Keď ICO začnú vyhovovať, čo to znamená pre letecké spoločnosti?

Medzinárodné organizácie pre suroviny sú stále v súlade a spoločnosti Airdrops ich budú musieť nasledovať

Blížime sa do polovice roku 2018 a doteraz takmer 340 ICO stúplo 9 miliárd dolárov medzi nimi. Aj napriek obavám z regulácie, podvodov a hackerov tieto čísla nemožno pričuchnúť. Zatiaľ čo si väčšina ľudí myslí, že minulý rok bol pre ICO nonstop párty, v roku 2017 iba 210 z nich získalo prostriedky vo výške menej ako 4 miliardy dolárov.

Čo dáva? Zdá sa, že aj napriek medvediemu sentimentu na trhu a americkému SEC, ktorý dýcha strach do sŕdc blockchainových startupov, sú ICO stále silné. Čo sa samozrejme stane po získaní finančných prostriedkov, sa ešte len uvidí – a tiež to, akým smerom sa bude uberať legislatíva.

Takže zatiaľ čo mnoho blockchainových spoločností je v otázkach ICO stále na vzostupe, iným sa zdá, že pochybujú na strane opatrnosti a vyhodnocujú svoje možnosti. A rovnako ako vo všetkom, čo obklopuje túto rozhodne šedú zónu, v súvislosti s týmito možnosťami panuje nejasnosť.

Čo sú to ICO, ktoré sú v súlade?

Vyhovujúce ICO alebo STO (ponuka bezpečnostných tokenov) je od začiatku regulovaná komisiou SEC. Existujú štyri hlavné cesty otvorené pre americkú blockchainovú spoločnosť, ktorá chce mať regulovanú ponuku, a každá má svoje pre a proti.

Jednou z alternatív je napríklad použitie existujúcej výnimky z cenných papierov s názvom Reg A +. Môžete získať až 50 miliónov dolárov a otvoriť svoju ponuku pre kohokoľvek vo veku nad 18 rokov. Úlovok? Potrebujete dva roky preverené finančné prostriedky a značný čas a peniaze.

Reg CF je ľahší a lacnejší spôsob získavania finančných prostriedkov, ale výrazne sa obmedzujete na to, koľko môžete vyzbierať (menej ako 2 milióny dolárov).

Účty obchodníka Fintech pomáha blockchainovým spoločnostiam držať kompatibilné ICO. Generálny riaditeľ Edward Corona hovorí: „Majte na pamäti, že [vyhovujúce ICO] stále neposkytujú vlastníkom firiem slobodu a kontrolu neregulovaného ICO.“

Správny. Ale potom samozrejme tiež neposkytujú vlastníkom firiem možnosť skončiť za mrežami.

Ďalšou hlavnou výhodou držania kompatibilného ICO je, že môžete získať svoj obchod a inzerovať ho kdekoľvek, čo výrazne uľahčuje zvýšenie povedomia o vašom predaji tokenov. Keďže Facebook, Twitter, Google a Bing zakazujú všetky reklamy ICO, regulovaná cesta vám umožní použiť tieto kanály na väčšiu expozíciu..

Uľahčíte tiež utrápené mysle mnohých potenciálnych investorov, ktorých trápi nedávna zlá tlač.

Čo to znamená pre airdrops?

Niekoľko dômyselných tímov ICO sa ušlo kreatívnym spôsobom marketingu svojich projektov pomocou airdrops. Efektívne distribúcia bezplatných tokenov zainteresovaným stranám a vytváranie hlášok pre ich predaj. Videli sme dokonca niekoľko neuveriteľných fyzických výsadkov, z ktorých vypadli žetóny z balónov.

V tejto herkulovskej snahe obísť zákony o cenných papieroch získali letecké spoločnosti na obrátkach. Kto nemá rád peniaze zadarmo, je to tak? Môžete sa dokonca prihlásiť byť upozornený na nadchádzajúce výsadky a vychutnávať si všetku hotovosť zadarmo. Ale ak ti tvoja mama niekedy povedala, že nič v živote nepríde zadarmo, prepáč, že máš pravdu.

výstraha výsadku

Webové stránky upozorňujúce ľudí na letecké koncerny

Rovnako ako neexistuje nič také ako obed zadarmo, tak aj existuje nič také ako zásoby zadarmo. To nielen hovorí mama, ale aj Komisia pre cenné papiere.

