Čo je Nucleus Vision (nCash) | Sprievodca pre začiatočníkov

Nucleus Vision je end-to-end ekosystém hardvéru a softvéru schopný zhromažďovať a distribuovať jedinečné údaje z offline sveta. Spoločnosť Nucleus Vision, ktorá bola založená v roku 2014 na Harvardskej univerzite, spája svoj softvér podporovaný blockchainom s proprietárnymi senzormi IoT, aby vytvorila ekonomiku offline používateľských údajov.

ION hardware + Orbit Blockchain + Neural Network = nCash Universal Loyalty Program

Prvou fázou programu Nucleus Vision bolo, aby sa kamenné podniky spojili so svojimi zákazníkmi prostredníctvom elektronického obchodu, ako je zber údajov. Okrem prvej fázy sa však hardvér a softvér, ktoré vyvinula spoločnosť Nucleus Vision, uplatnia v oblasti zabezpečenia domácnosti a maloobchodu spolu s ďalšími riešeniami podobnými NFC..

Ako funguje Nucleus Vision?

Technické dokumenty k Nucleus Visions: Jeden pager | Ľahký papier | Biely papier

Nucleus Vision je primárne vyrobený z troch komponentov: Orbit Blockchain, ION Sensors a Neuron Intelligence Platform. Tieto tri komponenty spolupracujú na zhromažďovaní a distribúcii offline údajov o spotrebiteľoch medzi ekonomikou partnerov a používateľov. Aby sme úplne pochopili, ako Nucleus Vision funguje, je nevyhnutné pozrieť sa na tieto tri komponenty individuálne.

Čo je Nucleus Vision - procesný tok

Tok procesu Nucleus Vision

ION senzor

Senzor ION, ktorý je patentovanou súčasťou hardvéru, je schopný zhromažďovať údaje, ako sú teplota, tlak, pohyb, akcelerácia a zvuk. Po nainštalovaní sa snímač stane uzlom v sieti ION, ktorým je možné pokryť podlahovú plochu obchodného priestoru.

Senzor ION, ktorý bol navrhnutý už viac ako tri roky, sa zameriaval na znižovanie prekážok v prístupe. Najzaujímavejšie je, že nevyžaduje rozpoznanie Bluetooth, RFID, Wifi, NFC ani iného špecifického hardvéru v sieti ION. Zákazník bude v sieti viditeľný za predpokladu, že má mobilný telefón a akýkoľvek mobilný telefón bude robiť.

Každá jednotka senzora ION pokryje 200 metrov podlahovej plochy, čo je ideálne pre malé firmy. Senzory však možno použiť na vytvorenie siete ION a pokrytie väčšieho priestoru pridaním ďalších jednotiek. Senzory ION spracujú 32 ID za 612 mikrosekúnd, ale môžu byť opäť pripojené do siete pre oblasti s vyšším objemom chôdze.

Stručne povedané, ION senzor sa používa najskôr na identifikáciu zákazníka. Akonáhle je zákazník identifikovaný v sieti ION, senzor odovzdá ID ostatným komponentom Nucleus Vision. Zatiaľ čo Neural Network alebo Orbit Blockchain hrajú svoje úlohy, senzor ION bude naďalej zhromažďovať jedinečné údaje o zákazníkovi, ktorý je stále v sieti ION..

nCash a Orbit Blockchain

Orbit je blockchainová platforma Nucleus Vision, kde sa pohybujú identity zákazníkov, údaje o zákazníkoch a tokeny nCash. Orbit využíva funkcie blockchainu na bezpečný a transparentný prevod aktív medzi sieťou.

Blokový reťazec Orbit sa skladá z inteligentných zmlúv ERC20 na blockchaine Ethereum. Biela kniha však pripúšťa, že existujú obavy týkajúce sa šírky pásma Etherea, podľa ktorých je Nucleus Vision schopný v prípade potreby prejsť na iný inteligentný kontraktový blockchain.

Orbit blockchain je poháňaný tokenmi nCash, ktoré sú hlavným stimulačným mechanizmom v rámci ekosystému Nucleus Vision. Na povrchu je nCash základom univerzálneho vernostného programu Nucleus Vision. V zákulisí je však nCash prítomný aj v komunikácii medzi maloobchodníkmi.

Maloobchodníkov, rovnako ako zákazníka, možno motivovať, aby zdieľali svoje vlastné údaje alebo údaje, ktoré predtým zhromaždili v rámci vlastnej siete ION. nCash sa používa pri prenose údajov o zákazníkoch medzi súhlasiacimi maloobchodníkmi podobne ako pri ich použití medzi zákazníkmi a maloobchodníkmi.

Neurónová spravodajská platforma

Tretím komponentom spoločnosti Nucleus Vision je platforma Neuron Intelligence Platform, kombinácia front-endového rozhrania a analytického modulu. Ak ION senzor zhromažďuje údaje a Orbit je spôsob, akým sa údaje pohybujú, potom si o údajoch myslí Neuron Intelligence Platform..

Platforma Neuron využíva zdieľané údaje vo svojich algoritmoch hlbokého učenia na hľadanie lepších príležitostí vo vzoroch zákazníkov. Ďalej na základe prístupných agregovaných údajov implementuje platforma Neuron skóre zákazníka na kvantifikáciu profilov zákazníkov a ich možných nákupných návykov..

História a tím spoločnosti Nucleus Vision

Sociálne siete Nucleus Visions: Twitter | Stredná | Reddit | Github | YouTube | Webová stránka

Čo je Nucleus Vision? Zhromažďovanie a analýza údajov na úrovni elektronického obchodu pre offline svet. Ale prečo, kedy, odkiaľ a kým?

