Krypto monitory regulujú blockchain, aby vytiahli vaše aktíva z ohňa

Krypto monitory fungujú ako regulačné agentúry na stanovenie regulácie kryptomeny, čo vyplýva z potreby ochrany investorov..

Nariadenie definuje pravidlo poriadku stanovené orgánom, ktorý má silu zákona.

Všetky organizované sociálne inštitúcie – vrátane vlád, spoločností, škôl a rodín – prirodzene poskytujú pravidlá stanovenia správnych kódexov správania. Nariadenie podporuje spoločné dobro, poskytuje riešenie sporov a stanovuje tresty za zlé správanie.

Podvodné ICO

Na národnej úrovni zameriava americká komisia pre cenné papiere (SEC) v súčasnosti svoju energiu na boj proti podvodným ICO. Tieto schémy často zahŕňajú podvodníkov presviedčajúcich investorov, aby vložili peniaze do projektov, ktoré nemajú žiadnu hodnotu.

Spoločnosť Centra Tech, Inc..

V apríli 2018, SEC zastavila prevádzku spoločnosti Centra Tech. Inc. Toto ICO získalo viac ako 32 miliónov dolárov od tisícov investorov. Spoločnosť tvrdila, že postaví balík finančných produktov vrátane debetnej karty podporovanej spoločnosťami Visa a MasterCard, ktorá premení kryptomeny na fiat meny. SEC zistila, že v skutočnosti neexistoval žiadny vzťah so spoločnosťami Visa alebo MasterCard. SEC navyše tvrdí, že spoločnosť vytvorila fiktívnych riadiacich pracovníkov s pôsobivými pokračovaniami, aby oklamala investorov. Jeden z dvoch zakladateľov vykonal letové rezervácie na opustenie krajiny, úrady ho však pred letom uväznili.

RECoin And Diamond Reserve Club

V septembri 2017, SEC odstavila dve ICO riadené tým istým jednotlivcom. Skupina REcoin Group Foundation tvrdila, že je kryptomenou krytou nehnuteľnosťami. Podobne klub Diamond Reserve Club (alebo DRC World) tvrdil, že je podporovaný diamantmi. Kryptomena pre REcoin by platila za investície do nehnuteľností a kryptomena pre DRC World by platila za diamantové investície. Podľa SEC za žiadnou spoločnosťou neexistovala žiadna organizácia.

AriseBank

V Texase v januári 2018, SEC zmrazila aktíva AriseBank a jej zakladateľov, získal súdny príkaz na zastavenie svojho ICO a ustanovil správcu nad AriseBank. SEC tvrdila, že ICO sa rovnalo „nezákonnej, podvodnej a neregistrovanej ponuke cenných papierov, ktorá porušila viaceré federálne zákony o cenných papieroch“.

krypto monitoruje obraz

Krypto monitory Prosím, zastavte ma skôr, ako ICO znova

Aj keď sa podnikatelia často stavajú proti obmedzujúcim obmedzeniam regulácie, vo svete kryptomeny vážni hráči často vítajú krypto monitory, ktoré im poskytnú užitočné nariadenia. Zlí herci poškvrňujú celé odvetvie. A súbor predpisov o kryptomene pomáha objasniť, ako štruktúrovať obchodný plán a ICO.

As Overstock sa posúva z pôsobenia ako maloobchod na fungovanie ako kryptomenová spoločnosť, Generálny riaditeľ spoločnosti Overstock Patrick Byrne vyjadruje podporu regulácii:

“V skutočnosti celkom podporujem zásah SEC.” Táto tohtoročná šialenstvo ICO viedla k tomu, že sa podľa mňa mnoho ľudí utieklo. Veľa ľudí prinieslo mince verejne bez skutočného obchodného plánu. Myslím si, že veľa z toho je problematických. SEC teda správne zakročila a povedala, že to musíme začať skúmať. “ CNN Money, „Overstock CEO: bitcoin a‘ form of sound money “, 14. decembra 2017

Som webový vývojár Said the Spider To The Fly

Vláda štátov prekonáva medzery tam, kam federálna vláda nezasahuje. Florida sa nedávno rozhodla vytvoriť pozíciu krypto monitora na ochranu investorov pred podvodmi.

Na Floride je vždy slnečno (okrem noci)

Florida zaznamenáva vyššiu ako priemernú mieru podvodných aktivít. Podľa údajov Federálnej obchodnej komisie vedie Florida pri sťažnostiach na podvody so spotrebiteľmi vo všetkých ostatných štátoch. Na 100 000 obyvateľov dostane súbory asi 1 000 sťažností. Pokiaľ ide o krádež identity, Florida zaznamenala 186,3 sťažností na 100 000 ľudí, najvyšší počet zo všetkých štátov.

