Stojí token Huobi (HT) za to? Hĺbkový sprievodca

Aká je dohoda s tokenom Huobi (HT)?

Huobi, tretia najväčšia burza kryptomien na svete, nedávno oznámila a uviedla na trh novú menu. Token Huobi (HT) odmeňuje výmenu používateľov za ich vernosť zníženými poplatkami za transakcie a zároveň nesie svoju vlastnú hodnotu v obchodovateľných pároch oproti populárnym menám. Dúfalo, že prinesie väčšiu hodnotu miliónom používateľov Huobi, ktorí sa väčšinou nachádzajú v ázijských krajinách.

Spustenie tokenu Huobi nasleduje v šľapajách ďalších tokenov na budovanie vernosti, ktoré spustili ďalšie burzy. Prvým a najúspešnejším z týchto tokenov bola Binance Coin (BNB). Vytvorenie BNB zabezpečilo Binance miesto ako popredná svetová burza. Ponúkal zľavnené poplatky za obchodovanie výmenou za vernosť zákazníkov, pričom primárne fungoval ako systém vernostných odmien. S rastom dopytu po Binance Coin však rástla aj jeho cena. Binance je stále najväčšou burzou na svete a token BNB pevne sedí v prvej dvadsiatke kryptomien.

Keďže Huobi je treťou najväčšou kryptoburzou, tvorcovia tokenu Huobi dúfajú v podobnú úroveň úspechu. Na dosiahnutie tejto úrovne pridali do ponuky Huobi Token ďalšie výhody nad rámec plánu stanoveného BNB. Distribúciu tokenov navyše štruktúrovali trochu inak. V tomto článku sa pozrieme na všetky tieto výhody, podrobnosti a ďalšie informácie, aby sme vytvorili komplexného sprievodcu po tokene Huobi.

Pozadie tokenu Huobi

Huobi oficiálne oznámila svoje zámery uviesť nový token na trh 22. januára 2018. V priebehu 15 dní by spoločnosť Huobi distribuovala 300 miliónov HT (60% z celkovej ponuky) svojim profesionálnym používateľom, ktorí si zakúpili zľavnený balík služieb. Každé ráno bude k dispozícii nová várka HT, a to podľa zásady „kto prv príde, je skôr vybavený“. Spoločnosť Huobi vyhlásila túto schému distribúcie tokenov za „nie ICO“ kvôli povahe ponuky. Používatelia kupujú konkrétny balík služieb, ktorého súčasťou je HT, ktorý poskytuje zľavu z poplatkov za obchodovanie.

Burza spustila token Huobi ako súčasť celkovej stratégie obnovenia svojej užívateľskej základne po sprísnení predpisov v Číne, ktoré prísne obmedzili obchodovanie s kryptomenami. V rozhovor s CoinDesk, Leon Li, zakladateľ spoločnosti Huobi, odhalil, že zmeny čínskych pravidiel zdecimovali objem obchodov na Huobi o 95% medzi 15. septembrom a 1. novembrom 2017. Zatiaľ čo sa obchodovanie postupne obnovovalo, vedúci tím považoval token Huobi za príležitosť na zvýšenie zapojenia zákazníkov, najmä s ich prémiovými produktovými ponukami.

Uvedenie tokenu Huobi na trh sa tiež tesne zhodovalo s oznámením plánov spoločnosti Huobi na spustenie indexového fondu pre trh s kryptomenami. Dohromady tieto iniciatívy stanovili nový smer výmeny a demonštrovali používateľom a divákom, že Huobi je na ceste návratu. To bolo rozhodujúce pre globálne vnímanie spoločnosti Huobi, pretože americkí investori sa nemôžu legálne zúčastňovať na burze, ale pozorne sledujú fungovanie tretej najväčšej globálnej burzy a jej vplyv na trh..

Výhody tokenu Huobi

Token Huobi ponúka používateľom niekoľko výhod. Mnoho z týchto výhod je známych z iných tokenov pochádzajúcich z výmeny, napríklad BNB. Iné sú však pre HT jedinečné a sú určené na zvýšenie likvidity, dopytu a nakoniec ceny.

ht výhody

Oficiálne marketingové materiály o výhodách tokenu Huobi

Vďaka týmto výhodám sa HT zdá byť na papieri veľmi veľa a cenová história spoločnosti HT tento argument potvrdzuje. Od uvedenia na trh začiatkom tohto roka sa hodnota už zdvojnásobila.

1. Zľava na transakčný poplatok


Používatelia môžu pomocou HT nakupovať na burze Huobi rôzne úrovne VIP stavu. VIP status funguje na základe predplatného, ​​pričom používatelia platia mesačne. Najvyššia z týchto úrovní poskytuje zľavu 50% z transakčných poplatkov. Táto úroveň zľavy je podobná systému zliav spoločnosti Binance. Na rozdiel od Binance však neexistuje žiadny časový limit, kedy vyprší stav VIP. Pokiaľ budete pokračovať v mesačnom VIP odbere, môžete si 50 rokov udržiavať zľavu 50%.

zľava na token huobi vip

VIP zľavy a mesačné poplatky za predplatné na serveri Huobi Pro

Zľava môže byť pre maloobchodníkov cenná. Dôležitejšie však je, že to má obrovské dôsledky pre veľryby a vysokofrekvenčných obchodníkov, kde 50% zníženie poplatkov za transakcie predstavuje obrovský rozdiel v konečnom dôsledku. Očakávajte, že veľryby zvýšia dopyt po Huobi Token, aby si kúpili a udržali VIP stav na burze.

