Najlepší účet s úrokmi z kryptomeny 2021: najvyššie kurzy a najlepšia bezpečnosť

Účty s úrokom z kryptomeny sú silným dôvodom na vylúčenie sprostredkovania tradičných úročených účtov tým, že ponúkajú 10x až 64x viac APY. Platformy ako BlockFi a Celsia ponúkajú okolo 8,6-11% APY na stablecoinách – dolárové aktíva, ktoré sú teraz schopné zarobiť 10x až 30x viac ako ich fiat pegs na účtoch s najvyšším výnosom.

Napríklad Ally Bank, „špičková“ banka, ponúka 0,5% ročný úrok z vkladov. V porovnaní s tým by niekto zarobil viac úrokov za 1 mesiac na BlockFi alebo Celsius (8,6% / 12 = 0,71% mesačne) so stabilnýmcoinom ako USDC ako celý rok na Ally.

Ak čítate tento článok, pravdepodobne sa nachádzate hlboko v ceste svojej náležitej starostlivosti, aby ste sa rozhodli, či je úrokový účet kryptomeny hodný vašich aktív – ako by ste mali. Pre našich čitateľov kryptomeny považujeme účty s úrokovými kryptami za väčšie ako iba úrokové sadzby. Ako HODLers sme pre nás historicky najlepšou voľbou bolo sedieť na našich digitálnych aktívach, ktoré utíchajú a kolujú vlnami volatility. Účty s úrokom z kryptomeny umožňujú nám a novým používateľom kryptomeny zaparkovať svoje aktíva niekde, kde sa vracajú výnosy porovnateľné s indexom S&P 500 (priemerne 10% – 11% od roku 1926) a nehnuteľnosti (9,4%.)

Poznámka redakcie: Aj keď vysoké úrokové sadzby znejú mimoriadne atraktívne, nebuďte príliš rýchli na to, aby ste skočili zo zbrane. Účet s úrokmi z kryptomeny je oveľa rizikovejší ako účet s fiat sporením z dôvodov, ktoré uvedieme nižšie. Čítajte ďalej &# 128578;

V nasledujúcej recenzii najlepších účtov s kryptomenovým úrokom si teraz ukážeme najlepší účet s kryptomenovým úrokom na trhu:

 1. BlockFi
 2. Celzia
 3. Abra
 4. Crypto.com
 5. Nexo
 6. Linus

A ešte lepšie, sú kryptomenové úrokové účty legitímne a dokonca stojí za váš čas? Poďme preskúmať cvočky a dudy, účet s najvyššou úrokovou sadzbou kryptomeny APY a rôzne účty s úrokovou kryptomenou na prihlásenie sa na promo akcie.

Prečo je to najlepšia recenzia účtu s kryptomenovým úrokom na internete?

Nielenže sme uskutočnili pohovory s vedúcimi tímami mnohých z týchto spoločností z prvej ruky (Alex Mashinsky, zakladateľ spoločnosti Celsius v rokoch 2018 a 2020, BlockFi prostredníctvom zástupcu v roku 2019)., sme tiež zákazníkmi sami.

Aby sme získali ďalší prvok objektivity, máme komunitu CoinCentral Insiderov, ktorí tieto platformy sami používali alebo pravidelne používajú. Za týmto účelom je ktokoľvek v komunite CoinCentral vítaný, aby nám poslal e-mail alebo sa obrátil na sociálnu sieť, ak sú jeho skúsenosti v rozpore s tým, čo sme napísali..

Môžete teda dôverovať platforme ako BlockFi, Celsius, Abra alebo Crypto.com?

Pozeráme sa na niekoľko základných kritérií:

 1. Významní investori a podporné herecké obsadenie. Investori a partnerstvá spoločnosti pomôžu pri orientácii v regulačných zložitostiach, udržateľnom raste firmy a prinajmenšom zostanú solventní.
 2. Vedúci tím. Časy, keď sa úspech projektu kryptomeny oddeľuje od jeho vedúceho tímu, sú preč. S rastom ekosystému kryptomeny rastie aj reputácia. Má každá platforma ďalej profesionálnu palebnú silu na plnenie svojich ambicióznych misií?
 3. Bezpečnostné opatrenia. Najdôležitejšie je, aké bezpečné sú vaše peniaze na platforme úrokových účtov pre kryptomeny? Aké preventívne opatrenia prijímajú na zaistenie bezpečnosti vašich finančných prostriedkov?