Jedným z dôvodov, prečo podvodníci zacieľujú na Floridu, sú výsledky veľká populácia seniorov v štáte. Ľudia nad 65 rokov predstavovali v roku 2013 takmer 19 percent populácie, čo predstavuje najvyšší podiel starších obyvateľov v krajine.

Podvodníci sa zameriavajú na starších ľudí z viacerých dôvodov. Pre jedného, ​​starší ľudia majú zvyčajne viac peňazí ako deti. Identifikačné údaje pre seniorov existujú aj na mnohých systémoch, ktoré môžu podvodníci využiť a využiť.

Existuje predstava, že mentálne schopnosti starších ľudí klesajú tak, že sa dajú ľahšie oklamať. Ale v skutočnosti, údaje ukazujú, že mladší dospelí spadajú za podvody viac ako starší ľudia. Životné skúsenosti poskytujú ľuďom vo veku od 65 do 75 rokov viac vedomostí a ochrany pred podvodmi v porovnaní s ľuďmi vo veku od 18 do 25 rokov.

Dobré dôvody preto motivujú Floridu, aby preskúmala ochranu obyvateľov pomocou krypto monitorov regulujúcich blockchain.

krypto monitoruje obraz

Arizona

Z iného pohľadu 29. marca 2017 Arizona zmenila a doplnila svoje stanovy rozpoznať, že podpis zabezpečený technológiou blockchain sa kvalifikoval ako platný elektronický záznam. Akékoľvek vlastnícke alebo iné práva, či už medzištátne alebo cudzie, zostali v platnosti z dôvodu bezpečnosti technológie blockchain. Inými slovami, tento štatút potvrdzuje nemennú pravdu o blockchaine.

Bežte za hranice

Na medzinárodnej úrovni prichádzajú do úvahy národné súťaže. Ak jedna krajina potlačí inováciu blockchainu pomocou represívnych kryptomonitorov, ktorí uplatňujú zaťažujúce predpisy, iná krajina poskytne stimuly na rozvoj nových technológií a vytváranie pracovných miest, ktoré z toho vyplynú.

Minister hospodárstva Švajčiarska Johann Schneider-Ammann to 18. januára 2018 vyhlásil chce, aby sa Švajčiarsko stalo „THE crypto-nation“. Vyplýva to z tradície, ktorú si krajina prevzala v bankovom priemysle.

Kanada

Kanada pristupuje k otázke regulácie kryptomeny s vážnym uvážením a túto tému dôkladne preštuduje, aby našla správnu cestu vpred.

8. októbra 2014, Vypovedal Andreas Antonopoulos pred Výborom pre bankovníctvo, obchod a obchod Senátu Kanady. Táto prednáška predstavuje jeden z najlepších úvodov do bitcoinu a kryptomeny, aký kedy bol predstavený. Senátori sa vo všeobecnosti snažia položiť vážne otázky, aby skutočne pochopili túto tému, a Andreas ako obvykle poskytuje jasné, úplné a dôvtipné informácie.

Na záver, ako sa rozhodovať, keď hru nepoznáte?

Vypočutia vedené kanadským parlamentom viedli k schváleniu návrhu zákona C-31 19. júna 2014. A to predstavovalo prvý národný zákon o kryptomenách na svete.

Prípadne Stephen Poloz, šéf Kanadskej centrálnej banky, 25. januára 2018 uviedol: „Namietam proti pojmu kryptomena, pretože sú kryptomena, ale nie sú to meny …“

V tom tkvie krivka pre monitory kryptomeny v regulácii blockchainu. Ako regulujete niečo, keď neexistuje porozumenie alebo dohoda o tom, čo definuje vec, ktorá sa má regulovať? Poskytuje bitcoin úložisko hodnoty alebo prostriedok výmeny? Funguje to ako peniaze alebo ako bezpečnosť spoločnosti ako akcie? Pretože bitcoin nepatrí k národu, ako ho národ zdaňuje? Definuje blockchain kryptomenu? Alebo decentralizácia? Postačujú súčasné zákony na riešenie prípadov zneužívania, ako je pranie špinavých peňazí?

Kryptomena dnes žije ako rozvíjajúca sa technológia v raných fázach jej vývoja. Keď technológia dozrieva, regulátory kryptomeny lepšie pochopia, ako chrániť investorov pred podvodnými činnosťami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map