Čo je to farmakín? (KARMA)

Čo je to farmakín?

KARMAIN, ktorý bol zahájený 7. mája 2014, zomrel ako projekt v roku 2015. Karmacín (KARMA) predstavoval digitálnu menu Karmashares LLC, registrované v štáte Wyoming. Spoločnosť Karmashares navrhla vytvoriť dlhodobú hodnotu pre investorov vývojom rôznych produktov a služieb.

Stručne povedané, Karmashares mal v úmysle slúžiť ako niečo ako subjekt spolupráce. Členovia nakupovali akcie a teoreticky dostávali zisky štvrťročne. Na členstvo sa kvalifikovali iba občania USA, ktorí nie sú občanmi USA, a cudzinci, ktorí nemajú v danom štáte pobyt. A organizácia informovala používateľov, že mince vymenené za členstvo nepredstavujú „investíciu“. Karmashares ponúkol členstvo iba na súkromnom základe, nie verejne.

Na podporu koncepcie „konania dobra“ umožnil Karmashares členom investovať svoje príjmy do Karma fondu a do príčin v nich uvedených..

Ako funguje farmakokinetín?

Družstvo Karmashares plánovalo financovať rôzne ziskové projekty a potom prostredníctvom ziskov odmenilo členov družstva..

Prenasledovanie tieňov

Jedným z takýchto projektov bol webový vyhľadávací nástroj s názvom Lill. Členovia získavali odmeny používaním vyhľadávacieho nástroja a reklama by generovala príjmy.

Medzi ďalšie projekty patrili Hireplex (webová stránka o pracovných pohovoroch s videom), Wespond (webová stránka s otázkami a odpoveďami na video) a FABRIK (online obchod s odevmi a doplnkami). Uchádzači o zamestnanie využívajú Hireplex zadarmo, zamestnávatelia však za ne platia poplatok. Spoločnosť Wespond plánovala, že umožní používateľom zverejňovať otázky a odpovede na stránkach sociálnych médií. Systém umožnil respondentom spoplatniť odpovede. Spoločnosť FABRIK zamýšľala predávať značkové výrobky Karma, ako sú tričká a čiapky.

Neexistujú dôkazy, ktoré by nasvedčovali tomu, že by sa niektorý z týchto projektov zmenil na niečo viac než len rozprávanie.

Karmashares sa zjavne dostal do konfliktu s americkou komisiou pre bezpečnosť a výmenu cenných papierov (SEC) webová stránka ministra zahraničných vecí pre Wyoming uvádza stav Karmashares ako „Neaktívny – Administratívne rozpustený (daň)“ k 9. júlu 2015 a web popisuje daňový stav spoločnosti ako „Bezplatný“.

Karma chameleón

Kanadsko-americký Antoine Sorel Néron vytvoril Karmashares a tvrdí, že ide o vôbec prvú Initial Coin Offering (ICO). A v tom čase fráza Initial Public Offering for Coins (IPOCO) nahradila to, čo dnes nazývame ICO. Pán Sorel sa tiež nazýva Tony Sorel a prezývka „Kosmost“.

farmakokinetický obraz


Jeho online životopis prinajmenšom umožňuje farebné čítanie. Cituje „rozsiahle skúsenosti s vedením rozsiahlych IT projektov pre veľké mesto (1999)“, ale mesto nikdy neidentifikuje. „Podnikateľ od ôsmich rokov pracoval aj pre niektoré z najväčších spoločností na svete …“

Potom vo veku 20 rokov sa pán Néron usadil v spoločnosti pre finančné public relations s názvom Financial Relations Board „kde sa rýchlo presadil a stal sa najmladším manažérom v histórii spoločnosti.“ LinkedIn ukazuje, že Board of Financial Relations Board je spoločnosť s menej ako 20 ľuďmi.

Tvrdí česť „zaradenia do Štandardný a zlý register korporácií, riaditeľov a vedúcich pracovníkov ako jeho najmladší člen “. Vyhľadávanie v registri neodhaľuje žiadny záznam o Antoine Sorelovi Néronovi.

Nakoniec sa presťahoval do Hongkongu a tvrdí, že začal „niekoľko internetových obchodov za niekoľko miliónov dolárov využívajúcich svoje vlastné financovanie“.

Goodomy, Spawn of Karmashares

Začiatkom roku 2018 sa pán Néron usadil Goodomy pomocou mnohých rovnakých pojmov ako Karmashares. Goodomy znamená „DOBRÁ ekonomika“ a DOBRÝ žetón sa momentálne predáva za približne 0,001924 USD s celkovou zásobou 888 000 000 DOBRÝCH žetónov.

farmakokinetický obraz

Sociálny blockchain spoločnosti Goodonomy tvrdí, že funguje na platforme OTOL, ktorú nazývajú „prvým akčným motorom“ na svete. Na tejto platforme tvrdia, že poskytujú aplikáciu Shopomy, mobilnú aplikáciu na obchodovanie bez poplatkov.

