to tak, že vyhodnotí, ktoré reklamy majú jednotlivé práva diváka. To zaisťuje, že vydavatelia dostanú presnú kompenzáciu za popularitu reklamy, a tiež zaručuje, že inzerenti získajú optimálne zobrazenie svojich služieb sledovaním a zacielením na záujmy používateľov.

Nakoniec je to výhoda pre všetky zúčastnené strany: diváci dostanú zaplatené za vystavenie reklám, ktoré chcú vidieť, inzerenti sa dostanú na svoje cieľové trhy a vydavatelia sa nemusia trápiť podvodným marketingom, ktorý podkopáva ich zisky..

Momentálne je Brave jediným prehliadačom, ktorý je vhodný pre platformu Basic Attention, ale ako Basic Attention rastie, jeho tím dúfa v rozsiahlejšie prijatie protokolu blockchainu. Je to jedna z mála blockchainových technológií, ktoré chcú otriasnuť digitálnou reklamou k lepšiemu tým, že eliminujú podvody, znižujú hrozbu malvéru a poskytujú presnejšiu metriku na meranie expozície reklamy a záujmu používateľov..

Brave je prvou hmatateľnou aplikáciou technológie Basic Attention, ale ak sa stane populárnou medzi používateľmi, vydavateľmi a inzerentmi, vďaka bežnému prijatiu by sa z BAT mohol stať nový štandard pre online marketing..

Záverečné myšlienky

Pamätajte, že nejde o vyčerpávajúci zoznam a niektoré z týchto platforiem, aj keď sú aktívne, si stále vyžadujú ďalší vývoj. Ale tieto platformy vo všeobecnosti preukázali svoju uskutočniteľnosť a technologickú hmatateľnosť v porovnaní s inými spoločnosťami využívajúcimi blockchain, ktorých technológia je v teoretickom vývoji.

Je to vzrušujúce obdobie pre technológiu, pretože blockchain umožnil vytváranie riešení na vysokej úrovni alebo optimalizácie súčasných riešení v dosahu mnohých ľudí.

Nezabudnite sa vzdelávať v trendoch v odbore a sledujte niektoré zo svojich obľúbených spoločností, aby ste držali krok s ich pokrokom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map