Čo je to BitTube?

BitTube sa rovnako ako množstvo blockchainových projektov usiluje stať sa „Bitcoin YouTube“, alebo ako by ste mohli nazvať decentralizovanú alternatívu YouTube založenú na kryptomene. Projekt VideoCoin, ktorý založil Halsey Minor, sa usiluje získať miesto na hracom poli. A iní ako Livepeer a YouNow poskytujú podobné alternatívy YouTube.

Teraz však BitTube dúfa, že si získa miesto ako Bitcoin YouTube.

Obrázok BitTube

BitTube poskytuje systém, ktorý umožňuje producentom videoobsahu publikovať diela bez cenzúry. Platforma tiež eliminuje potrebu centralizovaných úložných spoločností. Systém významne eliminuje závislosť na predaji reklamy s cieľom dosiahnuť výnosy. Vlastníci obsahu dostávajú platby od divákov a tieto transakcie sa uskutočňujú prostredníctvom kryptomeny systému, známej ako BitTube Coin (TUBE).

Ako funguje BitTube?

Spoločnosti biely papier dokumentuje jej technológiu a ciele.

Decentralizovaná platforma

A medzi týmito cieľmi predstavuje decentralizácia hlavnú výhodu v odlíšení BitTube od Bitcoin YouTube. Hlavnou súčasťou je to, že všetko online úložisko sa deje na serveri Medziplanetárny súborový systém (IPFS). IPFS sa snaží decentralizovať web pomocou protokolu peer-to-peer hypermedia, ktorý nahrádza HTML. Toto preberá kontrolu nad používateľskými dátami z rúk centralizovaných úložných spoločností a vracia túto kontrolu používateľom.

V dôsledku toho sa dáta nenachádzajú na fyzicky pevnej adrese, ale prenášajú sa do globálnej serverovej siete. A hašovanie (jedinečné matematické identifikátory) zaisťuje integritu údajov. Potom algoritmus zvyšuje efektivitu tým, že sa vyhne správe duplicitných údajov a zníži sa prenos dát. A sieť vždy vyhľadáva najbližší a najrýchlejší zdroj údajov.

Screenshot zobrazujúci výber videí zo služby BitTube.

Screenshot z videí BitTube

Aplikácia prehliadača

A ako alternatíva YouTube, BitTube žije úplne v prehliadači. Používatelia, ktorí chcú jednoducho pozerať videá, teda na prezeranie obsahu BitTube nemusia inštalovať žiadny špeciálny softvér. Okrem údajov nahraných cez BitTube sa môže zobraziť aj akékoľvek video v sieti správne identifikované pomocou hash.

Používatelia, ktorí chcú vysielať živé video, si musia nainštalovať softvér BitTube Sender. Tento softvér umožňuje používateľom zdieľať svoju obrazovku. Softvér nahráva údaje do siete BitTube a poskytuje vysielanie priamo prostredníctvom siete peer-to-peer (P2P) bez centralizovaného dátového centra.


Prehliadači obsahu dostávajú tiež peniaze

Finančný model funguje tak, že používatelia ťažia TUBE pri prezeraní videí. Potom sa vygenerované mince rozdelia medzi poskytovateľa obsahu, BitTube a používateľa.

Vlastník obsahu zarába od prvého diváka a služba BitTube nevyžaduje na získanie odmien vysoký počet sledovateľov. Keď diváci pri sledovaní videí ťažia TUBE, dostávajú aj platby. Používatelia z oblastí s nízkym príjmom tak tvoria cieľovú demografickú skupinu divákov, pretože jednoduché prezeranie obsahu im poskytuje potenciálny príjem.

Podľa bielej knihy BitTube sám prijíma asi 10% všetkých mediálnych výnosov ako príjem.

Blockchain Explorer a anonymita

BitTube poskytuje prehliadač blockchain na zobrazovanie všetkých transakcií, a tým poskytuje transparentnosť. Prieskumník hlási rozdelenie všetkých pridelených odmien a ukazuje, ktorý obsah a diváci poskytli, aký príjem.

Ako sa dá očakávať pri decentralizovanej technológii blockchain, BitTube nezhromažďuje a neuchováva žiadne osobné identifikačné informácie, ale používa kryptografické informácie, čím chráni anonymitu používateľov.

Viac informácií o službe BitTube

Screenshot z profilu LinkedIn generálneho riaditeľa spoločnosti BitTube Sabre Maram.

Stránka LinkedIn zakladateľa BitTube, Sabre Maram

Saber Maram založil BitTube v decembri 2017 a slúži ako výkonný riaditeľ. BitTube má ústredie v oblasti Santa Cruz De Tenerife v Španielsku. Po štyroch rokoch pôsobenia v pozícii supervízora IT v spoločnosti OBI Group Holding pre európsky kutilský maloobchod sa Saber Maram stal podnikateľom. A po 15 rokoch vedenia a zakladania niekoľkých spoločností založil BitTube.

