CoinCentral na IOHK Summit 2019

IOHK Summit 2019 odbył się 17 i 18 kwietnia w Miami Beach na Florydzie.

IOHK to firma technologiczna, której celem jest wykorzystanie innowacji peer-to-peer, aby wzmocnić pozycję trzech miliardów ludzi bez dostępu do odpowiednich usług finansowych. Założona w 2015 roku przez Charlesa Hoskinsona i Jeremy’ego Wooda, IOHK sfinansowała i ułatwiła wysoki poziom współpracy między środowiskiem akademickim a biznesem, a przede wszystkim zastosowała blockchain na kilka unikalnych sposobów w swoich projektach. Dziś IOHK to zdecentralizowana firma zatrudniająca ponad 200 pracowników i kontrahentów na całym świecie.

IOHK ma trzy podstawowe produkty:

  1. Cardano – namiot marki IOHK. Cardano to platforma blockchain oparta na recenzowanych badaniach.
  2. Dedal – a w pełni funkcjonalny klient portfela dla posiadaczy ada do przechowywania swoich tokenów.
  3. Ouroboros: algorytm kryptograficzny, który zasila Cardano.

Celem IOHK Summit było promowanie zaangażowania społeczności, nawiązywanie kontaktów i połączenie ponad 200 zdecentralizowanych pracowników IOHK pod jednym dachem w pięknej i słonecznej Miami Beach.

W wydarzeniu wzięli udział prelegenci z różnych części branży, w tym CEO i współzałożyciel IOHK Charles Hoskinson, starszy menedżer produktu w Cardano, dyrektor afrykańskich operacji IOHK John O’Connor, prezes Fundacji Cardano Nathan Kaiser oraz założyciel i dyrektor generalny Wolfram Research Stephen Wolfram.

IOHK zwrócił również uwagę na wydanie Cardano w wersji rozwojowej Shelley. Nazwany na cześć Percy’ego Bysshe Shelleya, romantycznego poety i autora Ozymandias, Faza rozwoju Shelley ma na celu przekazanie wiadomości, że budując imperium, twórcy muszą pamiętać o pozostawieniu dobrego dziedzictwa. Wiadomo, że jest to „faza decentralizacji” Cardano.

Jeśli przegapiłeś wydarzenie, możesz obejrzeć transmisje na żywo z całego dnia 1 i 2:

Dzień 1:

Dzień 2:

Jon Woodard, dyrektor generalny Wolfram Blockchain Labs (WBL), badał potencjalne obszary współpracy z IOHK. „Zainspirował mnie IOHK Summit – Charles Hoskinson, Jeremy Wood i ich zespół koncentrują się na dostarczaniu opartych na badaniach rozwiązań do budowy Cardano DLT i pomaganiu tym rozwiązaniom w rozwoju świata” – komentuje Jon. „Ich praca wyraźnie kontrastuje z firmami, które mówią o innowacjach jako niemal o rodzaju konkurencyjnej gry o sumie zerowej”.

Zadzwonił Eddie Garcia, dyrektor generalny firmy dApp na Cardano Gig, większość wydarzenia spędził na spotkaniach z członkami społeczności IOHK i Cardano. „To nie była Twoja przeciętna konferencja kryptograficzna czy wydarzenie Blockchain, na którym wszyscy mówili o cenie kryptowalut – tak naprawdę chodziło o naukę i technologię, a konkretnie o rozwój Cardano” – zauważa Eddie. „Tworząc aplikację dApp na Cardano, było naprawdę fajnie spotkać kluczowych graczy tej społeczności osobiście i podzielić się pomysłami”.

David Seimer, dyrektor generalny i współzałożyciel Wave Financial, oczekuje od Cardano pomocy w wyznaczaniu standardów odpowiedzialnego ekosystemu cyfrowego. „Szczyt był pięknym miejscem, w którym można było dzielić się pomysłami z innymi liderami i zagłębić się w mapę drogową Cardano. Cieszymy się, że możemy zobaczyć kolejną falę produktów finansowych, które udostępnią ADA ”- mówi David. „Cardano jest pierwszym blockchainem, który zapewnia odpowiednie zasoby i technologię w celu zapewnienia zgodności z przepisami, prywatności i bezpieczeństwa inwestorów. Uważamy, że w sektorze naznaczonym bardzo widocznymi naruszeniami zaufania publicznego Cardano może pomóc odwrócić często zasłużony obraz nieodpowiedzialności ”.


Podsumowanie:

IOHK Summit 2019 zakończyło się występem Creedence Clearwater Revisited i Steve Miller Band, dwóch fenomenalnych zespołów, jeśli sam muszę to powiedzieć.

Zamknięcie imprezy było echem wspólnych sentymentów, które zebrałem w ciągu dwóch dni:

  • Otwartość i dostępność – dla wielu było to pierwsze spotkanie zespołów IOHK i Cardano oraz kluczowych graczy, dziesiątki zwykle bezimiennych i bezimiennych mózgów stojących za dopracowanymi produktami, które znamy, w centrum uwagi, aby zademonstrować, nad czym pracują na. Nawet podczas wydarzenia zamykającego Charles Hoskinson, były dyrektor generalny Ethereum i założyciel IOHK na Lista Forbes Crypto Rich z szacowaną wartością netto 500 – 600 milionów dolarów podskakiwał, aby upewnić się, że wszyscy dobrze się bawią.
  • Skupienie się na klasykach – Sam jako maniak muzyki staram się zrozumieć psychologię tego, co niektóre projekty wniosłyby do swoich wydarzeń. Creedence Clearwater Revisited i Steve Miller Band to old school cool, co jest zgodne z wizją IOHK, aby stworzyć coś, co przetrwa próbę czasu.

Ogólnie rzecz biorąc, wspaniale jest widzieć firmy takie jak IOHK organizujące wydarzenia, które łączą ich zespoły i chętnych programistów w ekosystem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map