7 z najlepších vecí, ktoré si môžete kúpiť za bitcoiny

Keď Satoshi v roku 2008 odhalil svoj neslávne známy dokument, neočakával, že bitcoin získa meno digitálne zlato. Je to preto, že bitcoin nikdy nemal byť investičným nástrojom, ale rovnocennou verziou elektronickej hotovosti. Malo to byť rozposielanie peňazí medzi dvoma stranami do celého sveta bez zásahu finančného orgánu.

Veci sa mali kupovať za bitcoin a predávať v bitcoinoch. Nebolo predurčené skončiť v rukách investorov s novou tvárou, ktorí si ukladajú svoje mince. Existuje niekoľko poradcov, ktorí by vám povedali, aby ste utratili svoju skrýšu práve teraz. Ak sa však chcete zamerať na tento trend a skutočne ho používať ako menu, tu je sedem najlepších vecí, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz..

1. Plavba okolo sveta

Za predpokladu, že máte vo svojej virtuálnej peňaženke dostatok bitcoinov, môžete ich minúť na plavbu okolo sveta. A pravdepodobne ste to doteraz zarobili po roku kryptomeny s horskou dráhou. Máte chuť na luxusný výlet na Bahamy alebo na kultúrnu opravu v Európe? Môžete to všetko prekonať Expedia. Môžete tiež platiť za hotely, kupovať lety a akékoľvek ďalšie ich služby v dennom kurze.

Spoločnosť Expedia sa spojila s Coinbase, aby uľahčila platby v bitcoinoch a konverzia dolára na bitcoin je čo najpresnejšia. Vaša cenová ponuka je platná najviac 10 minút, potom budete musieť požiadať o novú.

Napriek tomu, že bitcoinové transakcie sú nezvratné, mali by ste činiť pokánie aj po tom, čo utratíte, môžete stále požadovať vrátenie peňazí, ale digitálne prostriedky nezískate späť. Ak teda hodnota po zakúpení prudko stúpne, budete ju musieť nasávať v šampanskom kokteile na otvorenom oceáne.

2. Apartmán v Dubaji

byt v dubaji

Možno ste videli titulky začiatkom tohto roka. V kryptokomunite sa vlnil nával vzrušenia, keď mladí investori uvažovali o možnostiach. Nákup kúska neba v realite v najluxusnejšom meste na svete. Aston Plaza & Rezidencie predané 50 bytov vo februári v bitcoinoch, ale zvyšok je k dispozícii iba vo fiate.

Ak stále chcete dostať do rúk nejaké nehnuteľnosti pomocou bitcoinu, v skutočnosti to nie je len prechodný výstrelok, a to napriek volatilite. Prvá kryptomena na svete si v realitnom priemysle stále získava ťažisko, uvádza sa v novej správe od spoločnosti Najprv akcia Re / Max ohlasovanie bitcoinov ako ideálne riešenie pre trh nehnuteľností.

V skutočnosti je okrem bohatých majetkových magnátov s hlbokými vreckami v Spojených arabských emirátoch na realtor.com doteraz uvedených asi 37 domov predajcami, ktorí akceptujú platbu bitcoinom. Patrí sem malý dom v Kansase a havajské sídlo v hodnote niekoľkých miliónov dolárov.

3. Politický škandál

Ak sa vám páči myšlienka odhaliť korupciu alebo vidieť bohatých a mocných krútiacich sa ľudí, môžete venovať svoje bitcoiny Wikileaks. Čítajte ďalej Hillaryiny e-maily, informujte sa o špionážnych objednávkach počas francúzskych volieb alebo jednoducho podporujte sledovanie Ruska – vaše bitcoiny a satoshi vám môžu pomôcť.

Napriek dosť tajomnej povahe svojho zakladateľa je Wikileaks registrovaná nezisková organizácia a ako taká môžete bitcoiny venovať ako vecný dar. To znamená, že môžete pomôcť financovať tohto kontroverzného križiaka pravdy – a odpísať ho tiež na daňové účely.

4. Vysokoškolské vzdelávanie

Cumbria University vo Veľkej Británii sa stala prvou verejnou univerzitou na svete, ktorá v roku 2014 akceptovala bitcoiny ako platbu školného – a kto uviedol, že Briti sú odolní voči zmenám? Možno neboli nadšení z eura, ale Spojené kráľovstvo je prekvapivo priateľské k bitcoinom.

Takže ak naozaj chcete minúť svoje ťažko zarobené bitcoiny na ďalšie vzdelávanie, existuje niekoľko ďalších akademických inštitúcií na celom svete, ktoré vám to umožňujú. Na zozname je mexická Universidad de las Américas v Pueble a švajčiarska Univerzita aplikovaných vied a umení v Luzerne..

5. Sushi

Sushi

Bitcoin môže byť ako spôsob platby za predmety dennej potreby čoraz menší, ale stále si môžete kúpiť tvoje sushi s ním na niekoľkých miestach po celom svete. Samozrejme, nemáte k tomu nijaký stimul, okrem toho, že ukážete svojim priateľom, aký ste prvý adoptívny človek.

A zatiaľ čo bitcoin bol takmer ako mena vyhlásený za mŕtvy 300-krát, ak je to naozaj tak, môžete tiež zarobiť svoje satoshi na sashimi.

6. Bomby do kúpeľa a bublinkové tyče

Ak si chcete ľahnúť a oddýchnuť si vo vani plnej bubliniek, môžete na to použiť svoje bitcoiny. Výrobca bombičiek do kúpeľa, bublinkových tyčí a všetkého vynikajúceho, Svieža kozmetika, prijíma bitcoiny ako platbu za svoje produkty.

Finančný manažér Mike West minulý rok na svojom webe vyhlásil: „Prijímanie bitcoinov je pre Lush veľmi vzrušujúce. V prípade bitcoinu budú zákazníci z celého sveta platiť za naše produkty rovnako, bez volatilných výkyvov mien a vysokých bankových poplatkov. “ Je zrejmé, že v tom čase držal guľku na kúpanie, a nie krištáľovú.

7. Diamantový prsteň

Od digitálneho zlata po skutočné zlato, ak ste skutočne závislí na tom, že budete žiť na vysokej úrovni, môžete ísť tiež naplno a zaobstarať sebe alebo svojmu partnerovi diamantový prsteň. REEDS klenotníci s radosťou prijíma vaše bitcoiny ako platobné šperky a hodinky, buď online, alebo v ktoromkoľvek z ich viac ako 65 obchodov v Spojených štátoch..

Blaženosť kúpená za bitcoiny

Hovoria, že peniaze si nemôžu kúpiť šťastie, ale bitcoin možno áno. Od luxusného cestovania po ponorenie do vane si za bitcoin môžete stále kúpiť pomerne veľa vecí. Rovnako ako v prípade každého iného článku, ktorý ste si na túto tému prečítali, mali by ste najskôr správne zhodnotiť riziká.

Nákup položiek s vysokou cenou v nestabilnej digitálnej mene nie je bez rizík. Takže aj keď dúfate, že nakoniec nestanete mimo nehnuteľnosti bez kľúčov alebo hotovosti, je nepravdepodobné, že vám banka v dohľadnej dobe dá hypotéku v bitcoinoch..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map