Pretože sa história opakuje, neexistujú dôkazy, ktoré by dokazovali, že OTOL a Shopomy existujú ako niečo iné ako rozprávanie. A Goodomy sa môže pochváliť 5 sledovateľmi na LinkedIn.

Farmakokinetický kód

Karmashares vytvoril vytvorený Úložisko GitHub pre jeho zdrojový kód softvéru. Jediný programátor spojený s týmto projektom sa volá Leo Ribeiro z Fort Lauderdale na Floride. Nájdený projekt sa v podstate skladá z jedného súboru C ++ so 135 riadkami vrátane medzier. Aby sme to uviedli do kontextu, predstavuje to asi veľkosť domácej úlohy študenta programovania. Pre porovnanie, projekt bitcoinu zahŕňa stovky súborov, a zahŕňa to asi stotisíc riadkov kódu.

Tím Karmacoin tiež poskytuje ďalšie úložisko GitHub pre svoj projekt. Tento projekt tiež zahŕňa iba jedného programátora, ale neuvádza jeho meno. To poskytuje oveľa rozsiahlejšiu zbierku kódu. Posledná aktualizácia tohto kódu sa udiala vo februári 2014. Zdá sa, že tento kód bol klonovaný z projektu Bitcoin aj z projektu Litecoin..

Rovnako ako Litecoin, aj projekt Karmacoin mal byť odľahčenou verziou bitcoinu.

Zrkadlová sieň

Okamžitá karma vás dostane a odlíšiť sa od farmakologického účinku od množstva podobných kryptomien sa ukazuje ako výzva. Volal sa token ERC-20 Karmatoken (KTN) používa veľkú časť rovnakej rétoriky ako Karmashares. Produkt tzv Karma Koin poskytuje virtuálnu menu na debetnej karte na platbu za online hry. A ďalší produkt s názvom Karma (KRM) poskytuje decentralizovaný cezhraničný ekosystém pôžičiek typu peer-to-peer..

Dodávka a udržateľnosť farmakínu

Projekt Karmacoin plánoval odmeniť začínajúcich baníkov priaznivejšie ako neskorších baníkov, čo nepochybne podporuje skoré prijatie. Plánovali vyťažiť najviac 92 miliárd mincí. Proces ťažby obsahoval protokol X11. Protokol X11, ktorý prvýkrát predstavil program Dash, tvrdí, že zvyšuje bezpečnosť.

História obchodovania

CoinMarketCap v súčasnosti uvádza zoznam farmakokinetických látok na približne 0,001074 USD, takže za každých 10 farmakokinetík, ktoré vlastníte, máte jeden cent. CoinMarketCap kladie otázniky na limit trhu a obežnú zásobu mince. Zostávajú preto záhadou. Obchodná činnosť však existuje. Zdá sa, že niekto vykladá svoje mince čo najlepšie.

farmakokinetický obraz

Kde si môžete kúpiť farmakokinetín?

Kam môžete ísť kúpiť mŕtvy sen minulých dní?

Prekvapivo nájdete burzy, ktoré naďalej uvádzajú zoznam farmakokinetiky.

Jeden sa volá YObit.net.

Podobne volala aj burza Veľký Zdá sa, že naďalej obchoduje s farmakakinom výmenou za EOS.

Nakoniec, OTCBTC tiež obchoduje s Karmacoinom za EOS.

Kde môžete uložiť farmakokinetín?

The Úložisko zdrojových kódov tímu Karmacode obsahuje softvér pre peňaženku, ktorá sa má postaviť ako súčasť projektu.

Kliknutím na hypertextový odkaz poskytnutý spoločnosťou CoinMarketCap sa dostanete na webovú stránku pre Atómová peňaženka. KARMACIN sa však na EU neobjavuje Zoznam aktív atómovej peňaženky ako jedna z podporovaných kryptomien. Je možné, že Atomic Wallet slúži ako predvolený cieľ pre odkazy peňaženky CoinMarketCap, alebo je tiež možné, že Atomic Wallet v minulosti podporovala Karmacoin.

Dokument white paper Karmashares uvádza hypertextové odkazy na „peňaženka Windows“, „peňaženka Mac“ a „peňaženka Linux“. Ak však kliknete na tieto odkazy, budete presmerovaní na stránku s animovanými pornografickými hrami. Organizácia musí nejako generovať príjmy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map