2. Spätné odkúpenie likvidity

Spoločnosť Huobi čas od času použije príjmy z transakčných poplatkov na spätný nákup tokov Huobi. Cieľ sezónneho spätného odkúpenia je dvojaký. Po prvé, podporuje likviditu pri obchodovaní a cene HT a odrádza od hromadenia tokenov. Po druhé, spätným odkúpením sa fond Huobi na ochranu používateľov doplní o HT. Spoločnosť Huobi spravuje ochranný fond na ochranu pred manipulatívnym alebo podvodným obchodným správaním a na kompenzáciu strát v prípade núdze.

3. Včasný prístup & Diania

Včasný prístup je trochu hmlistou výhodou, ale mohol by sa ukázať ako mimoriadne cenný. V rámci služby predplatného VIP môžu používatelia získať skorý prístup k aktívam, ktoré budú obchodované na Huobi alebo na zvláštnych udalostiach. V niektorých ohľadoch sa schéma prístupu VIP cíti ako scenár platenia za hranie a je z etického hľadiska otázna. Je však ťažké presne povedať, aké výhody VIP predplatitelia doteraz dostali, pretože tieto udalosti a prednostný prístup sú súkromné. O tom, či je to povrchné alebo nad doskou, sa ešte vedie debata.

4. Obchodovateľné proti populárnym menám

Huobi podporuje obchodovanie párov pre Tether, Ethereum a Bitcoin ihneď po vybalení z krabice. Jednou z výhod kryptomeny vytvorenej na burze je okamžitý kótovanie na burzách. V deň, keď token Huobi dokončil svoju udalosť generovania tokenov, bol uvedený na zoznam Huobi.

Je možné, že nebudete používať Huobi alebo si budete chcieť kúpiť VIP balíčky, ale stále si môžete kúpiť Huobi Tokeny, aby ste špekulovali o budúcej hodnote.

5. Prieskum & Hlasovacie práva

Jedným z často prehliadaných, ale pravdepodobne významným prínosom vlastníctva spoločnosti HT sú hlasovacie práva na burzové rozhodnutia vrátane nových aktív, ktoré majú byť kótované na burze. Spočiatku sa to javí ako demokratický spôsob riešenia otázky priorít uvádzania majetku. Postupujte však podľa tejto myšlienky k jej logickému záveru a uvedomíte si, že aktíva, ktoré chcú byť uvedené na Huobi, si budú musieť kúpiť iba veľa HT a hlasovať za seba. Projekty, ktoré budú mať najviac peňazí na nákupy HT, budú pravdepodobne uvedené v ďalšom potenciálnom scenári výplaty. Pre diváckeho investora by však takáto situácia mohla znamenať vysoký dopyt po tokene, ktorý by poháňal ceny.

Celková ponuka & Pridelenie

Distribúcia tokenov HT sa začala 24. januára a skončila 7. februára 2018. Každý deň distribúcie sa vypredali milióny tokenov za pár minút po spustení predaja. V tom okamihu bolo 300 miliónov HT distribuovaných členom Huobi Pro, ktorí si kúpili balíčky. To je 60% z celkovej ponuky, ktorá je v súčasnosti vo verejnom obehu.

pridelenie tokenu

Pridelenie tokenu Huobi

Ďalších 200 miliónov HT, čo je 40% z celkovej ponuky, bolo vyčlenených. 20% ide na odmeny používateľov a fungovanie platformy. Zvyšných 20% je vložených na štyri roky a predstavuje tímovú odmenu.

História cien

Po uvedení na trh sa cena spoločnosti HT pohybovala medzi 1,00 a 1,50 USD, až do prvého významného nárastu 13. februára 2018, a to až nad 2,00 USD. Cena už nikdy neklesla pod 2 doláre. HT dosiahla svoje historické maximum začiatkom júna, keď dosiahla takmer 6 dolárov. Postupný pokles odvtedy v posledných týždňoch spôsobil, že sa cena pohybovala v rozmedzí 3,00 – 3,50 USD.

Ako nakupovať tokeny Huobi (HT)

Najjednoduchšie miesto na nákup tokenov Huobi je samozrejme na Huobi. K dispozícii majú veľa obchodných párov. Pre väčšinu amerických investorov však bude získanie HT veľmi ťažké. Token je uvedený na LBank a Gate.io, takže ak máte účet na niektorej z týchto búrz, môžete si tam kúpiť HT.

Nákup HT má pre používateľov Huobi zmysel. Ak nemáte prístup k Huobi, jediným účelom získania tokenu je špekulácia s cenou.

Ako ukladať tokeny Huobi (HT)

Token Huobi je minca ERC-20. Akákoľvek peňaženka, ktorá podporuje Ethereum, môže tiež ukladať tokeny Huobi. Možno nebudete musieť nasmerovať peňaženku na adresu inteligentného kontraktu Huobi Token, ak na začiatku nevidíte prostriedky v peňaženke: 0xe824ec0f8384600f3187967f8b098014e31892f2

Ledger Nano S odporúčame ako dobré hardvérové ​​riešenie peňaženky pre tokeny ERC-20. Prípadne použite papierovú peňaženku od spoločnosti MyEtherWallet alebo podobného zabezpečeného poskytovateľa papierovej peňaženky.

Záver

Token Huobi predstavuje vzrušujúcu príležitosť pre veľkých obchodníkov, ako sú veľryby a vysokofrekvenčné operácie, znížiť svoje náklady na Huobi. Samotný Huobi uviedol, že jeho VIP balíčky sú zámerne zamerané na inštitucionálnych investorov. Hlasovanie za novú funkcionalitu mince so záznamom navyše predstavuje presvedčivý dôvod pre to, aby nové tokeny uprednostňovali nákup HT. Zdá sa, že sa tokenu dočkalo postupného a stabilného prijímania. Ak tento trend bude pokračovať, očakávajte, že sa zvýši dopyt po obmedzenej ponuke tokenov, a spolu s tým zvýšite cenu tokenu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map