Predtým, ako sa ponoríme do podstaty toho všetkého, pozrime sa, ako sa úrokové účty kryptomeny líšia od bežných sporiacich účtov.

Krypto „sporiace“ účty vs. Účty bežného sporenia: Čo potrebujete vedieť

Predtým, ako presuniete jediný satoshi alebo stablecoin z iných peňaženiek a búrz, musíte si urobiť jasno v niekoľkých aspektoch úrokových účtov kryptomeny.

 1. Je účet kryptomeny rizikový? Nie, ale nie je to bez rizika. Na úrokový účet kryptomeny by sa malo nazerať ako na investičný a nie na sporiaci účet. Vklady, ktoré nie sú v USD, nie sú poistené FDIC, čo znamená, že ak by sa niečo stalo s vašou kryptomenou, vaše straty nie sú kryté federálnym poistením. Nazývať ich sporiace účty kryptomeny je nesprávne pomenovanie – sú to investície.
 2. Sú úrokové sadzby kryptomeny garantované? Teoreticky nie, ale v praxi zostali úrokové sadzby kryptomeny relatívne stabilné medzi 6 – 12%.
 3. Musím použiť iba jeden úrokový účet kryptomeny? Nie, pretože veľa z týchto účtov ponúka porovnateľné sadzby, niektorí používatelia môžu nájsť hodnotu, keď udržia svoje vajcia kryptomeny rozložené na niekoľkých košoch.
 4. Ako je udržateľný vysoký úrok z vkladov kryptomeny? Poskytovatelia účtov na úroky z kryptomeny ako BlockFi a Celsius zarábajú svoje peniaze požičiavaním vkladov používateľov, podobne ako v tradičnej banke. V tomto zmysle môžete tiež získať pôžičku na kryptomenu od ktoréhokoľvek z týchto poskytovateľov.

Prehľad priemyselného účtu kryptomeny

Odvetvie účtov odvetvia kryptomien je relatívne nové, podobne ako ekosystém väčších kryptomien. Napriek tomu je plná priateľskej a nie príliš priateľskej podnikovej súťaže.

Existuje niekoľko pozoruhodných vodcov:

BlockFi – Spoločnosť BlockFi v New Yorku založili v roku 2017 Zac Prince a Flori Marquez. Spoločnosť prilákala hviezdne investície do rizikového kapitálu a získala viac ako 158 miliónov dolárov od spoločností Valar Ventures (s podporou Petera Thiela), Winklevoss Capital, Galaxy Digital, ConsenSys Ventures, Morgan Creek Digital a ďalších..

Celú našu najvýkonnejšiu recenziu BlockFi si môžete prečítať tu.

Môžeš získať až 250 dolárov (od 25 dolárov) v USDC, keď si otvoríte nový účet BlockFi s minimálne 500 $.

úrokový účet Celzia

Celsius – Celsius bol založený v roku 2017 Alexom Mashinskym (CEO), podnikateľom v NYC s oceneniami, ako sú odchody cez 3 miliardy dolárov a dva z najlepších odchodov spoločnosti NYC od roku 2000. Mashinsky poznamenáva, že Celsius bol založený na predpoklade, že prinesie 7,5 miliardy ľudí z tradičného sveta financií do sféry kryptomien. Tím Celzia sa môže pochváliť návratnosťou 80% výnosov spoločnosti používateľom.

Celú našu Celziovu recenziu si môžete prečítať tu.

Môžete zarobiť 20 dolárov v BTC pri prvom prevode 200 alebo viac dolárov na Celzia.

abra úrokový účet

AbraAbra umožňuje používateľom zarobiť približne 10% a 4,5% úrok na stabilných minciach a bitcoinoch, a to už za 5 dolárov. Najlepšie zo všetkého je, že je to zložené každý deň.

