Čo je FunFair (FUN)? | Sprievodca kryptovaním online kasína

Čo je FunFair?

FunFair je platforma založená na Ethereum pre online kasínové hranie. Zacielenie na trh hazardných hier online so 47 miliardami dolárov, FunFair vlastne nie je kasíno. Namiesto toho je licencovaná základná herná technológia pre kasína a ďalšie hazardné platformy.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Tím FunFair sa pokúša vyriešiť niektoré z najväčších problémov, ktorým online kasína čelia: pomalý výkon, vysoké prevádzkové náklady a nedostatok dôvery používateľov. Pomocou technológie blockchain a Osudové kanály, domáca verzia štátnych kanálov, produkty, na ktoré licenciu majú, môžu opraviť všetky.

V tejto príručke pre začiatočníkov FunFair si povieme:

Ako funguje FunFair?

Ako prevádzkovateľ kasína môžete licencovať technológiu FunFair a spustiť kasíno iba dvoma kliknutiami. Platforma je flexibilný a umožňuje vám úplne prispôsobiť herný zážitok vašim používateľom.

Chcete pridať VIP miestnosť pre svoje high-rollery? Do toho. Chcete odmeniť verných používateľov bonusmi? Môžete to urobiť tiež. Môžete si dokonca vybrať, ktoré konkrétne hry chcete tiež predviesť.

Platforma FunFair

Ekosystém platformy FunFair

Odstránenie trenia používateľa

Dôležitejšie ako jednoduché nastavenie je, že FunFair odstraňuje veľké trenie spojené so získavaním a udržaním používateľov. Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa niekto môže rozhodnúť nevyužiť platformu hazardných hier online, založenú na blockchaine alebo inak.

Zdĺhavé prihlásenie

Mnoho používateľov je odradených tým, že si musia stiahnuť aplikáciu, ktorá zaberá obmedzený úložný priestor telefónu. Navyše, náročné procesy registrácie súvisiace s hazardom, ktoré sú v súlade s predpismi KYC (Know Your Customer), môžu byť bodom zastavenia pri registrácii používateľov..


Všetky hry FunFair sú zabudované HTML5 a beží vo webovom prehliadači – nie je potrebné sťahovať samostatnú aplikáciu. Spoločnosť pôvodne plánovala aj využitie overenia občianskej identity na zabezpečenie jednoduchého procesu registrácie jedným kliknutím pre používateľov. Odvtedy sa však zamerali na vytvorenie vlastného riešenia, FunPass.

Po zadaní vášho veku, ID a ďalších osobných údajov cez FunPass (a samozrejme po splnení požiadaviek), sieť označí vašu peňaženku Ethereum ako schváleného hráča. Celý proces registrácie trvá len pár sekúnd.

Slabá hrateľnosť

Väčšina hazardných platforiem založených na ethereum je nový koncept, ktorý však má problémy s prijatím zo strany používateľa. Spoliehanie sa na baníkov a rýchlosť siete spôsobuje, že hry sa neúnosne spomalia vždy, keď dôjde k prudkému preťaženiu.

Poplatky za plyn spojené so stávkovaním sú tiež neprimerane vysoké – niekedy až 50% pôvodnej stávky. To sa bude len zhoršovať s rastúcou cenou Etherea.

Na boj proti týmto problémom bol zostavený a integrovaný tím FunFair Osudové kanály do nástupišťa. Fate Channels sú vlastnou verziou štátnych kanálov, ale o tom sa ešte viac dozvieme.

Nedostatok dôvery

Keď hráte v tradičnom online kasíne, nemáte ako vedieť, či sú inzerované kurzy na hru pravdivé. Nie je prekvapením, že v priemysle, ktorý sa často nachádza v šedej zóne, je medzi hráčmi nízka dôvera v kasína.

FunFair používa overiteľné inteligentné zmluvy na preukázanie toho, že hrateľnosť je spravodlivá a šance sú také, aké sú inzerované.

Osudové kanály

Tím FunFair vytvoril prispôsobený systém štátnych kanálov s názvom Osudové kanály bojovať proti problémom spojeným s prevádzkou v sieti Ethereum.

Každá herná relácia sa odohráva na Fate Channel. Osudové kanály poskytujú komunikáciu medzi kasínom a hráčom, čo umožňuje hranie hier, generovanie náhodných čísel pre jednotlivé stretnutia a inteligentné vyrovnanie kontraktov pre stávky..