Takže ak ste si mysleli, že airdrops sú vynikajúcim spôsobom, ako obísť zákaz reklamy alebo uviesť na trh svoje ICO, mali by ste pravdepodobne tento nápad odložiť.

Airdrops tiež nie sú v súlade. Pravdepodobne sa budú považovať za bezpečnostné transakcie, čo predstavuje dosť problematický scenár.

Darren Marble, generálny riaditeľ spoločnosti CrowdfundX, marketingová firma pre STO, zdôrazňuje: „Nemôžete ľuďom posielať iba akcie. Problém výsadku spočíva v tom, že je všeobecne v rozpore s bezpečnostnými zákonmi USA. “ Takže, skvelá marketingová taktika na zvyšovanie povedomia a dokonca eskaláciu FOMO? Nakoniec to nie je taký dobrý nápad.

„Moja všeobecná rada pre emitentov STO,“ pokračuje, „tento koncept výsadku by som pozastavil. Každému v USA by som poradil, aby to nerobil. Chápem to, je to dobrá marketingová taktika, ale je tu príliš veľa rizika a neistoty. “

Toto už nie je zábava

Zdá sa, že nariadenie vykresľuje ponurý obraz. Stačí povedať slovo a kryptotrhom sa rozochveje. Zdá sa však, že účel regulácie je dvojaký. Dať blockchainovým spoločnostiam právny rámec, z ktorého majú pracovať, a chrániť investorov pred podvodmi s ICO.

Podľa Marble by blockchainové spoločnosti nemali mať príliš skľúčené srdce. Aj keď sa zdá, akoby sa im krídla škrípali, stále existuje veľa spôsobov, ako získať financovanie. On hovorí:

“Nemyslím si, že by to malo byť tým skutočným.” Ak máte skutočný blockchainový koncept alebo tím a máte nejaké zručnosti alebo odlíšenie alebo neuveriteľnú víziu, skutočnosť, že nemôžete inzerovať na Twitteri, by vás nemala odradiť ani zastaviť v zháňaní peňazí. “

Fondy zaisťovacích fondov

Takže nemôžete (alebo nechcete) držať ICO, nemôžete vkladať voľné akcie do peňaženiek investorov a nemôžete ohromiť používateľov na sociálnych sieťach. Existujú však ešte ďalšie spôsoby, ako získať peniaze, a ktoré môžu pšenicu triediť od plev.

„Ak sa pozriete na to, čo sa deje vo vesmíre, v roku 2017 očividne došlo na trh k obrovskému prílivu retailových investorov, ktorý teraz vo veľkej miere ustúpil. Vyhľadávanie Google po bitcoinoch dramaticky pokleslo. Rozhovor o bitcoinoch pri večernom stole bol posledný Deň vďakyvzdania. Teraz je tu nával krypto hedžových fondov. “

Hovoríme o malých hedžových fondoch, ktoré môžu investovať od 5 do 500 miliónov dolárov. A čakajú na váš projekt.

„Inovatívne spoločnosti,“ hovorí Marble, „aj keď ste malý tím, môžete navštíviť stránku, ktorá obsahuje všetky tieto fondy, a potom ich kontaktovať. Najlepšie obchody v tomto vesmíre financuje malá skupina vášnivých krypto hedžových fondov, ktoré nie je nevyhnutne nemožné dosiahnuť. “

Záverečné myšlienky

Budúcnosť získavania finančných prostriedkov môže vyzerať oveľa inak, ale nemusí to byť pochmúrne. Keď ICO a kvapky vzduchu začnú ustupovať, mala by sa tiež stať záplava shitcoinov a dutých bielych papierov, ktoré by predávali iba vzduch.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map