Celú našu recenziu Abra si môžete prečítať tu.

Crypto.comHongkongská spoločnosť Crypto.com bola založená v roku 2016 a uvádza štyroch spoluzakladateľov: CEO Kris Marszalek, finančný riaditeľ Rafael Melo, CTO Gary Or a šéf podnikového rozvoja Bobby Bao. Spoločnosť ponúka debetnú kartu Visa, burzu aplikácií, produkt okamžitých pôžičiek a produkt „kryptomena“ v kryptomene..

Na registri Crypto.com môžete získať $ 25 USD ako bonus za registráciu

nexo úrokový účet

Nexo – Nexo ponúka majiteľom kryptomien sporiaci účet s vysokým výnosom a zdá sa, že poskytuje svoje služby európskej základni zákazníkov viac ako jej konkurenti. Nexo používa ako správcu BitGo, spoločnosť podporovanú spoločnosťou Goldman Sachs a je v súlade s CCSS úrovne 3 a SOC 2. Token spoločnosti Nexo, NEXO, poskytuje držiteľom podiel 30% na zisku spoločnosti.

krypto účet linus

Linus Linus prichádza s prívlastkom „čo pre vás v poslednej dobe urobila vaša banka“. Produkt záujmového účtu spoločnosti Linus je v tomto zozname jedinečný tým, že prijíma a povoľuje výbery iba v amerických dolároch a zároveň zamlžuje vrstvu kryptomeny pre koncového používateľa. Účet vypláca 4% až 4,5% z vkladov v USD, čo je 64-násobok oproti tradičným sporiacim účtom v USD. Stojí za zmienku, že vklady nie sú poistené FDIC, aj keď sú nekryté.

Vložte 100 alebo viac dolárov na Linusa a získate 20 dolárov.

Aká je najlepšia platforma účtu úrokov z kryptomeny?

Po due diligence spoločnosti CoinCentral, ktorá spočíva v dlhodobom využívaní služieb, otváraní dotazov na zákaznícku podporu, v rozhovoroch s firemnými tímami, sme určili najlepšiu platformu záujmového účtu pre kryptomenu, zatiaľ je BlockFi, pričom Celsius prichádza ako druhý v poradí.

Spoločnosť BlockFi vyhráva náš moniker s najlepším záujmom o kryptomenu z nasledujúcich dôvodov:

Bezpečnosť fondu: BlockFi používa ako správcu kryptomenu Exchange Gemini. Inými slovami, BlockFi sa spolieha na to, že svoje finančné prostriedky ochráni partnerský Gemini. Nielen, že spoločnosť Gemini vykonala obrovskú prácu pri práci s regulačnými orgánmi na národnej úrovni, a pravdepodobne aj s ťažšími finančnými regulačnými orgánmi v New Yorku., ponúka vlastné poistenie vkladov. Blíženci Poistenie digitálnych aktív využíva na krytie strát v dôsledku krádeže alebo podvodných prevodov upisovateľov tretích strán.

Bezpečnostné komentáre BlockFi z časti FAQ na jeho webe

Podpora spoločnosti: BlockFi je kvitnúci miláčik pri spustení kryptomeny a priťahoval podporu mnohých najlepších svetových investičných spoločností. Ako je typické pre spoločnosti FinTech podporované spoločnosťou VC, zvyšovanie akvizície používateľov a znižovanie ich odlivu býva pre spoločnosti prioritou. Teoreticky by to malo zosúladiť BlockFi s poskytovaním lepšej používateľskej skúsenosti (zatiaľ) s cieľom prezentovať priaznivú mieru rastu pre investorov, ak by zvážila zvýšenie ďalších kôl.

Zoznam investorov spoločnosti BlockFi prostredníctvom snímky obrazovky z jej webovej stránky.

