Cloud Seven Stars Cloud získal kontrakt v hodnote 24 miliárd dolárov na modernizáciu čínskej autobusovej flotily

Tento štvrťrok vychádza z Číny veľký vývoj blockchainu, pretože blockchainová spoločnosť Seven Stars Cloud Group zabezpečila hlavný kontrakt na získanie finančných prostriedkov so spoločnosťou National Transportation Capacity Co. Ltd. (NTS). NTS je najväčší poskytovateľ elektrických vozidiel v krajine.

Čínski úradníci sa usilujú o modernizáciu všetkých svojich verejných autobusov na elektrické vozidlá v priebehu nasledujúcich troch rokov. Cloudová skupina Seven Stars získava na splnenie tejto úlohy investičný kapitál v celkovej hodnote 24 miliárd dolárov.

Správy o strategickom partnerstve sa prvýkrát objavili v auguste tlačová správa. Tlačová správa odhalila mnoho základných aspektov exkluzívnej dohody. Podľa tohto vydania bude Seven Stars Cloud Group vydávať produkty na leasingové financovanie priamo prostredníctvom blockchainovej siete spoločnosti. Spoločnosť využíva blockchainový protokol vyhovujúci predpisom, čo je ideálne riešenie pre takúto úlohu.

Spočiatku bude spoločnosť Seven Stars Cloud Group ponúkať tieto produkty na čínskom trhu. Vývojári vyhlásili, že v nasledujúcich mesiacoch rozšíria svoje produkty tak, aby zahŕňali aj globálne publikum. Vývojári platformy dúfajú, že v budúcnosti pokryjú produkty s pevným príjmom aj digitalizáciu aktív.

Čínski úradníci budú musieť získať investičný kapitál v odhadovanej hodnote 145 miliárd dolárov, aby dosiahli svoj cieľ plne elektrického systému verejnej autobusovej dopravy. Tento krok by pomohol Číne znížiť závislosť od zahraničnej ropy a znížiť škodlivé emisie v krajine. Obidve hnutia predstavujú zásadný pokrok v rozvoji Číny.

Cloudová skupina Seven Stars

Spoločnosť Seven Stars Cloud Group získa predajom produktov s pevným príjmom na čínsky trh investičný kapitál v hodnote približne 8,75 miliárd dolárov. Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Bruno Wu vo verejnom vyhlásení označil túto dohodu za prelomovú.

Čínska stanica elektrického autobusu cez Caixinglobal

Čínska stanica elektrického autobusu cez Caixinglobal

V ďalšom rozhovore pán WU vysvetlil, že zmluva je jednou z najväčších svojho druhu. Málokedy sa stretnete s takým rozsiahlym kontraktom krytým aktívami, keď diskutujete o blockchainových firmách. Dohoda predstavuje výhody prenesenia finančných produktov založených na aktívach do digitálnej éry. Kombinácia regulovanej finančnej infraštruktúry, produktov krytých aktívami a pokročilého riadenia rizika AI by sa mohla ukázať ako dokonalý príklad pre budúcu rozsiahlu integráciu blockchainu..

Čínska spoločnosť Seven Stars Cloud Group obchoduje na NASDAQ pod symbolom SSC a patrí medzi rastúci počet blockchainových platforiem, ktoré sú v súlade s SEC. Seven Stars poskytuje spoločnostiam prístup k protokolom AI, digitálnym finančným systémom a platformám založeným na blockchaine.

NTS

NTS vlastní a prevádzkuje najväčšiu flotilu elektrických autobusov na svete. Spoločnosť si dokázala túto pozíciu zabezpečiť kombináciou faktorov.

Politické stimuly zohrávali významnú úlohu pri umožňovaní bezprecedentného rastu firmy. Elektrické autobusy môžu stáť až štyrikrát viac ako tradičné vozidlá na naftový pohon. Ale, NTS prijaté početné vládne granty, ktoré pomôžu vyrovnať náklady na modernizáciu.

