Kryptomena je nažive a dobre

Počujete to, nech ste kdekoľvek:

„Bitcoin je mŕtvy“

“Kryptomena je módny výstrel”

Nepočúvajte neprajníkov a neprajníkov. Kryptomena je živá a zdravá. Nikam to nejde. Každý trh má obdobia býkov a medveďov. Je len prirodzené a mimoriadne zdravé, aby sa trh napravil po masívnom behu býkov. Vitajte v súčasnom stave kryptomeny okolo augusta 2018.

Obrázok topiaceho sa bitcoinu. Ale nebojte sa, bitcoin je živý a zdravý.

Je pokles bitcoinu – alebo stúpa?

Poďme dať veci do perspektívy

Bitcoin je dole je 65% zo všetkých dôb! Priemysel kryptomien je v špirále smrti.

Nie tak rýchlo.

Musíme len vziať do úvahy behaviorálny aspekt investorov a tiež mať trpezlivosť a predvídavosť, aby sme mohli využiť výhody základného dopadu, ktorý nakoniec bude mať na celom svete. Odvetvie kryptomien je stále pripravené na masívny rast.

Podkladová potreba

Najdôležitejšie je, že základná potreba kryptomeny zostala nezmenená. Zachránim vás zármutkom z počúvania historickej lekcie o zlej monetárnej politike, ktorá spôsobila kolaps rímskej ríše alebo to, ako mediálna cenzúra trápi národy po celé storočia.

Z finančného hľadiska sa potreba decentralizovaného uchovávania hodnoty mimo kontrolu vlády a centrálnych bánk osvedčila ako finančná kríza po finančnej kríze. Miliardy ľudí na celom svete zostávajú bez bankového účtu z dôvodu nedostatočného prístupu k tradičným bankám.

Kryptomena má moc riešiť a opravovať zlyhania súčasného finančného systému na svete.

Spoločensky ponúka technológia kryptomena a blockchain nové riešenia mnohých svetových problémov. Od nemenných záznamov, ktoré sa dajú použiť na voľby, až po decentralizované aplikácie, ktoré nemôžu byť blokované žiadnou treťou stranou, má krypto schopnosť vylepšiť a prepojiť svet podobným spôsobom, ako to pôvodne robil internet.

Ceny

Pre tých, ktorí pre túto technológiu nie sú v kryptomene, to nie je prvýkrát, čo trh s kryptomenami prešiel hrozným medvedím trhom. Bitcoin prešiel celý rok 2014 podobným poklesom trhu.

Poďme uviesť ceny na pravú mieru. Ak by ste pred rokom investovali do bitcoinu na úrovni 2 500 dolárov, dnes by ste svoju investíciu stále viac ako zdvojnásobili. To je neuveriteľný výnos, ktorý nemôže skutočne zodpovedať žiadna iná trieda aktív.

Aj keď nie je možné presne určiť presný okamih, kedy bude medvedí trh Bitcoinov dospieť, súčasná cenová hladina je pre nové dlhodobé investície do kryptomeny mimoriadne atraktívna..

Bitcoin Bear Market - tento graf ukazuje postup BItcoinu, ktorý sa na porovnanie prekrýva s časovými líniami 2013-2015 a 2017-2018.

Pri pohľade na samotné bitcoiny by sa divákom mohol trh javiť trochu medvedí.

Budúcnosť odvetvia kryptomien

Budúcnosť kryptomeny závisí predovšetkým od dvoch zložiek: inštitucionálny vplyv a masové prijatie.

Inštitucionálni hráči

Nové peniaze od inštitucionálnych investorov budú pravdepodobne odrazovým mostíkom, ktorý zapáli nový býčí trh v priestore kryptomeny.

Odborníci ako Michael Strutton predpovedali, že na trh by sa dostalo ďalších 100 až 400 miliárd dolárov, ak by SEC nakoniec schválila bitcoinový ETF. Tento zvýšený tok peňazí by ľahko dostal cenu bitcoinu nad historické maximá.

Bez ohľadu na to, ak SEC schváli bitcoin alebo kryptomenu ETF, existuje veľa hlavných inštitucionálnych hráčov, ktorí krúžia okolo kryptotrhu ako žraloci, ktorí čakajú na vhodný okamih, aby sa múdro zapojili do tak rýchlo rastúcej triedy výnosných aktív.

Nejde o to, či sa inštitucionálni investori nakoniec zapoja do spoločného trhu, ale kedy?

Široká adopcia

Pravdepodobne najdôležitejšou pre dlhodobý úspech odvetvia kryptomien je jeho rozsiahle prijatie masami. Jedným z veľkých problémov kryptomeny je jej použitie v skutočnom svete, takže jej míňanie v obchodoch atď., Ale teraz existuje debetná karta s názvom CryptoPay ktorá vám umožňuje utrácať kryptomeny kdekoľvek, takže v tomto smere ide o obrovský skok vpred.

Vitalik Buterin nedávno na svojom twitteri zdôraznil potrebu kryptomeny, aby ju mohol priemerný spotrebiteľ viac využívať:

Kryptomena je nažive a dobre, aj keď v tomto tweete od spoločnosti Vitalik by bolo výhodnejšie ako uľahčenie prístupu ľudí k kryptomene ako zameranie na ETF.

Dlhodobé rozmýšľanie – kde bude kryptomena, ak nebude široko dostupná?

Súčasný stav prijatia

Ďalej je uvedený model prijatia životného cyklu technológie, ktorý sa často používa v marketingu na vyjadrenie súčasného stavu prijatia pre vznikajúce technológie alebo produkty. Priemysel kryptomien je stále v plienkach. Ako ukazuje graf, nepodarilo sa mu prekonať „priepasť“ v mainstreamovú adopciu.

V súčasnosti je kryptomena stále v počiatočnej fáze adopcie, pretože jej cenová volatilita a technická zložitosť aj naďalej odrádza mnoho významných spoločností a maloobchodníkov od akceptovania kryptomeny ako platby..

Napriek obchodným rizikám prijímania kryptomeny veľké spoločnosti ako Overstock, Expedia a Subway vykročili vpred, aby ju prijali v nádeji, že prilákajú novú, rastúcu zákaznícku základňu..

V priebehu času by sme mali očakávať, že viac veľkých korporácií i menších obchodov začne akceptovať kryptomenu ako spôsob, ako získať náskok pred svojou konkurenciou.

Kryptomena bude pravdepodobne nasledovať systém adopcie technológií. Obrázok zobrazuje graf životného cyklu prijatia technológie, ktorý má tvar zvončeka.

Ďalším krokom spoločnosti Crypto by malo byť prekonanie priepasti.

Záver

Aj keď nie je možné určiť presný okamih, kedy súčasný medvedí trh kryptomeny skončí, trh je v súčasnosti v pozícii dlhodobého rastu, keď do tohto odvetvia vstupujú inštitucionálni investori a veľkí maloobchodníci to začínajú akceptovať ako formu platby.

Neprepadajte panike. Býčí trh s kryptomenami sa nakoniec vráti.

Poznámka redakcie: Možno. Toto nie je finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map