Čo je LEO? | Všetko, čo potrebujete vedieť o kryptomene spoločnosti Bitfinex

LEO je a úžitkový token ktoré môžete použiť na všetkých platformách iFinex, vrátane Bitfinex a Ethfinex. Názov tokenu je odvodený od hesla „Unus Sed Leo“, hesla spoločnosti iFinex. Latinskoamerická fráza popisuje príbeh, v ktorom prasnica nadáva leva za to, že má len jedno dieťa. Lev s odpoveďou súhlasí, ale tvrdí, že jedno dieťa je a lev, obhajovať kvalitu pred kvantitou.

V tomto krátkom a jednoduchom sprievodcovi sa budeme venovať:

Ako funguje LEO?

V rovnakom duchu ako Binance Coin (BNB) poskytuje iFinex zľavy používateľom LEO a spaľuje tokeny v stanovených termínoch.

LEO Utility

Ak držíte LEO, automaticky získavate 15-percentný príjemca zľava z poplatku na akýkoľvek obchod, ktorý urobíte. Zostatky LEO vyššie ako 5 000 dolárov získavajú ďalších 10 percent zľavu z poplatkov príjemcu. Za touto úrovňou platí, že čím viac žetónov držíte, tým vyššia je vaša zľava.

Graf zľavy na tokeny LEO

Vaše zľavy sa zvyšujú, keď budete naďalej držať viac žetónov. | Zdroj: Whitepaper

iFinex tiež inkasuje 25 percent z vášho obchodného poplatku v LEO, ak nejaké vlastníte.

Medzi ďalšie zľavy, ktoré získate za držanie LEO, patria:

  • Až 25-percentná zľava na krypto vklady a výbery
  • Zľava až päť percent na pôžičky typu peer-to-peer
  • Budúce zľavy na nadchádzajúcich platformách iFinex

Token Burns

IFinex každý mesiac nakupuje z trhu niekoľko tokenov LEO, čo sa rovná minimálne 27 percentám konsolidovaného hrubého výnosu predchádzajúceho mesiaca. Spoločnosť bude pokračovať v týchto mesačných popáleninách, kým nebudú v obchodnom obehu ďalšie tokeny.

Napálenie tokenu LEO

iFinex už za posledný mesiac spálil značné množstvo tokenov. | Zdroj: Tokenový web


Spoločnosť iFinex navyše použije 80 percent finančných prostriedkov, ktoré získa späť z hackingu Bitfinex v roku 2016, a 95 percent peňazí, ktoré získa späť zo zaistenia kryptomeny v roku 2018, na nákup a spálenie väčšieho množstva LEO.

Obchodovanie

Spoločnosť iFinex tento rok uskutočnila úvodnú burzovú ponuku (IEO) pre spoločnosť LEO (súkromný predaj) a jún (verejný predaj). Spoločnosť predala jednu miliardu žetónov za každý USDT.

Spoločnosť LEO sa v rebríčkoch trhových kapacít rýchlo zvýšila a v čase písania tohto článku bola na 13. mieste. Čo sa týka ceny, od IEO stabilne rastie a 12. júna dosiahla maximum 1,98 USD. Cena sa v súčasnosti pohybuje okolo 1,90 USD.

S pokračujúcim spaľovaním tokov klesá ponuka a vyšší dopyt v dôsledku nových produktov a rastu používateľov, ceny by mal naďalej stúpať. Trh s kryptomenami však nie je vždy racionálny, takže je možné, že sa uskutoční pravý opak.

zisky iFinexu

iFinexu sa podarilo zvýšiť zisky aj na medvedom trhu v roku 2018. | Zdroj: Whitepaper

Cestovná mapa

Tím iFinex nezahrnul veľa podrobností o budúcom využití LEO. Objasňujú však, že budúce produkty poskytnú držiteľom LEO zľavy a ďalšie výhody.

V dokumente iFinex načrtáva niekoľko platforiem na obzore. Každý deň môžete očakávať spustenie eosfinex, decentralizovaná burza (DEX) na blockchaine EOS.

iFinex taktiež plánuje hostiť predkontrolované predaje tokenov na platforme IEO v Bitfinexe aj Ethfinexe. Jedným z vyšších cieľov spoločnosti je uvoľniť úplne licencovanú a regulovanú burzu cenných papierov.

Medzi menšie platformy v pláne patria:

  • Dazaar, decentralizovaný dátový trh
  • Betfinex, legálna stávková platforma
  • μFinex, sada nástrojov a knižníc na budovanie burzových a derivátových trhov

Kde kúpiť LEO

Je zrejmé, že najpopulárnejšou platformou na nákup LEO je Bitfinex. Je k dispozícii ako obchodný pár s USD, USDT, EOS, BTC a ETH na tejto burze.

Ak hľadáte inú možnosť, je k dispozícii aj na stránkach OKEx a IDEX.

Záverečné myšlienky

Ak ste fanúšikom BNB, pravdepodobne uvidíte aj v LEO veľké veci. Obslužný program mince sa rozprestiera na každom produkte v súčasnej (aj budúcej) suite iFinex. Okrem toho iFinex plánuje mesačné popáleniny, čo by malo poskytnúť určitú podporu cene tokenu.

Niektorí členovia kryptokomunity sú skeptickí voči LEO kvôli povrchnej minulosti Bitfinexu a Tetheru – a to oprávnene. Aj keď základy tokenu vyzerajú na papieri dobre, k tejto investícii by ste mali pristupovať opatrne.

Dodatočné zdroje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map