3 najlepšie možnosti ťažobného fondu na výrobu éteru

[Poznámka redaktora: Tento článok bol aktualizovaný 6.29.2018, aby odrážal aktualizované štatistiky pre každý ťažobný fond a ďalšie informácie pre ťažobný fond Nanopool Ethereum.]

Výber najlepšieho ťažobného fondu pre éter

Počuli ste teda, že ťažba etherea môže byť výnosným podnikaním a možno ste si kúpili ťažobnú súpravu.

Ďalším krokom by malo byť pripojenie sa k banskej banke využívajúcej ethereum.

Banské bazény sú jednoducho skupiny baníkov, ktorí spolupracujú na ťažbe etherea. Pripojenie sa k združeniu pomáha znižovať volatilitu vašich platieb poskytovaním menších a častejších platieb namiesto jednorazovej sumy, ktorú dostanete, až keď bude blok vyriešený..

Pri výbere ťažobného fondu je dôležité pripojiť sa k fondu s nízkymi poplatkami, ktorý prináša spoľahlivé výnosy. Pri rozhodovaní, ktoré je pre vás najvýhodnejšie, by ste mali vziať do úvahy aj umiestnenie servera v bazéne. Čím bližšie je vaša ťažobná súprava k serveru, tým efektívnejšie môže ťažiť.

V tomto článku zdôrazňujeme tri najlepšie bazény na ťažbu éteru, aby ste sa mohli s istotou rozhodnúť, ku ktorému sa pripojíte:

Distribúcia bazénu ťažby éteru

Distribúcia ťažobného fondu éteru prostredníctvom EtherChain

Ethpool / Ethermine

Ethpool a Étermín sú prevádzkované z dvoch rôznych webových stránok, ale prispievajú k rovnakej skupine. Táto skupina predstavuje ~ 26,8% energie s hash rýchlosťou siete najväčší v sieti Ethereum. Ethermine má v súčasnosti viac ako 125 000 ťažiarov využívajúcich bazénový softvér, zatiaľ čo Ethpool má necelých 1 100.

Ethpool aj Ethermine účtujú a 1% poplatok za každú odmenu ktorý dostanete – jeden z najnižších poplatkov zo skúmaných združení.

Štatistika étermínu


Štatistika étermínu (29. 6. 18)

Ethermine vám umožňuje nastaviť minimálnu hranicu platby potrebnú na získanie vašich odmien. Ak chcete dostávať platby zriedka, môžete nastaviť hranicu na maximum 10 ETH. Ak chcete dostávať platby častejšie, nastavte minimálnu hranicu na 0,05 ETH.

Nanopool

Nanopool je tretí najväčší banský fond na výrobu éteru s ~14,4% z hodnoty hash siete a viac 80,000 baníkov. Poplatok za spoločný bazén je tiež nižší ako väčšina konkurentov s 1%.

Predvolená minimálna výplatná hranica pomocou Nanopoolu je 0,2 ETH, ale vo svojich nastaveniach môžete znížiť a zvýšiť minimum. Rozhranie je jednoduché a ľahko použiteľné, ak ešte len začínate.

Platforma má tiež rozsiahlu Pomoc a FAQ, ktoré vám pomôžu začať. Prevedie vás, ako nastaviť baníka, nakonfigurovať nastavenia bazéna a prepojiť vás s príslušnými ťažobnými klientmi.

Okrem toho vás sekcia pomoci tiež informuje o tom, ktorý typ hardvéru je najvhodnejší na ťažbu éteru. Spoločnosť Nanopool odporúča používať ovládač AMD GPU 15.12. Vy môcť moje s CPU, ale tvojich odmien bude len zopár a bude to ďaleko, takže to za tú námahu nestojí.

Domovská stránka Nanopool

Domovská stránka Nanopool

Nanopool podporuje aj ťažbu pre Ethereum Classic, Siacoin, ZCash, Monero, Pascal a Electroneum.

Niektorí baníci uviedli, že ich hashová rýchlosť prostredníctvom Nanopoolu je podstatne nižšia (niekedy až 10% rozdiel) ako ťažba v iných bazénoch alebo samostatne. Tím Nanopool sa tomu venuje vo svojich Sekcia FAQ. Existujú dva hlavné dôvody týchto rozdielov:

  1. Hashrate, ktoré Nanopool zobrazuje, kolíše, pretože vychádza z počtu odoslaných akcií. Namiesto toho by ste mali skontrolovať, aký je priemer za 24 hodín.
  2. Ak váš hashrate klesne na nulu, mohlo to byť spôsobené poškodenými súbormi DAG na vašom minere. Ak je to tak, zastavte baníka, odstráňte súbory DAG a reštartujte.

Celkovo sa zdá, že komunita tomuto fondu dôveruje a páči sa mu.

Trpaslík

Kedysi jednotka na trhu, Trpaslík je teraz menšia s iba ~ 2,4% hašovacej rýchlosti siete Ethereum. Rovnako ako Ethpool / Ethermine a Nanopool, aj Dwarfpool účtuje a 1% poplatok za blokové odmeny.

Zostatok na vašom účte musí pred výplatou dosiahnuť 1,01 éteru a výplata fondu 6-krát denne. Ak neťažíte pomocou výkonnej ťažobnej plošiny alebo nepoužívate viac ťažiarov, možno budete chcieť pripojiť sa k bazénu s nižším minimom výplat..

Dwarfpool podporuje aj ťažbu ďalších mincí, ako napríklad Monero, Zcash, Expanse a Groestlcoin.

Záver

Skutočne sa nemôžete pokaziť, keď sa pripojíte k niektorému z najlepších ťažobných bazénov. Väčšina z tých najväčších je pomerne spoľahlivá a má podobnú štruktúru poplatkov. Nakoniec je dôležité zvoliť ten, ktorý vám vyhovuje najviac.

Keď začnete nepretržite dosahovať zisk, budete musieť nájsť najlepší spôsob predaja éteru, ktoré ste vyťažili.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map