Ako nakupovať kryptomenu cez PayPal: Podrobný sprievodca

Jednou z najbežnejších otázok, ktoré sa noví kryptoinvestori pýtajú, je: Môžem si kúpiť kryptomenu cez PayPal? Takmer každý má účet PayPal a možnosť používať tento účet na nákup kryptomeny uľahčuje vstup tým do kryptomeny. PayPal však zatiaľ nepodporuje kryptomenu. Spoločnosť dokonca uvádza predaj bitcoinov v rozpore s firemnou politikou.

Zakladajúci generálny riaditeľ spoločnosti má nazýva sa bitcoin verejne podvod, takže nie sú práve kryptomeny. Bližší pohľad ukazuje, že rozhodnutie nespracovať priamo kryptomenu je pravdepodobne skôr založené na mechanike meny, ako na úplnej nenávisti k bitcoinom.

Nevratné platby: kryptomena PayPal

Kryptomeny, ako napríklad bitcoin, sú nevratné. PayPal však funguje podobným spôsobom ako kreditné karty. Používateľom sú poskytované určité možnosti vrátenia peňazí v závislosti od okolností transakcie so službou PayPal. V bitcoine neexistuje centrálna kancelária, zákaznícky servis alebo dokonca známy tvorca, ktorému by ste mohli posielať vaše sťažnosti. Keď posielate bitcoiny, je to trvalé. Vďaka tomu je nekompatibilný so sieťou PayPal.

Naučte sa, ako nakupovať kryptomenu cez PayPal

Aj keď nemôžete predávať svoje bitcoiny prostredníctvom služby PayPal, môžete si pomocou ich platformy kúpiť kryptomenu. Ak nemáte záujem o zablokovaný účet, budete musieť použiť tretiu stranu, ktorá sa špecializuje na tieto typy transakcií. PayPal je známy tým, že zmrazuje účty. Pravidlá ich účtu im to umožňujú zmraziť váš účet na 180 dní, ak sa domnieva, že ste porušili ich podmienky.

Rýchle varovanie: Podvodníci

PayPal aj kryptotrh majú svoj spravodlivý podiel podvodníkov. Ak spojíte tieto dva faktory a nového investora, môžete skončiť v niektorých nebezpečných vodách. Jedným z najpopulárnejších podvodov v kryptomene, ktorému sa treba vyhnúť, je podvod so spätným výplatou PayPal. Je to tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo je predaj bitcoinov na PayPale zakázaný.

V tomto podvode od vás niekto nakupuje bitcoiny cez PayPal. Akonáhle sú bitcoiny na ich účte, pošlú platbu prostredníctvom PayPal s tvrdením, že kryptomenu nikdy nedostali. PayPal stornuje platbu a podvodník odíde so svojimi prostriedkami a vašou kryptomenou. Ak sa chcete vyhnúť týmto scenárom, držte sa iba renomovaných služieb, ako sú tie, ktoré sú uvedené nižšie.

VirWox


VirWox vstúpila na trh v roku 2007 ako virtuálna burza za digitálne meny používané vo videohrách. Platforma vám umožňuje nakupovať lipové doláre pomocou služby PayPal alebo kreditnej karty. Linden Dollars sú digitálna mena používaná vo videohre Second Life. Bitcoin bol spolu s niektorými ďalšími hernými menami pridaný na platformu v roku 2011.

Nakupujete Linden Dollars cez PayPal a prevádzate ich prostriedky priamo do bitcoinu. Pretože platforma technicky predáva iba Linden Dollars, vyhýba sa problémom PayPalu s kryptomenou.

Proces registrácie

Proces registrácie pre VirWox vás požiada o prepojenie s vaším herným avatarom. Tento krok je nevyhnutný na prevod virtuálnych prostriedkov z vášho účtu VirWox. Na začiatku vyplníte svoje registračné údaje, ktoré zahŕňajú meno, e-mail a vyššie uvedené informácie o avataroch. Ak žiadny avatar nemáte, môžete ho umiestniť.

VirWox cez domovskú stránku

VirWox cez domovskú stránku

Potvrdenie

Ďalej dostanete potvrdzovací e-mail, ktorý bude obsahovať dočasné heslo. Ak chcete získať prístup k platforme, musíte postupovať podľa poskytnutého odkazu a zadať svoje používateľské meno a dočasné heslo. Po zadaní môžete zmeniť svoje heslo.

Vkladové fondy

Po prihlásení do účtu prejdite na tlačidlo vkladu v pravom rohu stránky priamo v sekcii Môj účet. Týmto tlačidlom sa dostanete do prehľadu sekcie platieb. Tu uvidíte možnosti nákupu a to, ako dlho trvá ich dokončenie. PayPal je v grafe uvedený ako okamžitá transakcia.

Posúvajte sa nadol po stránke, kým sa nedostanete do sekcie platby PayPal Express. Nájdete odkaz, ktorý vás presmeruje na vaše možnosti nákupu cez PayPal. Kliknite na odkaz PayPal a načítajte do svojho účtu toľko peňazí, koľko chcete v kryptomene minúť. Aj keď sa jedná o rýchlu transakciu, musíte transakciu autorizovať na stránke PayPal, inak sa transakcia nikdy nedokončí.

Pokyny PayPal cez VireWox

Pokyny PayPal cez VirWox

Výmena za bitcoin

Po vytvorení účtu môžete obchodovať s lipovými dolármi (SLL), ktoré ste kúpili, za nejaké sladké satoshi. Ďalším krokom je kliknutie na záložku výmeny, ktorá obsahuje zoznam BTC / SLL. Táto karta sa nachádza na ľavej strane webovej stránky v sekcii Môj účet. Týmto tlačidlom sa dostanete na stránku, ktorá vás upozorní na to, koľko SLL máte vo svojom účte k dispozícii.

Ďalej zadajte príkaz na výmenu vášho SLL za BTC v požadovanej miere na stránke. Za pár minút dostanete svoje bitcoiny na adresu, ktorú ste zadali pri výmennej transakcii. Nie je to také ľahké ako Coinbase, ale umožňuje vám použiť tento účet PayPal na získanie bitcoinov..

LocalBitcoins

Ak je predchádzajúci proces pre vás priveľa, vždy existuje originálny spôsob nakupovania kryptomeny pomocou služby PayPal: LocalBitcoins. Táto platforma v skutočnosti nevymieňa kryptomenu. Používatelia sa namiesto toho spoja prostredníctvom virtuálnej dosky a potom sa osobne stretnú, aby vybavili svoje bitcoinové transakcie. Aj keď to vyžaduje ďalšie cestovné náklady a čas, poskytuje vám anonymný spôsob nákupu kryptomeny cez PayPal..

LocalBitcoin cez domovskú stránku

LocalBitcoin cez domovskú stránku

Nebuďte prekvapení, ak vás osoba predávajúca svoje drahé bitcoiny požiada o overenie transakcie, keď ste tam s nimi. Toto sa robí, aby sa zabránilo predtým diskutovanému podvodu s vrátením peňazí PayPal. Rovnako ako pri každej transakcii s cudzou osobou, vždy by ste mali byť opatrní, napríklad stretnúť sa na verejnom mieste. Ak potrebujete anonymitu, toto je spôsob, ktorým sa musíte riadiť.

Nákup kryptomeny cez PayPal: Nie je to možné

Teraz, keď viete presne, ako nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal, ste pripravení začať svoju stratégiu investovania do kryptomien. Určite si urobte prieskum a postupujte podľa týchto tipov, ako rozšíriť svoje krypto portfólio ako profesionál.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map