Pohodlie používateľa: BlockFi ponúka mobilné aj desktopové aplikácie, vďaka čomu je o chlp nad konkurenciou, ktorá ešte jednu alebo druhú nemá. Napríklad Celzia nemá aplikáciu pre počítač. BlockFi vypláca každý mesiac a naše skúsenosti s nimi boli veľmi efektívne.

Úroková kalkulačka od BlockFi

Úroková kalkulačka od BlockFi

BlockFi vs. Celzia: Čo je lepšie?

BlockFi aj Celsius sú vynikajúcou voľbou pre úrokový účet kryptomeny a mnoho členov našej komunity s úrokovým účtom kryptomeny má tendenciu mať oboje.

Celzia ponúka niekoľko funkcií, ktoré BlockFi nie.

Celzia ponúka týždenné platby: BlockFi platí iba raz mesačne, zatiaľ čo používatelia Celzia sa môžu tešiť na týždenné oznámenia o vklade získaných úrokov.

Celzia sa javí skôr ako úsilie miestnych ľudí: Zatiaľ čo BlockFi sa do veľkej miery opiera o financovanie rizikovým kapitálom, Celsius získal väčšinu svojho kapitálu prostredníctvom ICO (jedna z mála spoločností, ktoré ICO’d skutočne pokračovali v dosahovaní obrovských vecí.) Telegramová komunita viac ako 17 000 ľudí

Celzia má Alexa Mashinského. S Alexom sme robili rozhovor už niekoľkokrát a jeho osobnosť a vízia pre komunitu kryptomien je na rovnakej úrovni ako jeho životopis ako úspešného sériového podnikateľa.

A čo ostatní? Sú Abra, Crypto.com, Nexo, Linus a stojí za váš čas?

Zvyšok veľa sú stále slušné možnosti pre úrokový účet kryptomeny, inak by sa na tento zoznam nedostali.

To znamená, že vodcovia svorky, BlockFi a Celsius, sú o celú hlavu a plecia vpredu.

Nexo bola založená v roku 2018 a vedie ju generálny riaditeľ Antoni Trenchev.

Komunikácia stránky sa do veľkej miery opiera o jej model požičiavania; optimisticky to ukazuje na spoločnosť, ktorá vyvíja udržateľný obchodný model poháňaný pôžičkami.

Má možnosť „Zarobiť v Nexo“ podobnú Celsiovi (Zarobiť v CEL), z ktorej používatelia získajú približne 2% zvýšenie na každé dielo. Bez možnosti „Zarobiť v Nexo“ môžu zákazníci Nexo zarobiť okolo 10% APY na stablecoinoch, čo je vyššia návratnosť ako BlockFi, ale nižšia ako Celzia.

Zdá sa, že platforma poskytuje svoje služby medzinárodnému davu a pre našich čitateľov v Európe môže byť vynikajúcou voľbou.

Crypto.com Zdá sa, že je najviac zviditeľnená v kategórii „Ostatné“ a bola by takmer porovnateľná s rovnakou úrovňou ako BlockFi a Celsius. Zistili sme však, že skúsenosti so serverom crypto.com sú veľmi chýbajúce, zbytočne komplikované a porovnateľné s ostatnými.

V zásade platí, že ak chcete zarábať kdekoľvek na úrovni rovnakých sadzieb ako BlockFi alebo Celsius, musíte si kúpiť niektoré z pochybných tokenov Crypto.com (náš poklesol pri písaní tohto článku o 50%, nehovorte, že sme pre vás nikdy nič neurobili) a zamknite ich, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň zárobkov.

Platforma Crypto.com je taká neprehľadná, že by našim čitateľom spôsobila medvediu službu tým, že to vysvetlí v tomto článku. Platforma je nielen pre nových používateľov veľmi komplikovaná, ale jej ceny vedú odvetvie iba o vlások (ak sa rozhodnete zamknúť svoje prostriedky a ich tokeny).

Viac sa o tom dozviete v našom sprievodcovi krypto.com.

