Kariéra vo videohrách akceleruje na Hyperdrive s Cryptogames

Kariéra vo videohrách

Kariéra videohier sa tradične týka oblastí ako programovanie, navrhovanie, testovanie a marketing. Kryptomeny rozširujú tieto obzory tým, že zahŕňajú hráčov ako platenú súčasť hernej komunity. Pozrime sa na niektoré z týchto hier a na to, ako pomáhajú pri rozširovaní kariéry videohier v blockchaine.

BUFF, holá pravda o tom, ako to funguje

Predstavte si svet, kde si hraním hier zarobíte peniaze. The BUFF projekt implementuje práve takýto ekosystém.

Cieľ, ktorý sa BUFF snaží dosiahnuť je poskytnúť hernú platformu s ekonomickým ekosystémom pomocou technológie blockchain. Úspech v hrách vytvára ekonomické výhody. Na tejto platforme ťažíte pri hraní mince na pozadí. Tieto ekonomické stimuly zvyšujú lojalitu k herným značkám a poskytujú vám pomocný spôsob naštartovania kariéry videohier na čiastočný úväzok.

kariéra videohry

BUFF vás odmeňuje za hranie videohier.

BUFF využíva na vloženie nových blokov do blockchainu protokol Delegated Proof of Stake (DPoS). Tento algoritmus pomáha posilniť cieľ vytvorenia komunity mimo siete používateľov. Mince, ktoré získate jednou hrou, sa navyše kvalifikujú na použitie v iných hrách v sieti BUFF.

BUFF uzavrel partnerstvo s Vlkodlak pridať funkčnosť do svojho systému. Softvér Overwolf funguje ako vrstva na pridávanie aplikácií do hier. Tieto aplikácie zvyšujú možnosti hier a zaznamenávajú štatistické údaje o hráčoch.

kariéra videohry

BUFF uzavrel partnerstvo s Overwolfom, aby zaznamenával štatistiky hráčov.

Technológia

Inžinieri programovali počítač tak, aby podporoval kariéru videohier BUFF ako projekt s otvoreným zdrojom sídliaci na GitHub. Ako programovací jazyk použili Javascript a systém napájali pomocou technológie Ark. Ekosystém Ark sa snaží zjednodušiť vývoj blockchainu vytváraním riešení typu „všetko v jednom“, čo dáva používateľom možnosť vytvárať, prispôsobovať a škálovať svoje vlastné blockchainové siete..

CryptoFights, Duking It Out

Podobne ako BUFF, CryptoFights využíva technológiu blockchain na odmeňovanie hráčov v krypto hrách. CryptoFights, ktorý pracuje na bezserverovom hraní, využíva bočný reťazec pre vysoko výkonnú škálovateľnosť a zaisťuje herné aktíva tým, že pracuje na blockchaine Ethereum. Rovnako ako klasická hra Street Fighter, aj hráči CryptoFights sa snažia nájsť strategické výhody v reálnom čase proti protivníkom pomocou rôznych zbraní a brnení..

kariéra videohry

CryptoFights implementuje Enjin.

Token ERC-1155 od spoločnosti Enjin Coin’s Ethereum napája ekonomický ekosystém CryptoFights. The Štandard tokenov ERC-1155 používa minimálne množstvo údajov potrebných na odlíšenie jedného jedinečného tokenu od druhého a vykonávanie transakcií.

Mince Enjin následne umožňujú používateľom nakupovať predmety v hre na decentralizovanej platforme a používatelia tieto mince ukladajú do peňaženky Enjin. Rovnako ako v prípade BUFF, aj CryptoFights používa protokol Delegated Proof of Stake (DPoS).

Tie zatracené mačky

CryptoKitties predstavila krypto komunitu s novým spôsobom, ako zarobiť peniaze pomocou kryptohier. S využitím štandardu tokenov ERC-721 poskytuje CryptoKitties jedinečné zbierkové predmety, kde zberatelia môžu preukázať vlastníctvo jedinečného majetku na internete.

Majetok získava na hodnote tým, že je jedinečný, pričom žiadanejšie aktíva zvyšujú hodnotu prostredníctvom trhového dopytu.

Obchodné karty

Ďalšou možnosťou kryptomeny sú navyše kartové hry na digitálne obchodovanie. Palivové hry dúfa, že bude slúžiť tomuto trhu s Bohovia nespútaní. Hra využíva tokeny ERC-721 na ukladanie obchodných kariet do blockchainu Ethereum a zaručuje, že hracích kariet je málo..

kariéra videohry

Gods Unchained ukladá obchodné karty na blockchaine Ethereum.

Karty predstavujú bytosti, kúzla a zbrane. Kartu nepoužívate iba na hranie hry, ale ak karty, ktoré vlastníte, majú vyššiu hodnotu, profitujete z ich predaja. Gods Unchained trochu napodobňuje hrateľnosť Magic The Gathering a Hearthstone.

Fuel Games predtým vytvorili blockchainovú hru Etherbots a naučili sa niektoré úskalia a výhody programovania blockchainovej hry. Aj keď decentralizované vlastníctvo aktív poskytuje veľkú výhodu, spoločnosť zistila, že umiestnenie celej hry priamo na blockchain malo za následok pomalé hranie a drahé transakčné náklady..

V dôsledku toho dizajnéri hry Gods Unchained úplne odstránili hranie mimo reťazca. Na základe skúseností s Fuel Games sa im podarilo prilákať rizikový kapitál od mnohých vysoko výkonných organizácií, ako napríklad Coinbase.

Záverečné úvahy o kariére videohier

Kariéra videohier bola tradične profesionálom v priemysle a navrhovaním, programovaním alebo testovaním hier, ale kryptomena poskytuje niekoľko spôsobov, ako vylepšiť kariéru videohier prostredníctvom kryptomien..

S paradigmou BUFF používatelia zarábajú peniaze jednoducho hraním hier. Medzi ďalšie prístupy patria hráči vlastniaci digitálne aktíva a profitujúci z tohto vlastníctva. Keďže dobrodružstvo Colossal Cave bolo naprogramované na PDP-11 v roku 1976, hry naďalej obsadzujú popredné technologické priečky. Ako rozvíjajúca sa technológia očakávajte, že blockchain bude pokračovať v inovácii herných platforiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map