Schéma kanála osudu FunFair

FunFair Fate Channel Diagram

Jediná interakcia s blockchainom Ethereum je na začiatku a na konci relácií. Z tohto dôvodu musíte zaplatiť iba jeden poplatok za plyn, aj keď počas hry stávkujete stovky.

Okrem nižších poplatkov je hrateľnosť tiež oveľa rýchlejšia bez preťaženia éteru, ktoré ovplyvňuje výkon.

Aby toho nebolo málo, FunFair mal za cieľ stať sa úplne serverovou vďaka svojej štvrtej verzii kanála Fate Channels v roku 2018. Tím tento cieľ splnil. Takéto peer-to-peer riešenie výrazne znižuje prevádzkové náklady kasín využívajúcich túto technológiu.

ZÁBAVA Žetóny

ZÁBAVA je Token ERC-20 ktoré používate v každej časti platformy FunFair. Je to jediný token akceptovaný pre kredity v hre, ako prijímajú platby tvorcovia hier na trhu, v ktorých kasínach musia platiť svoje licencie a prijímať výnosy a všetky poplatky na platforme musia byť platené FUN.

Ekosystém FUN tokenov

Ekosystém FUN Token

Spolu okolo 11 000 000 000 FUN žetóny boli vytvorené 22. júna 2017 a viac sa už vytvárať nebude. Pri pevnej ponuke je token deflačný a pri zvyšovaní dopytu po ňom by malo dôjsť k zvýšeniu ceny v priebehu času. Tím ďalej umiestňuje ZÁBAVU, ktorú vyberajú, ako poplatky do chladiarenského skladu, aspoň dočasne, kým nezistí svoje optimálne využitie. Vyradenie týchto tokenov z obehu by malo priniesť ďalší tlak na rast ceny.

Kasína, ktoré ponúkajú vysoké výplaty (napr. 250: 1 za Royal Flush), musia vsadiť dostatok FUN žetónov na pokrytie tejto výplaty.

Tím FunFair & Pokrok

FunFair pre viac ako 40 osôb tím má sídlo mimo Londýna a vedie ho Jez San. Celá Sanova kariéra sa točila okolo podnikania a odvetvia počítačových hier. Ako tínedžer založil spoločnosť Argonaut Software a vytvoril prvý čip na napájanie 3D hier, ako sú Star Fox a Harry Potter. Po ukončení svojho života San tiež založil 3D online pokerovú herňu PKR a je investorom v jednej z popredných svetových búrz kryptomien, Kraken..

Rovnako pôsobiví sú aj ďalší členovia tímu. Jeremy Longley, zakladateľ a CTO, spoluzaložil PKR so Sanom a má viac ako 15 rokov skúseností s riadením vývojových tímov. Finálny zakladateľ FunFairu, Oliver Hopton, má za sebou viac ako 15 rokov vývoja herných produktov, z toho 10 rokov ako manažér vývoja softvéru v PKR a 18 mesiacov ako technický riaditeľ v EveryFan.

FunFair zakladajúci tím

FunFair zakladajúci tím

Spoločnosť už má k dispozícii niekoľko hier, ktoré si môžete vyskúšať tu. Vydali beta platformu v máji 2018, v auguste 2018 spustili uzavretú beta verziu pre FunPass a v septembri 2018 spustili prvé kasíno, ktoré bolo postavené vo vlastnej réžii, na platforme FunFair..

Tento projekt vytvoril partnerstvá s niekoľkými hráčskymi spoločnosťami vrátane RakeTheRake, Big Wave Gaming a Spike Games.

Na záver roku 2018 a začiatkom roku 2019 projektový tím plány spustiť druhé kasíno na platforme, zverejniť obsah tretích strán a naďalej získavať správne licencie sú jurisdikcie po celom svete.

Súťažiaci

FunFair má niekoľko konkurentov na báze kryptomeny, ale je ďaleko pred konkurenciou, pokiaľ ide o trhový strop a vývoj produktov. S popularitou a veľkosťou trhového potenciálu by však nebolo prekvapujúce, keby do priestoru vstúpilo čoraz viac konkurentov..

