Čo je Dropil Coin (DROP)? | Automatizačné nástroje pre krypto

Dropil je startup, ktorý poskytuje nástroje na automatizáciu investovanie, obchodovanie, analýza a ukladanie kryptomeny. Jeho maximom je automatizovať svet kryptomeny.

V tejto príručke sa budeme zaoberať týmto:

Ako funguje Dropil?

Dropil v súčasnosti poskytuje tri primárne služby: automatizovaný obchodný systém s názvom Dex, analýza a signalizácia robota s názvom Artur, a volala sa peňaženka Max.

Dex

Spoločnosť Dex bola vyvinutá s cieľom odstrániť ľudské emócie z obchodovania a spravuje a obchoduje s používateľskými účtami podľa ich rizikového apetítu. Všetko sa obchoduje pomocou algoritmov. Všetky použité stratégie však navrhujú zamestnanci spoločnosti Dropil. Teoreticky by systém mal maximalizovať zisk a zmierňovať ho proti veľkým stratám.

Tento druh služby môže mať pre niektorých obchodníkov veľký zmysel, vzhľadom na volatilitu trhu s kryptomenami. Mnoho začínajúcich obchodníkov by chcelo túto volatilitu zúročiť, ale často môžu zistiť, že ich emócie sú lepšie a zase škodia ich ziskovosti..

Dex

Používatelia si môžu vybrať z troch kategórií rizika: bezpečné, stredné alebo agresívne. V skutočnosti ide o skupiny zložené z viacerých logických serverov. To znamená, že všetci používatelia v združení sa skutočne delia o zisky v združení.

Kontrola sa prepína medzi servermi v reakcii na zmeny na trhu. To umožňuje dynamické obchodovanie bez ľudských emócií.

V rámci každého logického servera potom existuje niekoľko systémov obchodných robotov. Každý systém je obmedzený na jeden obchodný pár a jednu burzu. Tento prístup môže byť prospešný pri znižovaní zložitosti a uľahčení efektívneho dohľadu.

Na zmiernenie veľkých škôd používa systém bezpečnostné siete že výstupné pozície, keď straty prekročia stanovenú hranicu. Bez ohľadu na naprogramované obranné mechanizmy nakoniec existuje dohľad nad ľuďmi prostredníctvom riadiaceho centra Dropil.

Dropil kladie dôraz na transparentnosť a všetkým používateľom uľahčuje prístup k všetkým obchodným analytikám. To by mohlo byť užitočné nielen pre používateľov, ktorí majú prehľad o efektívnosti obchodovania, ale aj pre poučenie sa z nich. Pre začínajúcich obchodníkov môžu ťažiť zo ziskovosti a bezpečnosti systému a zároveň sa môžu poučiť z poznatkov a analýz..


Artur

Jedná sa o robota, ktorý neustále sleduje trh s cieľom získať dobré vstupné body pre investície. Okrem toho je schopný rýchlo rozpoznať arbitrážne príležitosti na burzách. Príležitosť arbitráže existuje, ak existuje cenový rozdiel na majetku medzi rôznymi burzami, na ktorom môžete zarobiť. Arthur umožňuje používateľom profitovať skôr, ako sa tieto cenové medzery odstránia. Tento arbitrážny skener zohľadňuje poplatky, šetrí čas a námahu. Arthur v súčasnosti sleduje 16 búrz a pracuje na integrácii ďalších.

Artur

Okrem toho poskytuje signály na všetkých podporovaných minciach alebo žetónoch a službu na optimalizáciu trás dovnútra a von z mincí. Pri nákupe a predaji mincí a žetónov s menšou trhovou kapitalizáciou musia používatelia obvykle obchodovať s viac ako jedným párom, aby mohli prechádzať do a z fiat meny. To má za následok ďalšie poplatky a spready. Vďaka systému na identifikáciu najefektívnejšej trasy dovnútra a von môžu používatelia teoreticky ušetriť značné množstvo kapitálu v priebehu času.

Max

Niektorí používatelia môžu túto inteligentnú peňaženku považovať za najmenej inovatívnu zo služieb spoločnosti Dropil. Momentálne sa to pravdepodobne trochu líši od ostatných momentálne dostupných peňaženiek.

Používatelia môžu svoje digitálne aktíva ukladať do priečinka Max alebo ukladať inde a používať Max iba na sledovanie. Z bezpečnostného hľadiska umožňuje používateľom narábať s vlastnými súkromnými kľúčmi a podporuje úložisko hardvérovej peňaženky. Hardvérové ​​peňaženky sú jednou z najbezpečnejších metód ukladania a mali by sa používať všade, kde je to možné.

