Blockchain a jeho prevzatie odvetvím videa. Feat. Leonardo Render

Z množstva rôznych priemyselných odvetví má blockchainová technológia potenciál významne ovplyvniť, svet grafického vykreslenia je priamo v popredí.

Ak ste niekedy absolvovali kurz úpravy videa alebo ste sa začali venovať výrobe videa, pocítili ste ťažkosti spojené so súčasnými technologickými obmedzeniami vykresľovania videa. Ak je to vaše prvé vystavenie sa svetu vykresľovania, predstavte si, že musíte čakať kdekoľvek medzi 30 sekundami a viac ako 10 minútami, kým sa každá úprava uloží do vášho projektu. Projekt, ktorý môže trvať hodinu, môže nakoniec trvať 3 až 4, pričom väčšinu času budete musieť stráviť otáčaním palcov pohľadom na načítanie farebného kolieska.

Vykresľovanie videa v súčasnosti zaberá značné množstvo výpočtového výkonu a môže byť pomerne drahé.

Pretože sa ďalšie videotechnológie ako CGI, 3D, VR / AR atď. Neustále vyvíjajú smerom k vyššej kvalite, technológie vykresľovania videa výrazne zaostávali..

Blockchain a jeho rôzne aplikácie poskytujú schopnosť celkového faceliftu vykresľovania videa. Či už je to uľahčením prístupu k lacnejšiemu výpočtovému výkonu a vytvorením jeho trhu, cieľom projektov ako Leonardo Render je poskytnúť používateľom rýchlejší a nákladovo efektívnejší zážitok z vykresľovania videa..

Dostali sme príležitosť vybrať si mozog tímu Leonardo Render. Užite si to!

Čo presne znamená grafické vykreslenie v prospech každého, kto tento výraz nepozná? Kde sa používa a akými spoločnosťami alebo ľuďmi?

Grafické vykreslenie je konečnou fázou procesu vytvárania počítačom generovaných snímok (CGI). Je to proces, ktorý transformuje digitálny drôtový model na fotorealistický obraz. Rendering využíva neuveriteľne široká škála priemyselných odvetví vrátane filmového a zábavného priemyslu, architektúry a nehnuteľností, produktového dizajnu a výroby. Ktokoľvek, kto vo svojej práci používa CGI, používa rendering.

Akým výzvam dnes čelia tí v priemysle grafického vykresľovania? Ako sa Leonardo Render postaví k týmto výzvam a aký rozdiel to urobí pre tých, ktorí pracujú v tomto priemysle?

Grafické vykreslenie je tradične mimoriadne pomalý, ťažkopádny a nákladný proces. Leonardo výrazne zvyšuje rýchlosť procesu vykresľovania tým, že získava výpočtový výkon z cloudu z fariem GPU. Vďaka prístupu k tejto sile prostredníctvom cloudu budú môcť zákazníci služieb vykreslenia mnohonásobne zvýšiť rýchlosť svojho pracovného toku za prijateľnú cenu.

Leonardo Render

Ako budú môcť kreatívci, ktorí už pracujú v CGI, použiť Leonardo Render? Aký nový softvér alebo know-how sa od nich bude vyžadovať?

Leonardo poskytuje ľahko použiteľný a bezplatne stiahnuteľný virtualizačný softvér GPU. Tento softvér umožňuje kreatívam získať prístup k výpočtovému výkonu siete GPU spoločnosti Leonardo a dokončiť ich vykreslenie za zlomok času, ktorý by trval použitie interných GPU ich počítačov..


Už máte existujúce partnerstvo so spoločnosťou GigaWatt – môžete nám povedať niečo viac o tom, ako sa to vyvíjalo a ako to funguje?

Značka GigaWatt má vysoký stupeň viditeľnosti v superpočítačovom svete a pre Leonardo predstavila prirodzené zosúladenie. Aj keď je Leonardo v procese pripájania ďalších fariem GPU, 23 000 zariadení GPU spoločnosti GigaWatt v súčasnosti poskytuje chrbticu infraštruktúry siete Leonardo.

Aké sú požiadavky a príležitosti pre jednotlivých baníkov, ktorí sa chcú zapojiť?

Od baníkov sa vyžaduje, aby vložili žetóny LEOS, aby sa pripojili k sieti Leonardo a používali minimálne 50 GPU.

Leonardo Render má tím s rôznorodým zázemím. Napríklad generálny riaditeľ Marco Iodice predtým získal niekoľko ocenení za kreatívnu zvukovú produkciu v projekte s názvom „Life Saving Dot“, ktorý pomáha ženám na indickom vidieku. Povedzte nám viac o základnom tíme a o tom, ako sa spojili okolo myšlienky Leonarda Rendera.

Hlavný tím Leonarda predvádza širokú škálu súborov tvorivých schopností. Marco je skúsený dizajnér s mnohými oceneniami od renomovaných organizácií vrátane filmového festivalu v Cannes a Adrien Song je tiež dizajnér na vysokej úrovni s dlhoročnými úspechmi v tejto oblasti..

CTO spoločnosti, Marin Gucki, pracuje na virtualizačnom softvéri GPU štyri roky a je duchovným dieťaťom v pozadí schopností spoločnosti, Delon de Metz prináša silné zázemie v obchodnej stratégii a rozvoji a Taylor Milova je projektovým manažérom esa.

Aké sú najbližšie míľniky Leonardo Render pre vstup do ICO a ďalej?

Okrem ICO je Leonardo v procese optimalizácie svojho softvéru, rozširovania svojej siete fariem GPU a posilňovania svojej partnerskej siete. Cieľom programu Leonardo je vydať úplnú verejnú verziu svojho softvéru do konca leta a zahájiť pád najrýchlejšou renderovacou platformou, akú kedy svet videl.

Leonardo Render

Ďakujem!

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o Leonardovi Renderovi, pozrite si ich webovú stránku a biely papier.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map