Príbeh Nucleus Vision

Minulý rok generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Nucleus Vision Abhishek Pitti, zverejnil svoj príbeh za Nucleusom a cestou, ktorá ho vedie k jeho vízii. Pitti ako dieťa, ktoré pracuje pre klampiarsky obchod svojho otca v Indii, zistil, že sú potrebné informácie o zákazníkoch. Mladý Pitti mohol vidieť hodnotu informácií o tom, kto do obchodu prichádza.

Táto myšlienka informácií o zákazníkoch rezonovala s Pittim, keď si pestoval kariéru v leteckom priemysle a neskôr začal študovať na Harvard Business School. Zatiaľ čo tam, s preorientovaním sa na prediktívny marketing, Pitti vo svojom druhom ročníku vypadol z Harvardu, aby sa plne sústredil na Nucleus.

Spoločnosť Pitti odvtedy vyvíja sadu produktov zapojených do programu Nucleus Vision a v súčasnosti má senzory ION nainštalované v desiatich maloobchodných prevádzkach. Počas tejto doby si projekt získal významných konzultantov a investorov vrátane včasného blockchain investora Tima Drapera. Ďalej má jadro tímu Nucleus renomovaný rodokmeň so skúsenosťami od Levi Strauss, MIT, TED, CISCO a radu ďalších akreditácií na vysokej úrovni.

Tím Nucleus Vision

Čo je Nucleus Vision - výkonný tím

Výkonný tím spoločnosti Nucleus Vision

Založený generálnym riaditeľom Abhishek Pitti, Nucleus Vision je tím pre 40 osôb vrátane 9 vývojárov blockchainu, 5 dátových vedcov, 1 architekta platformy IoT, 5 marketingových odborníkov, 9 inžinierov a 11 prevádzkových profesionálov.

Medzi hlavný vodcovský tím patrí Abhishek Pitti ako generálny riaditeľ, Martin Dudley ako maloobchodný partner spolu s Subrata Siddhanta ako výkonná prezidentka pre maloobchod, Avinash Pitti ako CTO a Brooks Atwood, vedúci kreatívneho smerovania.

Nucleus Vision má číslo poradcov a kľúčových investorov vrátane rizikového kapitálu Tima Drapera, profesora Harvard Business School Josého Alvareza a telekomunikačného profesionála Aruna Setha, aby sme vymenovali niekoľko.

Čo sú tokeny nCash

nCash Token – rýchle fakty

  1. nCash je a neťažiteľný Token ERC20
  2. Zásobovanie čiapka z 10 miliárd nCash tokeny
  3. nCash je možné uložiť v akákoľvek peňaženka kompatibilná s ERC20
  4. V súčasnej dobe na Ethereum Blockchain

V rámci ekosystému Nucleus Vision je nCash stimulačný mechanizmus používaný na podporu toku dát v blockchaine Orbit. Stručne povedané, nCash sa používa na prenos údajov medzi maloobchodníkmi a spotrebiteľmi.

Čo je to Nucleus Cash - nCash Ecosystem

Ekosystém nCash zainteresovaných strán

Spotrebitelia môžu byť odmenení nCash pri rôznych činnostiach pri nakupovaní, napríklad pri poskytovaní prístupu k vašim údajom. Nakupujúci budú môcť navyše používať nCash v rámci univerzálneho vernostného programu. Používatelia sú odmeňovaní za rôzne nákupné aktivity a svoje nCash môžu uplatniť v rade predajní vrátane výmeny za doláre na kryptoburze.

Maloobchodníci a ďalšie zainteresované strany tiež použijú nCash na presun údajov naprieč ekosystémom. Informácie a profily zákazníkov je možné zdieľať v celej sieti Nucleus Vision medzi ľubovoľným počtom zainteresovaných strán. Tok údajov medzi maloobchodníkmi pomôže vytvoriť presnejšie a funkčnejšie profily zákazníkov.

Kde môžete kúpiť a uložiť nCash

Najlepšie 3 výmeny nCash: Binance | Huobi | Koinex

Takmer 95% z celkovej obchodnej aktivity nCash je na Binance, pričom najobľúbenejším obchodným párom je NCASH / BTC. Zvyšných 5% celkovej aktivity na trhu spoločnosti nCash sa primárne delí medzi spoločnosti Huobi a Koinex. Všetky tri najlepšie burzy nCash majú úložisko na burze.

Najlepšie peňaženky nCash: MyEtherWallet | Metamask

Ako token ERC20 má nCash výhodu v tom, že je kompatibilný s peňaženkami Ether, ktoré tiež podporujú tokeny ERC20. Najvýznamnejšie sú dve mená, ktoré sú najuznávanejšie a najfunkčnejšie ako tokenové peňaženky ETH a ERC20. MyEtherWallet je open-source peňaženka s tokenmi ETH a ERC20, ktorá umožňuje komukoľvek vytvoriť peňaženku s možnosťami pre online aj offline peňaženky. Metamask je rozšírenie, ktoré slúži ako most medzi sieťou Ethereum a vaším prehliadačom a poskytuje peňaženku s tokenmi ETH a ERC20 s možnosťami vytvorenia viacerých peňaženiek..

Záver

Nucleus Vision spája ekosystém softvéru a hardvéru zameraného na zhromažďovanie údajov, ktoré boli predtým neprístupné. Ich cestovná mapa chce rozšíriť svoj ION senzor zo súčasných 10 jednotiek na státisíce predtým, ako sa presunie do iných priemyselných odvetví, ako je domáca a maloobchodná bezpečnosť.

Ak bude vízia Nucleus úspešná, bude schopná vytvoriť ekonomiku spotrebiteľských údajov paralelne s priestorom elektronického obchodu online.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map