Decentralizované výmeny, teraz na WordPress: Draper Goren Holm uvádza na trh doplnok

Nedávno postavil Alon Goren WP kryptomena, doplnok WordPress, ktorý umožňuje webom ponúkať svojim používateľom možnosť výmeny tokenov bez nutnosti opustiť web. Keďže doplnok využíva portfóliová spoločnosť Totle’s API, poskytuje používateľom tiež najlepšie možné decentralizované výmenné kurzy.

Teoreticky môže akýkoľvek web so systémom WordPress implementovať tento doplnok za menej ako 30 minút a ponúknuť svojim používateľom možnosť obchodovať s digitálnymi aktívami, čo spoločnosti, ako sú Coinbase a Binance, postavili stovky miliónov na vybudovanie.

Plug-in WP Crypto Exchange =.

Toto uvedenie na trh je mimoriadne pozoruhodné, keď sa vezme do úvahy veľká veľkosť komunity WordPress. WordPress je najpopulárnejší systém na správu obsahu (CMS) 35% webových stránok na internete to pouzivaj. Aby sme to uviedli na pravú mieru, každý z troch webov je zostavený pomocou WordPress. Z webov vytvorených CMS používa 60% z nich WordPress. Mesačne navštívi web zostavený pomocou WordPress zhruba 400 miliónov ľudí.

Alon Goren, spolu s Josef Holm, založil Goren Holm v roku 2018, fintech venture štúdio, ktoré sa primárne zameriava na inkubáciu a urýchlenie počiatočných blockchainových startupov. Spolu s investíciou od miliardára venture kapitalistu Tima Drapera bol tento fond v roku 2019 rebrandovaný ako Draper Goren Holm a odvtedy rozšíril svoju činnosť v oblasti blockchainových investícií.

Draper Goren Holm investoval do spoločností, ako sú:

  • Totle, decentralizovaný burzový agregátor s API, ktoré umožňuje používateľom získať čo najlepšie decentralizované obchodné kurzy.
  • Vertalo, spoločnosť, ktorá pomáha tokenizovať tabuľky stropov spoločnosti a ďalšie aktíva.
  • Peňažný trh DeFi, spoločnosť ponúkajúca úročené účty pre vklady kryptomeny.

Dnes sme sa mali porozprávať s Alonom Gorenom o priemysle kryptomien, jeho blockchainovom venture štúdiu Draper Goren Holm.

Mohli by ste nám poskytnúť dvojminútovú upútavku na váš život? Ako ste sa nakoniec zapojili do priestoru kryptomeny?

Odmalička som techník. Na vysokej škole som pracoval ako pokladník v niekoľkých bankách, potom som získal technickú prácu v jednej z nich, ale rýchlo som dostal ponuku práce na plný úväzok od MySpace, tak som to vzal a školu som dokončil v noci.

Keď som tam bol (a pracoval som neskôr na IMDb / Amazon), jeden z mojich priateľov a ja z MySpace sme sa rozhodli vyskúšať a použiť technológiu sociálnych médií na to, aby som ľuďom pomohol získať peniaze na internete. Pred tým slovom to bol crowdfunding. Postupom času tento priemysel rástol a z väčšej časti sa nasával do krypto priestoru.

Keď som bol v tejto spoločnosti, experimentovali sme s kryptografiou a ťažbou, aby sme zistili, či to bude fungovať pre mikrotransakcie, ale na primetime to bolo wayyyyyyy príliš skoro. Jedným z našich prvých partnerov bol tiež Boostfunder, platforma crowdfunding, ktorú vytvoril Adam Draper a ktorá sa nakoniec stala BoostVC. Začal all-in využívať kryptomeny skoro, a tak sa musel veľa naučiť pri sledovaní, účasti na demo dňoch a stretávaní s mnohými ich spoločnosťami.

Pred niekoľkými rokmi som sa zapojil do celého priestoru, keď som sa pripojil k jednému z mojich predchádzajúcich investorov, aby som založil krypto fond a rebrandoval našu konferenciu crowdfundingu na Crypto Invest Summit (teraz LA Blockchain Summit). Odvtedy som z tohto fondu odišiel a založil som spoločnosť Goren Holm Ventures, ktorú sme minulý rok premenovali na Draper Goren Holm, keď sa našim partnerom stal Tim Draper.

Ako vznikol Draper Goren Holm? Mohli by ste nám niečo povedať o firme?


Draper Goren Holm sa kedysi volal Goren Holm Ventures. V podstate to bolo portfólio začínajúcich blockchainových startupov, ktoré sme s Josefom Holmom zhromažďovali buď poradenstvom, alebo investovaním do spoločností. V tom čase sme nemali žiadnych externých investorov.

Začiatkom minulého roka sme si uvedomili, že to, čo sme postavili, bolo mimoriadne cenné a fungovalo skutočne dobre, takže som sa rozhodol ich rozšíriť získaním peňazí a rozšírením tímu a príležitostí. Počas tohto procesu bol Tim Draper naším druhým investorom a vzal celý zvyšok kola financovania. Súčasťou tejto dohody bolo, že by sme rebrandovali a stali sa rovnocennými partnermi. Teraz robíme mierku! Investujeme a rozširujeme pre-seed blockchainové startupy a produkujeme epické blockchain / krypto udalosti.