Abra ponúka denný zložený úrok, ktorý je v danom priestore jedinečný. S 10% úrok zo stabilných vkladov a veľmi intuitívne rozhranie je silnou voľbou pre každého, kto chce začať zarábať na svojej kryptomene.

Linus ponuky 4% až 4,5% pri USD vkladoch, a umožňuje vklad a výber iba v USD. Pre našich čitateľov, ktorí trochu váhajú so vstupom do odvetvia kryptomien, ale chcú využiť niektoré z výhod, je Linus vynikajúcou voľbou. Nie je to však bez rizika – jeho vklady nie sú poistené FDIC.

Obchodný model je jedinečný: používatelia vkladajú doláre do spoločnosti Linus, Linus ich vymieňa za rôzne aktíva kryptomeny, aby ich mohol požičať, a keď chcú používatelia odstúpiť, Linus premení kryptomenu späť na fiat. Všetko, čo koncový užívateľ vidí, je USD, zatiaľ čo Linus sa stará o výmeny fiat-krypto. Táto výhoda má návratnosť o približne 4,6% – 6% nižšiu ako u iných konkurentov, ale môže sa hodiť pre konkrétnu skupinu zákazníkov, ktorí uprednostňujú túto funkciu..

Aký je najvyšší úrokový účet kryptomeny APY?

Účet s najvyššou úrokovou mierou kryptomeny APY je crypto.com … ale má to háčik.

Crypto.com ponúka 12% APY na stablecoins IF zamknete svoj vklad na tri mesiace, nakúpite a zablokujete 25 000 CRO (asi 2 000 dolárov). Tento úrok je tiež jednoduchým denným úrokom a nebude sa zvyšovať.

Nenechajte sa zmýliť, ekosystém Crypto.com nie je zlý. Poskytuje rôzne kreditné karty s úrovňami uzamknutia CRO – 25 000 CRO vám vráti 3% späť na výdavky a náhrady (v CRO) pre Spotify a Netflix.

Ak tu však hovoríme iba o mosadzných cvočkoch, má crypto.com na skok oveľa viac obručí ako jej konkurenti.

Celzia, napríklad ponuky 10,5% APY na stablecoinoch, platené týždenne, bez obdobia blokovania alebo požiadavky na token. Abra ponúka 10%.

BlockFi ponúka 8,6% na stablecoinoch, platené mesačne bez obdobia blokovania alebo požiadavky na token.

Propagácia účtu s úrokom z kryptomeny

Nasledujúce propagácie účtu s krypto úrokmi sú aktívne, ale môžu sa zmeniť. Budeme sa snažiť, aby boli tieto informácie stále aktualizované, ale ak chcete, získajte ich, kým sú horúce.

BlockFi: Získajte až 250 $ (od 25 $) v USDC Bonus otvorený a financujte nový účet BlockFi s najmenej 500 $. Platia podmienky.

Celzia: Zaregistrujte sa a zarobte 20 USD v BTC prvým prevodom vo výške 200 USD alebo viac!

Crypto.com: Zaregistrujte sa a získajte 25 USD na registráciu na Crypto.com. Možno budete musieť vsadiť 2 500 CRO (asi 200 dolárov) – propagácia nie je jasná.

Linus: Podpísať hore a vložte 100 dolárov alebo viac a získate 20 dolárov.

Účty s úrokmi z kryptomeny – časté otázky

Sú FDIC poistené úrokové účty kryptomeny?

Zatiaľ čo drvivá väčšina bankových účtov v USA je krytá poistením FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation) až do výšky 250 000 dolárov, účty kryptomeny nie sú.

Digitálne aktíva ako Bitcoin, Ethereum a dokonca ani stabilné vklady stabilných peňazí ako USDC, GUSD a USDT nie sú kryté poistením FDIC.

Niektoré platformy s úrokovými účtami kryptomeny, ako napríklad BlockFi, sú však zabezpečené súkromným poistením; v prípade spoločnosti BlockFi, pretože ako službu úschovy využíva burzu kryptomien Gemini (BlockFi sa spolieha na to, že Gemini bude držať a zabezpečovať svoje vklady), je krytá súkromným poistením Gemini, ktoré bolo priekopníkom v poskytovaní krytia digitálnych aktív na platforme Gemini.