Pokiaľ ide o veľkosť tímu, 22 ľudí tvrdí, že sú v spojení so spoločnosťou na LinkedIn, niektorí ako konzultanti a poradcovia, iní ako kancelárska podpora a technický personál. Spoločnosť má na LinkedIn 84 sledovateľov. Kai-Uwe Schnier pôsobil ako finančný riaditeľ od založenia spoločnosti.

Na sociálnych sieťach zobrazuje BitTube 2 657 členov v relácii Discord a 7 103 členov v telegrame. Účet BitTube na Twitteri sleduje 7 090 sledovateľov.

Dodávka a udržateľnosť RÚR

Čo sa týka technológie, inžinieri naprogramovali Zdrojový kód BitTube v programovacom jazyku C ++ a východiskovým bodom pre tento projekt bola kódová základňa Monero. Monero používa CryptoNight algoritmus konsenzu o dôkaze práce a ten zase pochádza z CryptoNote protokol.

Screenshot zo stránky Github spoločnosti BitTube.

BitTube na GitHub

V tomto prístupe je prvoradé súkromie. A vo svete hromadného sledovania sa CryptoNote snaží zabezpečiť skutočné súkromie prostredníctvom kryptografie a rovnostárstva. Aj ako implementácia CryptoNote sa CryptoNight zameriava na svoj dizajn tak, aby bol vhodný pre ťažbu bežných CPU CPU. A neexistujú nijaké špeciálne hardvérové ​​zariadenia na zvýšenie efektívnosti ťažby, takže ťažiari nemôžu sami seba nespravodlivo zvýhodňovať zakúpením ďalšieho hardvéru.

Vďaka tomu je algoritmus TUBE odolný voči ASIC a Nicehash a ťažba procesora poskytuje prirodzené prostredie pre ekosystém BitTube..

Nebolo spustené žiadne ICO, ktoré by generovalo príjem spoločnosti, a nedošlo k žiadnej predminácii mincí. BitTube obmedzuje maximálny počet TUBE vyťažiteľných na 1 miliardu mincí. A používatelia ťažia mince jednoducho prezeraním videí.

Ako „Bitcoin YouTube“ a nie ako centralizovaná online služba, chce BitTube vytvoriť vhodný hlasovací systém v rámci platformy, ktorý umožní účasť komunity. A na stanovenie možných dráh vidlice mince, ako aj rozhodnutí týkajúcich sa rezervy mince sa použijú návrhy vylepšenia základnej línie (BIP)..

História obchodovania s RÚRAMI

BitCoin Coin (TUBE) má v súčasnosti trhovú kapitalizáciu vo výške 5 567 584 dolárov a od tohto písania sa mince predávajú mierne pod 0,08 dolára. A TUBE začal pri prvom vydaní v hodnote 0,10 USD za mincu, takže hodnota mierne poklesla. Spoločnosť však začala až v decembri 2017, takže to predstavuje iba polrok fungovania.

Obrázok BitTube

Investor do peňaženky považuje mincu za zlú dlhodobú investíciu a hovorí: „Podľa nášho systému prognóz je TUBE zlou dlhodobou (1-ročnou) investíciou … Je dôležité poznamenať, že vzhľadom na nízky trhový strop cena TUBE dá sa s nimi ľahko manipulovať. “

Aby sme boli spravodliví, TUBE predstavuje token úžitku, a nie zabezpečenie, ako napríklad akcie spoločnosti. TUBE teda poskytuje používateľom spôsob platby za prezeranie obsahu a kompenzáciu pre poskytovateľov obsahu a pre spoločnosť generovanie výnosov. Ale TUBE sa netvári, že predstavuje vlastníctvo spoločnosti a takýmto spôsobom poskytuje bohatstvo investorom.

Kde si môžete kúpiť RÚRU?

Niekoľko búrz obchoduje s TUBE. A ako „bitcoinový YouTube“ obchodujete bitcoiny za TUBE.

Livecoin a TradeOgre vám umožní kúpiť TUBE. Livecoin pridal TUBE k 21. februáru 2018.

TUBE obchoduje ďalej Upbit, a Upbit zahŕňa kórejskú burzu kryptomena-kryptomena (C2C). Spoločnosť Upbit začala od najväčšieho vývojára aplikácií na zasielanie správ v Kórei, spoločnosti Kakao, ktorá sa zase spojila s firmou Bittrex. Aby ste teda mohli obchodovať na Upbite, musíte si zaregistrovať účet na Kakao.

Kde môžete TUBE uložiť?

Ako bitcoinová alternatíva YouTube poskytuje BitTube svoju vlastnú plnohodnotnú peňaženku, ktorá umožňuje bezproblémový používateľský zážitok. V dôsledku toho vydavatelia obsahu spravujú svoje adresy peňaženky a prevod aktív. Peňaženka udržuje spojenie medzi peňaženkou a obsahom. A peňaženka funguje aj ako samostatná baníčka pre bazén BitTube.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map