Spoločnosť NTS navyše zaviedla priekopnícky program lízingu, ktorý čínskym mestám umožnil získať autobusy po zložení relatívne malej zálohy. Mestá vo väčšine prípadov nakupovali autobusy za približne 90 000 až 120 000 dolárov na vozidlo. Tieto znížené náklady umožnili obciam viazaným na hotovosť vylepšiť svoju verejnú dopravu za oveľa lacnejšie ako predchádzajúce odhady.

Spoločnosť NTS ponúka doživotnú záruku na všetky batérie svojich autobusov – jeden z najdrahších komponentov elektrických vozidiel. Autobusy NTS využívajú špeciálne vyrobené batérie, ktoré umožňujú autokarom vydržať celý deň prevádzky bez dobíjania.

Prezident spoločnosti National Transportation Capacity Co Ltd Jihong Huang uviedol, že jeho firma je „potešená“, že uzavrela túto dohodu. Vysvetlil, že dohoda bola historická z dôvodu požadovanej veľkosti digitalizácie pevného príjmu. Využitie technológie blockchain umožní spoločnosti upgradovať ich tradičný systém financovania lízingu a zároveň znížiť celkové náklady na platformu.

Znečistenie ovzdušia v Číne

Čína sa za posledné desaťročie potýkala s rastúcimi obavami zo znečistenia ovzdušia. Podľa čínskeho ministerstva zdravotníctva je rakovina hlavnou príčinou smrti v krajine. Rovnaká správa ukázala, že státisíce ľudí ročne zomrú na choroby súvisiace so znečistením ovzdušia. Správa tiež zdôraznila skutočnosť, že 500 miliónov čínskych občanov nemá prístup k čistému vzduchu.

Zatiaľ čo väčšina hláseného znečistenia ovzdušia pochádza z čínskeho využívania uhlia, ktoré je väčšie ako zo všetkých ostatných krajín dohromady, veľké percento znečisťujúcich látok pochádza z čínskych ciest. Tieto štatistiky prinútili čínskych úradníkov rýchlo zvážiť prechod k elektrickým vozidlám.

Podľa nedávnej správy zverejnenej mestom Šen-čen je v prevádzke už viac elektrických autobusov ako v ktoromkoľvek väčšom americkom meste CleanTechnica. Podľa mestskej dopravnej komisie Shenzhen len za posledný rok prestavil 16 359 autobusov na elektrické vozidlá. Navyše 63 percent taxíkov v krajine jazdí na elektrinu.

Prijatie elektrického autobusu Shenzen cez ČÍRU WRI

Prijatie elektrického autobusu v Shenzhene cez ČÍRU WRI

Rozsah tejto dohody podľa pána Huanga určite umiestni digitálne ponuky kryté aktívami pevne na mapu. Spoločnosť sa pri splnení požadovaných úloh bude spoliehať na umožnenie výroby digitálnych aktív a ekosystémov založených na službách spoločnosti Seven Stars Cloud Group.

Svet ide elektrický

Čína nie je sama v snahe o elektrické vozidlo. Dnes sa veľa krajín obracia na elektrické vozidlá, aby pomohli znížiť škodlivé znečistenie ovzdušia vo svojich regiónoch. Nedávna správa vydané agentúrou Reuters ukazuje, že USA, Nemecko, Taiwan, Izrael, Austrália, Belfast a Veľká Británia majú zavedené iniciatívy v oblasti elektromobilov.

Čína sa pripravuje na budúcnosť

Čínski úradníci sa týmto najnovším manévrom pozerajú na energetickú nezávislosť. Krajina naďalej zažíva rast vo všetkých hospodárskych odvetviach a prechodom na elektrické vozidlá sa Čína ujíma vedenia na tomto stále rastúcom trhu. Vzhľadom na to, že Čína je najväčším automobilovým trhom na svete, vykonané zmeny tu nevyhnutne vyvolajú efekt zvlnenia v celom automobilovom priemysle..

Kombinácia technológie blockchain, AI a elektrických vozidiel sa javí ako zápas vyrobený v nebi. Bude zaujímavé sledovať, ako tento vývoj formuje globálne trhy s ropou a ako výrobcovia automobilov prispôsobujú svoju stratégiu tak, aby vyhovovala tejto novej stratégii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map