Slušná stávka, Bez hrany, a Dao. Kasíno sú niektoré z kasín založených na blockchaine. Licencovaním svojich technológií pre kasína však FunFair nie je v priamej konkurencii s týmito projektmi. Namiesto toho FunFair čelí konkurencii poskytovateľov platforiem v tradičnom priestore, ako je napr Kambi, Gig, a EveryMatrix.

Obchodovanie

FUN začal obchodovať na konci júna 2017 a odrazil sa medzi 0,011 $ (cena BTC divoko kolísala medzi 0,000004 a 0,00001).

V auguste 2017 cena stúpla na ~ 0,034 USD a nasledujúce štyri mesiace sa udržiavala medzi týmito hodnotami a 0,015 USD. Tento nárast možno s najväčšou pravdepodobnosťou potvrdiť oznámením troch ďalších hier pridaných na ich platformu. Tieto doplnky preukázali, že vývojový tím neustále napredoval a neustále dosahoval míľniky.

Počnúc decembrom 2017 token nasledoval po väčšine altcoinov a na konci roka prudko stúpal, s následným poklesom takmer po celý rok 2018. V časoch najväčšej slávy cena dosiahla zhruba 0,186 USD (~ 0,000012 BTC). Cena v máji krátko praskla smerom nahor, čo sa zhodovalo s vydaním beta verzie, ale krátko nato klesla a zdá sa, že si momentálne našla minimálnu úroveň 0,013 USD.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkcia () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = pravda;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = FUN&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Trochu to súvisí s produktom pripraveným na použitie, že jediným kasínom využívajúcim FunFair je iba kasíno, ktoré vlastní FunFair. To znamená, že tím je v súčasnosti zaneprázdnený konferenciami, ktoré propagujú platformu a pracujú na ďalších partnerstvách. Ak platforma skutočne spĺňa očakávania, potom by malo byť čoskoro na palube veľa kasín. Toto prijatie bude mať zjavne pozitívny vplyv na cenu. Dávajte si pozor na ďalšie veľké oznámenia o partnerstve.

Poplatkové tokeny opúšťajúce obeh a samozrejme celkový nárast dopytu používateľov na súčasnej platforme kasína by mal tiež viesť k zvýšeniu cien.

Kde KOUPIŤ ZÁBAVU

FUN je k dispozícii na niekoľkých významných burzách vrátane Bittrex a Binance. Na týchto platformách môžete za FunFair obchodovať iba bitcoiny alebo ethereum. Ak v súčasnosti ani jednu nemáte, mali by ste najskôr niektoré obchodovať pomocou amerických dolárov na platforme Gemini a previesť ich ďalej.

Kompletný zoznam podporovaných búrz je k dispozícii na ZÁBAVE stránka tokenu.

Kam uložiť ZÁBAVU

Rovnako ako u väčšiny ostatných tokenov ERC20, odporúčame na uloženie vašej ZÁBAVY použiť MyEtherWallet. A ak hľadáte väčšie zabezpečenie, mali by ste zvážiť hardvérovú peňaženku. Ledger Nano S aj Trezor sú dôveryhodné a bezpečné možnosti pre offline peňaženky.

Exodus je ďalšia dobrá možnosť online peňaženky, ktorá je schopná pojať niekoľko rôznych mincí, vrátane ZÁBAVY.

Záver

FunFair vstupuje na obrovský trh online hier tým, že poskytuje riešenie jedinečné pre blockchainový priemysel. Namiesto toho, aby pôsobila ako kasíno, spoločnosť udeľuje licencie na ich technológie iným kasínam, čo pomáha znižovať ich zodpovednosť a riziko.

Projekt už má funkčný produkt, ktorý si môžete dnes vyskúšať. Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré má tím v hernom priestore, je ťažké vidieť zlyhanie tohto projektu. Doterajší nedostatok adopcie je však trochu znepokojivý. Ak FunFair dokáže prekonať dominanciu súčasných zavedených spoločností na trhu pomocou tradičných technológií, kasínové hry založené na blockchaine by mohli byť novou paradigmou odvetvia.

Poznámka editora: Tento článok aktualizoval Steven Buchko dňa 11.08.2018, aby odrážal nedávne zmeny projektu.

Ďalšie zdroje na výstave FunFair

Facebook

Twitter

Reddit

Svár

Telegram

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map