Najinovatívnejším aspektom Maxa je schopnosť nastavovať opakujúce sa platby, podobne ako pri inkasách z bežného bankového účtu. Tento druh služby je určite atraktívny, pretože kombinuje výhody moderného bankovníctva s autonómiou vlastnej banky.

Účel tokenskej známky

Token Dropil (DROP) je token nástroja ERC20, ktorý sa používa na platbu za nástroje a služby Dropilu.

Dodávka je obmedzená na 30 000 000 000, pričom súčasná cirkulujúca dodávka je 22 044 040 144, čo predstavuje zhruba 73 percent..

Všetky tokeny boli vytvorené 10. januára 2018. Šesťdesiat percent z nich putovalo tým, ktorí sa zúčastnili ICO. Zvyšok bol rozdelený medzi zakladateľov, zamestnancov a trezor spoločnosti Dropil.

Tím Dropil a cestovná mapa

Dropil má malý osemčlenný tím s dvoma ďalšími poradcami. Momentálne nemajú žiadne partnerstvá ani externé investície. Spoločnosť tvrdí, že je na to hrdá, pretože cíti, že im dáva väčšiu slobodu pri uskutočňovaní svojej vízie spoločnosti Dropil.

Vzhľadom na to, že spoločnosti je stále menej ako jeden rok, je počet a funkčnosť ich služieb, ktoré sú už k dispozícii, určite pôsobivé.

Ich aktuálny plán sa rozširuje na 3. štvrťrok 2019 a zahŕňa plány na vylepšenú peňaženku, mobilné aplikácie a poradenskú službu na trhu..

V súčasnosti nepoznáme projekt ponúkajúci tento rozsah alebo kombináciu služieb. Obchodovanie s robotmi však nie je nič nové. 3Commas a Haasbot sú dva také projekty. Obaja sú k dispozícii od roku 2014 a zatiaľ čo ich produkty majú prinajmenšom rovnaké využitie ako Dropil’s Dex, tu sa ich funkčnosť končí. Okrem toho nemajú žiadny vlastný token na platbu, radšej prijímajú fiat meny a vyberajú kryptomeny.

História obchodovania s tokenmi Dropil

Po ukončení ICO začiatkom tohto roka dosiahol DROP 23. marca historické maximum 0,008845 USD. Odvtedy sledovala zvyšok trhu v zostupnom trende. Dnes sa obchoduje za 0,000559 USD, čo predstavuje pokles hodnoty USD o 93,7 percenta. Toto je na rozdiel od a 69 percent pokles na celom trhu počas tohto obdobia a 75 percent na trhu s altcoinmi.

Obchodovanie spoločnosti DROP, ktoré sa obchodovalo iba na medvedom trhu, na ktorom si udržalo svoju hodnotu extrémne málo altcoinov, má diskutabilný význam iba do tej miery, kým nebude schopné obchodovať za priaznivejších celkových podmienok.

Kde kúpiť DROP

Objemy obchodov sú pre DROP stále veľmi malé. Drvivá väčšina objemu má Tidex, IDAX a BitMart, všetky sa obchodujú proti BTC. Existuje niekoľko párov ETH. Pokiaľ však nie je vaša objednávka veľmi malá, stojí za to sa jej vyhnúť, pretože je pravdepodobné, že pohnete trhom a nenaplníte sa požadovanou cenou..

Ako uchovávať DROP

Pretože DROP je token ERC20, môže si ho uložiť ktorákoľvek peňaženka podporujúca ERC20. Chladiace skladovacie riešenia sú vždy najbezpečnejšie. Za týmto účelom ho odporúčame uložiť na hardvérovú peňaženku Ledger alebo Trezor. Na použitie s ktorýmkoľvek z nich budete musieť na zobrazenie a interakciu s tokenmi použiť MyEtherWallet.

Záver

Dropil je určite vzrušujúca spoločnosť. Vo veľmi krátkom čase dokázala priniesť na trh niekoľko inovatívnych služieb s malým tímom. Token DROP je typický token obslužného programu a bude cenný, pretože DROP podporuje viac používateľov a rozširuje svoju ponuku služieb..

Ďalšie zdroje tokenov Dropil

Existuje niekoľko spôsobov, ako sledovať najnovší vývoj spoločnosti Dropil:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map