Aj keď platformy, na ktoré sa vzťahuje tento článok, prechádzajú rozsiahlymi bezpečnostnými protokolmi a ešte musia zažiť hack, urobíme našim čitateľom medvediu službu, keď nebudeme spomínať riziká, ktoré sú minimálne spojené so zverením vašej kryptomeny externému poskytovateľovi.

Mnohé z týchto úročených účtov kryptomeny sa často označujú ako sporiace účty kryptomeny, mali by sa považovať skôr za investície ako za tradičný sporiaci účet..

Môžem dôverovať účtu s úrokmi z kryptomeny?

Všetky účty s úrokmi z kryptomeny na tomto zozname sme považovali za dôveryhodné, ale opäť neinvestujte nič, čo si nemôžete dovoliť stratiť.

Ako spoločnosti s kryptomenovým úrokom zarábajú peniaze?

Väčšina z týchto spoločností požičiava vaše kryptomeny dlžníkom za pomerne vysoké úrokové sadzby. Aby ste lepšie pochopili, ako spoločnosti na kryptomenách zarábajú peniaze, mali by ste cibuľu olúpať tomu, kto si od nich kryptomenu skutočne požičiava. Niektorí ľudia si požičiavajú kryptomeny, aby získali viac pákového efektu na svoje obchody, iní uprednostňujú jednoduchosť jednorazovej krypto pôžičky pred tradičnou cestou pôžičiek a niektorí možno nebudú chcieť likvidovať svoje aktíva z kryptomeny (na daňové účely alebo na iné účely), ale potrebujú kapitál.

Záverečné myšlienky – sú účty úrokov z kryptomeny hodné?

Ak máte záujem o diverzifikáciu svojho portfólia nákupom a držbou kryptomeny, dôrazne vám odporúčame skontrolovať si úrokové účty kryptomeny..

Žiadame našich čitateľov, aby si vždy robili vlastný prieskum. Uskutočnite tento rozhovor s finančným poradcom a pokojne im pošlite tento článok ako základ pre diskusiu. Účty s úrokom z kryptomeny ako BlockFi a Celsius sú v skutočnosti investície a výnosy nie sú zaručené. Náš obsah má mať výlučne vzdelávací a informačný charakter. Jediný dolár alebo bit by nemal opustiť vaše peňaženky bez odbornej rady.

Ako už bolo povedané, sme pomerne paranoidný redakčný tím, ktorý uznáva étos odvetvia kryptomien „buďte svojou vlastnou bankou“ a „nie svojimi súkromnými kľúčmi, nie svojimi bitcoinmi“..

Najlepšie účty kryptomeny na svete sa snažia zaistiť bezpečnosť používateľov. Na konci dňa, kedykoľvek vaše prostriedky opustia hardvérové ​​peňaženky, ste v rukách digitálneho sveta. Riziko je len na vás a iba na ňom.

Predtým, ako vás pustíme, nechajme túto myšlienku: ak je viac držiteľov digitálnych aktív spokojných s tým, že majú svoje prostriedky na platforme úrokovej kryptomeny, ktorú uspokojujú relatívne nízke riziká slušných výnosov, volatilita sa môže z dlhodobého hľadiska znížiť.

Keďže digitálne aktíva ako bitcoin sa považujú za menej volatilné kvôli menšiemu počtu ľudí predávajúcich bitcoiny, inštitucionálny kapitál pre vstup do ekosystému sa stáva oveľa silnejším.

Sme presvedčení, že úrokové kryptomenové účty sú malou, ale veľmi dôležitou súčasťou dozrievania kryptomeny ako triedy aktív..

Aby sme lepšie pochopili, prečo sú úrokové účty s kryptomenou dôležité, a jednoducho len poznať tie najlepšie, odporúčame vám prečítať si náš rozhovor so zakladateľom Celzia Alexom Mashinským exkluzívne pre CoinCentral.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map