Alon Goren, Tim Draper, Josef Holm

Ako by ste definovali príležitosť v kryptomene pre niekoho, kto sa chce zapojiť, či už ako investor alebo ako podnikateľ?

Príležitosti sú bohaté, chaotické a úžasné. Zúčastniť by sa mal KAŽDÝ, ale každý by si mal urobiť čas a pochopiť priestor. V rozvíjajúcich sa a naštartovaných odvetviach existuje veľa rád, podvodníkov a zlých obchodov.

Nechoďte all-in, kým sa v tom nebudete vedieť orientovať. Skamarátte sa s komunitou. Stretnete najchytrejších ľudí na svete a veľa sa naučíte.

Môžete pomôcť dostať čitateľov rýchlejšie na Totle? Prečo ste sa rozhodli pracovať s Totle’s API?

Totle je jednou z našich prvých portfóliových spoločností. Zamilovala som si ich prvý raz, keď som uvidela ich produkt. Bolo to prvýkrát, čo som pri decentralizovanej výmene nepocítil strach.

Vytvorili spôsob smerovania obchodov DEX všade tam, kde v danom obchode získate najvýhodnejšie ceny, a vytvorili rozhranie API, ktoré inžinierom uľahčí integráciu tohto nástroja do svojich produktov. Chcel som, aby to bolo také jednoduché pre ľudí bez technológie, a tak som sa rozhodol ich použiť na vytvorenie doplnku WordPress pre kryptomenu..

Môžete sa dotknúť svojich skúseností s Totle?

Myslím, že som na to väčšinou odpovedal vyššie, ale ich produkt je skvelý. Ak idete priamo na Totle.exchange, môžete vidieť podrobnosti o tom, ako smerujú obchody, aby vám priniesli najlepšie ceny. Podľa môjho názoru je to najlepšie miesto na obchodovanie kryptomeny. Milujem Uniswap, Kyber a všetky ostatné úžasné DEXy, ale to, čo je skutočne epické, je to, že dokážem vymeniť najlepšie ceny vo všetkých z nich na jednom mieste..

Tiež sa mi páči funkcia PAY ich API. Prijmite AKÝKOĽVEK token ERC20 na svojom produkte a nechajte ho ukázať v peňaženke ako token podľa vášho výberu. Super jednoduché, čisté a ako by mala vyzerať budúcnosť peňazí.

Môžete nás sprevádzať procesom začatia vlastnej výmeny od nuly pomocou doplnku? Ako funguje doplnok?

Bolo to vlastne jednoduchšie, ako som si myslel, že to bude. V podstate som sa musel naučiť niektoré základy PHP a bolo to iba o pár úrovní ťažšie ako vyrezanie a vloženie kódu Totle, ale uľahčenie toho veľa, veľa krokov pre priemerného tvorcu obsahu, ktoré nie je technické.

Nechal som to postaviť za deň alebo dva, ale bolo pre mňa dôležité, aby som to prešiel schvaľovacím procesom WordPress.org, aby bol v oficiálnom adresári doplnkov pre ľahkú aktualizáciu a maximálnu expozíciu ľuďom mimo našej bubliny DeFi. V tom čase som to ďalej upravil tak, aby si ktokoľvek mohol vyberať svoje vlastné poplatky a optimalizoval to.

Funguje to šialene jednoducho. Nainštalujete si ho (iba pár kliknutí, pretože je v adresári), potom napíšete [wpdex] kdekoľvek na vašom webe a budete mať výmenu! Vytvoril som návody na wpcryptoexchange.com naučiť ľudí, ako si prispôsobiť doplnok a vyberať poplatky, ak si chcú urobiť predstavu.

Má použitie doplnku rovnaké záväzky ako spustenie skutočnej výmeny?

Nie … v tomto zmysle skutočne nemáte svoju vlastnú burzu … je neväzobná a smeruje obchody k najlepším existujúcim decentralizovaným burzám. Tak by to malo byť.

Privediete zákazníka, existujúce burzy urobia prácu, dostanete poplatok (ak chcete) a používateľ nikdy neopustí váš web a nikdy NIKDY neuloží svoje kryptomeny. Totle je tiež chránený Quantstampom, takže máte istú ochranu pred chybami, atď …

Vytvára doplnok nejaké ďalšie zodpovednosti pre weby, ktoré ho používajú?

Nie, ale myslím si, že každý by mal byť zodpovedný za vzdelávanie verejnosti a opatrnosť.

Ako plánuje holdingová spoločnosť plug-in to speňažiť?

Nie … na to neexistuje holdingová spoločnosť. Je to zdroj otvoreného zdroja a každý, kto ho chce rozšíriť alebo vylepšiť, sa môže obrátiť a pomôcť mi v tom. &# 128578;

Vďaka, Alon!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map